Netnummer 0545 – Eibergen en Neede (Berkelland)

Het netnummer 0545 hoort bij Eibergen en Neede (Berkelland) (Gelderland). Het ACM-register telt 142 nummerblokken onder dit kental met samen 200.000 toegekende nummers, verdeeld over 83 aanbieders — daarmee staat 0545 op plaats 111 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 105 naar aantal reekshouders, goed voor 0,32% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 16 blokken (28% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met BT en Enreach houdt de top drie 38,5% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Eibergen en Neede — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 22-10-2026

Netnummer 0545 in het kort

Netnummergebied
Eibergen en Neede (Berkelland)
Provincies
Gelderland, Overijssel
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Berkelland
Deels in dit gebied
Haaksbergen
Oppervlakte (land)
ca. 170 km²
Opbouw van een nummer
0545 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 545 + abonneenummer
In het ACM-register
142 blokken, 83 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
053, 0544, 0547, 0573, 074

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0545 (Eibergen en Neede (Berkelland)) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0545; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
142blokken in het register
83aanbieders met toekenningen
200.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0545-nummers

Het kental 0545 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 28% van de toegekende nummers, en in totaal houden 83 aanbieders hier blokken. 20 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0545 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0545. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam1656.00028%28-8-199718-1-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0005,5%25-4-199717-9-1997
Enreach B.V.Almere1010.0005%2-12-200819-11-2024
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0005%1-12-19991-12-1999
Ziggo B.V.Utrecht66.0003%6-7-20116-1-2017
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage55.0002,5%29-5-202013-9-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002,5%4-7-20054-7-2005
Vodafone Libertel B.V.Maastricht55.0002,5%17-4-20092-1-2014
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001,5%10-12-202010-12-2020
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam33.0001,5%17-11-202015-1-2021
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,5%10-1-201312-11-2024
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht33.0001,5%28-1-200924-3-2015
Businesscom B.V.Veghel22.0001%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0001%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0001%25-5-201222-9-2017
Digihero B.V.Rotterdam22.0001%22-10-200911-4-2019
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0001%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0001%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0001%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0001%19-5-20097-12-2012
X2Com B.V.Rosmalen22.0001%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,5%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,5%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,5%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,5%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,5%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,5%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,5%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,5%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,5%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,5%19-7-201219-7-2012
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,5%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,5%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,5%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,5%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,5%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,5%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,5%5-3-20265-3-2026
KeenSystems V.o.f.Gemert11.0000,5%21-7-201121-7-2011
Loogisch Communicatie en IT B.V.Fleringen11.0000,5%26-7-202326-7-2023

De 40 grootste van 83 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0545

De oudste gedateerde toekenning onder 0545 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 41 toegekende blokken. 130 van de 142 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 4.000 (3×), 10.000 (3×), 2.000 (2×), 6.000 (2×) en 3.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0545 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (6), Amsterdam (4) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Eibergen en Neede.

Alle blokken onder 0545

Alle 142 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
054520000005452009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
054520100005452019991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054520200005452029991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
054520300005452039991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
054520400005452049991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
054520500005452059991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
054520600005452069991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht27-11-2013toegekend
054520700005452079991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
054520800005452089991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
054520900005452099991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
054521000005452109991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
054521100005452119991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
054521200005452129991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
054521300005452139991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
054521400005452149991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
054521600005452169991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
054521700005452179991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
054521800005452189991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
054521900005452199991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
054522100005452219991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054522400005452249991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054523000005452309991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
054523100005452319991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
054523200005452329991.000Raffel Internet B.V.Breda22-9-2015toegekend
054523300005452339991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
054523400005452349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
054523500005452359991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
054523600005452369991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
054523700005452379991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
054523800005452389991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
054523900005452399991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
0545250000054525999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054526000005452619992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054527100005452769996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054528000005452809991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054528300005452839991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054528500005452889994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054529100005452969996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054543100005454329992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054544000005454409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
054544100005454419991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
054544200005454429991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
054544300005454439991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
054544400005454449991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
054544500005454459991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
054544600005454469991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
054544700005454479991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
054544800005454489991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
054544900005454499991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
054546100005454649994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054546600005454699994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054547100005454799999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054548100005454839993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0545540000054554999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
054555000005455509991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
054555100005455519991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
054555200005455529991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
054555300005455539991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
054555400005455549991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
054555500005455559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
054555600005455569991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
054556000005455609991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
054556100005455619991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
054556200005455629991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
054556300005455639991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
054556400005455649991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
054556500005455659991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
054570000005457009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
054570100005457019991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
054570200005457029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
054570300005457039991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
054570400005457049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
054570500005457059991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
054570600005457069991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
054570700005457079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
054570800005457089991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
054571000005457109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
054571100005457119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
054571200005457129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
054571300005457139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
054571400005457149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
054572000005457209991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
054572100005457219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-1-2009toegekend
054572200005457229991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
054572300005457239991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
054572400005457249991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
054572500005457259991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
054572600005457269991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
054572700005457279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
054572800005457289991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht20-4-2010toegekend
054572900005457299991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
054574000005457409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
054574100005457419991.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
054574200005457429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
054574300005457439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
054574400005457449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
054574500005457459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
054574600005457469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
054574700005457479991.000Signet B.V.Eindhoven1-12-2009toegekend
054574800005457489991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
054574900005457499991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
054575000005457509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
054575100005457519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
054575200005457529991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
054575300005457539991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
054575400005457549991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
054575500005457559991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
054576000005457609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
054576100005457619991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054576200005457629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
054576300005457639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
054576400005457649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
054576500005457659991.000Enreach B.V.Almere1-10-2018toegekend
054576700005457679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
054576800005457689991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
054576900005457699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
054578100005457819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
054578200005457829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
054578500005457859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
054578600005457869991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
054578700005457879991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
054578800005457889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
054578900005457899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
054579000005457909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
054579100005457919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
054579200005457929991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht19-7-2012toegekend
054579300005457939991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
054579400005457949991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
054579500005457959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
054579600005457969991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
054579700005457979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
054580000005458009991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
054580100005458019991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
054582000005458209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
054583300005458339991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel4-3-2015toegekend
0545840000054584999910.000Ziggo Services B.V.Utrecht1-12-1999toegekend
054587000005458709991.000Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam3-12-2007toegekend
054588000005458809991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
054588100005458819991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
054588200005458829991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
054588300005458839991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
054588400005458849991.000Loogisch Communicatie en IT B.V.Fleringen26-7-2023toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Gelderland

Gelderland telt 26 kentallen. Naar aantal blokken staat 0545 op plaats 17 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0543 (Winterswijk) met 140 blokken en 84 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
026Arnhem34097925.000
024Nijmegen33298905.000
0318Ede en Veenendaal29287507.000
055Apeldoorn27495701.000
0341Harderwijk18687305.000
0314Doetinchem18286292.000
0345Culemborg17986304.000
0575Zutphen17584293.000
0317Wageningen17184249.000
0316Zevenaar16883261.000
0344Tiel16589271.000
0315Terborg en Ulft (Oude IJsselstreek)16083224.000
0418Zaltbommel15785233.000
0342Barneveld15685230.000
0488Zetten (Overbetuwe)15183187.000
0313Dieren (Rheden)15084215.000
0543Winterswijk14084220.000
0487Druten13983195.000
0481Bemmel (Lingewaard)13884213.000
0578Epe13883205.000
0544Groenlo en Lichtenvoorde (Oost Gelre)13584202.000
0573Lochem13282185.000
0525Elburg12882184.000
0571Twello (Voorst)12383166.000
0577Uddel en Elspeet (Veluwe)12382179.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0545-nummer

Gebeld door een 0545-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0545

Waar is netnummer 0545?

0545 is het netnummer van Eibergen en Neede (Berkelland) in de provincies Gelderland en Overijssel. Het netnummergebied is ongeveer 170 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0545?

Geheel of grotendeels: Berkelland. Deels: Haaksbergen. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0545-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0545 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 545 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0545-nummers?

Het ACM-register telt onder 0545 142 nummerblokken bij 83 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 28% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0545?

Het gebied van 0545 grenst aan de netnummers 053, 0544, 0547, 0573 en 074.

Wat doe ik als een 0545-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.