Netnummer 073 – 's-Hertogenbosch

Het netnummer 073 hoort bij 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant). Het ACM-register telt 322 nummerblokken onder dit kental met samen 975.000 toegekende nummers, verdeeld over 95 aanbieders — daarmee staat 073 op plaats 12 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 16 naar aantal reekshouders, goed voor 1,57% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 108 blokken (47,8% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en Odido houdt de top drie 61,5% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio 's-Hertogenbosch — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

073 is 's-Hertogenbosch, Vught, Rosmalen en Sint-Michielsgestel. De Brabantse hoofdstad is een provinciaal bestuurscentrum, en het kental telt daardoor relatief veel overheids- en zorgnummers.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 073 in het kort

Netnummergebied
's-Hertogenbosch
Provincies
Noord-Brabant, Gelderland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
's-Hertogenbosch, Sint-Michielsgestel
Deels in dit gebied
Meierijstad, Heusden, Vught, Maasdriel, Oss
Oppervlakte (land)
ca. 302 km²
Opbouw van een nummer
073 + abonneenummer van 7 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 73 + abonneenummer
In het ACM-register
322 blokken, 95 aanbieders
Jongste toekenning
14 september 2026 (3Webapps)
Aangrenzende netnummers
0411, 0412, 0413, 0416, 0418

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 073 ('s-Hertogenbosch) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 073; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
322blokken in het register
95aanbieders met toekenningen
975.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 073-nummers

KPN B.V. domineert het kental 073 met 47,8% van de toegekende nummers; de overige 94 aanbieders delen de rest. 8 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 073 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar 3Webapps op 14-9-2026. 10 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 073. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam108466.00047,8%28-8-199723-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht1982.0008,4%9-8-19996-1-2017
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1652.0005,3%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Maastricht1239.0004%17-4-200913-7-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam431.0003,2%25-4-19973-5-2023
Digihero B.V.Rotterdam321.0002,2%22-10-200915-3-2023
Ziggo Services B.V.Utrecht220.0002,1%29-12-199824-4-2009
Routit B.V.Ede GLD1515.0001,5%28-9-201126-5-2025
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht514.0001,4%29-3-199925-5-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen312.0001,2%10-1-201312-11-2024
Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam211.0001,1%8-10-200725-5-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam1010.0001%8-9-19974-7-2005
Telio Netherlands B.V.Purmerend210.0001%19-5-20097-12-2012
4tele.com B.V.Zevenbergen110.0001%4-2-20104-2-2010
Globalcall B.V.Breda110.0001%1-2-20061-2-2006
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam110.0001%3-12-20073-12-2007
Scarlet N.V.Lelystad110.0001%25-7-200525-7-2005
VoipGrow B.V.'s-Gravenhage110.0001%8-8-20248-8-2024
VoipZeker B.V.Sassenheim110.0001%27-3-201227-3-2012
Voxbone S.A.Elsene110.0001%5-3-20075-3-2007
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht110.0001%15-3-200415-3-2004
Enreach B.V.Almere88.0000,8%2-12-200819-11-2024
Destiny White Label Services B.V.Heerlen66.0000,6%25-5-201229-4-2021
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch55.0000,5%31-3-201712-12-2022
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam44.0000,4%3-2-202015-1-2021
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0000,3%10-12-202010-12-2020
JSR IT B.V.Best33.0000,3%10-5-20192-10-2020
X2Com B.V.Rosmalen33.0000,3%2-6-201024-7-2025
Businesscom B.V.Veghel22.0000,2%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,2%9-3-20239-3-2023
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,2%18-7-200818-7-2008
KeenSystems V.o.f.Gemert22.0000,2%21-7-20116-7-2018
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,2%23-8-201328-9-2017
MTel B.V.Rotterdam22.0000,2%31-3-20111-11-2022
MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn22.0000,2%3-1-20133-8-2020
Next Telecom B.V.Utrecht22.0000,2%3-6-201617-6-2019
Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel22.0000,2%30-7-20133-12-2020
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,2%7-1-201311-12-2020
Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk22.0000,2%16-11-20207-5-2026
Voys Partners B.V.Groningen22.0000,2%25-1-201318-3-2019

De 40 grootste van 95 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 073

De oudste gedateerde toekenning onder 073 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 14 september 2026 (3Webapps B.V.). De drukste periode was 1995–1999 met 110 toegekende blokken. 216 van de 322 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (52×), 2.000 (12×), 3.000 (10×), 4.000 (8×) en 6.000 (8×). 1 blokken staan niet op "toegekend": 1 in afkoeling. Een blok in afkoeling is teruggegeven en mag pas na de wachttijd opnieuw worden uitgegeven; een geblokkeerd blok is door ACM buiten gebruik gesteld.

De reekshouders onder 073 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (4). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is 's-Hertogenbosch.

Alle blokken onder 073

De 150 laagste van 322 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
073200000007320009991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
073200100007320019991.000Enreach B.V.Almere29-9-2016toegekend
073200200007320029991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
073200300007320039991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
073200400007320049991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen12-6-2017toegekend
073200500007320059991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
073200600007320069991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
073200700007320079991.000VoIP Fabric B.V.De Meern16-10-2023toegekend
073200800007320089991.000Enreach B.V.Almere22-11-2017toegekend
073200900007320099991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
0732010000073201999910.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam8-10-2007toegekend
073202000007320209991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
0732021000073203099910.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
073203100007320319991.000———in afkoeling (tot 4-2-2027)
073203200007320329991.000Voys Partners B.V.Groningen25-1-2013toegekend
073203300007320339991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
073203400007320349991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
073203500007320359991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
073203600007320369991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
073203700007320379991.000Raffel Internet B.V.Breda20-12-2013toegekend
073203800007320389991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
073203900007320399991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
073204000007320409991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
073204100007320419991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
073204200007320429991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
073204300007320439991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
073204400007320449991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
073204500007320459991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen20-5-2019toegekend
073204700007320479991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
073204800007320489991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
073204900007320499991.000Voiped Wholesale B.V.Assen9-11-2020toegekend
073205000007320509991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
073205100007320519991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
073205200007320529991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
073205300007320539991.000voizXL B.V.Vianen UT11-3-2015toegekend
073205400007320549991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
073205500007320559991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
073205600007320569991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
073205700007320579991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
073205800007320589991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
073205900007320599991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
0732060000073206999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
0732070000073207999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht31-8-2015toegekend
073208000007320809991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
073208100007320819991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
073208200007320829991.000Enreach B.V.Almere15-6-2016toegekend
073208300007320839991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
073208400007320849991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
073208500007320859991.000ipBT B.V.Haren Gn1-10-2018toegekend
073208600007320869991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
073208700007320879991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
073208800007320889991.000Voys Partners B.V.Groningen18-3-2019toegekend
073208900007320899991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
073209000007320909991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
073209100007320919991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
073209200007320929991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
073209300007320939991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
073209400007320949991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
073209500007320959991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
073209600007320969991.000Routit B.V.Ede GLD27-11-2023toegekend
0732100000073210999910.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
0732110000073211999910.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
073212000007321209991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel3-12-2020toegekend
073212100007321219991.000Routit B.V.Ede GLD20-4-2021toegekend
073212200007321229991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk7-5-2026toegekend
073213100007321319991.000Budget Phone Company B.V.Rotterdam11-4-2023toegekend
0732140000073214999910.000Globalcall B.V.Breda1-2-2006toegekend
0732150000073215999910.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
0732170000073217999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam13-11-2008toegekend
073220000007322009991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
073220100007322019991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
073220200007322029991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
073220300007322039991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
073220400007322049991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
073220500007322059991.000Routit B.V.Ede GLD4-2-2022toegekend
073221000007322109991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
073221100007322119991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
073221200007322129991.000MTel B.V.Rotterdam1-11-2022toegekend
073222200007322229991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht13-7-2023toegekend
073234000007323409991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
073234100007323419991.000RGTN Wholesale Netherlands B.V.Maastricht20-4-2021toegekend
073234200007323429991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
073234300007323439991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
0732600000073260999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
073300000007330009991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
073300100007330099999.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
073302000007330209991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
073303000007330309991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
073303100007330319991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
073303200007330329991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
073303300007330339991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
073303400007330349991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
073303500007330359991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
073303600007330369991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
073303700007330379991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
073303800007330389991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
073303900007330399991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
0733050000073305999910.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
073306000007330609991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
0733160000073316999910.000Ziggo B.V.Utrecht11-8-2009toegekend
073333300007333339991.0003Webapps B.V.'s-Gravenhage14-9-2026toegekend
073333400007333349991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
0733450000073345999910.000KPN B.V.Rotterdam16-10-2018toegekend
073360400007336049991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht21-9-2010toegekend
073369000007336909991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
073369900007336999991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-8-2020toegekend
073400000007340009991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
073400100007340019991.000JSR IT B.V.Best10-5-2019toegekend
073400500007340059991.000JSR IT B.V.Best7-1-2020toegekend
073410000007341009991.000Redworks B.V.Maastricht3-9-2010toegekend
073440000007344009991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
073440400007344049991.000Eylo B.V.Helmond2-5-2023toegekend
073444400007344449991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
0735030000073503999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
073510000007351009991.000Routit B.V.Ede GLD11-9-2024toegekend
073511100007351199999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
073513000007351349995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0735180000073518999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0735210000073521999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
073522000007352269997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
073522900007352299991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
073523000007352369997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
073528000007352809991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
073528200007352829991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
073528400007352899996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
073532000007353279998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
073534000007353439994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
073543000007354339994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
073543500007354359991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
073543600007354369991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
073543700007354379991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
073544000007354439994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
073547000007354729993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
073547400007354799996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0735480000073548999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
073549200007354969995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
073549800007354989991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0735510000073551999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0735530000073553999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
073555000007355509991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
073555400007355549991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen29-4-2021toegekend
073555500007355559991.000Next Telecom B.V.Utrecht17-6-2019toegekend
073555600007355569991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
073558700007355899993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
073565600007356569991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
073594000007359449995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
073594700007359479991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
073594900007359499991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0735990000073599999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
073610000007361069997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Noord-Brabant

Noord-Brabant telt 20 kentallen. Naar aantal blokken staat 073 op plaats 3 in de provincie; het dichtst in omvang komt 076 (Breda) met 316 blokken en 95 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
040Eindhoven5101011,4 mln
013Tilburg34697938.000
076Breda31695882.000
0492Helmond25490427.000
0413Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)24788390.000
0485Cuijk (Land van Cuijk)22885321.000
0416Waalwijk20888341.000
0165Roosendaal19588351.000
0164Bergen op Zoom18787291.000
0412Oss18788299.000
0493Deurne18184253.000
0162Oosterhout17585336.000
0168Zevenbergen (Moerdijk)16783222.000
0499Best en Oirschot16787270.000
0161Rijen en Gilze15585206.000
0497Eersel en Bladel (de Kempen)15185227.000
0411Boxtel14885219.000
0167Steenbergen13381187.000
0486Schaijk (Maashorst)13384194.000

Wat bezoekers checken en melden over 073-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

99zoekopdrachten
86verschillende nummers
94verschillende bezoekers

Netnummer 073 staat daarmee op plaats 13 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Beoordelingen en meldingen

1 gepubliceerde beoordeling: telemarketing 1. Percentages tonen we vanaf 5 beoordelingen.

Meest gecheckte en gemelde nummers

NummerBeoordelingenMeldingenBezoekers
073-208 40 50——4
073-200 41 39——3

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 073-nummer

Gebeld door een 073-nummer: wat kunt u doen?

Bezoekers noemen nummers uit deze reeks vooral telemarketing. Zo handelt u:

  1. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

  2. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 073

Waar is netnummer 073?

073 is het netnummer van 's-Hertogenbosch in de provincies Noord-Brabant en Gelderland. Het netnummergebied is ongeveer 302 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 073?

Geheel of grotendeels: 's-Hertogenbosch en Sint-Michielsgestel. Deels: Meierijstad, Heusden, Vught, Maasdriel en Oss. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 073-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 073 gevolgd door een abonneenummer van 7 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 73 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 073-nummers?

Het ACM-register telt onder 073 322 nummerblokken bij 95 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 47,8% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 14 september 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 073?

Het gebied van 073 grenst aan de netnummers 0411, 0412, 0413, 0416 en 0418.

Hoe vaak worden 073-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 86 verschillende 073-nummers 99 keer opgezocht door 94 bezoekers. Daarmee staat 073 op plaats 13 van 140 netnummers. Er zijn 1 beoordelingen gepubliceerd.

Wat doe ik als een 073-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.