Netnummer 0117 – Oostburg (West-Zeeuws-Vlaanderen)

Het netnummer 0117 hoort bij Oostburg (West-Zeeuws-Vlaanderen) (Zeeland). Het ACM-register telt 152 nummerblokken onder dit kental met samen 200.000 toegekende nummers, verdeeld over 81 aanbieders — daarmee staat 0117 op plaats 98 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 136 naar aantal reekshouders, goed voor 0,32% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 27 blokken (32% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en BT houdt de top drie 43,5% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Oostburg — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0117 in het kort

Netnummergebied
Oostburg (West-Zeeuws-Vlaanderen)
Provincie
Zeeland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Sluis
Oppervlakte (land)
ca. 264 km²
Opbouw van een nummer
0117 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 117 + abonneenummer
In het ACM-register
152 blokken, 81 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0115

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0117 (Oostburg (West-Zeeuws-Vlaanderen)) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0117; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
152blokken in het register
81aanbieders met toekenningen
200.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0117-nummers

Het kental 0117 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 32% van de toegekende nummers, en in totaal houden 81 aanbieders hier blokken. 19 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0117 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0117. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam2764.00032%28-8-199718-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht1012.0006%19-11-199920-3-2014
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0005,5%25-4-199717-9-1997
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam77.0003,5%3-2-202017-11-2020
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage55.0002,5%29-5-202013-9-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002,5%4-7-20054-7-2005
Enreach B.V.Almere44.0002%2-12-200819-11-2024
Vodafone Libertel B.V.Maastricht44.0002%17-4-20092-1-2014
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,5%10-1-201312-11-2024
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht33.0001,5%21-9-200521-9-2005
Businesscom B.V.Veghel22.0001%26-6-201523-12-2024
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg22.0001%10-12-202010-12-2020
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht22.0001%6-11-20146-12-2022
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0001%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0001%25-5-201222-9-2017
Digihero B.V.Rotterdam22.0001%22-10-200915-3-2023
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0001%23-8-201328-9-2017
MTel B.V.Rotterdam22.0001%31-3-20114-1-2016
Routit B.V.Ede GLD22.0001%28-9-20114-2-2022
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0001%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0001%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,5%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,5%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,5%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,5%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,5%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,5%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,5%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,5%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,5%22-9-201722-9-2017
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,5%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,5%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,5%24-9-200724-9-2007
Esprit Telecom B.V.Utrecht11.0000,5%2-2-20112-2-2011
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,5%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,5%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,5%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,5%5-3-20265-3-2026
KeenSystems V.o.f.Gemert11.0000,5%21-7-201121-7-2011
MKB VoiceBreda11.0000,5%2-10-20142-10-2014

De 40 grootste van 81 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0117

De oudste gedateerde toekenning onder 0117 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 41 toegekende blokken. 136 van de 152 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 2.000 (7×), 3.000 (3×), 4.000 (2×), 10.000 (2×) en 5.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0117 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (5), Amsterdam (4) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Oostburg.

Alle blokken onder 0117

De 150 laagste van 152 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
011720000001172009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
011720100001172019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
011720200001172029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
011720300001172039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
011720400001172049991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
011720500001172059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
011720600001172069991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
011720700001172079991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
011720800001172089991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
011720900001172099991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
011721000001172109991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
011721200001172129991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
011721300001172139991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
011721400001172149991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
011721500001172159991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
011721600001172169991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
011721700001172179991.000MTel B.V.Rotterdam4-1-2016toegekend
011721800001172189991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
011721900001172199991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
011722000001172209991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
011722100001172219991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
011722200001172229991.000Enreach B.V.Almere15-6-2016toegekend
011722300001172239991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
011722400001172249991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
011722500001172259991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
011722600001172269991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
011722800001172289991.000Raffel Internet B.V.Breda1-12-2017toegekend
011722900001172299991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
011723000001172309991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
011723100001172319991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
011723200001172329991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
011723400001172349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
011723500001172359991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
011723600001172369991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
011723700001172379991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
011723800001172389991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
011723900001172399991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
011724000001172409991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
011724100001172419991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
011724200001172429991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
011724300001172439991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
011724400001172449991.000Routit B.V.Ede GLD4-2-2022toegekend
011724500001172459991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
011730100001173029992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011730400001173049991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011730600001173099994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011734000001173409991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011734300001173439991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011734800001173489991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011735000001173519992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011737100001173729992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011737500001173779993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0117380000011738999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011739100001173929992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011739600001173969991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011739900001173999991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011740100001174029992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011740600001174079992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011741200001174129991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
011742000001174219992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011742400001174249991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011744000001174439994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011744500001174459991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011745000001174579998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011745900001174599991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011746100001174639993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011747400001174749991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011747900001174799991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011749100001174959995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011751000001175109991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
011751500001175159991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
011755000001175509991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
011755100001175519991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
011755200001175529991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
011755300001175539991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
011755500001175559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
011770000001177009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
011770200001177029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
011770300001177039991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
011770400001177049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
011770700001177079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
011771000001177109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
011771100001177119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
011771200001177129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
011771300001177139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
011771400001177149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
011772000001177209991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht21-9-2005toegekend
011772100001177219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht21-9-2005toegekend
011772200001177229991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht21-9-2005toegekend
011772300001177239991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
011772400001177249991.000ipBT B.V.Haren Gn1-10-2018toegekend
011772500001177259991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
011772600001177269991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
011772700001177279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
011772800001177289991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
011772900001177299991.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
011774000001177409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
011774100001177419991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
011774200001177429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
011774300001177439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
011774400001177449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
011774500001177459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
011774600001177469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
011774700001177479991.000Signet B.V.Eindhoven21-1-2010toegekend
011774800001177489991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
011774900001177499991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
011775000001177509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
011775100001177519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
011775700001177579991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
011775800001177589991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht2-2-2011toegekend
011776000001177609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
011776100001177619991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
011776200001177629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
011776300001177639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
011776400001177649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
011776500001177659991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
011776700001177679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
011776800001177689991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
011776900001177699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
0117770000011777999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
011778100001177819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
011778200001177829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
011778500001177859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
011778700001177879991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
011778800001177889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
011778900001177899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
011779000001177909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
011779100001177919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
011779200001177929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
011779300001177939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
011779400001177949991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
011779500001177959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
011779600001177969991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
011779700001177979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
011779800001177989991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-12-2022toegekend
011779900001177999991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-11-2014toegekend
011782000001178209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
011783300001178339991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel4-3-2015toegekend
011785000001178509991.000Ziggo B.V.Utrecht19-11-1999toegekend
011785100001178519991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
011785200001178529991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
011785300001178539991.000Ziggo B.V.Utrecht10-3-2008toegekend
011785400001178549991.000Ziggo B.V.Utrecht10-3-2008toegekend
011785500001178559991.000Ziggo B.V.Utrecht10-3-2008toegekend
011785600001178569991.000Ziggo B.V.Utrecht10-3-2008toegekend
011785700001178579991.000Ziggo B.V.Utrecht10-3-2008toegekend
011785800001178589991.000Ziggo B.V.Utrecht10-3-2008toegekend
011785900001178599991.000Ziggo B.V.Utrecht10-3-2008toegekend
011786000001178629993.000Ziggo B.V.Utrecht1-11-2012toegekend
011786300001178639991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Zeeland

Zeeland telt 7 kentallen. Naar aantal blokken staat 0117 op plaats 5 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0111 (Zierikzee (Schouwen-Duiveland)) met 154 blokken en 83 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
0113Goes28984393.000
0118Middelburg en Vlissingen21684357.000
0115Terneuzen17382253.000
0111Zierikzee (Schouwen-Duiveland)15483253.000
0114Hulst14380180.000
0166Tholen13582167.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0117-nummer

Gebeld door een 0117-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0117

Waar is netnummer 0117?

0117 is het netnummer van Oostburg (West-Zeeuws-Vlaanderen) in Zeeland. Het netnummergebied is ongeveer 264 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0117?

Geheel of grotendeels: Sluis. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0117-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0117 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 117 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0117-nummers?

Het ACM-register telt onder 0117 152 nummerblokken bij 81 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 32% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0117?

Het gebied van 0117 grenst aan de netnummers 0115.

Wat doe ik als een 0117-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.