Netnummer 038 – Zwolle

Het netnummer 038 hoort bij Zwolle (Overijssel). Het ACM-register telt 279 nummerblokken onder dit kental met samen 829.000 toegekende nummers, verdeeld over 95 aanbieders — daarmee staat 038 op plaats 19 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 16 naar aantal reekshouders, goed voor 1,33% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 75 blokken (41% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en Odido houdt de top drie 54,4% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Zwolle — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

038 is Zwolle met Kampen, Hattem en Zwartewaterland. Het is het enige driecijferige stadskental van Overijssel naast 053 (Enschede) en 074 (Hengelo), en bleef in 1995 ongewijzigd.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 038 in het kort

Netnummergebied
Zwolle
Provincies
Overijssel, Gelderland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Kampen, Zwartewaterland, Zwolle, Hattem
Deels in dit gebied
Oldebroek, Heerde, Staphorst
Oppervlakte (land)
ca. 421 km²
Opbouw van een nummer
038 + abonneenummer van 7 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 38 + abonneenummer
In het ACM-register
279 blokken, 95 aanbieders
Jongste toekenning
14 september 2026 (3Webapps)
Aangrenzende netnummers
0321, 0522, 0525, 0527, 0529, 0570, 0578

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 038 (Zwolle) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 038; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
279blokken in het register
95aanbieders met toekenningen
829.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 038-nummers

KPN B.V. domineert het kental 038 met 41% van de toegekende nummers; de overige 94 aanbieders delen de rest. 13 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 038 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft Ziggo (eerste blok 4-4-1997); de jongste toekenning ging naar 3Webapps op 14-9-2026. 11 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 038. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam75340.00041%28-8-199723-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht761.0007,4%4-4-199720-3-2014
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1450.0006%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Utrecht935.0004,2%17-4-20097-6-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam321.0002,5%25-4-19973-5-2023
Digihero B.V.Rotterdam321.0002,5%22-10-200915-3-2023
Enreach B.V.Almere2020.0002,4%2-12-200819-11-2024
Routit B.V.Ede GLD1313.0001,6%28-9-201122-4-2026
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam312.0001,4%17-11-202015-1-2021
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen312.0001,4%10-1-201312-11-2024
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht312.0001,4%28-3-200331-3-2023
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht1111.0001,3%29-3-199925-7-2024
Verizon Nederland B.V.Amsterdam1010.0001,2%8-9-19974-7-2005
Telio Netherlands B.V.Purmerend210.0001,2%19-5-20097-12-2012
4tele.com B.V.Zevenbergen110.0001,2%4-2-20104-2-2010
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk110.0001,2%3-4-20063-4-2006
Globalcall B.V.Breda110.0001,2%18-3-200518-3-2005
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam110.0001,2%3-12-20073-12-2007
Scarlet N.V.Lelystad110.0001,2%25-7-200525-7-2005
SpeakUp B.V.Enschede110.0001,2%24-10-200724-10-2007
VoipGrow B.V.'s-Gravenhage110.0001,2%8-8-20248-8-2024
VoipZeker B.V.Sassenheim110.0001,2%27-3-201227-3-2012
Voiperator B.V.Zwolle110.0001,2%27-1-201227-1-2012
Voxbone S.A.Elsene110.0001,2%5-3-20075-3-2007
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0001,2%29-12-199829-12-1998
Destiny White Label Services B.V.Heerlen66.0000,7%25-5-201218-5-2022
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg55.0000,6%10-12-202010-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen33.0000,4%2-6-201024-7-2025
Businesscom B.V.Veghel22.0000,2%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,2%9-3-20239-3-2023
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,2%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,2%23-8-201328-9-2017
MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn22.0000,2%3-1-20137-4-2021
Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam22.0000,2%28-9-201117-10-2014
Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel22.0000,2%30-7-201312-12-2024
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,2%7-1-201311-12-2020
Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk22.0000,2%16-11-202031-7-2023
Voys Partners B.V.Groningen22.0000,2%25-1-20132-2-2018
10Telecom B.V.Emmen11.0000,1%8-5-20208-5-2020
3Webapps B.V.'s-Gravenhage11.0000,1%14-9-202614-9-2026

De 40 grootste van 95 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 038

De oudste gedateerde toekenning onder 038 is van 4 april 1997 (Ziggo B.V.), de jongste van 14 september 2026 (3Webapps B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 83 toegekende blokken. 194 van de 279 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (47×), 3.000 (10×), 2.000 (7×), 4.000 (7×) en 5.000 (5×). 1 blokken staan niet op "toegekend": 1 in afkoeling. Een blok in afkoeling is teruggegeven en mag pas na de wachttijd opnieuw worden uitgegeven; een geblokkeerd blok is door ACM buiten gebruik gesteld.

De reekshouders onder 038 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (4). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Zwolle.

Alle blokken onder 038

De 150 laagste van 279 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
038200000003820009991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
038200100003820019991.000Enreach B.V.Almere19-1-2017toegekend
038200200003820029991.000Tismi B.V.Breukelen UT1-3-2017toegekend
038200300003820039991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
038200400003820049991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
038200500003820059991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
038200600003820069991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
038200700003820079991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
038200800003820089991.000VoIP Fabric B.V.De Meern16-10-2023toegekend
038200900003820099991.000Enreach B.V.Almere22-11-2017toegekend
0382010000038201999910.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
038202000003820209991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
038202100003820219991.000———in afkoeling (tot 4-2-2027)
038202200003820229991.000Voys Partners B.V.Groningen25-1-2013toegekend
038202300003820239991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
038202400003820249991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
038202500003820259991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
038202600003820269991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
038202700003820279991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
038202800003820289991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
038202900003820299991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
038203000003820309991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
038203100003820319991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
038203200003820329991.000Raffel Internet B.V.Breda6-5-2014toegekend
038203300003820339991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
038203400003820349991.000Voys Partners B.V.Groningen2-2-2018toegekend
038203500003820359991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
038203700003820379991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
038203800003820389991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
038203900003820399991.000Voiped Wholesale B.V.Assen9-11-2020toegekend
0382040000038204999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
038205000003820509991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
038205100003820519991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
038205200003820529991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
038205300003820539991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
038205400003820549991.000Weritech B.V.Eindhoven7-7-2015toegekend
038205500003820559991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen3-8-2015toegekend
038205600003820569991.000Enreach B.V.Almere5-10-2015toegekend
038205700003820579991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
038205800003820589991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
038205900003820599991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
038206000003820609991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
038206100003820619991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
038206300003820639991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
038206400003820649991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen24-3-2020toegekend
038206500003820659991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
038206600003820669991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
038206700003820679991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
038206800003820689991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
038206900003820699991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
038207000003820709991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
038207100003820719991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
038207200003820729991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen18-5-2022toegekend
038207300003820739991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
0382080000038208999910.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
0382090000038209999910.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
0382100000038210999910.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
038211000003821109991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
038211100003821119991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
038211200003821129991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
038211300003821139991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
038211400003821149991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
038211500003821159991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
038211600003821169991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
038211700003821179991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
038211800003821189991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
038211900003821199991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
0382200000038220999910.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
038222000003822209991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
038222100003822219991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
038222200003822229991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
038222300003822239991.000Budget Phone Company B.V.Rotterdam13-10-2016toegekend
038222400003822249991.000RGTN Wholesale Netherlands B.V.Maastricht20-4-2021toegekend
038222500003822259991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen29-4-2021toegekend
038222600003822269991.000Twilio Ireland Ltd.Dublin23-4-2025toegekend
038222700003822279991.000Routit B.V.Ede GLD4-2-2022toegekend
0382300000038230999910.000Ziggo B.V.Utrecht11-5-2009toegekend
038234000003823409991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
038234100003823419991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
038234200003823429991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
038234300003823439991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
038234400003823449991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk31-7-2023toegekend
038240000003824009991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
038240100003824019991.000Routit B.V.Ede GLD19-7-2022toegekend
038250000003825009991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
038251000003825109991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
0382600000038260999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
038300000003830009991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
038300100003830099999.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
0383010000038301999910.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
038302000003830209991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
038302100003830219991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel12-12-2024toegekend
038303000003830309991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
038303100003830319991.000Routit B.V.Ede GLD23-4-2013toegekend
038303200003830329991.000Routit B.V.Ede GLD23-4-2013toegekend
038303300003830339991.000Routit B.V.Ede GLD23-4-2013toegekend
038303400003830349991.000Routit B.V.Ede GLD23-4-2013toegekend
038303500003830359991.000Routit B.V.Ede GLD23-4-2013toegekend
038303600003830369991.000Routit B.V.Ede GLD23-4-2013toegekend
038303700003830379991.000Routit B.V.Ede GLD23-4-2013toegekend
038303800003830389991.000Routit B.V.Ede GLD23-4-2013toegekend
038303900003830399991.000Routit B.V.Ede GLD23-4-2013toegekend
0383040000038304999910.000KPN B.V.Rotterdam13-6-2018toegekend
038306000003830609991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
0383310000038331999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0383320000038332999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
038333000003833389999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0383370000038337999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
038338000003833809991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
038338800003833889991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
038339100003833969996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
038344600003834489993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
038355600003835579992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
038363600003836369991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
038369000003836909991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
038369100003836919991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn7-4-2021toegekend
038375600003837599994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0383760000038376999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0383800000038380999910.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
038383800003838389991.0003Webapps B.V.'s-Gravenhage14-9-2026toegekend
038385100003838599999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
038386100003838619991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
038386500003838699995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
038399400003839949991.000KPN B.V.Rotterdam28-3-2000toegekend
038420000003842049995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
038420900003842099991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0384210000038421999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0384220000038422999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0384230000038423999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0384240000038424999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
038425000003842509991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
038425100003842519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
038425200003842529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
038425300003842599997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
038426000003842639994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
038426400003842649991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
038426500003842659991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
038426700003842699993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
038427000003842749995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
038427500003842759991.000Routit B.V.Ede GLD22-4-2026toegekend
038427600003842779992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
038427800003842789991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
038427900003842799991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
038428000003842819992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
038428300003842839991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
038428400003842859992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
038428700003842899993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
038429000003842949995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
038429600003842989993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
038440000003844009991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Overijssel

Overijssel telt 12 kentallen. Naar aantal blokken staat 038 op plaats 1 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0546 (Almelo) met 267 blokken en 86 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
0546Almelo26786405.000
053Enschede24593759.000
074Hengelo22592605.000
0570Deventer20885398.000
0541Oldenzaal16384248.000
0548Rijssen15683236.000
0523Hardenberg en Dedemsvaart15585220.000
0521Steenwijk15385215.000
0572Raalte14982194.000
0547Goor (Hof van Twente)14284194.000
0529Ommen13784193.000

Wat bezoekers checken en melden over 038-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

59zoekopdrachten
58verschillende nummers
57verschillende bezoekers

Netnummer 038 staat daarmee op plaats 22 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Beoordelingen en meldingen

1 gepubliceerde beoordeling: telemarketing 1. Percentages tonen we vanaf 5 beoordelingen.

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 038-nummer

Gebeld door een 038-nummer: wat kunt u doen?

Bezoekers noemen nummers uit deze reeks vooral telemarketing. Zo handelt u:

  1. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

  2. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 038

Waar is netnummer 038?

038 is het netnummer van Zwolle in de provincies Overijssel en Gelderland. Het netnummergebied is ongeveer 421 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 038?

Geheel of grotendeels: Kampen, Zwartewaterland, Zwolle en Hattem. Deels: Oldebroek, Heerde en Staphorst. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 038-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 038 gevolgd door een abonneenummer van 7 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 38 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 038-nummers?

Het ACM-register telt onder 038 279 nummerblokken bij 95 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 41% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 14 september 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 038?

Het gebied van 038 grenst aan de netnummers 0321, 0522, 0525, 0527, 0529, 0570 en 0578.

Hoe vaak worden 038-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 58 verschillende 038-nummers 59 keer opgezocht door 57 bezoekers. Daarmee staat 038 op plaats 22 van 140 netnummers. Er zijn 1 beoordelingen gepubliceerd.

Wat doe ik als een 038-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.