Netnummer 0161 – Rijen en Gilze

Het netnummer 0161 hoort bij Rijen en Gilze (Noord-Brabant). Het ACM-register telt 155 nummerblokken onder dit kental met samen 206.000 toegekende nummers, verdeeld over 85 aanbieders — daarmee staat 0161 op plaats 89 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 65 naar aantal reekshouders, goed voor 0,33% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 22 blokken (31,1% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en BT houdt de top drie 41,7% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Rijen en Gilze — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0161 in het kort

Netnummergebied
Rijen en Gilze
Provincie
Noord-Brabant
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Gilze en Rijen
Deels in dit gebied
Alphen-Chaam, Oosterhout, Breda
Oppervlakte (land)
ca. 134 km²
Opbouw van een nummer
0161 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 161 + abonneenummer
In het ACM-register
155 blokken, 85 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
013, 0162, 076

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0161 (Rijen en Gilze) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0161; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
155blokken in het register
85aanbieders met toekenningen
206.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0161-nummers

Het kental 0161 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 31,1% van de toegekende nummers, en in totaal houden 85 aanbieders hier blokken. 19 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0161 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0161. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam2264.00031,1%28-8-199718-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht1111.0005,3%19-11-199920-3-2014
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0005,3%25-4-199717-9-1997
Verizon Nederland B.V.Amsterdam99.0004,4%4-7-200531-3-2023
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage66.0002,9%29-5-202013-9-2023
Enreach B.V.Almere55.0002,4%2-12-200819-11-2024
Vodafone Libertel B.V.Utrecht55.0002,4%17-4-20097-6-2023
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001,5%10-12-202010-12-2020
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,5%10-1-201312-11-2024
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht33.0001,5%26-7-200624-3-2015
Businesscom B.V.Veghel22.0001%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0001%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0001%25-5-201222-9-2017
Digihero B.V.Rotterdam22.0001%22-10-200915-3-2023
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0001%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0001%23-8-201328-9-2017
MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn22.0001%3-1-20133-8-2020
Routit B.V.Ede GLD22.0001%28-9-201124-3-2021
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0001%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0001%2-6-201022-10-2021
Ziggo Services B.V.Utrecht22.0001%8-9-20178-9-2017
10Telecom B.V.Emmen11.0000,5%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,5%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,5%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,5%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,5%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,5%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,5%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,5%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,5%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,5%24-6-201324-6-2013
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam11.0000,5%1-2-20221-2-2022
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,5%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,5%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,5%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,5%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,5%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,5%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,5%5-3-20265-3-2026
JSR IT B.V.Best11.0000,5%8-11-20198-11-2019

De 40 grootste van 85 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0161

De oudste gedateerde toekenning onder 0161 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 45 toegekende blokken. 142 van de 155 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 2.000 (4×), 10.000 (3×), 3.000 (2×), 4.000 (2×) en 5.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0161 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Rijen en Gilze.

Alle blokken onder 0161

De 150 laagste van 155 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
016120000001612009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
016120100001612019991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
016120200001612029991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
016120300001612039991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
016120400001612049991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
016120500001612059991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
016120600001612069991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
016120700001612079991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
016120800001612089991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
016120900001612099991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
016121000001612109991.000Raffel Internet B.V.Breda7-4-2014toegekend
016121100001612119991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
016121200001612129991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
016121300001612139991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
016121500001612159991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
016121600001612169991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
016121700001612179991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
016121800001612189991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
016121900001612199991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
0161220000016122999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0161230000016123999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016124000001612419992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016124200001612429991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam31-3-2023toegekend
016124300001612449992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016124600001612469991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam31-3-2023toegekend
016124700001612479991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam31-3-2023toegekend
016124800001612489991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016124900001612499991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam31-3-2023toegekend
016125000001612509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
016125100001612519991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
016125200001612529991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
016125300001612539991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
016125400001612549991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
016125500001612559991.000Enreach B.V.Almere15-6-2016toegekend
016125600001612569991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
016125700001612579991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
016125800001612589991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
016125900001612599991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
016129000001612909991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016129300001612969994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016129800001612989991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016130000001613009991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
016130100001613019991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
016130200001613029991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
016130300001613039991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
016130400001613049991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
016130500001613059991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
016130700001613079991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
016130800001613089991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
016130900001613099991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
016134000001613409991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
016134100001613419991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
016134200001613429991.000JSR IT B.V.Best8-11-2019toegekend
016134300001613439991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
016134400001613449991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
016134500001613459991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
016134600001613469991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam7-9-2021toegekend
016134700001613479991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
016134800001613489991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam1-2-2022toegekend
016141100001614139993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016141600001614169991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016141900001614199991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016143000001614349995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016143600001614399994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016144000001614409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
016144200001614429991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
016144300001614439991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
016145000001614569997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016145700001614579991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
016145800001614599992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016149100001614939993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016149600001614979992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016151000001615109991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
016151100001615119991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
016151200001615129991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
016155000001615509991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht24-6-2013toegekend
016155100001615519991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
016155500001615559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
0161610000016161999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
016170000001617009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
016170100001617019991.000Routit B.V.Ede GLD24-3-2021toegekend
016170200001617029991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
016170400001617049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
016170700001617079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016171000001617109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016171100001617119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016171200001617129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016171300001617139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016171400001617149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016172100001617219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht26-7-2006toegekend
016172200001617229991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-1-2009toegekend
016172300001617239991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
016172400001617249991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
016172500001617259991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
016172600001617269991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
016172700001617279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
016172800001617289991.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
016172900001617299991.000Ziggo B.V.Utrecht10-10-2011toegekend
016174000001617409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
016174100001617419991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
016174200001617429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016174300001617439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
016174400001617449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
016174500001617459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
016174600001617469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
016174700001617479991.000Signet B.V.Eindhoven25-6-2009toegekend
016174800001617489991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
016174900001617499991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
016175000001617509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016175100001617519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016175200001617529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016175300001617539991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
016175800001617589991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
016176000001617609991.000Ziggo B.V.Utrecht24-10-2006toegekend
016176100001617619991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
016176200001617629991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
016176300001617639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
016176400001617649991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
016176500001617659991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
016176700001617679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
016176800001617689991.000Enreach B.V.Almere1-10-2018toegekend
016176900001617699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
016177800001617789991.000Ziggo B.V.Utrecht23-2-2005toegekend
016178000001617809991.000KPN B.V.Rotterdam16-10-2018toegekend
016178100001617819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
016178200001617829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
016178300001617839991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
016178400001617849991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
016178500001617859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
016178700001617879991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
016178800001617889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
016178900001617899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
016179000001617909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
016179100001617919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
016179200001617929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
016179300001617939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
016179400001617949991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
016179500001617959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
016179600001617969991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
016179700001617979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
016179900001617999991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-8-2020toegekend
016180000001618009991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
016180100001618019991.000KPN B.V.Rotterdam20-1-2021toegekend
016182000001618209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
016182100001618219991.000ipBT B.V.Haren Gn1-10-2018toegekend
016183300001618339991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel4-3-2015toegekend
016185000001618509991.000Ziggo B.V.Utrecht19-11-1999toegekend
016185100001618519991.000Ziggo B.V.Utrecht3-12-2007toegekend
016185200001618529991.000Ziggo B.V.Utrecht23-9-2008toegekend
016185300001618539991.000Ziggo B.V.Utrecht23-9-2008toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Noord-Brabant

Noord-Brabant telt 20 kentallen. Naar aantal blokken staat 0161 op plaats 16 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0497 (Eersel en Bladel (de Kempen)) met 151 blokken en 85 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
040Eindhoven5101011,4 mln
013Tilburg34697938.000
073's-Hertogenbosch32295975.000
076Breda31695882.000
0492Helmond25490427.000
0413Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)24788390.000
0485Cuijk (Land van Cuijk)22885321.000
0416Waalwijk20888341.000
0165Roosendaal19588351.000
0164Bergen op Zoom18787291.000
0412Oss18788299.000
0493Deurne18184253.000
0162Oosterhout17585336.000
0168Zevenbergen (Moerdijk)16783222.000
0499Best en Oirschot16787270.000
0497Eersel en Bladel (de Kempen)15185227.000
0411Boxtel14885219.000
0167Steenbergen13381187.000
0486Schaijk (Maashorst)13384194.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0161-nummer

Gebeld door een 0161-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0161

Waar is netnummer 0161?

0161 is het netnummer van Rijen en Gilze in Noord-Brabant. Het netnummergebied is ongeveer 134 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0161?

Geheel of grotendeels: Gilze en Rijen. Deels: Alphen-Chaam, Oosterhout en Breda. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0161-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0161 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 161 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0161-nummers?

Het ACM-register telt onder 0161 155 nummerblokken bij 85 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 31,1% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0161?

Het gebied van 0161 grenst aan de netnummers 013, 0162 en 076.

Wat doe ik als een 0161-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.