Netnummer 0412 – Oss

Het netnummer 0412 hoort bij Oss (Noord-Brabant). Het ACM-register telt 187 nummerblokken onder dit kental met samen 299.000 toegekende nummers, verdeeld over 88 aanbieders — daarmee staat 0412 op plaats 55 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 35 naar aantal reekshouders, goed voor 0,48% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 29 blokken (41,1% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en Odido houdt de top drie 50,1% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Oss — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0412 in het kort

Netnummergebied
Oss
Provincie
Noord-Brabant
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Oss
Deels in dit gebied
Bernheze
Oppervlakte (land)
ca. 167 km²
Opbouw van een nummer
0412 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 412 + abonneenummer
In het ACM-register
187 blokken, 88 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0413, 0418, 0486, 0487, 073

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0412 (Oss) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0412; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
187blokken in het register
88aanbieders met toekenningen
299.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0412-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0412 met 41,1% van de toegekende nummers; de overige 87 aanbieders delen de rest. 19 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0412 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0412. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam29123.00041,1%28-8-199722-6-2023
Ziggo B.V.Utrecht1415.0005%19-11-19996-1-2017
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1212.0004%29-5-202013-9-2023
Ziggo Services B.V.Utrecht312.0004%1-12-19998-9-2017
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0003,7%25-4-199717-9-1997
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht1010.0003,3%21-3-200625-5-2023
Enreach B.V.Almere77.0002,3%2-12-200819-11-2024
Vodafone Libertel B.V.Maastricht77.0002,3%17-4-200918-1-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0001,7%4-7-20054-7-2005
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg44.0001,3%10-12-202010-12-2020
Destiny White Label Services B.V.Heerlen44.0001,3%25-5-201226-1-2018
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001%10-1-201312-11-2024
Routit B.V.Ede GLD33.0001%28-9-201123-2-2016
Businesscom B.V.Veghel22.0000,7%26-6-201523-12-2024
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam22.0000,7%17-11-202017-11-2020
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,7%9-3-20239-3-2023
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,7%22-10-200911-4-2019
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,7%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,7%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,7%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,7%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,3%8-5-20208-5-2020
4tele.com B.V.Zevenbergen11.0000,3%4-2-20104-2-2010
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,3%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,3%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,3%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,3%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,3%10-3-201410-3-2014
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,3%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,3%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,3%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,3%22-9-201722-9-2017
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,3%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,3%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,3%3-4-20063-4-2006
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,3%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,3%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,3%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,3%5-3-20265-3-2026
JSR IT B.V.Best11.0000,3%8-11-20198-11-2019

De 40 grootste van 88 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0412

De oudste gedateerde toekenning onder 0412 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 55 toegekende blokken. 170 van de 187 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (9×), 2.000 (2×), 6.000 (2×), 3.000 (1×) en 4.000 (1×). 1 blokken staan niet op "toegekend": 1 in afkoeling. Een blok in afkoeling is teruggegeven en mag pas na de wachttijd opnieuw worden uitgegeven; een geblokkeerd blok is door ACM buiten gebruik gesteld.

De reekshouders onder 0412 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Amsterdam (5), Utrecht (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Oss.

Alle blokken onder 0412

De 150 laagste van 187 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
041220000004122009991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam8-10-2007toegekend
041220100004122019991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
041220200004122039992.000Ziggo B.V.Utrecht1-11-2012toegekend
041220400004122049991.000———in afkoeling (tot 4-2-2027)
041220500004122059991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
041220600004122069991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
041220700004122079991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
041220800004122089991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
041220900004122099991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
041221000004122109991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
041221100004122119991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
041221200004122129991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
041221300004122139991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
041221400004122149991.000Raffel Internet B.V.Breda6-5-2014toegekend
041221500004122159991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
041221600004122169991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
041221700004122179991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
041221900004122199991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
0412220000041222999910.000KPN B.V.Rotterdam16-10-2018toegekend
041223000004122309991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
041223100004122319991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
041223200004122329991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
041223300004122339991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
041223400004122349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
041223500004122359991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
041223600004122369991.000Routit B.V.Ede GLD23-2-2016toegekend
041223700004122379991.000Routit B.V.Ede GLD23-2-2016toegekend
041223800004122389991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
041223900004122399991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
0412240000041224999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
041225000004122509991.000Voys Partners B.V.Groningen8-7-2016toegekend
041225100004122519991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
041225200004122529991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
041225300004122539991.000Enreach B.V.Almere29-9-2016toegekend
041225400004122549991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
041225500004122559991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
041225600004122569991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
041225700004122579991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
041225800004122589991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
041225900004122599991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht29-6-2017toegekend
041231000004123109991.000Budget Phone Company B.V.Rotterdam10-3-2014toegekend
041231100004123119991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen21-7-2017toegekend
041231200004123129991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
041231300004123139991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
041231400004123149991.000ipBT B.V.Haren Gn1-10-2018toegekend
041231500004123159991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
041231600004123169991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
041231800004123189991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
041231900004123199991.000JSR IT B.V.Best8-11-2019toegekend
041240100004124099999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041244000004124409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
041244100004124419991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
041244200004124429991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
041244300004124439991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
041244400004124449991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
041244500004124459991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
041244600004124469991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
0412450000041245999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041246200004124639992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041246500004124659991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041247200004124759994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041247900004124799991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0412480000041248999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041249200004124929991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041249500004124959991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041255000004125509991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
041255500004125559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
041255600004125569991.000KeenSystems B.V.Gemert16-10-2020toegekend
041256500004125659991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
041260800004126089991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
041260900004126099991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-1-2023toegekend
041261000004126159996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041261700004126179991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041262000004126209991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041262200004126299998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0412630000041263999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0412640000041264999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0412650000041265999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041266000004126609991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041266100004126619991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-5-2023toegekend
041266200004126629991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-5-2023toegekend
041266300004126639991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-5-2023toegekend
041266400004126649991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041266500004126659991.000KPN B.V.Rotterdam22-6-2023toegekend
041266600004126669991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-5-2023toegekend
041266700004126699993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041267100004126769996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041268100004126819991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041268300004126839991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041268500004126859991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0412690000041269999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041270000004127009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
041270100004127019991.000VoIPStarr B.V.Rijswijk ZH27-5-2022toegekend
041270200004127029991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen26-1-2018toegekend
041270300004127039991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen26-1-2018toegekend
041270400004127049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
041270700004127079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
041271000004127109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
041271100004127119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
041271200004127129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
041271300004127139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
041271400004127149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
041272100004127219991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
041272200004127229991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
041272300004127239991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
041272400004127249991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
041272500004127259991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
041272600004127269991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
041272700004127279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
041272800004127289991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht20-4-2010toegekend
041272900004127299991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
041274000004127409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
041274100004127419991.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
041274200004127429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
041274300004127439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
041274400004127449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
041274500004127459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
041274600004127469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
041274700004127479991.000Signet B.V.Eindhoven7-4-2009toegekend
041274800004127489991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
041274900004127499991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
041275000004127509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
041275100004127519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
041275200004127529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
041275300004127539991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
041275400004127549991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
041275500004127559991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
041275600004127569991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
041275700004127579991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
041275800004127589991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
041275900004127599991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
041276000004127609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
041276100004127619991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
041276200004127629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
041276300004127639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
041276400004127649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
041276500004127659991.000Enreach B.V.Almere1-10-2018toegekend
041276600004127669991.0004tele.com B.V.Zevenbergen4-2-2010toegekend
041276700004127679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
041276800004127689991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
041276900004127699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
041277000004127709991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht30-10-2020toegekend
041277100004127719991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht30-10-2020toegekend
041277200004127729991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht30-10-2020toegekend
041277300004127739991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht30-10-2020toegekend
041277400004127749991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht30-10-2020toegekend
041278100004127819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
041278200004127829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
041278300004127839991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
041278400004127849991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Noord-Brabant

Noord-Brabant telt 20 kentallen. Naar aantal blokken staat 0412 op plaats 10 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0164 (Bergen op Zoom) met 187 blokken en 87 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
040Eindhoven5101011,4 mln
013Tilburg34697938.000
073's-Hertogenbosch32295975.000
076Breda31695882.000
0492Helmond25490427.000
0413Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)24788390.000
0485Cuijk (Land van Cuijk)22885321.000
0416Waalwijk20888341.000
0165Roosendaal19588351.000
0164Bergen op Zoom18787291.000
0493Deurne18184253.000
0162Oosterhout17585336.000
0168Zevenbergen (Moerdijk)16783222.000
0499Best en Oirschot16787270.000
0161Rijen en Gilze15585206.000
0497Eersel en Bladel (de Kempen)15185227.000
0411Boxtel14885219.000
0167Steenbergen13381187.000
0486Schaijk (Maashorst)13384194.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0412-nummer

Gebeld door een 0412-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0412

Waar is netnummer 0412?

0412 is het netnummer van Oss in Noord-Brabant. Het netnummergebied is ongeveer 167 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0412?

Geheel of grotendeels: Oss. Deels: Bernheze. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0412-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0412 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 412 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0412-nummers?

Het ACM-register telt onder 0412 187 nummerblokken bij 88 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 41,1% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0412?

Het gebied van 0412 grenst aan de netnummers 0413, 0418, 0486, 0487 en 073.

Wat doe ik als een 0412-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.