Netnummer 0570 – Deventer

Het netnummer 0570 hoort bij Deventer (Overijssel). Het ACM-register telt 208 nummerblokken onder dit kental met samen 398.000 toegekende nummers, verdeeld over 85 aanbieders — daarmee staat 0570 op plaats 50 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 65 naar aantal reekshouders, goed voor 0,64% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 34 blokken (40,7% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en BT houdt de top drie 53,7% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Deventer — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0570 in het kort

Netnummergebied
Deventer
Provincie
Overijssel
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Deventer, Olst-Wijhe
Deels in dit gebied
Raalte
Oppervlakte (land)
ca. 241 km²
Opbouw van een nummer
0570 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 570 + abonneenummer
In het ACM-register
208 blokken, 85 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
038, 0529, 0548, 0571, 0572, 0573, 0575, 0578

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0570 (Deventer) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0570; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
208blokken in het register
85aanbieders met toekenningen
398.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0570-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0570 met 40,7% van de toegekende nummers; de overige 84 aanbieders delen de rest. 15 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0570 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft Ziggo (eerste blok 4-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 9 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0570. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam34162.00040,7%28-8-199722-6-2023
Ziggo B.V.Utrecht532.0008%4-4-199720-3-2014
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam220.0005%25-4-199710-11-1997
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1818.0004,5%29-5-202013-9-2023
Enreach B.V.Almere1313.0003,3%2-12-200819-11-2024
Vodafone Libertel B.V.Maastricht1212.0003%13-11-200812-1-2026
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk211.0002,8%3-4-200613-11-2009
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0002,5%29-12-199829-12-1998
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam99.0002,3%17-11-202015-1-2021
Routit B.V.Ede GLD88.0002%28-9-201124-5-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam66.0001,5%8-9-19974-7-2005
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht55.0001,3%7-6-20057-6-2005
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0000,8%10-12-202010-12-2020
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht33.0000,8%29-3-19996-12-2022
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0000,8%25-5-201222-9-2017
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0000,8%10-1-201312-11-2024
Telio Netherlands B.V.Purmerend33.0000,8%19-5-20097-12-2012
Businesscom B.V.Veghel22.0000,5%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,5%9-3-20239-3-2023
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,5%22-10-200911-4-2019
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,5%23-8-201328-9-2017
Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel22.0000,5%30-7-201312-12-2024
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,5%7-1-201311-12-2020
Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk22.0000,5%16-11-20206-11-2024
Voxbone S.A.Elsene22.0000,5%5-3-200710-2-2026
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,5%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,3%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,3%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,3%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,3%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,3%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,3%11-4-202311-4-2023
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,3%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,3%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,3%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,3%4-10-20164-10-2016
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,3%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,3%3-4-20193-4-2019
Esprit Telecom B.V.Utrecht11.0000,3%26-5-200826-5-2008
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,3%27-10-202127-10-2021

De 40 grootste van 85 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0570

De oudste gedateerde toekenning onder 0570 is van 4 april 1997 (Ziggo B.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 77 toegekende blokken. 178 van de 208 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (14×), 2.000 (5×), 3.000 (3×), 7.000 (3×) en 9.000 (3×). 1 blokken staan niet op "toegekend": 1 in afkoeling. Een blok in afkoeling is teruggegeven en mag pas na de wachttijd opnieuw worden uitgegeven; een geblokkeerd blok is door ACM buiten gebruik gesteld.

De reekshouders onder 0570 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Deventer.

Alle blokken onder 0570

De 150 laagste van 208 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
057020000005702009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
057020100005702019991.000———in afkoeling (tot 4-2-2027)
057020200005702029991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
057020300005702039991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
057020400005702049991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
057020500005702059991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
057020600005702069991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
057020700005702079991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
057020800005702089991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
057020900005702099991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
057021000005702109991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
057021100005702119991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
057021200005702129991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
057021300005702139991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
057021400005702149991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
057021500005702159991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
057021600005702169991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel20-6-2014toegekend
057021700005702179991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen8-8-2017toegekend
057021900005702199991.000Routit B.V.Ede GLD26-11-2014toegekend
0570220000057022999910.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk13-11-2009toegekend
057023000005702309991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht15-10-2014toegekend
057023100005702319991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht15-10-2014toegekend
057023200005702329991.000Routit B.V.Ede GLD26-11-2014toegekend
057023300005702339991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
057023400005702349991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
057023500005702359991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
057023600005702369991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
057023700005702379991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
057023800005702389991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
057023900005702399991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
057024000005702409991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
057024100005702419991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
057024200005702429991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
057024300005702439991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
057024400005702449991.000Voys Partners B.V.Groningen8-7-2016toegekend
057024500005702459991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
057024600005702469991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
057024700005702479991.000Cambrium B.V.Almere4-10-2016toegekend
057024800005702489991.000Enreach B.V.Almere19-1-2017toegekend
057024900005702499991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
057025000005702509991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
057025100005702519991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
057025200005702529991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
057025300005702539991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
057025400005702549991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
057025500005702559991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
057025600005702569991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
057025700005702579991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
057025800005702589991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam12-4-2021toegekend
057025900005702599991.000Routit B.V.Ede GLD20-4-2021toegekend
057026100005702619991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
057026200005702629991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
057026300005702639991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
057026400005702649991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
057026500005702659991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
057026600005702669991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
057026700005702679991.000Routit B.V.Ede GLD31-10-2022toegekend
057026800005702689991.000Routit B.V.Ede GLD31-10-2022toegekend
057026900005702699991.000Routit B.V.Ede GLD31-10-2022toegekend
057040000005704009991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk6-11-2024toegekend
057040100005704019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel12-12-2024toegekend
057040200005704029991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht12-1-2026toegekend
057044000005704409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
057044100005704419991.000Raffel Internet B.V.Breda22-9-2015toegekend
057044200005704429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
057044300005704439991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
057044400005704449991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
057044500005704459991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
057044600005704469991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
057044700005704479991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
057044800005704489991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
057044900005704499991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
057050000005705089999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057051000005705119992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057051300005705199997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0570520000057052999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057053000005705329993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057053500005705359991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
057053600005705369991.000KPN B.V.Rotterdam22-6-2023toegekend
057053800005705389991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057054000005705489999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057055000005705529993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057055600005705569991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057056000005705659996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057056700005705689992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0570570000057057999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam10-11-1997toegekend
057058000005705809991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
057058100005705819991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
057058200005705829991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
057058300005705839991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
057058400005705849991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
057058500005705859991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
057058600005705869991.000Budget Phone Company B.V.Rotterdam11-4-2023toegekend
057058700005705879991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
057058800005705889991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
057058900005705899991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht29-6-2017toegekend
057059000005705989999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057060000005706019992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057060200005706029991.000KPN B.V.Rotterdam22-6-2023toegekend
057060300005706099997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0570610000057061999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0570620000057062999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0570630000057063999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057064000005706479998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057064800005706489991.000Routit B.V.Ede GLD24-5-2023toegekend
057064900005706499991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0570650000057065999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0570660000057066999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0570670000057067999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057068000005706819992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057068200005706829991.000KPN B.V.Rotterdam22-6-2023toegekend
057068300005706899997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057069000005706919992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057069300005706939991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
057069400005706969993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057069700005706979991.000KPN B.V.Rotterdam22-6-2023toegekend
057069800005706989991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057069900005706999991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
0570700000057070999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
057071000005707109991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
057071100005707119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam8-9-1997toegekend
057071200005707129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
057071300005707139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
057071400005707149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
057071500005707159991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
057071600005707169991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
057071700005707179991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
057071800005707189991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
057071900005707199991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
057072000005707209991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
057072100005707219991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
057072200005707229991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
057072300005707239991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
057072400005707249991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
057072500005707259991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend24-3-2010toegekend
057072600005707269991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
057072700005707279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
057072800005707289991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht14-12-2010toegekend
057072900005707299991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
057073000005707309991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
057073100005707319991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
057073200005707329991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
057073300005707339991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
057073400005707349991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
057074000005707409991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
057074100005707419991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht26-5-2008toegekend
057074200005707429991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
057074300005707439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
057074400005707449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
057074500005707459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Overijssel

Overijssel telt 12 kentallen. Naar aantal blokken staat 0570 op plaats 5 in de provincie; het dichtst in omvang komt 074 (Hengelo) met 225 blokken en 92 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
038Zwolle27995829.000
0546Almelo26786405.000
053Enschede24593759.000
074Hengelo22592605.000
0541Oldenzaal16384248.000
0548Rijssen15683236.000
0523Hardenberg en Dedemsvaart15585220.000
0521Steenwijk15385215.000
0572Raalte14982194.000
0547Goor (Hof van Twente)14284194.000
0529Ommen13784193.000

Wat bezoekers checken en melden over 0570-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

36zoekopdrachten
35verschillende nummers
33verschillende bezoekers

Netnummer 0570 staat daarmee op plaats 35 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0570-nummer

Gebeld door een 0570-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0570

Waar is netnummer 0570?

0570 is het netnummer van Deventer in Overijssel. Het netnummergebied is ongeveer 241 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0570?

Geheel of grotendeels: Deventer en Olst-Wijhe. Deels: Raalte. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0570-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0570 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 570 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0570-nummers?

Het ACM-register telt onder 0570 208 nummerblokken bij 85 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 40,7% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0570?

Het gebied van 0570 grenst aan de netnummers 038, 0529, 0548, 0571, 0572, 0573, 0575 en 0578.

Hoe vaak worden 0570-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 35 verschillende 0570-nummers 36 keer opgezocht door 33 bezoekers. Daarmee staat 0570 op plaats 35 van 140 netnummers.

Wat doe ik als een 0570-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.