Netnummer 0522 – Meppel

Het netnummer 0522 hoort bij Meppel (Drenthe). Het ACM-register telt 156 nummerblokken onder dit kental met samen 238.000 toegekende nummers, verdeeld over 83 aanbieders — daarmee staat 0522 op plaats 86 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 105 naar aantal reekshouders, goed voor 0,38% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 22 blokken (36,1% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en BT houdt de top drie 46,6% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Meppel — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0522 in het kort

Netnummergebied
Meppel
Provincies
Drenthe, Overijssel
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Staphorst, Meppel
Deels in dit gebied
De Wolden, Steenwijkerland
Oppervlakte (land)
ca. 292 km²
Opbouw van een nummer
0522 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 522 + abonneenummer
In het ACM-register
156 blokken, 83 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
038, 0521, 0523, 0527, 0528, 0529

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0522 (Meppel) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0522; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
156blokken in het register
83aanbieders met toekenningen
238.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0522-nummers

Het kental 0522 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 36,1% van de toegekende nummers, en in totaal houden 83 aanbieders hier blokken. 20 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0522 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft Ziggo (eerste blok 4-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0522. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam2286.00036,1%28-8-199718-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht514.0005,9%4-4-19976-1-2017
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0004,6%25-4-199717-9-1997
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam1010.0004,2%17-11-202015-1-2021
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage88.0003,4%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Maastricht66.0002,5%17-4-200918-1-2023
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht66.0002,5%7-6-200528-1-2009
Enreach B.V.Almere55.0002,1%2-12-200819-11-2024
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002,1%4-7-20054-7-2005
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,3%10-1-201312-11-2024
Routit B.V.Ede GLD33.0001,3%28-9-201125-4-2016
Businesscom B.V.Veghel22.0000,8%26-6-201523-12-2024
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg22.0000,8%10-12-202010-12-2020
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,8%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0000,8%25-5-201222-9-2017
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,8%22-10-200911-4-2019
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,8%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,8%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0000,8%19-5-200924-3-2010
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,8%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,4%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,4%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,4%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,4%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,4%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,4%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,4%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,4%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,4%8-12-20168-12-2016
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,4%21-3-200621-3-2006
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,4%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,4%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,4%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,4%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,4%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,4%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,4%5-3-20265-3-2026
JSR IT B.V.Best11.0000,4%2-10-20202-10-2020
KeenSystems V.o.f.Gemert11.0000,4%21-7-201121-7-2011
Loogisch Communicatie en IT B.V.Fleringen11.0000,4%26-7-202326-7-2023

De 40 grootste van 83 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0522

De oudste gedateerde toekenning onder 0522 is van 4 april 1997 (Ziggo B.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 47 toegekende blokken. 139 van de 156 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 2.000 (5×), 9.000 (4×), 10.000 (3×), 3.000 (2×) en 4.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0522 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (5), Amsterdam (4) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Meppel.

Alle blokken onder 0522

De 150 laagste van 156 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
052220000005222009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
052220100005222019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
052220200005222029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
052220300005222039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
052220400005222049991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
052220500005222059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
052220600005222069991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
052220700005222079991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
052220800005222089991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
052220900005222099991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
052221000005222109991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
052221300005222139991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
052221400005222149991.000Raffel Internet B.V.Breda8-12-2014toegekend
052221500005222159991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
052221600005222169991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
052221700005222179991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
052221800005222189991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
052221900005222199991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
052222000005222209991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
052222100005222219991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
052222200005222229991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
052222400005222249991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
052222500005222259991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
052222600005222269991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
052222700005222279991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
052222800005222289991.000Routit B.V.Ede GLD25-4-2016toegekend
052222900005222299991.000Routit B.V.Ede GLD25-4-2016toegekend
052223000005222319992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052223300005222399997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052224000005222489999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052225100005222599999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052226000005222689999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052227000005222709991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052227300005222749992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052227600005222799994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052228100005222829992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052229100005222929992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052229800005222989991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052230000005223009991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
052230100005223019991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
052230200005223029991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
052230300005223039991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
052230400005223049991.000Cambrium B.V.Almere8-12-2016toegekend
052230500005223059991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
052230600005223069991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
052230700005223079991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
052230800005223089991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
052230900005223099991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
052231000005223109991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
052231100005223119991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
052231200005223129991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
052231300005223139991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
052231400005223149991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
052231500005223159991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
052231600005223169991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
052231700005223179991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
052231800005223189991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
052231900005223199991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
052244000005224459996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052245100005224529992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052245800005224589991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0522460000052246999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052247000005224789999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052248000005224829993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052248800005224889991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052249000005224929993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052249800005224989991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052250000005225009991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
052250100005225019991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
052250200005225029991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
052250300005225039991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
052250400005225049991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
052250500005225059991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
052250600005225069991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
052250700005225079991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
052250800005225089991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
052250900005225099991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
0522520000052252999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
052255000005225509991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
052255100005225519991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
052255200005225529991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
052255300005225539991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
052255400005225549991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
052255500005225559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
052255600005225569991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
052255700005225579991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
052255800005225589991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
052270000005227009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
052270100005227019991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
052270200005227029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
052270300005227039991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
052270400005227049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
052270500005227059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-1-2023toegekend
052270600005227069991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
052270700005227079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
052270800005227089991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
052271000005227109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
052271100005227119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
052271200005227129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
052271300005227139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
052271400005227149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
052272100005227219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-1-2009toegekend
052272200005227229991.000Ziggo Services B.V.Utrecht28-2-2001toegekend
052272300005227239991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
052272400005227249991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
052272500005227259991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend24-3-2010toegekend
052272600005227269991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
052272700005227279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
052272800005227289991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht30-11-2011toegekend
052272900005227299991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
052274000005227409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
052274100005227419991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2000toegekend
052274200005227429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
052274300005227439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
052274400005227449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
052274500005227459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
052274600005227469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
052274700005227479991.000Signet B.V.Eindhoven21-1-2010toegekend
052274800005227489991.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
052274900005227499991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
052275000005227509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
052275100005227519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
052275200005227529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
052275300005227539991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
052276000005227609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
052276100005227619991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
052276200005227629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
052276300005227639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
052276400005227649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
052276500005227659991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
052276700005227679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
052276800005227689991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
052276900005227699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
052278100005227819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
052278200005227829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
052278300005227839991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
052278400005227849991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
052278500005227859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
052278600005227869991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
052278700005227879991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
052278800005227889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
052278900005227899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
052279000005227909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
052279100005227919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
052279200005227929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
052279300005227939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
052279400005227949991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
052279500005227959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
052279700005227979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
052279900005227999991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht21-3-2006toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Drenthe

Drenthe telt 6 kentallen. Naar aantal blokken staat 0522 op plaats 4 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0524 (Coevorden) met 139 blokken en 84 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
0592Assen27686388.000
0591Emmen24886352.000
0528Hoogeveen17685240.000
0524Coevorden13984196.000
0593Beilen (Midden-Drenthe)13782176.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0522-nummer

Gebeld door een 0522-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0522

Waar is netnummer 0522?

0522 is het netnummer van Meppel in de provincies Drenthe en Overijssel. Het netnummergebied is ongeveer 292 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0522?

Geheel of grotendeels: Staphorst en Meppel. Deels: De Wolden en Steenwijkerland. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0522-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0522 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 522 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0522-nummers?

Het ACM-register telt onder 0522 156 nummerblokken bij 83 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 36,1% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0522?

Het gebied van 0522 grenst aan de netnummers 038, 0521, 0523, 0527, 0528 en 0529.

Wat doe ik als een 0522-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.