Netnummer 0486 – Schaijk (Maashorst)

Het netnummer 0486 hoort bij Schaijk (Maashorst) (Noord-Brabant). Het ACM-register telt 133 nummerblokken onder dit kental met samen 194.000 toegekende nummers, verdeeld over 84 aanbieders — daarmee staat 0486 op plaats 127 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 85 naar aantal reekshouders, goed voor 0,31% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 14 blokken (24,7% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en BT houdt de top drie 39,2% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Schaijk — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 22-10-2026

Netnummer 0486 in het kort

Netnummergebied
Schaijk (Maashorst)
Provincie
Noord-Brabant
Deels in dit gebied
Maashorst, Land van Cuijk, Oss, Wijchen
Oppervlakte (land)
ca. 157 km²
Opbouw van een nummer
0486 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 486 + abonneenummer
In het ACM-register
133 blokken, 84 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
024, 0412, 0413, 0485, 0487

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0486 (Schaijk (Maashorst)) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0486; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
133blokken in het register
84aanbieders met toekenningen
194.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0486-nummers

Het kental 0486 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 24,7% van de toegekende nummers, en in totaal houden 84 aanbieders hier blokken. 23 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0486 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0486. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam1448.00024,7%28-8-199718-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht817.0008,8%19-11-199920-3-2014
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0005,7%25-4-199717-9-1997
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0005,2%29-12-199829-12-1998
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage66.0003,1%29-5-202013-9-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002,6%4-7-20054-7-2005
Enreach B.V.Almere44.0002,1%2-12-200819-11-2024
Vodafone Libertel B.V.Maastricht44.0002,1%17-4-20092-1-2014
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001,5%10-12-202010-12-2020
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,5%10-1-201312-11-2024
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht33.0001,5%28-1-200924-3-2015
Businesscom B.V.Veghel22.0001%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0001%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0001%25-5-201222-9-2017
KeenSystems V.o.f.Gemert22.0001%21-7-20116-7-2018
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0001%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0001%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0001%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,5%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,5%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,5%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,5%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,5%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,5%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,5%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,5%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,5%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,5%6-11-20146-11-2014
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam11.0000,5%17-11-202017-11-2020
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,5%19-1-201619-1-2016
Digihero B.V.Rotterdam11.0000,5%22-10-200922-10-2009
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,5%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,5%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,5%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,5%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,5%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,5%5-3-20265-3-2026
JSR IT B.V.Best11.0000,5%8-11-20198-11-2019
MKB VoiceBreda11.0000,5%2-10-20142-10-2014
MTel B.V.Rotterdam11.0000,5%31-3-201131-3-2011

De 40 grootste van 84 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0486

De oudste gedateerde toekenning onder 0486 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2010–2014 met 34 toegekende blokken. 121 van de 133 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 2.000 (3×), 10.000 (3×), 5.000 (2×), 4.000 (1×) en 6.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0486 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (5), Amsterdam (4) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Schaijk.

Alle blokken onder 0486

Alle 133 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
048620000004862009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
048620100004862019991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
048620200004862029991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
048620300004862039991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
048620400004862049991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
048620500004862059991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht27-11-2013toegekend
048620600004862069991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
048620700004862079991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
048620800004862089991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
048620900004862099991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
048621000004862109991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
048621100004862119991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
048621200004862129991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel20-6-2014toegekend
048621300004862139991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
048621500004862159991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
048621600004862169991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
048621700004862179991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
048621800004862189991.000Raffel Internet B.V.Breda24-3-2015toegekend
048621900004862199991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
048622000004862209991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
048622100004862219991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
048622200004862229991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
048622300004862239991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
048622400004862249991.000Enreach B.V.Almere19-1-2017toegekend
048622500004862259991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
048622600004862269991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
048622700004862279991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
048622800004862289991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
048623000004862309991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
048623100004862319991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
048623200004862329991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
048623300004862339991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
048623400004862349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
048623500004862359991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
048623600004862369991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
048623700004862379991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
048623800004862389991.000ipBT B.V.Haren Gn1-10-2018toegekend
048623900004862399991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
048640000004864009991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
048640100004864019991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
048640200004864029991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
048640900004864099991.000Windhoos ComputersRijswijk ZH19-5-2017toegekend
048641100004864189998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048642000004864259996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048643100004864329992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048643600004864399994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048644000004864409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
048644200004864429991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
048644300004864439991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
048644700004864479991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
048645000004864549995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048645800004864599992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048646000004864649995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048646800004864699992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048647100004864799999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048648600004864869991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048649000004864909991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048649200004864929991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048650000004865009991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
048650100004865019991.000JSR IT B.V.Best8-11-2019toegekend
048666000004866609991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
048666100004866619991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
048666600004866669991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
048670000004867009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
048670300004867039991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
048670400004867049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
048670700004867079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
048670800004867089991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
048671000004867109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
048671100004867119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
048671200004867129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
048671300004867139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
048671400004867149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
048671500004867159991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-11-2014toegekend
048671600004867169991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
048672100004867219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-1-2009toegekend
048672200004867229991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
048672300004867239991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
048672400004867249991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
048672500004867259991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
048672600004867269991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
048672700004867279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
048672800004867289991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
048672900004867299991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
048674000004867409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
048674200004867429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
048674300004867439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
048674400004867449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
048674500004867459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
048674600004867469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
048674700004867479991.000Signet B.V.Eindhoven7-4-2009toegekend
048675000004867509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
048675100004867519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
048675200004867529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
048675500004867559991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
048675600004867569991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
048676000004867609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
048676100004867619991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
048676200004867629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
048676300004867639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
048676400004867649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
048676500004867659991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
048676700004867679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
048676800004867689991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
048676900004867699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
048678100004867819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
048678200004867829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
048678500004867859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
048678700004867879991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
048678800004867889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
048678900004867899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
048679000004867909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
048679100004867919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
048679200004867929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
048679300004867939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
048679400004867949991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
048679500004867959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
048679700004867979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
048682000004868209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
048682700004868279991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
0486830000048683999910.000Ziggo B.V.Utrecht23-2-2010toegekend
0486840000048684999910.000Ziggo Services B.V.Utrecht29-12-1998toegekend
048685000004868509991.000Ziggo B.V.Utrecht19-11-1999toegekend
048685100004868519991.000Ziggo B.V.Utrecht24-11-2006toegekend
048685200004868529991.000Ziggo B.V.Utrecht10-2-2011toegekend
048685300004868539991.000Ziggo B.V.Utrecht10-2-2011toegekend
048685400004868549991.000Ziggo B.V.Utrecht10-2-2011toegekend
0486860000048686999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
048687000004868709991.000Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam3-12-2007toegekend
048687100004868719991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
048688000004868809991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
048688100004868819991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
048688200004868829991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Noord-Brabant

Noord-Brabant telt 20 kentallen. Naar aantal blokken staat 0486 op plaats 19 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0167 (Steenbergen) met 133 blokken en 81 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
040Eindhoven5101011,4 mln
013Tilburg34697938.000
073's-Hertogenbosch32295975.000
076Breda31695882.000
0492Helmond25490427.000
0413Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)24788390.000
0485Cuijk (Land van Cuijk)22885321.000
0416Waalwijk20888341.000
0165Roosendaal19588351.000
0164Bergen op Zoom18787291.000
0412Oss18788299.000
0493Deurne18184253.000
0162Oosterhout17585336.000
0168Zevenbergen (Moerdijk)16783222.000
0499Best en Oirschot16787270.000
0161Rijen en Gilze15585206.000
0497Eersel en Bladel (de Kempen)15185227.000
0411Boxtel14885219.000
0167Steenbergen13381187.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0486-nummer

Gebeld door een 0486-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0486

Waar is netnummer 0486?

0486 is het netnummer van Schaijk (Maashorst) in Noord-Brabant. Het netnummergebied is ongeveer 157 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0486?

Deels: Maashorst, Land van Cuijk, Oss en Wijchen. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0486-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0486 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 486 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0486-nummers?

Het ACM-register telt onder 0486 133 nummerblokken bij 84 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 24,7% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0486?

Het gebied van 0486 grenst aan de netnummers 024, 0412, 0413, 0485 en 0487.

Wat doe ik als een 0486-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.