Netnummer 0527 – Emmeloord (Noordoostpolder)

Het netnummer 0527 hoort bij Emmeloord (Noordoostpolder) (Flevoland). Het ACM-register telt 173 nummerblokken onder dit kental met samen 260.000 toegekende nummers, verdeeld over 85 aanbieders — daarmee staat 0527 op plaats 71 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 65 naar aantal reekshouders, goed voor 0,42% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 23 blokken (35,4% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en BT houdt de top drie 48,1% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Emmeloord — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 24-10-2026

Netnummer 0527 in het kort

Netnummergebied
Emmeloord (Noordoostpolder)
Provincies
Flevoland, Overijssel
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Noordoostpolder, Urk
Deels in dit gebied
Steenwijkerland
Oppervlakte (land)
ca. 564 km²
Opbouw van een nummer
0527 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 527 + abonneenummer
In het ACM-register
173 blokken, 85 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0321, 038, 0514, 0521, 0522, 0561

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0527 (Emmeloord (Noordoostpolder)) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0527; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
173blokken in het register
85aanbieders met toekenningen
260.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0527-nummers

Het kental 0527 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 35,4% van de toegekende nummers, en in totaal houden 85 aanbieders hier blokken. 20 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0527 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft Ziggo (eerste blok 4-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0527. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam2392.00035,4%28-8-199718-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht422.0008,5%4-4-199720-3-2014
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0004,2%25-4-199717-9-1997
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage189.0003,5%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Maastricht99.0003,5%17-4-200918-1-2023
Routit B.V.Ede GLD88.0003,1%28-9-201118-2-2019
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam77.0002,7%17-11-202015-1-2021
Enreach B.V.Almere55.0001,9%2-12-200819-11-2024
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0001,9%4-7-20054-7-2005
Destiny White Label Services B.V.Heerlen44.0001,5%25-5-201216-2-2023
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001,2%10-12-202010-12-2020
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,2%10-1-201312-11-2024
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht33.0001,2%28-1-200924-3-2015
Businesscom B.V.Veghel22.0000,8%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,8%9-3-20239-3-2023
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,8%22-10-200911-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk22.0000,8%16-10-200716-10-2007
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,8%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,8%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,8%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,4%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,4%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,4%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,4%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,4%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,4%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,4%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,4%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,4%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,4%21-3-200621-3-2006
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,4%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,4%3-4-20193-4-2019
Esprit Telecom B.V.Utrecht11.0000,4%30-3-200730-3-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,4%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,4%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,4%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,4%5-3-20265-3-2026
JSR IT B.V.Best11.0000,4%2-10-20202-10-2020
KeenSystems V.o.f.Gemert11.0000,4%21-7-201121-7-2011
Loogisch Communicatie en IT B.V.Fleringen11.0000,4%26-7-202326-7-2023

De 40 grootste van 85 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0527

De oudste gedateerde toekenning onder 0527 is van 4 april 1997 (Ziggo B.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 59 toegekende blokken. 145 van de 173 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 100 (10×), 10.000 (7×), 2.000 (3×), 3.000 (2×) en 4.000 (2×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0527 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Amsterdam (5), Utrecht (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Emmeloord.

Alle blokken onder 0527

De 150 laagste van 173 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
0527200000052720999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052721000005272109991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
052721100005272119991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
052721200005272129991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
052721300005272139991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
052721400005272149991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
052721500005272159991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
052721600005272169991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht14-1-2014toegekend
052721700005272179991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
052721800005272189991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
052721900005272199991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
052722000005272209991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
052722100005272219991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
052722200005272229991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
052722400005272249991.000Routit B.V.Ede GLD16-9-2014toegekend
052722500005272259991.000Routit B.V.Ede GLD16-9-2014toegekend
052722600005272269991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
052722700005272279991.000Raffel Internet B.V.Breda8-12-2014toegekend
052722800005272289991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
052722900005272299991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
052723000005272319992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052723900005272399991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0527240000052724999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052725000005272549995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052725600005272569991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052725800005272589991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052726000005272669997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052727000005272719992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052727400005272779994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052728000005272809991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
052728100005272819991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
052728200005272829991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
052728300005272839991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
052728400005272849991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
052728500005272859991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
052728600005272869991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
052728700005272879991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht22-1-2016toegekend
052728800005272889991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
052728900005272899991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
052729000005272929993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052729800005272989991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052730000005273009991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
052730100005273019991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
052730200005273029991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
052730300005273039991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
052730400005273049991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
052730500005273059991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
052730700005273079991.000Routit B.V.Ede GLD22-11-2017toegekend
052730800005273089991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
052730900005273099991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
052731000005273109991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
052731100005273119991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
052731200005273129991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen7-12-2020toegekend
052731300005273139991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
052731400005273149991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
052731500005273159991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
052731600005273169991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
052731700005273179991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
052731800005273189991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
052731900005273199991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
052744000005274409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
052744100005274419991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
052744200005274429991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
052744300005274439991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
052744400005274449991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
052744500005274459991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
052744600005274469991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
052744700005274479991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
052750000005275009991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
052750100005275019991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
052750200005275029991.000Routit B.V.Ede GLD18-2-2019toegekend
052750300005275039991.000Routit B.V.Ede GLD18-2-2019toegekend
052750400005275049991.000Routit B.V.Ede GLD18-2-2019toegekend
052750500005275059991.000Routit B.V.Ede GLD18-2-2019toegekend
052750600005275069991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam5-7-2023toegekend
052750700005275079991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
052750800005275089991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
0527520000052752999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
052755500005275559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
0527610000052761999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052762000005276249995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052763000005276369997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052763700005276379991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen16-2-2023toegekend
052763800005276399992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052765000005276539994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052765600005276569991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0527680000052768999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052769000005276909991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052769700005276999993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052770000005277009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
052770100005277019991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
052770200005277029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
052770300005277039991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
052770400005277049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
052770500005277059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-1-2023toegekend
052770600005277069991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
052770700005277079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
052770800005277089991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
052771000005277109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
052771100005277119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
052771200005277129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
052771300005277139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
052771400005277149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
052771500005277159991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
052771600005277169991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
052771700005277179991.000N.V. Kabeltelevisie Noord-Oost FrieslandDokkum23-2-2024toegekend
052772100005277219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-1-2009toegekend
052772200005277229991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
052772300005277239991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht23-3-2009toegekend
052772400005277249991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
052772500005277259991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht30-3-2007toegekend
052772600005277269991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht20-4-2010toegekend
052772700005277279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
052772800005277289991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
052772900005277299991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
052774000005277409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
052774100005277419991.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
05277420000527742099100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05277421000527742199100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05277422000527742299100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05277423000527742399100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05277424000527742499100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05277425000527742599100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05277426000527742699100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05277427000527742799100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05277428000527742899100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05277429000527742999100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
052774300005277439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
052774400005277449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
052774500005277459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
052774600005277469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
052774700005277479991.000Signet B.V.Eindhoven1-12-2009toegekend
052774800005277489991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
052774900005277499991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
052775000005277509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
052775100005277519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
052775200005277529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
052775500005277559991.000Ziggo B.V.Utrecht28-3-2002toegekend
052775800005277589991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht14-5-2013toegekend
052776000005277609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
052776200005277629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
052776300005277639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
052776400005277649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
052776500005277659991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
052776700005277679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
052776800005277689991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
052776900005277699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
052778100005277819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
052778200005277829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
052778300005277839991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Flevoland

Flevoland telt 4 kentallen. Naar aantal blokken staat 0527 op plaats 3 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0320 (Lelystad) met 174 blokken en 87 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
036Almere22999709.000
0320Lelystad17487300.000
0321Dronten13283195.000

Wat bezoekers checken en melden over 0527-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

20zoekopdrachten
16verschillende nummers
20verschillende bezoekers

Netnummer 0527 staat daarmee op plaats 53 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Meest gecheckte en gemelde nummers

NummerBeoordelingenMeldingenBezoekers
0527-75 50 56——4

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0527-nummer

Gebeld door een 0527-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0527

Waar is netnummer 0527?

0527 is het netnummer van Emmeloord (Noordoostpolder) in de provincies Flevoland en Overijssel. Het netnummergebied is ongeveer 564 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0527?

Geheel of grotendeels: Noordoostpolder en Urk. Deels: Steenwijkerland. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0527-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0527 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 527 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0527-nummers?

Het ACM-register telt onder 0527 173 nummerblokken bij 85 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 35,4% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0527?

Het gebied van 0527 grenst aan de netnummers 0321, 038, 0514, 0521, 0522 en 0561.

Hoe vaak worden 0527-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 16 verschillende 0527-nummers 20 keer opgezocht door 20 bezoekers. Daarmee staat 0527 op plaats 53 van 140 netnummers.

Wat doe ik als een 0527-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.