Netnummer 0164 – Bergen op Zoom

Het netnummer 0164 hoort bij Bergen op Zoom (Noord-Brabant). Het ACM-register telt 187 nummerblokken onder dit kental met samen 291.000 toegekende nummers, verdeeld over 87 aanbieders — daarmee staat 0164 op plaats 55 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 41 naar aantal reekshouders, goed voor 0,47% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 36 blokken (44,7% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en BT houdt de top drie 54,6% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Bergen op Zoom — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0164 in het kort

Netnummergebied
Bergen op Zoom
Provincies
Noord-Brabant, Zeeland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Woensdrecht, Bergen op Zoom
Deels in dit gebied
Reimerswaal
Oppervlakte (land)
ca. 199 km²
Opbouw van een nummer
0164 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 164 + abonneenummer
In het ACM-register
187 blokken, 87 aanbieders
Jongste toekenning
27 mei 2026 (Voxbone)
Aangrenzende netnummers
0113, 0165, 0166, 0167

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0164 (Bergen op Zoom) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0164; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
187blokken in het register
87aanbieders met toekenningen
291.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0164-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0164 met 44,7% van de toegekende nummers; de overige 86 aanbieders delen de rest. 16 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0164 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Voxbone op 27-5-2026. 6 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0164. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam36130.00044,7%28-8-199718-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht1617.0005,8%19-11-19996-1-2017
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam312.0004,1%25-4-19973-5-2023
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage99.0003,1%29-5-202013-9-2023
Routit B.V.Ede GLD77.0002,4%28-9-201117-5-2024
Enreach B.V.Almere55.0001,7%2-12-200819-11-2024
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0001,7%4-7-20054-7-2005
Vodafone Libertel B.V.Utrecht55.0001,7%17-4-20097-6-2023
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg44.0001,4%10-12-202010-12-2020
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam33.0001%3-2-202015-1-2021
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0001%25-5-201210-10-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001%10-1-201312-11-2024
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht33.0001%26-7-200624-3-2015
Businesscom B.V.Veghel22.0000,7%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,7%9-3-20239-3-2023
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,7%22-10-200911-4-2019
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,7%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,7%23-8-201328-9-2017
MTel B.V.Rotterdam22.0000,7%31-3-201115-2-2023
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,7%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0000,7%19-5-20097-12-2012
Voxbone S.A.Elsene22.0000,7%5-3-200727-5-2026
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,7%2-6-201022-10-2021
Ziggo Services B.V.Utrecht22.0000,7%8-9-20178-9-2017
10Telecom B.V.Emmen11.0000,3%8-5-20208-5-2020
4tele.com B.V.Zevenbergen11.0000,3%4-2-20104-2-2010
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,3%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,3%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,3%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,3%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,3%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,3%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,3%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,3%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,3%24-6-201324-6-2013
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,3%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,3%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,3%3-4-20063-4-2006
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,3%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,3%2-3-20262-3-2026

De 40 grootste van 87 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0164

De oudste gedateerde toekenning onder 0164 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 27 mei 2026 (Voxbone S.A.). De drukste periode was 2020–2024 met 48 toegekende blokken. 161 van de 187 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 2.000 (7×), 3.000 (5×), 4.000 (3×), 9.000 (3×) en 10.000 (3×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0164 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Bergen op Zoom.

Alle blokken onder 0164

De 150 laagste van 187 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
016420000001642009991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam8-10-2007toegekend
016420100001642019991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
016420200001642029991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
016420300001642039991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
016420400001642049991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
016420500001642059991.000Raffel Internet B.V.Breda20-12-2013toegekend
016420600001642069991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
016420700001642079991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
016420800001642089991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
016420900001642099991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
016421000001642189999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016422500001642269992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016423000001642319992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016423300001642399997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0164240000016424999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0164250000016425999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016426000001642639994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016426500001642679993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016427000001642759996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016427600001642769991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
016427700001642779991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
016427800001642789991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016428000001642849995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016428500001642859991.000MTel B.V.Rotterdam15-2-2023toegekend
016428600001642889993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016428900001642899991.000Routit B.V.Ede GLD17-5-2024toegekend
016429000001642939994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016429400001642949991.000Routit B.V.Ede GLD17-5-2024toegekend
016429500001642959991.000Routit B.V.Ede GLD17-5-2024toegekend
016429600001642999994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016430000001643009991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
016430100001643019991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
016430200001643029991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
016430300001643039991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
016430400001643049991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
016430600001643069991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
016430700001643079991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
016430800001643089991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
016430900001643099991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
016431000001643109991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
016431100001643119991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
016431200001643129991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
016431300001643139991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
016431400001643159992.000Ziggo B.V.Utrecht1-11-2012toegekend
016431600001643169991.000ipBT B.V.Haren Gn1-10-2018toegekend
016431700001643179991.000Ziggo B.V.Utrecht11-8-2009toegekend
016431800001643189991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
016431900001643199991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
016432000001643209991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
016432100001643219991.000Enreach B.V.Almere15-6-2016toegekend
016432200001643229991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
016432300001643239991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
016432400001643249991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
016432500001643259991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
016432600001643269991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
016432700001643279991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
016432800001643289991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
016432900001643299991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
016444000001644409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
016444100001644419991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
016444200001644429991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
016444300001644439991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
016444400001644449991.000Routit B.V.Ede GLD3-7-2018toegekend
016444500001644459991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
016444600001644469991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
016444700001644479991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
016444800001644489991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen10-10-2023toegekend
016444900001644499991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
016450000001645009991.000Veamed Solutions B.V.Sint-Oedenrode13-2-2018toegekend
016450100001645019991.000VoIPStarr B.V.Rijswijk ZH28-6-2022toegekend
016450200001645029991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
016450300001645039991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
016450400001645049991.000Routit B.V.Ede GLD19-9-2019toegekend
016450500001645059991.000Routit B.V.Ede GLD19-9-2019toegekend
016450600001645069991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
016450700001645079991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
016450800001645089991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
016450900001645099991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
016451300001645139991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
016451400001645149991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
016451500001645159991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
016451600001645169991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
016451700001645179991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
016455000001645509991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
016455100001645519991.000Voxbone S.A.Elsene27-5-2026toegekend
016455500001645559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
016455600001645569991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
0164560000016456999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
016460200001646049993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016460600001646089993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016461000001646189999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016462000001646209991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016462700001646279991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016463000001646309991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016463200001646329991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016463600001646369991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016464200001646439992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016464600001646469991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016465000001646509991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016465200001646599998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016466000001646629993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016466600001646679992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016467100001646769996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016467800001646799992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016468000001646889999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016469200001646939992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016469500001646959991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016470000001647009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
016470100001647019991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
016470200001647029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
016470300001647039991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
016470400001647049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
016470700001647079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016471000001647109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016471100001647119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016471200001647129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016471300001647139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016471400001647149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016472100001647219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht26-7-2006toegekend
016472200001647229991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-1-2009toegekend
016472300001647239991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
016472400001647249991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
016472500001647259991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
016472600001647269991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
016472700001647279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
016472800001647289991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
016472900001647299991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
016474000001647409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
016474100001647419991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2000toegekend
016474200001647429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016474300001647439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
016474400001647449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
016474500001647459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
016474600001647469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
016474700001647479991.000Signet B.V.Eindhoven25-6-2009toegekend
016474800001647489991.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
016474900001647499991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
016475000001647509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016475100001647519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016475200001647529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016475300001647539991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016476000001647609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
016476200001647629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
016476300001647639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
016476400001647649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
016476500001647659991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
016476600001647669991.0004tele.com B.V.Zevenbergen4-2-2010toegekend
016476700001647679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
016476800001647689991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
016476900001647699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Noord-Brabant

Noord-Brabant telt 20 kentallen. Naar aantal blokken staat 0164 op plaats 10 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0412 (Oss) met 187 blokken en 88 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
040Eindhoven5101011,4 mln
013Tilburg34697938.000
073's-Hertogenbosch32295975.000
076Breda31695882.000
0492Helmond25490427.000
0413Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)24788390.000
0485Cuijk (Land van Cuijk)22885321.000
0416Waalwijk20888341.000
0165Roosendaal19588351.000
0412Oss18788299.000
0493Deurne18184253.000
0162Oosterhout17585336.000
0168Zevenbergen (Moerdijk)16783222.000
0499Best en Oirschot16787270.000
0161Rijen en Gilze15585206.000
0497Eersel en Bladel (de Kempen)15185227.000
0411Boxtel14885219.000
0167Steenbergen13381187.000
0486Schaijk (Maashorst)13384194.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0164-nummer

Gebeld door een 0164-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0164

Waar is netnummer 0164?

0164 is het netnummer van Bergen op Zoom in de provincies Noord-Brabant en Zeeland. Het netnummergebied is ongeveer 199 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0164?

Geheel of grotendeels: Woensdrecht en Bergen op Zoom. Deels: Reimerswaal. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0164-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0164 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 164 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0164-nummers?

Het ACM-register telt onder 0164 187 nummerblokken bij 87 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 44,7% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 27 mei 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0164?

Het gebied van 0164 grenst aan de netnummers 0113, 0165, 0166 en 0167.

Wat doe ik als een 0164-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.