Netnummer 0418 – Zaltbommel

Het netnummer 0418 hoort bij Zaltbommel (Gelderland). Het ACM-register telt 157 nummerblokken onder dit kental met samen 233.000 toegekende nummers, verdeeld over 85 aanbieders — daarmee staat 0418 op plaats 84 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 65 naar aantal reekshouders, goed voor 0,37% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 29 blokken (36,9% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo Services en BT houdt de top drie 46,8% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Zaltbommel — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0418 in het kort

Netnummergebied
Zaltbommel
Provincie
Gelderland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Zaltbommel, Maasdriel
Deels in dit gebied
West Betuwe
Oppervlakte (land)
ca. 185 km²
Opbouw van een nummer
0418 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 418 + abonneenummer
In het ACM-register
157 blokken, 85 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0183, 0344, 0345, 0412, 0416, 0487, 073

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0418 (Zaltbommel) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0418; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
157blokken in het register
85aanbieders met toekenningen
233.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0418-nummers

Het kental 0418 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 36,9% van de toegekende nummers, en in totaal houden 85 aanbieders hier blokken. 17 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0418 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 7 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0418. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam2986.00036,9%28-8-199718-1-2023
Ziggo Services B.V.Utrecht312.0005,2%29-12-19988-9-2017
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0004,7%25-4-199717-9-1997
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage77.0003%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Maastricht66.0002,6%17-4-200918-1-2023
Enreach B.V.Almere55.0002,1%2-12-200819-11-2024
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002,1%4-7-20054-7-2005
Ziggo B.V.Utrecht45.0002,1%19-11-199920-3-2014
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001,3%10-12-202010-12-2020
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,3%10-1-201312-11-2024
Voxbone S.A.Elsene33.0001,3%5-3-200724-7-2025
X2Com B.V.Rosmalen33.0001,3%2-6-201024-7-2025
Businesscom B.V.Veghel22.0000,9%26-6-201523-12-2024
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam22.0000,9%17-11-202017-11-2020
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,9%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0000,9%25-5-201222-9-2017
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,9%22-10-200915-3-2023
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,9%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,9%23-8-201328-9-2017
Routit B.V.Ede GLD22.0000,9%28-9-20113-1-2019
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,9%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0000,9%19-5-20097-12-2012
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22.0000,9%28-1-200927-11-2013
10Telecom B.V.Emmen11.0000,4%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,4%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,4%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,4%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,4%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,4%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,4%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,4%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,4%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,4%2-4-20092-4-2009
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,4%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,4%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,4%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,4%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,4%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,4%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,4%5-3-20265-3-2026

De 40 grootste van 85 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0418

De oudste gedateerde toekenning onder 0418 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 38 toegekende blokken. 137 van de 157 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 2.000 (6×), 5.000 (5×), 10.000 (3×), 3.000 (2×) en 4.000 (2×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0418 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (6), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Zaltbommel.

Alle blokken onder 0418

De 150 laagste van 157 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
041820000004182009991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
041820100004182019991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
041820200004182029991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
041820300004182039991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
041820400004182049991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
041820500004182059991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
041820600004182069991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht27-11-2013toegekend
041820700004182079991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
041820800004182089991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
041820900004182099991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
041821000004182109991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
041821100004182119991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
041821200004182129991.000Raffel Internet B.V.Breda6-5-2014toegekend
041821300004182139991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
041821400004182149991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
041821500004182159991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
041821700004182179991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
041821800004182189991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
041821900004182199991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
041822000004182209991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
041822100004182219991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
041822200004182229991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
041822300004182239991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
041822400004182249991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
041822500004182259991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
041822600004182269991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
041822700004182279991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
041822800004182289991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
041822900004182299991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
041823000004182309991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
041823100004182319991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
041823200004182329991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
041823300004182339991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
041823400004182349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
041823500004182359991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
041823600004182369991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
041823700004182379991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
041823900004182399991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
041830000004183009991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
041830100004183019991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
041830200004183029991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
041830300004183039991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam27-6-2018toegekend
041830400004183049991.000Routit B.V.Ede GLD3-1-2019toegekend
041830600004183069991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
041830700004183079991.000JSR IT B.V.Best8-11-2019toegekend
041830800004183089991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
041830900004183099991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
0418410000041841999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
041844000004184409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
041844100004184419991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
041844200004184429991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
041844300004184439991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
041844400004184449991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
041844500004184459991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
0418510000041851999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041852800004185289991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-1-2023toegekend
041852900004185299991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
041854000004185429993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041855000004185549995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041855600004185569991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041856100004185629992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041856400004185649991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041856900004185699991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041857000004185739994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041857500004185799995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041858100004185829992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041858400004185849991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041858700004185879991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041859100004185929992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041859400004185949991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041859700004185979991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041863100004186399999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041864000004186459996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041864700004186499993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041865100004186559995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041865700004186579991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041866100004186649994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041866600004186679992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041867000004186749995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041867700004186789992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041868000004186849995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041868800004186889991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041870000004187009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
041870100004187019991.000Voxbone S.A.Elsene30-1-2025toegekend
041870200004187029991.000X2Com B.V.Rosmalen24-7-2025toegekend
041870300004187039991.000Voxbone S.A.Elsene24-7-2025toegekend
041870400004187049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
041870500004187059991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
041870700004187079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
041870800004187089991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
041871000004187109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
041871100004187119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
041871200004187129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
041871300004187139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
041871400004187149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
041872100004187219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-1-2009toegekend
041872200004187229991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
041872300004187239991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
041872400004187249991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
041872500004187259991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-8-2009toegekend
041872600004187269991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
041872700004187279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
041872800004187289991.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
041872900004187299991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
041874000004187409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
041874100004187419991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
041874200004187429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
041874300004187439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
041874400004187449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
041874500004187459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
041874600004187469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
041874700004187479991.000Signet B.V.Eindhoven7-4-2009toegekend
041874800004187489991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
041874900004187499991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
041875000004187509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
041875100004187519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
041875200004187529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
041875300004187539991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
041875400004187559992.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2012toegekend
041876000004187609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
041876100004187619991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
041876200004187629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
041876300004187639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
041876400004187649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
041876500004187659991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
041876700004187679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
041876800004187689991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
041876900004187699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
041878000004187809991.000KPN B.V.Rotterdam16-10-2018toegekend
041878100004187819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
041878200004187829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
041878300004187839991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
041878400004187849991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
041878500004187859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
041878800004187889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
041878900004187899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
041879000004187909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
041879100004187919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
041879200004187929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
041879300004187939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
041879400004187949991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
041879500004187959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
041879600004187969991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
041879700004187979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
041879800004187989991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
041879900004187999991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht2-4-2009toegekend
041880000004188009991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
041880100004188019991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
041880200004188029991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
041882000004188209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Gelderland

Gelderland telt 26 kentallen. Naar aantal blokken staat 0418 op plaats 13 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0342 (Barneveld) met 156 blokken en 85 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
026Arnhem34097925.000
024Nijmegen33298905.000
0318Ede en Veenendaal29287507.000
055Apeldoorn27495701.000
0341Harderwijk18687305.000
0314Doetinchem18286292.000
0345Culemborg17986304.000
0575Zutphen17584293.000
0317Wageningen17184249.000
0316Zevenaar16883261.000
0344Tiel16589271.000
0315Terborg en Ulft (Oude IJsselstreek)16083224.000
0342Barneveld15685230.000
0488Zetten (Overbetuwe)15183187.000
0313Dieren (Rheden)15084215.000
0545Eibergen en Neede (Berkelland)14283200.000
0543Winterswijk14084220.000
0487Druten13983195.000
0481Bemmel (Lingewaard)13884213.000
0578Epe13883205.000
0544Groenlo en Lichtenvoorde (Oost Gelre)13584202.000
0573Lochem13282185.000
0525Elburg12882184.000
0571Twello (Voorst)12383166.000
0577Uddel en Elspeet (Veluwe)12382179.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0418-nummer

Gebeld door een 0418-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0418

Waar is netnummer 0418?

0418 is het netnummer van Zaltbommel in Gelderland. Het netnummergebied is ongeveer 185 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0418?

Geheel of grotendeels: Zaltbommel en Maasdriel. Deels: West Betuwe. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0418-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0418 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 418 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0418-nummers?

Het ACM-register telt onder 0418 157 nummerblokken bij 85 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 36,9% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0418?

Het gebied van 0418 grenst aan de netnummers 0183, 0344, 0345, 0412, 0416, 0487 en 073.

Wat doe ik als een 0418-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.