Netnummer 0166 – Tholen

Het netnummer 0166 hoort bij Tholen (Zeeland). Het ACM-register telt 135 nummerblokken onder dit kental met samen 167.000 toegekende nummers, verdeeld over 82 aanbieders — daarmee staat 0166 op plaats 124 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 124 naar aantal reekshouders, goed voor 0,27% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 14 blokken (22,2% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met BT en Ziggo houdt de top drie 34,2% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Tholen — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0166 in het kort

Netnummergebied
Tholen
Provincie
Zeeland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Tholen
Oppervlakte (land)
ca. 126 km²
Opbouw van een nummer
0166 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 166 + abonneenummer
In het ACM-register
135 blokken, 82 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0111, 0164, 0167

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0166 (Tholen) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0166; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
135blokken in het register
82aanbieders met toekenningen
167.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0166-nummers

Het kental 0166 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 22,2% van de toegekende nummers, en in totaal houden 82 aanbieders hier blokken. 22 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0166 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 6 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0166. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam1437.00022,2%28-8-199718-1-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0006,6%25-4-199717-9-1997
Ziggo B.V.Utrecht99.0005,4%19-11-199920-3-2014
Vodafone Libertel B.V.Maastricht66.0003,6%17-4-200912-1-2026
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage55.0003%29-5-202013-9-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0003%4-7-20054-7-2005
Enreach B.V.Almere44.0002,4%2-12-200819-11-2024
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam33.0001,8%17-11-202017-11-2020
Digihero B.V.Rotterdam33.0001,8%22-10-200915-3-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,8%10-1-201312-11-2024
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht33.0001,8%21-9-200521-9-2005
Businesscom B.V.Veghel22.0001,2%26-6-201523-12-2024
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg22.0001,2%10-12-202010-12-2020
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0001,2%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0001,2%25-5-201222-9-2017
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0001,2%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0001,2%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0001,2%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,6%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,6%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,6%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,6%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,6%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,6%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,6%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,6%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,6%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,6%6-11-20146-11-2014
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,6%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,6%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,6%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,6%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,6%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,6%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,6%5-3-20265-3-2026
KeenSystems V.o.f.Gemert11.0000,6%21-7-201121-7-2011
MKB VoiceBreda11.0000,6%2-10-20142-10-2014
MTel B.V.Rotterdam11.0000,6%31-3-201131-3-2011
MachCloud B.V.Schiphol11.0000,6%13-11-201813-11-2018
Massxess B.V.Purmerend11.0000,6%19-2-201419-2-2014

De 40 grootste van 82 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0166

De oudste gedateerde toekenning onder 0166 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 36 toegekende blokken. 125 van de 135 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 2.000 (5×), 10.000 (2×), 3.000 (1×), 4.000 (1×) en 5.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0166 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Amsterdam (5), Utrecht (4) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Tholen.

Alle blokken onder 0166

Alle 135 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
016620000001662009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
016620100001662019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
016620200001662029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
016620300001662039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
016620400001662049991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
016620500001662059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
016620600001662069991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
016620700001662079991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
016620800001662089991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
016620900001662099991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
016621000001662109991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
016621200001662129991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
016621300001662139991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
016621400001662149991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
016621500001662159991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
016621600001662169991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
016621700001662179991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
016621800001662189991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
016621900001662199991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
016622000001662209991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
016622100001662219991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
016622200001662229991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
016622300001662239991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
016622400001662249991.000Enreach B.V.Almere29-9-2016toegekend
016622500001662259991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
016622600001662269991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
016622800001662289991.000Raffel Internet B.V.Breda1-12-2017toegekend
016622900001662299991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
016623000001662309991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
016623100001662319991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
016623200001662329991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
016623300001662339991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
016623400001662349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
016623600001662369991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
016623700001662379991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
016623800001662389991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
016623900001662399991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
016644000001664409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
016644100001664419991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
016644200001664429991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
016644300001664439991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
016644400001664449991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
016644500001664459991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam30-5-2022toegekend
016644600001664469991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht12-1-2026toegekend
016655500001665559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
0166560000016656999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
0166600000016660999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016661000001666139994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016661700001666179991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016661900001666199991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016664700001666479991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
016665200001666549993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016665700001666589992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016666100001666659995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016666700001666689992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016667200001666739992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016667700001666779991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016669200001666939992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016669700001666989992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016670000001667009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
016670100001667019991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
016670200001667029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
016670300001667039991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
016670400001667049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
016670500001667059991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
016670700001667079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016671000001667109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016671100001667119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016671200001667129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016671300001667139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016671400001667149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016672000001667209991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht21-9-2005toegekend
016672100001667219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht21-9-2005toegekend
016672200001667229991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht21-9-2005toegekend
016672300001667239991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
016672400001667249991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
016672500001667259991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
016672600001667269991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
016672700001667279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
016672800001667289991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
016672900001667299991.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
016674000001667409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
016674100001667419991.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
016674200001667429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016674300001667439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
016674400001667449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
016674500001667459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
016674600001667469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
016674700001667479991.000Signet B.V.Eindhoven25-6-2009toegekend
016674800001667489991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
016674900001667499991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
016675000001667509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016675100001667519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016676000001667609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
016676200001667629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
016676300001667639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
016676400001667649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht28-10-2009toegekend
016676500001667659991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
016676700001667679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
016676800001667689991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
016676900001667699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
016678100001667819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
016678200001667829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
016678300001667839991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
016678400001667849991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
016678500001667859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
016678700001667879991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
016678800001667889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
016678900001667899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
016679000001667909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
016679100001667919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
016679200001667929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
016679300001667939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
016679400001667949991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
016679500001667959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
016679600001667969991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
016679700001667979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
016679900001667999991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-11-2014toegekend
016682000001668209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
016683300001668339991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel4-3-2015toegekend
016685000001668509991.000Ziggo B.V.Utrecht19-11-1999toegekend
016685100001668519991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
016685200001668529991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
016685300001668539991.000Ziggo B.V.Utrecht10-3-2008toegekend
016685400001668549991.000Ziggo B.V.Utrecht10-3-2008toegekend
016685500001668559991.000Ziggo B.V.Utrecht10-3-2008toegekend
016685600001668569991.000Ziggo B.V.Utrecht10-3-2008toegekend
016685700001668579991.000Ziggo B.V.Utrecht10-3-2008toegekend
016685800001668589991.000Ziggo B.V.Utrecht10-3-2008toegekend
016685900001668599991.000Ziggo B.V.Utrecht10-3-2008toegekend
016687000001668709991.000Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam3-12-2007toegekend
016687100001668719991.000ipBT B.V.Haren Gn1-10-2018toegekend
016687200001668729991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
016688000001668809991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
016688100001668819991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Zeeland

Zeeland telt 7 kentallen. Naar aantal blokken staat 0166 op plaats 7 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0114 (Hulst) met 143 blokken en 80 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
0113Goes28984393.000
0118Middelburg en Vlissingen21684357.000
0115Terneuzen17382253.000
0111Zierikzee (Schouwen-Duiveland)15483253.000
0117Oostburg (West-Zeeuws-Vlaanderen)15281200.000
0114Hulst14380180.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0166-nummer

Gebeld door een 0166-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0166

Waar is netnummer 0166?

0166 is het netnummer van Tholen in Zeeland. Het netnummergebied is ongeveer 126 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0166?

Geheel of grotendeels: Tholen. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0166-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0166 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 166 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0166-nummers?

Het ACM-register telt onder 0166 135 nummerblokken bij 82 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 22,2% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0166?

Het gebied van 0166 grenst aan de netnummers 0111, 0164 en 0167.

Wat doe ik als een 0166-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.