Netnummer 0571 – Twello (Voorst)

Het netnummer 0571 hoort bij Twello (Voorst) (Gelderland). Het ACM-register telt 123 nummerblokken onder dit kental met samen 166.000 toegekende nummers, verdeeld over 83 aanbieders — daarmee staat 0571 op plaats 139 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 105 naar aantal reekshouders, goed voor 0,27% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 10 blokken (15,7% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo Services en BT houdt de top drie 30,1% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Twello — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0571 in het kort

Netnummergebied
Twello (Voorst)
Provincies
Gelderland, Overijssel
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Voorst
Oppervlakte (land)
ca. 77 km²
Opbouw van een nummer
0571 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 571 + abonneenummer
In het ACM-register
123 blokken, 83 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
055, 0570, 0575, 0578

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0571 (Twello (Voorst)) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0571; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
123blokken in het register
83aanbieders met toekenningen
166.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0571-nummers

Het kental 0571 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 15,7% van de toegekende nummers, en in totaal houden 83 aanbieders hier blokken. 21 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0571 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft Ziggo (eerste blok 4-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0571. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam1026.00015,7%28-8-199718-1-2023
Ziggo Services B.V.Utrecht413.0007,8%29-12-19988-9-2017
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0006,6%25-4-199717-9-1997
Ziggo B.V.Utrecht211.0006,6%4-4-199720-3-2014
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0003%4-7-20054-7-2005
Enreach B.V.Almere44.0002,4%2-12-200819-11-2024
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage44.0002,4%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Maastricht44.0002,4%17-4-20092-1-2014
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,8%10-1-201312-11-2024
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht33.0001,8%28-1-200924-3-2015
Businesscom B.V.Veghel22.0001,2%26-6-201523-12-2024
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg22.0001,2%10-12-202010-12-2020
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam22.0001,2%17-11-202015-1-2021
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0001,2%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0001,2%25-5-201222-9-2017
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0001,2%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0001,2%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0001,2%19-5-20097-12-2012
X2Com B.V.Rosmalen22.0001,2%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,6%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,6%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,6%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,6%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,6%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,6%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,6%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,6%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,6%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,6%3-5-20103-5-2010
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,6%19-1-201619-1-2016
Digihero B.V.Rotterdam11.0000,6%22-10-200922-10-2009
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,6%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,6%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,6%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,6%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,6%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,6%5-3-20265-3-2026
KeenSystems V.o.f.Gemert11.0000,6%21-7-201121-7-2011
Loogisch Communicatie en IT B.V.Fleringen11.0000,6%26-7-202326-7-2023
MKB VoiceBreda11.0000,6%2-10-20142-10-2014

De 40 grootste van 83 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0571

De oudste gedateerde toekenning onder 0571 is van 4 april 1997 (Ziggo B.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 34 toegekende blokken. 116 van de 123 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (4×), 2.000 (1×), 3.000 (1×) en 5.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0571 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Amsterdam (5), Utrecht (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Twello.

Alle blokken onder 0571

Alle 123 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
057120000005712009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
057120100005712019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
057120200005712029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
057120300005712039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
057120400005712049991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht27-11-2013toegekend
057120500005712059991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
057120600005712069991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
057120700005712079991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
057120800005712089991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
057120900005712099991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
057121000005712109991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
057121100005712119991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
057121200005712129991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
057121400005712149991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
057121500005712159991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
057121600005712169991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
057121700005712179991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
057121800005712189991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
057121900005712199991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
057122000005712209991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
057122100005712219991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
057122200005712229991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
057122300005712239991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
057122400005712249991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
057122500005712259991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
057122600005712269991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
057122700005712279991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
057122800005712289991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
057122900005712299991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
057123000005712309991.000Raffel Internet B.V.Breda22-9-2015toegekend
057123100005712319991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
057123200005712329991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
057123400005712349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
057123500005712359991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
057123600005712369991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
057123700005712379991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
057123800005712389991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
057123900005712399991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
057125000005712509991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
057125100005712519991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
057125200005712529991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
057125300005712539991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam10-1-2024toegekend
057125600005712569991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
057125700005712579991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
057126000005712649995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057126800005712689991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0571270000057127999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057128000005712809991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057128300005712839991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057128700005712879991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057129000005712929993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057129800005712999992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057144000005714409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
057144100005714419991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
057155000005715509991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
057155500005715559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
057156400005715649991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
057156500005715659991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
057170000005717009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
057170100005717019991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
057170200005717029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
057170300005717039991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
057170400005717049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
057170500005717059991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
057170600005717069991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
057170700005717079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
057170800005717089991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
057170900005717099991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
0571710000057171999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
057172000005717209991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
057172100005717219991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
057172200005717229991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
057172300005717239991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
057172400005717249991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
057172600005717269991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-1-2009toegekend
057172700005717279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
057172800005717289991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
057172900005717299991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
057174000005717409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
057174100005717419991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
057174200005717429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
057174300005717439991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
057174400005717449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
057174500005717459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
057174600005717469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
057174700005717479991.000Signet B.V.Eindhoven1-12-2009toegekend
057174800005717489991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
057175000005717509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
057176000005717609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
057176200005717629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
057176300005717639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
057176400005717649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
057176500005717659991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
057176700005717679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
057176800005717689991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
057176900005717699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
057178100005717819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
057178200005717829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
057178300005717839991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
057178400005717849991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
057178500005717859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
057178600005717869991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
057178700005717879991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
057178800005717889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
057178900005717899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
057179000005717909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
057179100005717919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
057179200005717929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
057179300005717939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
057179400005717949991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
057179500005717959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
057179700005717979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
057179900005717999991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht3-5-2010toegekend
057182000005718209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
057183300005718339991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel4-3-2015toegekend
0571840000057184999910.000Ziggo Services B.V.Utrecht29-12-1998toegekend
0571850000057185999910.000Ziggo B.V.Utrecht4-4-1997toegekend
057187000005718709991.000Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam3-12-2007toegekend
057188000005718809991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
057188100005718819991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
057188200005718829991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
057188300005718839991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
057188400005718849991.000Loogisch Communicatie en IT B.V.Fleringen26-7-2023toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Gelderland

Gelderland telt 26 kentallen. Naar aantal blokken staat 0571 op plaats 25 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0577 (Uddel en Elspeet (Veluwe)) met 123 blokken en 82 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
026Arnhem34097925.000
024Nijmegen33298905.000
0318Ede en Veenendaal29287507.000
055Apeldoorn27495701.000
0341Harderwijk18687305.000
0314Doetinchem18286292.000
0345Culemborg17986304.000
0575Zutphen17584293.000
0317Wageningen17184249.000
0316Zevenaar16883261.000
0344Tiel16589271.000
0315Terborg en Ulft (Oude IJsselstreek)16083224.000
0418Zaltbommel15785233.000
0342Barneveld15685230.000
0488Zetten (Overbetuwe)15183187.000
0313Dieren (Rheden)15084215.000
0545Eibergen en Neede (Berkelland)14283200.000
0543Winterswijk14084220.000
0487Druten13983195.000
0481Bemmel (Lingewaard)13884213.000
0578Epe13883205.000
0544Groenlo en Lichtenvoorde (Oost Gelre)13584202.000
0573Lochem13282185.000
0525Elburg12882184.000
0577Uddel en Elspeet (Veluwe)12382179.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0571-nummer

Gebeld door een 0571-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0571

Waar is netnummer 0571?

0571 is het netnummer van Twello (Voorst) in de provincies Gelderland en Overijssel. Het netnummergebied is ongeveer 77 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0571?

Geheel of grotendeels: Voorst. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0571-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0571 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 571 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0571-nummers?

Het ACM-register telt onder 0571 123 nummerblokken bij 83 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 15,7% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0571?

Het gebied van 0571 grenst aan de netnummers 055, 0570, 0575 en 0578.

Wat doe ik als een 0571-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.