Netnummer 0592 – Assen

Het netnummer 0592 hoort bij Assen (Drenthe). Het ACM-register telt 276 nummerblokken onder dit kental met samen 388.000 toegekende nummers, verdeeld over 86 aanbieders — daarmee staat 0592 op plaats 20 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 50 naar aantal reekshouders, goed voor 0,62% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 114 blokken (49% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 2 december 1999; samen met Ziggo en Odido houdt de top drie 60,1% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Assen — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0592 in het kort

Netnummergebied
Assen
Provincie
Drenthe
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Aa en Hunze, Noordenveld, Assen, Tynaarlo
Deels in dit gebied
Midden-Drenthe
Oppervlakte (land)
ca. 532 km²
Opbouw van een nummer
0592 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 592 + abonneenummer
In het ACM-register
276 blokken, 86 aanbieders
Jongste toekenning
14 september 2026 (3Webapps)
Aangrenzende netnummers
050, 0516, 0521, 0591, 0593, 0594, 0598, 0599

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0592 (Assen) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0592; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
276blokken in het register
86aanbieders met toekenningen
388.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0592-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0592 met 49% van de toegekende nummers; de overige 85 aanbieders delen de rest. 19 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0592 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft Ziggo (eerste blok 4-4-1997); de jongste toekenning ging naar 3Webapps op 14-9-2026. 7 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0592. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam114190.00049%2-12-199918-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht624.0006,2%4-4-199720-3-2014
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage2819.0004,9%29-5-202013-9-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0002,8%25-4-199717-9-1997
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht211.0002,8%10-8-201212-10-2012
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht1010.0002,6%21-3-200621-5-2024
Enreach B.V.Almere1010.0002,6%2-12-200819-11-2024
Verizon Nederland B.V.Amsterdam110.0002,6%1-11-20041-11-2004
Vodafone Libertel B.V.Maastricht77.0001,8%17-4-200912-1-2026
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam44.0001%20-2-202020-2-2020
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0000,8%25-5-20127-12-2020
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0000,8%10-1-201312-11-2024
Routit B.V.Ede GLD33.0000,8%28-9-20113-7-2019
Ziggo Services B.V.Utrecht33.0000,8%8-9-20178-9-2017
Businesscom B.V.Veghel22.0000,5%26-6-201523-12-2024
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg22.0000,5%10-12-202010-12-2020
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,5%9-3-20239-3-2023
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,5%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,5%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0000,5%19-5-20097-12-2012
Voiped Wholesale B.V.Assen22.0000,5%9-11-20209-11-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,5%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,3%8-5-20208-5-2020
3Webapps B.V.'s-Gravenhage11.0000,3%14-9-202614-9-2026
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,3%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,3%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,3%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,3%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,3%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,3%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,3%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,3%22-9-201722-9-2017
Connection TelecomZandvoort11.0000,3%6-1-20166-1-2016
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,3%19-1-201619-1-2016
Digihero B.V.Rotterdam11.0000,3%22-10-200922-10-2009
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,3%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,3%19-4-200619-4-2006
Esprit Telecom B.V.Utrecht11.0000,3%27-7-201127-7-2011
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,3%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,3%2-3-20262-3-2026

De 40 grootste van 86 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0592

De oudste gedateerde toekenning onder 0592 is van 4 april 1997 (Ziggo B.V.), de jongste van 14 september 2026 (3Webapps B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 78 toegekende blokken. 245 van de 276 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (11×), 100 (10×), 2.000 (5×), 4.000 (3×) en 3.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0592 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (4). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Assen.

Alle blokken onder 0592

De 150 laagste van 276 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
059220000005922009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
059220100005922019991.000Voys Partners B.V.Groningen25-1-2013toegekend
059220200005922029991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
059220300005922039991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
059220400005922049991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
059220500005922059991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
059220600005922069991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
059220700005922079991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
059220800005922089991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
059220900005922099991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
059221000005922109991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
059221100005922119991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
059221200005922129991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
059221300005922139991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
059221400005922149991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
059221500005922159991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam28-5-2025toegekend
059221600005922169991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
059221700005922179991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
059221800005922189991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
059221900005922199991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
059222000005922209991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
059222100005922219991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
059222200005922229991.000Voiped Wholesale B.V.Assen9-11-2020toegekend
059222300005922239991.000Raffel Internet B.V.Breda22-9-2015toegekend
059222400005922249991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
059222500005922259991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
059222600005922269991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
059222700005922279991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
059222800005922289991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
059222900005922299991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
059223000005922309991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
059223100005922319991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059223200005922329991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059223300005922339991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059223400005922349991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059223500005922359991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
059223600005922369991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
059223800005922389991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059223900005922399991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
059224000005922439994.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059224500005922459991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059224700005922489992.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059225000005922509991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
059225100005922519991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
059225200005922529991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
059225300005922539991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
059225400005922549991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
059225500005922559991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
059225600005922569991.000Enreach B.V.Almere19-1-2017toegekend
059225700005922579991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
059225800005922589991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
059225900005922599991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
0592260000059226999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059227000005922709991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
059227100005922719991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059227200005922729991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059227300005922739991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059227400005922749991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059227500005922759991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059227600005922769991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
059227700005922779991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059227800005922789991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059227900005922799991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
059228000005922809991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
059228100005922819991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
059228200005922829991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen7-12-2020toegekend
059228300005922839991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
059228400005922849991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
059228500005922859991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
059228600005922869991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
059228700005922879991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
059228800005922889991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam9-8-2022toegekend
059228900005922899991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
059229000005922909991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
059229100005922919991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059229200005922929991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059229300005922939991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059229400005922949991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059229500005922959991.000Routit B.V.Ede GLD3-7-2019toegekend
059229600005922969991.000Routit B.V.Ede GLD3-7-2019toegekend
059229700005922979991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
059229800005922989991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
059229900005922999991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
059230000005923009991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059230100005923019991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059230200005923029991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059230300005923039991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059230400005923049991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059230500005923059991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059230600005923069991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059230700005923079991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059230800005923089991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059230900005923099991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
0592310000059231999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059232300005923249992.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059232500005923259991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
059232600005923299994.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059233000005923369997.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059233800005923399992.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0592340000059234999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0592350000059235999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059236000005923619992.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059236200005923629991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-5-2023toegekend
059236300005923639991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-5-2023toegekend
059236400005923649991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059236500005923659991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
059236600005923679992.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059236800005923689991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-5-2023toegekend
059236900005923699991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-5-2023toegekend
0592370000059237999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059238000005923839994.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059238500005923859991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059238700005923899993.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0592390000059239999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059240000005924009991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059240400005924049991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059240500005924059991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059240600005924069991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059240700005924079991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059240800005924089991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059240900005924099991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059241200005924129991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059241300005924139991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059241400005924149991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059241500005924159991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059241600005924169991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059241700005924179991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059242000005924209991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059242100005924219991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059242200005924229991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059243000005924309991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059243100005924319991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059243600005924369991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059243700005924379991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059244000005924409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
059244100005924419991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
059244200005924429991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht12-1-2026toegekend
059244400005924449991.000Voiped Wholesale B.V.Assen9-11-2020toegekend
059245100005924519991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059245200005924529991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059245800005924589991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059245900005924599991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059246000005924609991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059246100005924619991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059246200005924629991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059246300005924639991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam20-2-2020toegekend
059246400005924649991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam20-2-2020toegekend
059246500005924659991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam20-2-2020toegekend
059246600005924669991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam20-2-2020toegekend
059248000005924809991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Drenthe

Drenthe telt 6 kentallen. Naar aantal blokken staat 0592 op plaats 1 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0591 (Emmen) met 248 blokken en 86 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
0591Emmen24886352.000
0528Hoogeveen17685240.000
0522Meppel15683238.000
0524Coevorden13984196.000
0593Beilen (Midden-Drenthe)13782176.000

Wat bezoekers checken en melden over 0592-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

54zoekopdrachten
42verschillende nummers
51verschillende bezoekers

Netnummer 0592 staat daarmee op plaats 25 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Meest gecheckte en gemelde nummers

NummerBeoordelingenMeldingenBezoekers
0592-22 21 04——9

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0592-nummer

Gebeld door een 0592-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0592

Waar is netnummer 0592?

0592 is het netnummer van Assen in Drenthe. Het netnummergebied is ongeveer 532 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0592?

Geheel of grotendeels: Aa en Hunze, Noordenveld, Assen en Tynaarlo. Deels: Midden-Drenthe. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0592-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0592 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 592 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0592-nummers?

Het ACM-register telt onder 0592 276 nummerblokken bij 86 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 49% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 14 september 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0592?

Het gebied van 0592 grenst aan de netnummers 050, 0516, 0521, 0591, 0593, 0594, 0598 en 0599.

Hoe vaak worden 0592-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 42 verschillende 0592-nummers 54 keer opgezocht door 51 bezoekers. Daarmee staat 0592 op plaats 25 van 140 netnummers.

Wat doe ik als een 0592-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.