Colt Technology Services B.V.

Colt Technology Services B.V. (zetel Amsterdam-Duivendrecht, KVK 33303165) houdt volgens het ACM-register 1.036 toegekende reeksen, de eerste van 28 december 1998 en de jongste van 1 oktober 2026. Dat is plaats 8 van 129 aanbieders met een eigen pagina, gerekend naar het aantal toekenningen. De toekenningen verdelen zich over 581 vaste nummerblokken, 411 0800-toekenningen, 41 090x-toekenningen en 3 085/088-toekenningen. Het register noemt de houder van elke reeks; losse nummers kunnen door nummerbehoud vandaag bij een ander netwerk actief zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

581vaste nummerblokken
141kentallen met toekenningen
0mobiele 06-reeksen
455zakelijke en servicenummers

Vaste nummers: 141 kentallen in 12 provincies

Op het vaste net tellen de 581 blokken van Colt Technology Services B.V. op tot 867.000 nummers in 141 kentallen — 1,4% van alle toegekende geografische nummerruimte in Nederland. Het eerste vaste blok werd toegekend op 28 december 1998 (onder 020, Amsterdam), het jongste op 13 februari 2025 (onder 053, Enschede). 545 van de 581 blokken zijn blokken van 1.000 nummers; verder 30× 10.000, 4× 2.000, 1× 5.000 en 1× 9.000. De meeste blokken liggen in Zuid-Holland (130 blokken in 14 kentallen), gevolgd door Noord-Holland (117), Noord-Brabant (66) en Gelderland (45). De blokgrootte komt uit het toekenningsregister; hoeveel nummers echt in gebruik zijn, zegt dat niet.

ProvincieKentallenBlokkenNummersAandeel van de blokken
Zuid-Holland14 van 16130194.00022,4%
Noord-Holland8 van 17117273.00020,1%
Noord-Brabant10 van 206685.00011,4%
Gelderland7 van 264555.0007,7%
Overijssel4 van 122525.0004,3%
Utrecht3 van 62148.0003,6%
Zeeland6 van 72020.0003,4%
Limburg4 van 71626.0002,8%
Friesland1 van 131313.0002,2%
Flevoland1 van 41111.0001,9%
Drenthe1 van 61010.0001,7%
Groningen1 van 777.0001,2%

De kentallen met de meeste toegekende capaciteit

Kentallen met toekenningen voor Colt Technology Services B.V. (60 van 141)

KentalPlaatsBlokkenNummersEerste blokLaatste blok
020Amsterdam104215.00028-12-19988-6-2023
010Rotterdam4682.00028-12-199811-12-2024
070Den Haag3764.00028-12-19988-6-2023
030Utrecht1533.00028-12-199821-5-2024
026Arnhem1827.00029-3-199925-5-2023
023Haarlem321.00028-12-19988-6-2023
040Eindhoven918.00029-3-199925-5-2023
073's-Hertogenbosch514.00029-3-199925-5-2023
058Leeuwarden1313.00029-3-199925-5-2023
071Leiden1313.0006-11-200025-7-2024
076Breda1313.00029-3-199925-5-2023
033Amersfoort312.0006-11-200025-5-2023
013Tilburg1011.00029-3-199925-5-2023
036Almere1111.0006-11-200025-7-2024
038Zwolle1111.00029-3-199925-7-2024
078Dordrecht1111.0006-11-200025-5-2023
0115Terneuzen1010.00021-3-200621-5-2024
024Nijmegen910.00029-3-199922-9-2022
035Hilversum (het Gooi)110.00028-12-199828-12-1998
0412Oss1010.00021-3-200625-5-2023
045Heerlen (Parkstad)110.00019-8-200219-8-2002
0592Assen1010.00021-3-200621-5-2024
072Alkmaar110.00028-12-199828-12-1998
075Zaandam (Zaanstreek)110.00028-12-199828-12-1998
050Groningen77.00029-3-199925-5-2023
077Venlo67.00029-3-199925-7-2024
0318Ede en Veenendaal66.00018-8-201024-1-2018
0413Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)66.00021-3-200625-7-2024
043Maastricht66.00029-3-19998-11-2018
053Enschede66.00021-3-200613-2-2025
0168Zevenbergen (Moerdijk)55.00021-3-200625-7-2024
074Hengelo55.00029-3-199921-5-2024
079Zoetermeer55.0006-11-20008-11-2018
0485Cuijk (Land van Cuijk)44.00021-3-200625-7-2024
015Delft23.0006-11-20001-7-2014
0228Enkhuizen33.00021-3-200625-5-2023
0342Barneveld33.00029-6-20118-11-2022
0347Vianen33.00021-3-200625-5-2023
046Sittard-Geleen33.00021-3-200629-12-2014
0488Zetten (Overbetuwe)33.0006-11-20142-11-2016
0544Groenlo en Lichtenvoorde (Oost Gelre)33.00019-7-201225-5-2023
055Apeldoorn33.00029-3-19996-11-2014
0570Deventer33.00029-3-19996-12-2022
0111Zierikzee (Schouwen-Duiveland)22.0006-11-20146-12-2022
0113Goes22.00029-3-19996-12-2022
0114Hulst22.00021-3-20066-12-2022
0117Oostburg (West-Zeeuws-Vlaanderen)22.0006-11-20146-12-2022
0118Middelburg en Vlissingen22.00021-3-20066-12-2022
0162Oosterhout22.00024-8-200510-4-2007
0165Roosendaal22.00021-3-20066-12-2022
0172Alphen aan den Rijn22.00021-3-20066-12-2022
0174Naaldwijk (Westland)22.00024-10-20066-12-2022
0180Ridderkerk en Barendrecht22.00021-3-20066-12-2022
0182Gouda22.0006-11-200023-9-2013
0183Gorinchem22.00021-3-20066-12-2022
0184Sliedrecht22.00029-3-19996-12-2022
0186Oud-Beijerland (Hoeksche Waard)22.00015-3-20079-1-2015
0229Hoorn22.00028-12-19986-12-2022
0252Hillegom en Lisse22.00028-12-19986-12-2022
0294Weesp22.00028-12-19986-12-2022

Gesorteerd op toekenningsomvang; de overige kentallen staan in de netnummercatalogus.

Zakelijke en servicenummers

085/088-, 0800- en 090x-toekenningen die het register onder Colt Technology Services B.V. als houder telt.

FamilieToekenningenCapaciteitEerste toekenning
085 / 088 zakelijk320.1004-2-2005
0800 gratis4114164-8-1999
0900 / 0906 / 0909 betaald414113-6-2000

Jongste toekenningen aan Colt Technology Services B.V.

De 8 meest recente toekenningen in het register, de laatste op 1 oktober 2026.

DatumSoortReeks / blokNummers
1-10-20260800-toekenningen080026581171
24-9-20260800-toekenningen080026580311
24-9-20260800-toekenningen080026580381
24-9-20260800-toekenningen080026580761
24-9-20260800-toekenningen080026580991
17-8-20260800-toekenningen080026580771
14-8-20260800-toekenningen080026580291
4-8-20260800-toekenningen080026580881

Alle cijfers op deze pagina komen uit het Register van toegekende telefoonnummers van ACM en beslaan toekenningen van 1998 tot 2026.