Netnummer 076 – Breda

Het netnummer 076 hoort bij Breda (Noord-Brabant). Het ACM-register telt 316 nummerblokken onder dit kental met samen 882.000 toegekende nummers, verdeeld over 95 aanbieders — daarmee staat 076 op plaats 13 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 16 naar aantal reekshouders, goed voor 1,42% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 81 blokken (48,3% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en Odido houdt de top drie 58,6% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Breda — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

076 is Breda met Etten-Leur, Zundert en Prinsenbeek. Het kental behield in 1995 zijn driecijferige vorm en is na 040 het grootste van Noord-Brabant.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 076 in het kort

Netnummergebied
Breda
Provincie
Noord-Brabant
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Breda, Zundert, Etten-Leur
Deels in dit gebied
Drimmelen, Alphen-Chaam
Oppervlakte (land)
ca. 323 km²
Opbouw van een nummer
076 + abonneenummer van 7 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 76 + abonneenummer
In het ACM-register
316 blokken, 95 aanbieders
Jongste toekenning
14 oktober 2026 (Lightup Network Solutions GmbH & Co. KG)
Aangrenzende netnummers
0161, 0162, 0165, 0168

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 076 (Breda) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 076; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
316blokken in het register
95aanbieders met toekenningen
882.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 076-nummers

KPN B.V. domineert het kental 076 met 48,3% van de toegekende nummers; de overige 94 aanbieders delen de rest. 12 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 076 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Lightup Network Solutions GmbH & Co. KG op 14-10-2026. 10 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 076. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam81426.00048,3%28-8-199723-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht1752.0005,9%10-4-199820-3-2014
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1239.0004,4%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Maastricht935.0004%13-11-200813-7-2023
Routit B.V.Ede GLD2130.0003,4%28-9-201121-2-2018
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam422.0002,5%25-4-19973-5-2023
Digihero B.V.Rotterdam321.0002,4%22-10-200915-3-2023
Enreach B.V.Almere1919.0002,2%2-12-200819-11-2024
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht1313.0001,5%29-3-199925-5-2023
Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam413.0001,5%8-10-200725-5-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen312.0001,4%10-1-201312-11-2024
Verizon Nederland B.V.Amsterdam1010.0001,1%8-9-19974-7-2005
4tele.com B.V.Zevenbergen110.0001,1%4-2-20104-2-2010
Esprit Telecom B.V.Utrecht110.0001,1%18-7-200818-7-2008
Globalcall B.V.Breda110.0001,1%18-3-200518-3-2005
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam110.0001,1%3-12-20073-12-2007
Scarlet N.V.Lelystad110.0001,1%25-7-200525-7-2005
VoipGrow B.V.'s-Gravenhage110.0001,1%8-8-20248-8-2024
VoipZeker B.V.Sassenheim110.0001,1%27-3-201227-3-2012
Voxbone S.A.Elsene110.0001,1%5-3-20075-3-2007
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht110.0001,1%7-6-20057-6-2005
Destiny White Label Services B.V.Heerlen77.0000,8%25-5-201219-5-2022
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg44.0000,5%10-12-202010-12-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin33.0000,3%9-4-20209-4-2020
KeenSystems V.o.f.Gemert33.0000,3%21-7-20116-7-2018
MTel B.V.Rotterdam33.0000,3%31-3-201111-9-2024
X2Com B.V.Rosmalen33.0000,3%2-6-201024-7-2025
Businesscom B.V.Veghel22.0000,2%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,2%9-3-20239-3-2023
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel22.0000,2%3-4-201913-3-2023
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,2%23-8-201328-9-2017
MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn22.0000,2%3-1-20137-4-2021
NXTcom Nederland B.V.Oss22.0000,2%20-5-201922-1-2024
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,2%7-1-201311-12-2020
Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk22.0000,2%16-11-202031-7-2023
Voys Partners B.V.Groningen22.0000,2%2-2-201818-3-2019
voizXL B.V.Vianen UT101.0000,1%11-3-20157-4-2015
10Telecom B.V.Emmen11.0000,1%8-5-20208-5-2020
3Webapps B.V.'s-Gravenhage11.0000,1%14-9-202614-9-2026
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,1%9-9-20209-9-2020

De 40 grootste van 95 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 076

De oudste gedateerde toekenning onder 076 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 14 oktober 2026 (Lightup Network Solutions GmbH & Co. KG). De drukste periode was 2020–2024 met 84 toegekende blokken. 218 van de 316 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (49×), 2.000 (12×), 100 (10×), 4.000 (6×) en 3.000 (4×). 2 blokken staan niet op "toegekend": 2 in afkoeling. Een blok in afkoeling is teruggegeven en mag pas na de wachttijd opnieuw worden uitgegeven; een geblokkeerd blok is door ACM buiten gebruik gesteld.

De reekshouders onder 076 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (6), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (4). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Breda.

Alle blokken onder 076

De 150 laagste van 316 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
076200000007620009991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
076200100007620019991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
076200200007620029991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
076200300007620039991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen12-12-2016toegekend
076200400007620049991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
076200500007620059991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
076200600007620069991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
076200700007620079991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen8-8-2017toegekend
076200800007620089991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
076200900007620099991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
0762010000076201999910.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
0762020000076202999910.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam8-10-2007toegekend
076203000007620309991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
0762031000076204099910.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
076204100007620419991.000———in afkoeling (tot 4-2-2027)
076204200007620429991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
076204300007620439991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
076204400007620449991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
076204500007620459991.000Rinkel B.V.Rotterdam29-5-2015toegekend
076204600007620469991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
076204700007620479991.000Raffel Internet B.V.Breda20-12-2013toegekend
076204800007620489991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
076204900007620499991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
076205000007620509991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
076205100007620519991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
076205200007620529991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
076205300007620539991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
076205400007620549991.000VoIPStarr B.V.Rijswijk ZH3-5-2022toegekend
076205500007620559991.000Voys Partners B.V.Groningen2-2-2018toegekend
076205700007620579991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
076205800007620589991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
076205900007620599991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
076206000007620609991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
076206100007620619991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
076206200007620629991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
07620630000762063099100voizXL B.V.Vianen UT11-3-2015toegekend
07620631000762063199100voizXL B.V.Vianen UT7-4-2015toegekend
07620632000762063299100voizXL B.V.Vianen UT7-4-2015toegekend
07620633000762063399100voizXL B.V.Vianen UT7-4-2015toegekend
07620634000762063499100voizXL B.V.Vianen UT7-4-2015toegekend
07620635000762063599100voizXL B.V.Vianen UT7-4-2015toegekend
07620636000762063699100voizXL B.V.Vianen UT7-4-2015toegekend
07620637000762063799100voizXL B.V.Vianen UT7-4-2015toegekend
07620638000762063899100voizXL B.V.Vianen UT7-4-2015toegekend
07620639000762063999100voizXL B.V.Vianen UT7-4-2015toegekend
076206400007620649991.000Sona Business B.V.Rotterdam16-3-2015toegekend
076206500007620659991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
076206600007620669991.000Weritech B.V.Eindhoven7-7-2015toegekend
076206700007620679991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen2-3-2021toegekend
076206800007620689991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
076206900007620699991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
0762070000076207999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
0762080000076208999910.000Routit B.V.Ede GLD22-11-2017toegekend
076209000007620909991.000Routit B.V.Ede GLD21-2-2018toegekend
076209100007620919991.000Routit B.V.Ede GLD21-2-2018toegekend
076209200007620929991.000Routit B.V.Ede GLD21-2-2018toegekend
076209300007620939991.000Routit B.V.Ede GLD21-2-2018toegekend
076209400007620949991.000Routit B.V.Ede GLD21-2-2018toegekend
076209500007620959991.000Routit B.V.Ede GLD21-2-2018toegekend
076209600007620969991.000Routit B.V.Ede GLD21-2-2018toegekend
076209700007620979991.000Routit B.V.Ede GLD21-2-2018toegekend
076209800007620989991.000Routit B.V.Ede GLD21-2-2018toegekend
076209900007620999991.000Routit B.V.Ede GLD21-2-2018toegekend
0762100000076210999910.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
076211000007621109991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
076211100007621119991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
076211200007621129991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
076211300007621139991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
076211400007621149991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
076211500007621159991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
076211600007621169991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
076211700007621179991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
076211800007621189991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
076211900007621199991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
0762120000076212999910.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
076220000007622009991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
076220100007622019991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
076220200007622029991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
076220300007622039991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
076220400007622049991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
076220500007622059991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
076220600007622069991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
076220700007622079991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
076220800007622089991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
076220900007622099991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
076222100007622219991.000VoIP Fabric B.V.De Meern16-10-2023toegekend
076222200007622229991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht13-7-2023toegekend
076230000007623009991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
076230100007623019991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
076230200007623029991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
076230300007623039991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
076230400007623049991.000ipBT B.V.Haren Gn1-10-2018toegekend
076230500007623059991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
076230600007623069991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
076230700007623079991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
076230800007623089991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
076230900007623099991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
076231000007623109991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
076231100007623119991.000Budget Phone Company B.V.Rotterdam13-10-2016toegekend
076231200007623129991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
076231300007623139991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-9-2020toegekend
076231400007623149991.000Twilio Ireland Ltd.Dublin23-4-2025toegekend
076231500007623159991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen17-1-2022toegekend
076233600007623369991.000NXTcom Nederland B.V.Oss22-1-2024toegekend
0762600000076260999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
076300000007630009991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
076300100007630019991.000Enreach B.V.Almere15-6-2016toegekend
076302000007630209991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
076303000007630309991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
076303100007630319991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
076303200007630329991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
076303300007630339991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
076303400007630349991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
076303500007630359991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
076303600007630369991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
076303700007630379991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
076303800007630389991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
076303900007630399991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
0763040000076304999910.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
076306000007630609991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
076333300007633339991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
076369000007636909991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
076369100007636919991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn7-4-2021toegekend
076410000007641009991.000Redworks B.V.Maastricht3-9-2010toegekend
076410100007641019991.000JSR IT B.V.Best10-5-2019toegekend
076410200007641029991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk31-7-2023toegekend
076440000007644009991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
076440100007644019991.000MTel B.V.Rotterdam11-9-2024toegekend
076440200007644029991.000MTel B.V.Rotterdam11-9-2024toegekend
076444400007644449991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
076499000007649909991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11-9-2014toegekend
076500100007650019991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
076500300007650039991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen19-5-2022toegekend
0765010000076501999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
076502000007650279998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
076502800007650289991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam25-5-2023toegekend
076502900007650299991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0765030000076503999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0765040000076504999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0765080000076508999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
076513400007651349991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
076513600007651399994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0765140000076514999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
076515000007651569997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
076515800007651599992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0765200000076520999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0765210000076521999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0765220000076522999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
076523000007652339994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
076523400007652349991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Noord-Brabant

Noord-Brabant telt 20 kentallen. Naar aantal blokken staat 076 op plaats 4 in de provincie; het dichtst in omvang komt 073 ('s-Hertogenbosch) met 322 blokken en 95 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
040Eindhoven5101011,4 mln
013Tilburg34697938.000
073's-Hertogenbosch32295975.000
0492Helmond25490427.000
0413Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)24788390.000
0485Cuijk (Land van Cuijk)22885321.000
0416Waalwijk20888341.000
0165Roosendaal19588351.000
0164Bergen op Zoom18787291.000
0412Oss18788299.000
0493Deurne18184253.000
0162Oosterhout17585336.000
0168Zevenbergen (Moerdijk)16783222.000
0499Best en Oirschot16787270.000
0161Rijen en Gilze15585206.000
0497Eersel en Bladel (de Kempen)15185227.000
0411Boxtel14885219.000
0167Steenbergen13381187.000
0486Schaijk (Maashorst)13384194.000

Wat bezoekers checken en melden over 076-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

130zoekopdrachten
98verschillende nummers
122verschillende bezoekers

Netnummer 076 staat daarmee op plaats 10 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Per dag van de week

Drukste dag: vrijdag (25% van de zoekopdrachten); in het weekend 6%.

madiwodovrzazo

Per uur (Nederlandse tijd)

Drukste uur: 14–15 uur; tussen 8 en 17 uur 84% van de zoekopdrachten.

06121823

Beoordelingen en meldingen

3 gepubliceerde beoordelingen: oplichting 1, telemarketing 2. Percentages tonen we vanaf 5 beoordelingen.

1 goedgekeurde melding.

Meest gecheckte en gemelde nummers

NummerBeoordelingenMeldingenBezoekers
076-880 42 47telemarketing 212
076-702 54 00——7
076-810 30 34——5
076-230 80 85——4
076-702 54 01——4
076-702 54 02——3
076-702 54 04——3
076-880 40 31——3

Gemelde nummers die met 076 beginnen

Nummers met gepubliceerde meldingen van bezoekers.

Check een 076-nummer

Gebeld door een 076-nummer: wat kunt u doen?

Bezoekers noemen nummers uit deze reeks vooral telemarketing. Zo handelt u:

  1. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

  2. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 076

Waar is netnummer 076?

076 is het netnummer van Breda in Noord-Brabant. Het netnummergebied is ongeveer 323 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 076?

Geheel of grotendeels: Breda, Zundert en Etten-Leur. Deels: Drimmelen en Alphen-Chaam. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 076-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 076 gevolgd door een abonneenummer van 7 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 76 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 076-nummers?

Het ACM-register telt onder 076 316 nummerblokken bij 95 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 48,3% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 14 oktober 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 076?

Het gebied van 076 grenst aan de netnummers 0161, 0162, 0165 en 0168.

Hoe vaak worden 076-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 98 verschillende 076-nummers 130 keer opgezocht door 122 bezoekers. Daarmee staat 076 op plaats 10 van 140 netnummers. Er zijn 3 beoordelingen gepubliceerd.

Wat doe ik als een 076-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.