Netnummer 0546 – Almelo

Het netnummer 0546 hoort bij Almelo (Overijssel). Het ACM-register telt 267 nummerblokken onder dit kental met samen 405.000 toegekende nummers, verdeeld over 86 aanbieders — daarmee staat 0546 op plaats 23 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 50 naar aantal reekshouders, goed voor 0,65% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 99 blokken (46,7% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 2 december 1999; samen met Ziggo en DELTA Fiber houdt de top drie 62% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Almelo — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0546 in het kort

Netnummergebied
Almelo
Provincie
Overijssel
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Twenterand, Tubbergen, Almelo
Deels in dit gebied
Wierden, Hellendoorn
Oppervlakte (land)
ca. 335 km²
Opbouw van een nummer
0546 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 546 + abonneenummer
In het ACM-register
267 blokken, 86 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0523, 0529, 0541, 0547, 0548, 0572, 074

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0546 (Almelo) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0546; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
267blokken in het register
86aanbieders met toekenningen
405.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0546-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0546 met 46,7% van de toegekende nummers; de overige 85 aanbieders delen de rest. 15 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0546 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft Ziggo (eerste blok 4-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 8 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0546. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam99189.00046,7%2-12-199918-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht633.0008,1%4-4-199731-3-2023
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam1829.0007,2%17-11-202017-11-2020
Enreach B.V.Almere1111.0002,7%2-12-200819-11-2024
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1111.0002,7%29-5-202013-9-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0002,7%25-4-199717-9-1997
Routit B.V.Ede GLD810.0002,5%28-9-201131-10-2022
Vodafone Libertel B.V.Maastricht66.0001,5%17-4-200912-4-2021
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0001,2%4-7-20054-7-2005
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg44.0001%10-12-202010-12-2020
Destiny White Label Services B.V.Heerlen44.0001%25-5-201216-5-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0000,7%10-1-201312-11-2024
Voxbone S.A.Elsene33.0000,7%5-3-200724-7-2025
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht33.0000,7%28-1-200924-3-2015
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel22.0000,5%23-8-201624-7-2025
Businesscom B.V.Veghel22.0000,5%26-6-201523-12-2024
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht22.0000,5%21-3-20066-12-2022
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,5%9-3-20239-3-2023
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,5%22-10-200911-4-2019
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,5%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,5%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,5%7-1-201311-12-2020
Solcon Internetdiensten B.V.Dronten22.0000,5%8-7-200317-4-2009
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0000,5%19-5-20097-12-2012
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,5%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,2%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,2%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,2%2-8-20162-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,2%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,2%13-10-201613-10-2016
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,2%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,2%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,2%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,2%22-9-201722-9-2017
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,2%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,2%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,2%3-4-20063-4-2006
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,2%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,2%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,2%3-12-20073-12-2007

De 40 grootste van 86 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0546

De oudste gedateerde toekenning onder 0546 is van 4 april 1997 (Ziggo B.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 68 toegekende blokken. 247 van de 267 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (10×), 9.000 (5×), 2.000 (3×), 3.000 (1×) en 5.000 (1×). 1 blokken staan niet op "toegekend": 1 in afkoeling. Een blok in afkoeling is teruggegeven en mag pas na de wachttijd opnieuw worden uitgegeven; een geblokkeerd blok is door ACM buiten gebruik gesteld.

De reekshouders onder 0546 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Amsterdam (5), Utrecht (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Almelo.

Alle blokken onder 0546

De 150 laagste van 267 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
054620000005462009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
054620100005462019991.000———in afkoeling (tot 4-2-2027)
054620200005462029991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
054620300005462039991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
054620400005462049991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
054620500005462059991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
054620600005462069991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
054620700005462079991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
054620800005462089991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
054620900005462099991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
054621000005462109991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
054621100005462119991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel20-6-2014toegekend
054621200005462129991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
054621400005462149991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054621500005462159991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054621600005462169991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054621700005462179991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054621800005462189991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054621900005462199991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054622000005462209991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054622100005462219991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054622200005462229991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
054622300005462239991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054622400005462249991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054622500005462259991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054622600005462269991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054622700005462279991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054622800005462289991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054622900005462299991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054623000005462309991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054623100005462319991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
054623200005462329991.000Voys Partners B.V.Groningen9-2-2015toegekend
054623300005462339991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
054623400005462349991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
054623500005462359991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
054623600005462369991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
054623700005462379991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
054623800005462389991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
054623900005462399991.000Raffel Internet B.V.Breda22-9-2015toegekend
054624000005462409991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
054624100005462419991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
054624200005462429991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
054624300005462439991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
054624400005462449991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
054624500005462459991.000Servutel Communications B.V.Enschede27-10-2016toegekend
054624600005462469991.000Enreach B.V.Almere19-1-2017toegekend
054624700005462479991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
054624800005462489991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
054624900005462499991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
054630000005463009991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
054630100005463019991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
054630200005463029991.000Enreach B.V.Almere5-10-2015toegekend
054630300005463039991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
054630400005463049991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
054630500005463059991.000Enreach B.V.Almere22-11-2017toegekend
054630600005463069991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
054630700005463079991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
054630800005463089991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
054630900005463099991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
0546330000054633999910.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054634000005463429993.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054634300005463439991.000Budget Phone Company B.V.Rotterdam13-10-2016toegekend
054634400005463449991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
054634500005463459991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
054634600005463469991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
054634700005463479991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen29-9-2020toegekend
054634800005463489991.000Twilio Ireland Ltd.Dublin23-4-2025toegekend
054634900005463499991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam22-3-2022toegekend
0546350000054635999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
054643000005464309991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
054643100005464319991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
054643200005464329991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
054643300005464339991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
054643400005464349991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054643500005464359991.000Routit B.V.Ede GLD19-7-2022toegekend
054643600005464369991.000Routit B.V.Ede GLD19-7-2022toegekend
054644100005464419991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054644200005464429991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054644300005464439991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
054644400005464449991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
054644900005464499991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054645000005464509991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
054645100005464519991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
054645200005464529991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
054645300005464539991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054645400005464549991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054645500005464559991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054645600005464569991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054645700005464579991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
054645800005464589991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
054645900005464599991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054647000005464709991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen16-5-2023toegekend
054647100005464719991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
054647200005464729991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
054647300005464739991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054648000005464809991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054648100005464819991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054648200005464829991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
054648400005464849991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054648600005464869991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054648700005464879991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
054648800005464889991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054649000005464909991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054649100005464919991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054649200005464929991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054649300005464939991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
054649400005464949991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
054649800005464989991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
054649900005464999991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054653100005465399999.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0546540000054654999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054655300005465539991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
054655400005465549991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054655500005465559991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
054655600005465569991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054655700005465579991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054655800005465589991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
054655900005465599991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054656100005465699999.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0546570000054657999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054658000005465809991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054658100005465819991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054658200005465829991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
054658300005465839991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
054658800005465889991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054658900005465899991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0546600000054660999910.000Ziggo B.V.Utrecht3-9-2009toegekend
054662100005466299999.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054663100005466319991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054663200005466329991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054663300005466339991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
054663800005466389991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
054663900005466399991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054664100005466499999.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054665000005466509991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054665100005466519991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
054665600005466569991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
054665700005466579991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054665800005466589991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054665900005466599991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054666000005466609991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054666300005466639991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054666500005466659991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
054666600005466669991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054666700005466679991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054666800005466689991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
054667100005466719991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054667200005466729991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054667300005466739991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
054667400005466749991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Overijssel

Overijssel telt 12 kentallen. Naar aantal blokken staat 0546 op plaats 2 in de provincie; het dichtst in omvang komt 038 (Zwolle) met 279 blokken en 95 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
038Zwolle27995829.000
053Enschede24593759.000
074Hengelo22592605.000
0570Deventer20885398.000
0541Oldenzaal16384248.000
0548Rijssen15683236.000
0523Hardenberg en Dedemsvaart15585220.000
0521Steenwijk15385215.000
0572Raalte14982194.000
0547Goor (Hof van Twente)14284194.000
0529Ommen13784193.000

Wat bezoekers checken en melden over 0546-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

24zoekopdrachten
23verschillende nummers
23verschillende bezoekers

Netnummer 0546 staat daarmee op plaats 49 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0546-nummer

Gebeld door een 0546-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0546

Waar is netnummer 0546?

0546 is het netnummer van Almelo in Overijssel. Het netnummergebied is ongeveer 335 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0546?

Geheel of grotendeels: Twenterand, Tubbergen en Almelo. Deels: Wierden en Hellendoorn. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0546-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0546 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 546 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0546-nummers?

Het ACM-register telt onder 0546 267 nummerblokken bij 86 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 46,7% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0546?

Het gebied van 0546 grenst aan de netnummers 0523, 0529, 0541, 0547, 0548, 0572 en 074.

Hoe vaak worden 0546-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 23 verschillende 0546-nummers 24 keer opgezocht door 23 bezoekers. Daarmee staat 0546 op plaats 49 van 140 netnummers.

Wat doe ik als een 0546-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.