Odido Netherlands B.V.

Odido Netherlands B.V. (zetel 's-Gravenhage, KVK 33265679) houdt volgens het ACM-register 2.184 toegekende reeksen, de eerste van 22 juni 1998 en de jongste van 27 november 2024. Dat is plaats 3 van 129 aanbieders met een eigen pagina, gerekend naar het aantal toekenningen. De toekenningen verdelen zich over 1.767 vaste nummerblokken, 232 0800-toekenningen, 129 06-reeksen, 23 090x-toekenningen, 16 097-reeksen (machine-to-machine), 14 085/088-toekenningen en 3 overige toekenningen. Op het mobiele net staat Odido Netherlands B.V. met 25,3% van alle toegekende 06-nummers op plaats 2 van de reekshouders. Het register noemt de houder van elke reeks; losse nummers kunnen door nummerbehoud vandaag bij een ander netwerk actief zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

1.767vaste nummerblokken
141kentallen met toekenningen
129mobiele 06-reeksen
269zakelijke en servicenummers

Vaste nummers: 141 kentallen in 12 provincies

Op het vaste net tellen de 1.767 blokken van Odido Netherlands B.V. op tot 3 mln nummers in 141 kentallen — 4,8% van alle toegekende geografische nummerruimte in Nederland. Het eerste vaste blok werd toegekend op 29 mei 2020 (onder 020, Amsterdam), het jongste op 14 maart 2024 (onder 030, Utrecht). 1.413 van de 1.767 blokken zijn blokken van 1.000 nummers; verder 200× 100, 153× 10.000 en 1× 2.000. De meeste blokken liggen in Zuid-Holland (288 blokken in 11 kentallen), gevolgd door Noord-Holland (192), Gelderland (162) en Noord-Brabant (129). De blokgrootte komt uit het toekenningsregister; hoeveel nummers echt in gebruik zijn, zegt dat niet.

ProvincieKentallenBlokkenNummersAandeel van de blokken
Zuid-Holland11 van 16288621.00016,3%
Noord-Holland8 van 17192534.00010,9%
Gelderland9 van 26162234.0009,2%
Noord-Brabant10 van 20129265.0007,3%
Overijssel7 van 1283182.0004,7%
Utrecht3 van 676229.0004,3%
Limburg6 van 776184.0004,3%
Flevoland2 van 43066.0001,7%
Drenthe1 van 62819.0001,6%
Groningen1 van 72056.0001,1%
Friesland1 van 131147.0000,6%
Zeeland1 van 71010.0000,6%

Mobiele reeksen: 129 blokken in 06-1, 06-2 en 06-3

Odido Netherlands B.V. houdt 129 06-blokken met samen 13,5 mln nummers, toegekend tussen 9 juli 1998 en 29 mei 2020. Elk blok staat hieronder met begin- en eindnummer: valt een 06-nummer binnen zo'n blok, dan is Odido Netherlands B.V. de reekshouder — niet noodzakelijk de huidige provider.

ReeksBlokkenNummers
06-1202.000.000
06-2211.990.000
06-3353.500.000
06-4434.970.000
06-8101.000.000
VanTotNummersToegekendStatus
06140000000614099999100.0006-3-2000toegekend
06141000000614199999100.0006-3-2000toegekend
06142000000614299999100.0006-3-2000toegekend
06143000000614399999100.0006-3-2000toegekend
06144000000614499999100.0006-3-2000toegekend
06145000000614599999100.0006-11-2000toegekend
06146000000614699999100.0006-11-2000toegekend
06147000000614799999100.0006-11-2000toegekend
06148000000614899999100.0006-11-2000toegekend
06149000000614999999100.0006-11-2000toegekend
06180000000618099999100.00027-3-2000toegekend
06181000000618199999100.00027-3-2000toegekend
06182000000618299999100.00027-3-2000toegekend
06183000000618399999100.00027-3-2000toegekend
06184000000618499999100.00031-8-2000toegekend
06185000000618599999100.00031-8-2000toegekend
06186000000618699999100.00031-8-2000toegekend
06187000000618799999100.00031-8-2000toegekend
06188000000618899999100.00031-8-2000toegekend
06189000000618999999100.00031-8-2000toegekend
06240000000624099999100.0009-7-1998toegekend
06241000000624199999100.0009-7-1998toegekend
06242000000624299999100.0009-7-1998toegekend
06243000000624399999100.00012-10-1999toegekend
06244000000624499999100.00027-7-1999toegekend
06245000000624599999100.00027-7-1999toegekend
06246000000624699999100.00027-7-1999toegekend
06247000000624799999100.00027-7-1999toegekend
06248000000624899999100.00012-10-1999toegekend
06249000000624999999100.00012-10-1999toegekend
0628000000062800999910.00014-7-1998toegekend
0628020000062809999980.00014-7-1998toegekend
06281000000628199999100.00021-9-1999toegekend
06282000000628299999100.00014-7-1998toegekend
06283000000628399999100.00027-3-2000toegekend
06284000000628499999100.00019-10-1998toegekend
06285000000628599999100.00019-10-1998toegekend
06286000000628699999100.00010-6-1999toegekend
06287000000628799999100.00021-9-1999toegekend
06288000000628899999100.00010-6-1999toegekend
06289000000628999999100.00010-6-1999toegekend
06340000000634099999100.00013-11-2006toegekend
06341000000634199999100.00013-11-2006toegekend
06342000000634299999100.00013-11-2006toegekend
06343000000634399999100.00013-11-2006toegekend
06344000000634499999100.00013-11-2006toegekend
06345000000634599999100.0005-3-2007toegekend
06346000000634699999100.0005-3-2007toegekend
06347000000634799999100.0005-3-2007toegekend
06348000000634899999100.0005-3-2007toegekend
06349000000634999999100.0005-3-2007toegekend
06360000000636099999100.00029-5-2020toegekend
06361000000636199999100.00029-5-2020toegekend
06362000000636299999100.00029-5-2020toegekend
06363000000636399999100.00029-5-2020toegekend
06364000000636499999100.00029-5-2020toegekend
06365000000636599999100.00029-5-2020toegekend
06380000000638099999100.00023-12-2003toegekend
06381000000638199999100.00023-12-2003toegekend
06382000000638299999100.00023-12-2003toegekend

De 60 laagste van 129 blokken.

De kentallen met de meeste toegekende capaciteit

Kentallen met toekenningen voor Odido Netherlands B.V. (60 van 141)

KentalPlaatsBlokkenNummersEerste blokLaatste blok
020Amsterdam95266.00029-5-202013-9-2023
070Den Haag87195.00029-5-202013-9-2023
010Rotterdam65146.00029-5-202013-9-2023
030Utrecht52133.00029-5-202014-3-2024
033Amersfoort1486.00029-5-202013-9-2023
023Haarlem2276.00029-5-202013-9-2023
035Hilversum (het Gooi)1367.00029-5-202013-9-2023
040Eindhoven1165.00029-5-202013-9-2023
078Dordrecht1459.00029-5-202013-9-2023
055Apeldoorn3057.00029-5-202013-9-2023
050Groningen2056.00029-5-202013-9-2023
072Alkmaar1753.00029-5-202013-9-2023
015Delft1652.00029-5-202013-9-2023
073's-Hertogenbosch1652.00029-5-202013-9-2023
071Leiden1551.00029-5-202013-9-2023
038Zwolle1450.00029-5-202013-9-2023
026Arnhem2249.00029-5-202013-9-2023
024Nijmegen1248.00029-5-202013-9-2023
058Leeuwarden1147.00029-5-202013-9-2023
036Almere945.00029-5-202013-9-2023
053Enschede844.00029-5-202013-9-2023
079Zoetermeer1643.00029-5-202013-9-2023
043Maastricht1441.00029-5-202013-9-2023
046Sittard-Geleen1441.00029-5-202013-9-2023
045Heerlen (Parkstad)1340.00029-5-202013-9-2023
075Zaandam (Zaanstreek)1239.00029-5-202013-9-2023
076Breda1239.00029-5-202013-9-2023
013Tilburg1138.00029-5-202013-9-2023
077Venlo1138.00029-5-202013-9-2023
074Hengelo1037.00029-5-202013-9-2023
0318Ede en Veenendaal2121.00029-5-202013-9-2023
0320Lelystad2121.00029-5-202013-9-2023
0592Assen2819.00029-5-202013-9-2023
0181Spijkenisse (Nissewaard)1818.00029-5-202013-9-2023
0570Deventer1818.00029-5-202013-9-2023
0180Ridderkerk en Barendrecht1616.00029-5-202013-9-2023
0182Gouda1616.00029-5-202013-9-2023
0252Hillegom en Lisse1414.00029-5-202013-9-2023
0345Culemborg1414.00029-5-202013-9-2023
0413Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)2314.00029-5-202013-9-2023
0475Roermond1414.00029-5-202013-9-2023
0299Purmerend1313.00029-5-202013-9-2023
0492Helmond1313.00029-5-202013-9-2023
0412Oss1212.00029-5-202013-9-2023
0416Waalwijk1212.00029-5-202013-9-2023
0548Rijssen1212.00029-5-202013-9-2023
0575Zutphen1212.00029-5-202013-9-2023
0172Alphen aan den Rijn1111.00029-5-202013-9-2023
0314Doetinchem2011.00029-5-202013-9-2023
0316Zevenaar1111.00029-5-202013-9-2023
0341Harderwijk2011.00029-5-202013-9-2023
0546Almelo1111.00029-5-202013-9-2023
0118Middelburg en Vlissingen1010.00029-5-202013-9-2023
0162Oosterhout1010.00029-5-202013-9-2023
0251Beverwijk1010.00029-5-202013-9-2023
0297Aalsmeer en Uithoorn1010.00029-5-202013-9-2023
0348Woerden1010.00029-5-202013-9-2023
0485Cuijk (Land van Cuijk)910.00029-5-202013-9-2023
0495Weert1010.00029-5-202013-9-2023
0523Hardenberg en Dedemsvaart1010.00029-5-202013-9-2023

Gesorteerd op toekenningsomvang; de overige kentallen staan in de netnummercatalogus.

Zakelijke en servicenummers

085/088-, 0800- en 090x-toekenningen die het register onder Odido Netherlands B.V. als houder telt, plus de overige nummersoorten.

FamilieToekenningenCapaciteitEerste toekenning
085 / 088 zakelijk1448.80021-2-2007
0800 gratis23223922-6-1998
0900 / 0906 / 0909 betaald23235-1-2001
097-reeksen (machine-to-machine) — Elektronische communicatiediensten voor geautomatiseerde toepassingen162,5 mln–
overige toekenningen — virtual private network (VPN)33–

Jongste toekenningen aan Odido Netherlands B.V.

De 8 meest recente toekenningen in het register, de laatste op 27 november 2024.

DatumSoortReeks / blokNummers
27-11-2024085/088-toekenningen085332000010.000
15-5-2024085/088-toekenningen08511560001.000
14-3-2024vaste nummerblokken030 · 03040400001.000
14-3-2024vaste nummerblokken030 · 03040410001.000
14-3-2024vaste nummerblokken030 · 03040420001.000
14-3-2024vaste nummerblokken030 · 03040430001.000
14-3-2024vaste nummerblokken030 · 03040440001.000
14-3-2024vaste nummerblokken030 · 03040450001.000

Alle cijfers op deze pagina komen uit het Register van toegekende telefoonnummers van ACM en beslaan toekenningen van 1998 tot 2024.