Netnummer 0541 – Oldenzaal

Het netnummer 0541 hoort bij Oldenzaal (Overijssel). Het ACM-register telt 163 nummerblokken onder dit kental met samen 248.000 toegekende nummers, verdeeld over 84 aanbieders — daarmee staat 0541 op plaats 80 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 85 naar aantal reekshouders, goed voor 0,4% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 21 blokken (34,3% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met DELTA Fiber en BT houdt de top drie 43,1% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Oldenzaal — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0541 in het kort

Netnummergebied
Oldenzaal
Provincie
Overijssel
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Dinkelland, Losser, Oldenzaal
Deels in dit gebied
Tubbergen
Oppervlakte (land)
ca. 278 km²
Opbouw van een nummer
0541 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 541 + abonneenummer
In het ACM-register
163 blokken, 84 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
053, 0546, 074

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0541 (Oldenzaal) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0541; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
163blokken in het register
84aanbieders met toekenningen
248.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0541-nummers

Het kental 0541 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 34,3% van de toegekende nummers, en in totaal houden 84 aanbieders hier blokken. 16 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0541 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0541. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam2185.00034,3%28-8-199718-1-2023
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam811.0004,4%17-11-202017-11-2020
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0004,4%25-4-199717-9-1997
Ziggo B.V.Utrecht211.0004,4%17-9-199720-3-2014
Routit B.V.Ede GLD99.0003,6%28-9-201120-4-2021
Enreach B.V.Almere88.0003,2%2-12-200819-11-2024
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage77.0002,8%29-5-202013-9-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002%4-7-20054-7-2005
Vodafone Libertel B.V.Maastricht44.0001,6%17-4-20092-1-2014
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht44.0001,6%26-7-200624-3-2015
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001,2%10-12-202010-12-2020
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0001,2%25-5-201229-4-2021
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,2%10-1-201312-11-2024
SpeakUp B.V.Enschede33.0001,2%25-6-200820-3-2014
Ziggo Services B.V.Utrecht33.0001,2%8-9-20178-9-2017
Businesscom B.V.Veghel22.0000,8%26-6-201523-12-2024
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht22.0000,8%21-3-20066-12-2022
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,8%9-3-20239-3-2023
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,8%22-10-200911-4-2019
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,8%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,8%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,8%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0000,8%19-5-20097-12-2012
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,8%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,4%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,4%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,4%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,4%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,4%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,4%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,4%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,4%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,4%22-9-201722-9-2017
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,4%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,4%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,4%3-4-20063-4-2006
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,4%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,4%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,4%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,4%5-3-20265-3-2026

De 40 grootste van 84 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0541

De oudste gedateerde toekenning onder 0541 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 48 toegekende blokken. 144 van de 163 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 3.000 (6×), 10.000 (4×), 4.000 (3×), 5.000 (2×) en 2.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0541 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (6), Amsterdam (4) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Oldenzaal.

Alle blokken onder 0541

De 150 laagste van 163 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
054120000005412009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
054120100005412019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
054120200005412029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
054120300005412039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
054120400005412049991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
054120500005412059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
054120600005412069991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
054120700005412079991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
054120800005412089991.000SpeakUp B.V.Enschede20-3-2014toegekend
054120900005412099991.000SpeakUp B.V.Enschede20-3-2014toegekend
054121000005412109991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
054121100005412119991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
054121200005412129991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
054121300005412139991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
054121500005412159991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
054121600005412169991.000Routit B.V.Ede GLD15-12-2014toegekend
054121700005412179991.000Routit B.V.Ede GLD15-12-2014toegekend
054121800005412189991.000Routit B.V.Ede GLD15-12-2014toegekend
054121900005412199991.000Routit B.V.Ede GLD15-12-2014toegekend
054122000005412229993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054122800005412299992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054123000005412309991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
054123100005412319991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
054123200005412329991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
054123300005412339991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
054123400005412349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
054123500005412359991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
054123600005412369991.000Raffel Internet B.V.Breda22-9-2015toegekend
054123700005412379991.000Enreach B.V.Almere5-10-2015toegekend
054123800005412389991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
054123900005412399991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
054124000005412409991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
054124100005412419991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
054124200005412429991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
054124300005412439991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
054124400005412449991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
054124500005412459991.000Servutel Communications B.V.Enschede27-10-2016toegekend
054124600005412469991.000Enreach B.V.Almere19-1-2017toegekend
054124700005412479991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
054124800005412489991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
054124900005412499991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
054128000005412839994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054128800005412889991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054129100005412999999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054135000005413569997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054135800005413589991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054136000005413639994.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054136400005413649991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054136500005413659991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054136600005413669991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054136700005413679991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054136800005413689991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054136900005413699991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054137000005413709991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054137100005413719991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
054137200005413729991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
054137300005413739991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
054137400005413749991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
054137500005413759991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
054137600005413769991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
054137800005413789991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
054137900005413799991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
0541410000054141999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
054144000005414409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
054144100005414419991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
054144200005414429991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen29-4-2021toegekend
054144300005414439991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
054144400005414449991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
0541510000054151999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054152000005415239994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0541530000054153999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054155100005415559995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054156000005415609991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
054156100005415619991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
054156200005415629991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
054156400005415649991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
054156500005415659991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
054157000005415749995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054158000005415859996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054158700005415899993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054162500005416279993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054166100005416639993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054166900005416699991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054167000005416729993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054168000005416829993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054170000005417009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
054170200005417029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
054170300005417039991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
054170400005417049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
054170700005417079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
054170800005417089991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-12-2022toegekend
054171000005417109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
054171100005417119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
054171200005417129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
054171300005417139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
054171400005417149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
054171500005417159991.000Routit B.V.Ede GLD20-4-2021toegekend
054171600005417169991.000Routit B.V.Ede GLD20-4-2021toegekend
054171700005417179991.000Routit B.V.Ede GLD20-4-2021toegekend
054171800005417189991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
054172100005417219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht26-7-2006toegekend
054172200005417229991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht10-4-2007toegekend
054172300005417239991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-1-2009toegekend
054172400005417249991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
054172500005417259991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
054172600005417269991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
054172700005417279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
054172800005417289991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
054172900005417299991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
054174000005417409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
054174100005417419991.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
054174200005417429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
054174300005417439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
054174400005417449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
054174500005417459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
054174600005417469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
054174700005417479991.000Signet B.V.Eindhoven1-12-2009toegekend
054174800005417489991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
054174900005417499991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
054175000005417509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
054175100005417519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
054175200005417529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
054175300005417539991.000Routit B.V.Ede GLD11-10-2013toegekend
054175400005417549991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
054176000005417609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
054176100005417619991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
054176200005417629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
054176300005417639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
054176400005417649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
054176500005417659991.000Enreach B.V.Almere1-10-2018toegekend
054176700005417679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
054176800005417689991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
054176900005417699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
054178100005417819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
054178200005417829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
054178300005417839991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
054178400005417849991.000Enreach B.V.Almere12-7-2013toegekend
054178500005417859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
054178600005417869991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
054178700005417879991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
054178800005417889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
054178900005417899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk3-4-2006toegekend
054179000005417909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
054179100005417919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
054179200005417929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
054179300005417939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
054179400005417949991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
054179500005417959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
054179600005417969991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
054179700005417979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Overijssel

Overijssel telt 12 kentallen. Naar aantal blokken staat 0541 op plaats 6 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0548 (Rijssen) met 156 blokken en 83 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
038Zwolle27995829.000
0546Almelo26786405.000
053Enschede24593759.000
074Hengelo22592605.000
0570Deventer20885398.000
0548Rijssen15683236.000
0523Hardenberg en Dedemsvaart15585220.000
0521Steenwijk15385215.000
0572Raalte14982194.000
0547Goor (Hof van Twente)14284194.000
0529Ommen13784193.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0541-nummer

Gebeld door een 0541-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0541

Waar is netnummer 0541?

0541 is het netnummer van Oldenzaal in Overijssel. Het netnummergebied is ongeveer 278 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0541?

Geheel of grotendeels: Dinkelland, Losser en Oldenzaal. Deels: Tubbergen. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0541-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0541 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 541 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0541-nummers?

Het ACM-register telt onder 0541 163 nummerblokken bij 84 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 34,3% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0541?

Het gebied van 0541 grenst aan de netnummers 053, 0546 en 074.

Wat doe ik als een 0541-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.