Netnummer 074 – Hengelo

Het netnummer 074 hoort bij Hengelo (Overijssel). Het ACM-register telt 225 nummerblokken onder dit kental met samen 605.000 toegekende nummers, verdeeld over 92 aanbieders — daarmee staat 074 op plaats 44 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 27 naar aantal reekshouders, goed voor 0,97% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 50 blokken (32,9% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en Odido houdt de top drie 46,3% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Hengelo — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 074 in het kort

Netnummergebied
Hengelo
Provincie
Overijssel
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Hengelo (O.), Borne
Deels in dit gebied
Hof van Twente, Dinkelland, Haaksbergen, Almelo, Enschede, Oldenzaal
Oppervlakte (land)
ca. 218 km²
Opbouw van een nummer
074 + abonneenummer van 7 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 74 + abonneenummer
In het ACM-register
225 blokken, 92 aanbieders
Jongste toekenning
14 september 2026 (3Webapps)
Aangrenzende netnummers
053, 0541, 0545, 0546, 0547

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 074 (Hengelo) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 074; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
225blokken in het register
92aanbieders met toekenningen
605.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 074-nummers

Het kental 074 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 32,9% van de toegekende nummers, en in totaal houden 92 aanbieders hier blokken. 16 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 074 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar 3Webapps op 14-9-2026. 8 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 074. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam50199.00032,9%28-8-199711-5-2023
Ziggo B.V.Utrecht844.0007,3%17-9-199720-3-2014
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1037.0006,1%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Utrecht927.0004,5%17-4-20097-6-2023
Enreach B.V.Almere1322.0003,6%2-12-200819-11-2024
Digihero B.V.Rotterdam321.0003,5%22-10-200915-3-2023
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht1120.0003,3%22-10-200428-1-2009
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam220.0003,3%25-4-199717-9-1997
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen312.0002%10-1-201312-11-2024
Verizon Nederland B.V.Amsterdam1010.0001,7%8-9-19974-7-2005
Routit B.V.Ede GLD210.0001,7%28-9-201113-1-2012
Telio Netherlands B.V.Purmerend210.0001,7%19-5-20097-12-2012
4tele.com B.V.Zevenbergen110.0001,7%4-2-20104-2-2010
Globalcall B.V.Breda110.0001,7%1-2-20061-2-2006
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam110.0001,7%3-12-20073-12-2007
Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam110.0001,7%7-10-20107-10-2010
Scarlet N.V.Lelystad110.0001,7%25-7-200525-7-2005
VoipGrow B.V.'s-Gravenhage110.0001,7%8-8-20248-8-2024
VoipZeker B.V.Sassenheim110.0001,7%27-3-201227-3-2012
Voxbone S.A.Elsene110.0001,7%5-3-20075-3-2007
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht55.0000,8%29-3-199921-5-2024
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg44.0000,7%10-12-202010-12-2020
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam44.0000,7%3-2-202017-11-2020
Destiny White Label Services B.V.Heerlen44.0000,7%25-5-201220-5-2019
Businesscom B.V.Veghel22.0000,3%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,3%9-3-20239-3-2023
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,3%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,3%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,3%7-1-201311-12-2020
SpeakUp B.V.Enschede22.0000,3%25-6-200820-2-2017
Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk22.0000,3%16-11-20206-11-2024
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,3%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,2%8-5-20208-5-2020
3Webapps B.V.'s-Gravenhage11.0000,2%14-9-202614-9-2026
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,2%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,2%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,2%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,2%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,2%13-10-201613-10-2016
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,2%31-3-201731-3-2017

De 40 grootste van 92 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 074

De oudste gedateerde toekenning onder 074 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 14 september 2026 (3Webapps B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 63 toegekende blokken. 166 van de 225 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (34×), 2.000 (9×), 3.000 (5×), 4.000 (3×) en 5.000 (3×). 1 blokken staan niet op "toegekend": 1 in afkoeling. Een blok in afkoeling is teruggegeven en mag pas na de wachttijd opnieuw worden uitgegeven; een geblokkeerd blok is door ACM buiten gebruik gesteld.

De reekshouders onder 074 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (6), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (4). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Hengelo.

Alle blokken onder 074

De 150 laagste van 225 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
074200000007420009991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
074200100007420019991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
074200200007420029991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
074200300007420039991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
074200400007420049991.000VoIP Fabric B.V.De Meern16-10-2023toegekend
074201000007420109991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22-10-2004toegekend
074201100007420119991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
074201200007420129991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
074201300007420139991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
074201400007420149991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
074201500007420159991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
074201600007420169991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
074201700007420179991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
074201800007420189991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
074201900007420199991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
074202000007420209991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
0742021000074203099910.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
074203100007420319991.000———in afkoeling (tot 4-2-2027)
074203200007420329991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
074203300007420339991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
074203400007420349991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
074203500007420359991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
074203600007420369991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
074203700007420379991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
074203800007420389991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
074203900007420399991.000Raffel Internet B.V.Breda7-4-2014toegekend
074204000007420409991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
074204100007420419991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
074204200007420429991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
074204300007420439991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
074204400007420449991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
074204500007420459991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen20-5-2019toegekend
074204700007420479991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
074204800007420489991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
074204900007420499991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
074205000007420509991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
074205100007420519991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
074205200007420529991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
074205300007420539991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
074205400007420549991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
074205500007420559991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
074205600007420569991.000voizXL B.V.Vianen UT15-10-2015toegekend
074205800007420589991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
074205900007420599991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
0742060000074206999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
074207000007420709991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
074207100007420719991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
074207200007420729991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
074207300007420739991.000Budget Phone Company B.V.Rotterdam13-10-2016toegekend
074207400007420749991.000Servutel Communications B.V.Enschede27-10-2016toegekend
074207500007420759991.000SpeakUp B.V.Enschede20-2-2017toegekend
074207600007420769991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
074207700007420779991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
074207800007420789991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen21-7-2017toegekend
074207900007420799991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
074208000007420809991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk6-11-2024toegekend
0742100000074210999910.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
074211300007421139991.000Enreach B.V.Almere15-9-2020toegekend
074211400007421149991.000Enreach B.V.Almere15-9-2020toegekend
074211500007421159991.000Enreach B.V.Almere15-9-2020toegekend
074211600007421169991.000Enreach B.V.Almere15-9-2020toegekend
074211700007421179991.000Enreach B.V.Almere15-9-2020toegekend
0742120000074212999910.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
0742300000074230999910.000Globalcall B.V.Breda1-2-2006toegekend
074234000007423409991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
074234100007423419991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
074234200007423429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
074234300007423439991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
074234400007423449991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
074234500007423459991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
074234600007423469991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
074234700007423479991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
074234800007423489991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
074234900007423499991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
0742400000074240999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074241500007424159991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0742420000074242999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0742430000074243999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074244000007424409991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074244200007424439992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074244400007424449991.000KPN B.V.Rotterdam11-5-2023toegekend
074244900007424499991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074245100007424589998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074245900007424599991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
074246000007424609991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074246100007424619991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
074246300007424639991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074246400007424649991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
074246500007424659991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
074246600007424669991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
074246700007424699993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074247000007424709991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074247200007424739992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074248000007424859996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074248800007424899992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074249000007424939994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074249800007424989991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0742500000074250999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074254500007425459991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
074254600007425469991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
0742550000074255999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074256000007425639994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074256500007425699995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074259000007425979998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0742600000074260999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
074265000007426519992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074265300007426559993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074265700007426599993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0742660000074266999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074267000007426749995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074276000007427619992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074276400007427649991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074276600007427679992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0742770000074277999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074278000007427839994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074280000007428009991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
074280100007428019991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
074280200007428029991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
074290000007429009991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074290900007429099991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0742910000074291999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074300000007430009991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
074300100007430099999.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
074302000007430209991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
074302100007430219991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
074303000007430309991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
074303100007430399999.000Routit B.V.Ede GLD13-1-2012toegekend
0743040000074304999910.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
074306000007430609991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
0743100000074310999910.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam7-10-2010toegekend
074320000007432009991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
074333300007433339991.000Connection TelecomZandvoort6-1-2016toegekend
074349000007434949995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074357400007435759992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074357700007435799993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074367300007436739991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074367600007436779992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074369000007436909991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
0743760000074376999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074377000007437719992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074377300007437739991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074377500007437759991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074377700007437779991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074384100007438439993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
074400000007440009991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
074410000007441009991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
074411000007441109991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
074440000007444009991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
074444400007444449991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
074555000007455509991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Overijssel

Overijssel telt 12 kentallen. Naar aantal blokken staat 074 op plaats 4 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0570 (Deventer) met 208 blokken en 85 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
038Zwolle27995829.000
0546Almelo26786405.000
053Enschede24593759.000
0570Deventer20885398.000
0541Oldenzaal16384248.000
0548Rijssen15683236.000
0523Hardenberg en Dedemsvaart15585220.000
0521Steenwijk15385215.000
0572Raalte14982194.000
0547Goor (Hof van Twente)14284194.000
0529Ommen13784193.000

Wat bezoekers checken en melden over 074-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

43zoekopdrachten
35verschillende nummers
40verschillende bezoekers

Netnummer 074 staat daarmee op plaats 31 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Meest gecheckte en gemelde nummers

NummerBeoordelingenMeldingenBezoekers
074-880 30 43——3
074-880 30 51——3

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 074-nummer

Gebeld door een 074-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 074

Waar is netnummer 074?

074 is het netnummer van Hengelo in Overijssel. Het netnummergebied is ongeveer 218 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 074?

Geheel of grotendeels: Hengelo (O.) en Borne. Deels: Hof van Twente, Dinkelland, Haaksbergen, Almelo, Enschede en Oldenzaal. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 074-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 074 gevolgd door een abonneenummer van 7 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 74 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 074-nummers?

Het ACM-register telt onder 074 225 nummerblokken bij 92 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 32,9% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 14 september 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 074?

Het gebied van 074 grenst aan de netnummers 053, 0541, 0545, 0546 en 0547.

Hoe vaak worden 074-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 35 verschillende 074-nummers 43 keer opgezocht door 40 bezoekers. Daarmee staat 074 op plaats 31 van 140 netnummers.

Wat doe ik als een 074-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.