Netnummer 0162 – Oosterhout

Het netnummer 0162 hoort bij Oosterhout (Noord-Brabant). Het ACM-register telt 175 nummerblokken onder dit kental met samen 336.000 toegekende nummers, verdeeld over 85 aanbieders — daarmee staat 0162 op plaats 66 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 65 naar aantal reekshouders, goed voor 0,54% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 30 blokken (51,5% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en BT houdt de top drie 61,6% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Oosterhout — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0162 in het kort

Netnummergebied
Oosterhout
Provincie
Noord-Brabant
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Oosterhout, Geertruidenberg, Dongen
Deels in dit gebied
Drimmelen, Altena
Oppervlakte (land)
ca. 162 km²
Opbouw van een nummer
0162 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 162 + abonneenummer
In het ACM-register
175 blokken, 85 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
013, 0161, 0168, 0183, 0416, 076

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0162 (Oosterhout) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0162; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
175blokken in het register
85aanbieders met toekenningen
336.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0162-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0162 met 51,5% van de toegekende nummers; de overige 84 aanbieders delen de rest. 18 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0162 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 6 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0162. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam30173.00051,5%28-8-199718-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht1423.0006,8%19-11-199920-3-2014
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0003,3%25-4-199717-9-1997
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1010.0003%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Utrecht77.0002,1%17-4-20097-6-2023
Enreach B.V.Almere55.0001,5%2-12-200819-11-2024
Routit B.V.Ede GLD55.0001,5%28-9-20113-12-2020
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0001,5%4-7-20054-7-2005
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg44.0001,2%10-12-202010-12-2020
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam33.0000,9%3-2-202017-11-2020
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0000,9%25-5-201222-9-2017
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0000,9%10-1-201312-11-2024
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht33.0000,9%26-7-200624-3-2015
Businesscom B.V.Veghel22.0000,6%26-6-201523-12-2024
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht22.0000,6%24-8-200510-4-2007
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,6%9-3-20239-3-2023
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,6%22-10-200911-4-2019
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,6%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,6%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,6%7-1-201311-12-2020
Voxbone S.A.Elsene22.0000,6%5-3-200730-1-2025
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,6%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,3%8-5-20208-5-2020
4tele.com B.V.Zevenbergen11.0000,3%4-2-20104-2-2010
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,3%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,3%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,3%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,3%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,3%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,3%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,3%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,3%22-9-201722-9-2017
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,3%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,3%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,3%3-4-20063-4-2006
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,3%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,3%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,3%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,3%5-3-20265-3-2026
JSR IT B.V.Best11.0000,3%8-11-20198-11-2019

De 40 grootste van 85 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0162

De oudste gedateerde toekenning onder 0162 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 46 toegekende blokken. 149 van de 175 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (11×), 6.000 (4×), 3.000 (3×), 4.000 (3×) en 9.000 (2×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0162 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (6), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Oosterhout.

Alle blokken onder 0162

De 150 laagste van 175 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
0162200000016220999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
016221000001622109991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
016221100001622119991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
016221200001622129991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
016221300001622139991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
016221400001622149991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
016221500001622159991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
016221600001622169991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
016221700001622179991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
016221800001622189991.000Raffel Internet B.V.Breda7-4-2014toegekend
016221900001622199991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
0162220000016222999910.000Ziggo B.V.Utrecht9-7-2009toegekend
016223000001622309991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
016223100001622319991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen8-8-2017toegekend
016223300001622339991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
016223400001622349991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
016223500001622359991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
016223600001622369991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
016223700001622379991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
016223800001622389991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
016223900001622399991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
016224000001622409991.000Weritech B.V.Eindhoven7-7-2015toegekend
016224100001622419991.000Enreach B.V.Almere5-10-2015toegekend
016224200001622429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
016224300001622439991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
016224400001622449991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
016224500001622459991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
016224600001622469991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
016224700001622479991.000Enreach B.V.Almere19-1-2017toegekend
016224800001622489991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
016224900001622499991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
016230000001623009991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
016230100001623019991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
016230200001623029991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
016230400001623049991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
016230500001623059991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
016230600001623069991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
016230700001623079991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
016230900001623099991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
0162310000016231999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016232000001623289999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016237000001623729993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016237400001623799996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016238000001623849995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016238600001623879992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016240200001624089997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016241000001624109991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
016241100001624119991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
016241200001624129991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-6-2020toegekend
016241300001624139991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam27-9-2021toegekend
016241400001624149991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
016241500001624159991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
016241600001624169991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
016241700001624179991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
016241800001624189991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
016241900001624199991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
0162420000016242999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0162430000016243999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016244700001624479991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0162450000016245999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0162460000016246999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0162470000016247999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016248000001624889999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016248900001624899991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
016249000001624929993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016249400001624999996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0162510000016251999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016252000001625259996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016255000001625509991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
016255100001625519991.000JSR IT B.V.Best8-11-2019toegekend
016255200001625529991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
016255300001625539991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
016255500001625559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
016255600001625569991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
016256000001625609991.000Routit B.V.Ede GLD22-12-2015toegekend
016256100001625619991.000Routit B.V.Ede GLD22-12-2015toegekend
016256200001625629991.000Routit B.V.Ede GLD22-12-2015toegekend
016256500001625659991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
016257000001625729993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016257400001625799996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016258000001625839994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016258500001625859991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
016258600001625899994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016267000001626739994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016267700001626779991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016267900001626799991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0162680000016268999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0162690000016269999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016270000001627009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
016270100001627019991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
016270200001627029991.000Routit B.V.Ede GLD3-12-2020toegekend
016270300001627039991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
016270400001627049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
016270700001627079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016270800001627089991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht24-8-2005toegekend
016271000001627109991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016271100001627119991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016271200001627129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016271300001627139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016271400001627149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016271500001627159991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016271600001627169991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016271700001627179991.000Voxbone S.A.Elsene30-1-2025toegekend
016272100001627219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht26-7-2006toegekend
016272200001627229991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-1-2009toegekend
016272300001627239991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
016272400001627249991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
016272500001627259991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
016272600001627269991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
016272700001627279991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
016272800001627289991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
016272900001627299991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
016274000001627409991.000Ziggo B.V.Utrecht23-2-2005toegekend
016274100001627419991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2000toegekend
016274200001627429991.000Ziggo B.V.Utrecht11-4-2007toegekend
016274300001627439991.000Ziggo B.V.Utrecht11-4-2007toegekend
016274400001627449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
016274500001627459991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
016274600001627469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
016274700001627479991.000Signet B.V.Eindhoven7-4-2009toegekend
016274800001627489991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
016274900001627499991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
016275000001627509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016275100001627519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016275200001627529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016275300001627539991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016275400001627549991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016275500001627559991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016275800001627589991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
016276000001627609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
016276200001627629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
016276300001627639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
016276400001627649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
016276500001627659991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
016276600001627669991.0004tele.com B.V.Zevenbergen4-2-2010toegekend
016276700001627679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
016276800001627689991.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
016276900001627699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
016278000001627809991.000KPN B.V.Rotterdam16-10-2018toegekend
016278100001627819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
016278200001627829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
016278300001627839991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
016278400001627849991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
016278500001627859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
016278600001627869991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht20-10-2020toegekend
016278700001627879991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
016278800001627889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
016278900001627899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk3-4-2006toegekend
016279000001627909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
016279100001627919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Noord-Brabant

Noord-Brabant telt 20 kentallen. Naar aantal blokken staat 0162 op plaats 13 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0493 (Deurne) met 181 blokken en 84 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
040Eindhoven5101011,4 mln
013Tilburg34697938.000
073's-Hertogenbosch32295975.000
076Breda31695882.000
0492Helmond25490427.000
0413Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)24788390.000
0485Cuijk (Land van Cuijk)22885321.000
0416Waalwijk20888341.000
0165Roosendaal19588351.000
0164Bergen op Zoom18787291.000
0412Oss18788299.000
0493Deurne18184253.000
0168Zevenbergen (Moerdijk)16783222.000
0499Best en Oirschot16787270.000
0161Rijen en Gilze15585206.000
0497Eersel en Bladel (de Kempen)15185227.000
0411Boxtel14885219.000
0167Steenbergen13381187.000
0486Schaijk (Maashorst)13384194.000

Wat bezoekers checken en melden over 0162-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

Meest gecheckte en gemelde nummers

NummerBeoordelingenMeldingenBezoekers
0162-41 00 22——5

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0162-nummer

Gebeld door een 0162-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0162

Waar is netnummer 0162?

0162 is het netnummer van Oosterhout in Noord-Brabant. Het netnummergebied is ongeveer 162 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0162?

Geheel of grotendeels: Oosterhout, Geertruidenberg en Dongen. Deels: Drimmelen en Altena. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0162-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0162 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 162 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0162-nummers?

Het ACM-register telt onder 0162 175 nummerblokken bij 85 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 51,5% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0162?

Het gebied van 0162 grenst aan de netnummers 013, 0161, 0168, 0183, 0416 en 076.

Wat doe ik als een 0162-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.