Netnummer 0315 – Terborg en Ulft (Oude IJsselstreek)

Het netnummer 0315 hoort bij Terborg en Ulft (Oude IJsselstreek) (Gelderland). Het ACM-register telt 160 nummerblokken onder dit kental met samen 224.000 toegekende nummers, verdeeld over 83 aanbieders — daarmee staat 0315 op plaats 82 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 105 naar aantal reekshouders, goed voor 0,36% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 29 blokken (33,5% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met BT en Ziggo Services houdt de top drie 42,9% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Terborg en Ulft — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0315 in het kort

Netnummergebied
Terborg en Ulft (Oude IJsselstreek)
Provincie
Gelderland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Oude IJsselstreek
Deels in dit gebied
Doetinchem, Aalten
Oppervlakte (land)
ca. 174 km²
Opbouw van een nummer
0315 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 315 + abonneenummer
In het ACM-register
160 blokken, 83 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0314, 0543, 0544

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0315 (Terborg en Ulft (Oude IJsselstreek)) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0315; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
160blokken in het register
83aanbieders met toekenningen
224.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0315-nummers

Het kental 0315 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 33,5% van de toegekende nummers, en in totaal houden 83 aanbieders hier blokken. 20 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0315 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0315. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam2975.00033,5%28-8-199722-6-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0004,9%25-4-199717-9-1997
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0004,5%1-12-19991-12-1999
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage99.0004%29-5-202013-9-2023
Ziggo B.V.Utrecht77.0003,1%19-11-19996-1-2017
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam66.0002,7%17-11-202015-1-2021
Verizon Nederland B.V.Amsterdam66.0002,7%8-9-19974-7-2005
Enreach B.V.Almere55.0002,2%2-12-200819-11-2024
Vodafone Libertel B.V.Maastricht55.0002,2%17-4-20092-1-2014
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg44.0001,8%10-12-202010-12-2020
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,3%10-1-201312-11-2024
Routit B.V.Ede GLD33.0001,3%28-9-201125-4-2016
Businesscom B.V.Veghel22.0000,9%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,9%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0000,9%25-5-201222-9-2017
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,9%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,9%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,9%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0000,9%19-5-20097-12-2012
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,9%2-6-201022-10-2021
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22.0000,9%28-1-200927-11-2013
10Telecom B.V.Emmen11.0000,4%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,4%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,4%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,4%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,4%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,4%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,4%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,4%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,4%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,4%21-3-200621-3-2006
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,4%19-1-201619-1-2016
Digihero B.V.Rotterdam11.0000,4%22-10-200922-10-2009
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,4%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,4%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,4%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,4%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,4%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,4%5-3-20265-3-2026
KeenSystems V.o.f.Gemert11.0000,4%21-7-201121-7-2011

De 40 grootste van 83 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0315

De oudste gedateerde toekenning onder 0315 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 45 toegekende blokken. 142 van de 160 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 3.000 (6×), 2.000 (5×), 10.000 (3×), 4.000 (2×) en 7.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0315 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (6), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Terborg en Ulft.

Alle blokken onder 0315

De 150 laagste van 160 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
031520000003152009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
031520100003152019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
031520200003152029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
031520300003152039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
031520400003152049991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht27-11-2013toegekend
031520500003152059991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
031520600003152069991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
031520700003152079991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
031520800003152089991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
031520900003152099991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
031521000003152109991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
031521100003152119991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
031521200003152129991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
031521400003152149991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
031521500003152159991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
031521600003152169991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
031521700003152179991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
031521800003152189991.000Raffel Internet B.V.Breda24-3-2015toegekend
031521900003152199991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
031522000003152209991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
031522100003152219991.000Routit B.V.Ede GLD25-4-2016toegekend
031522200003152229991.000Routit B.V.Ede GLD25-4-2016toegekend
031522300003152239991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
031522400003152249991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
031522500003152259991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
031522600003152269991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
031522700003152279991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
031522800003152289991.000Enreach B.V.Almere19-1-2017toegekend
031522900003152299991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
0315230000031523999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031524100003152449994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031524800003152489991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031525400003152559992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031525700003152589992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031525900003152599991.000KPN B.V.Rotterdam22-6-2023toegekend
031526000003152609991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
031526100003152619991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
031526200003152629991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
031526300003152639991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
031526400003152649991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
031526500003152659991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
031526600003152669991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
031526800003152689991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
031526900003152699991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
031527000003152719992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031528000003152809991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
031528100003152819991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
031528200003152829991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
031528300003152839991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
031528400003152849991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
031528500003152859991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
031528600003152869991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
031528700003152879991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
031529200003152929991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031529800003152989991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031531000003153109991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
031531100003153119991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
031531200003153129991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam2-11-2021toegekend
031531500003153159991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
031531600003153169991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
031531700003153179991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
031531800003153189991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
031532300003153299997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031533000003153309991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031533500003153359991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031533700003153399993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031534000003153429993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031534400003153469993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031537700003153779991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031538200003153829991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031538600003153869991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031539500003153979993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031544000003154409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
031544400003154449991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
0315550000031555999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
031556000003155609991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
031556500003155659991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
031556600003155669991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
031561700003156179991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031563000003156329993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031564000003156429993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031565100003156599999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031568100003156819991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031568300003156869994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031568800003156899992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031569500003156969992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031570000003157009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
031570100003157019991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
031570200003157029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
031570300003157039991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
031570400003157049991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht15-1-2010toegekend
031570600003157069991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031570700003157079991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
031570900003157099991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
031571100003157119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam8-9-1997toegekend
031571200003157129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
031571300003157139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
031571400003157149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
031571500003157159991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
031571600003157169991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
031572100003157219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-1-2009toegekend
031572200003157229991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
031572300003157239991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
031572400003157249991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
031572500003157259991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
031572600003157269991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
031572700003157279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
031572800003157289991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
031572900003157299991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
031574100003157419991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
031574200003157429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031574300003157439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
031574400003157449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
031574500003157459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
031574600003157469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
031574700003157479991.000Signet B.V.Eindhoven1-12-2009toegekend
031574900003157499991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
031575000003157509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031575100003157519991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2012toegekend
031575200003157529991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
031575300003157539991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
031575400003157549991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
031575500003157559991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
031575600003157569991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
031575700003157579991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
031575800003157589991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
031576000003157609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
031576100003157619991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
031576200003157629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
031576300003157639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
031576400003157649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
031576700003157679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
031576900003157699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
031578100003157819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
031578200003157829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
031578500003157859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
031578600003157869991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
031578700003157879991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031578800003157889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
031578900003157899991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031579000003157909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
031579100003157919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
031579200003157929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
031579300003157939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
031579400003157949991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
031579500003157959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
031579600003157969991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
031579700003157979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
031579800003157989991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht21-3-2006toegekend
031579900003157999991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Gelderland

Gelderland telt 26 kentallen. Naar aantal blokken staat 0315 op plaats 12 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0418 (Zaltbommel) met 157 blokken en 85 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
026Arnhem34097925.000
024Nijmegen33298905.000
0318Ede en Veenendaal29287507.000
055Apeldoorn27495701.000
0341Harderwijk18687305.000
0314Doetinchem18286292.000
0345Culemborg17986304.000
0575Zutphen17584293.000
0317Wageningen17184249.000
0316Zevenaar16883261.000
0344Tiel16589271.000
0418Zaltbommel15785233.000
0342Barneveld15685230.000
0488Zetten (Overbetuwe)15183187.000
0313Dieren (Rheden)15084215.000
0545Eibergen en Neede (Berkelland)14283200.000
0543Winterswijk14084220.000
0487Druten13983195.000
0481Bemmel (Lingewaard)13884213.000
0578Epe13883205.000
0544Groenlo en Lichtenvoorde (Oost Gelre)13584202.000
0573Lochem13282185.000
0525Elburg12882184.000
0571Twello (Voorst)12383166.000
0577Uddel en Elspeet (Veluwe)12382179.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0315-nummer

Gebeld door een 0315-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0315

Waar is netnummer 0315?

0315 is het netnummer van Terborg en Ulft (Oude IJsselstreek) in Gelderland. Het netnummergebied is ongeveer 174 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0315?

Geheel of grotendeels: Oude IJsselstreek. Deels: Doetinchem en Aalten. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0315-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0315 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 315 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0315-nummers?

Het ACM-register telt onder 0315 160 nummerblokken bij 83 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 33,5% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0315?

Het gebied van 0315 grenst aan de netnummers 0314, 0543 en 0544.

Wat doe ik als een 0315-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.