Netnummer 0317 – Wageningen

Het netnummer 0317 hoort bij Wageningen (Gelderland). Het ACM-register telt 171 nummerblokken onder dit kental met samen 249.000 toegekende nummers, verdeeld over 84 aanbieders — daarmee staat 0317 op plaats 73 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 85 naar aantal reekshouders, goed voor 0,4% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 27 blokken (31,3% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met BT en Gamma Communications houdt de top drie 44,9% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Wageningen — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0317 in het kort

Netnummergebied
Wageningen
Provincies
Gelderland, Utrecht
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Wageningen, Rhenen
Deels in dit gebied
Renkum
Oppervlakte (land)
ca. 73 km²
Opbouw van een nummer
0317 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 317 + abonneenummer
In het ACM-register
171 blokken, 84 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
026, 0318, 0344, 0488

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0317 (Wageningen) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0317; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
171blokken in het register
84aanbieders met toekenningen
249.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0317-nummers

Het kental 0317 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 31,3% van de toegekende nummers, en in totaal houden 84 aanbieders hier blokken. 19 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0317 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0317. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam2778.00031,3%28-8-199722-6-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam1322.0008,8%25-4-19973-5-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen312.0004,8%10-1-201312-11-2024
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0004%29-12-199829-12-1998
Ziggo B.V.Utrecht88.0003,2%19-11-19996-1-2017
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage77.0002,8%29-5-202013-9-2023
Enreach B.V.Almere66.0002,4%2-12-200819-11-2024
Vodafone Libertel B.V.Maastricht66.0002,4%17-4-200929-4-2014
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht66.0002,4%7-6-200522-6-2009
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002%4-7-20054-7-2005
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg44.0001,6%10-12-202010-12-2020
Routit B.V.Ede GLD33.0001,2%28-9-201118-10-2016
Businesscom B.V.Veghel22.0000,8%26-6-201523-12-2024
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam22.0000,8%17-11-202015-1-2021
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,8%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0000,8%25-5-201222-9-2017
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,8%22-10-200915-3-2023
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk22.0000,8%4-8-20044-8-2004
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,8%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,8%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,8%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,8%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,4%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,4%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,4%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,4%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,4%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,4%13-10-201613-10-2016
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,4%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,4%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,4%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,4%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,4%21-3-200621-3-2006
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,4%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,4%3-4-20193-4-2019
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,4%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,4%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,4%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,4%5-3-20265-3-2026
KeenSystems V.o.f.Gemert11.0000,4%21-7-201121-7-2011

De 40 grootste van 84 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0317

De oudste gedateerde toekenning onder 0317 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 51 toegekende blokken. 155 van de 171 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (5×), 2.000 (3×), 3.000 (3×), 4.000 (3×) en 8.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0317 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (6), Amsterdam (4) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Wageningen.

Alle blokken onder 0317

De 150 laagste van 171 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
031720000003172009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
031720100003172019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
031720200003172029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
031720300003172039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
031720400003172049991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
031720500003172059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
031720600003172069991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
031720700003172079991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
031720800003172089991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht29-4-2014toegekend
031720900003172099991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
031721000003172109991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
031721100003172119991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
031721200003172129991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
031721300003172139991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
031721400003172149991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
031721500003172159991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
031721600003172169991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
031721700003172179991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
031721900003172199991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
031722000003172209991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
031722100003172219991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
031722200003172229991.000Raffel Internet B.V.Breda24-3-2015toegekend
031722300003172239991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
031722400003172249991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
031722500003172259991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
031722600003172269991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
031722700003172279991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
031722800003172289991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
031722900003172299991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
031723000003172309991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
031723100003172319991.000Budget Phone Company B.V.Rotterdam13-10-2016toegekend
031723200003172329991.000Routit B.V.Ede GLD18-10-2016toegekend
031723300003172339991.000Routit B.V.Ede GLD18-10-2016toegekend
031723400003172349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
031723500003172359991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
031723600003172369991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
031723700003172379991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
031723800003172389991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
031723900003172399991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
0317240000031724999910.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
031730000003173009991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
031730100003173019991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
031730200003173029991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
031730300003173039991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
031730400003173049991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
031730500003173059991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
031730600003173069991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
031730800003173089991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
031730900003173099991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
0317310000031731999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031734300003173439991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
031735000003173519992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031735600003173599994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031736000003173609991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031736100003173619991.000Enreach B.V.Almere15-2-2023toegekend
031736300003173639991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031739700003173999993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0317410000031741999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031742000003174289999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031743000003174309991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
031743100003174319991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
031743200003174329991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
031743300003174339991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
031744000003174409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
031744100003174419991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
031744200003174429991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
031745000003174539994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031745500003174559991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031745900003174599991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031746000003174609991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031746500003174689994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031747100003174739993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031747600003174769991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031747900003174799991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031748000003174809991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
031748100003174819991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
031748200003174829991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
031748300003174839991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
031748400003174849991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
031748500003174859991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
031748600003174869991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
031748700003174879991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
031748800003174889991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
031748900003174899991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
031749000003174919992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031749200003174929991.000KPN B.V.Rotterdam22-6-2023toegekend
031749300003174939991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
031749500003174979993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031749900003174999991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031755000003175509991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
031755100003175519991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
031755200003175529991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
031755500003175559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
031756500003175659991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
031761200003176199998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031762000003176219992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031765000003176509991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031768100003176819991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031768300003176839991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031770000003177009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
031770100003177019991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
031770200003177029991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22-6-2009toegekend
031770300003177039991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
031770400003177049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
031770600003177069991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
031770700003177079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031770800003177089991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
031771000003177109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
031771100003177119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
031771200003177129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
031771300003177139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
031771400003177149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
031772100003177219991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
031772200003177229991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
031772300003177239991.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
031772400003177249991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
031772500003177259991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
031772600003177269991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
031772700003177279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
031772800003177289991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
031772900003177299991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
031774000003177409991.000Ziggo B.V.Utrecht11-4-2007toegekend
031774100003177419991.000Ziggo B.V.Utrecht23-2-2005toegekend
031774200003177429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031774300003177439991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
031774400003177449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
031774500003177459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
031774600003177469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
031774700003177479991.000Signet B.V.Eindhoven1-12-2009toegekend
031774900003177499991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
031775000003177509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031775100003177519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031775200003177529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031775300003177539991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031775600003177569991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
031775700003177579991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
031775800003177589991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
031776000003177609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
031776100003177619991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
031776200003177629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
031776300003177639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
031776400003177649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht28-10-2009toegekend
031776500003177659991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
031776700003177679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
031776800003177689991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
031776900003177699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
0317770000031777999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
031778100003177819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
031778200003177829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
031778500003177859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Gelderland

Gelderland telt 26 kentallen. Naar aantal blokken staat 0317 op plaats 9 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0316 (Zevenaar) met 168 blokken en 83 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
026Arnhem34097925.000
024Nijmegen33298905.000
0318Ede en Veenendaal29287507.000
055Apeldoorn27495701.000
0341Harderwijk18687305.000
0314Doetinchem18286292.000
0345Culemborg17986304.000
0575Zutphen17584293.000
0316Zevenaar16883261.000
0344Tiel16589271.000
0315Terborg en Ulft (Oude IJsselstreek)16083224.000
0418Zaltbommel15785233.000
0342Barneveld15685230.000
0488Zetten (Overbetuwe)15183187.000
0313Dieren (Rheden)15084215.000
0545Eibergen en Neede (Berkelland)14283200.000
0543Winterswijk14084220.000
0487Druten13983195.000
0481Bemmel (Lingewaard)13884213.000
0578Epe13883205.000
0544Groenlo en Lichtenvoorde (Oost Gelre)13584202.000
0573Lochem13282185.000
0525Elburg12882184.000
0571Twello (Voorst)12383166.000
0577Uddel en Elspeet (Veluwe)12382179.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0317-nummer

Gebeld door een 0317-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0317

Waar is netnummer 0317?

0317 is het netnummer van Wageningen in de provincies Gelderland en Utrecht. Het netnummergebied is ongeveer 73 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0317?

Geheel of grotendeels: Wageningen en Rhenen. Deels: Renkum. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0317-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0317 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 317 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0317-nummers?

Het ACM-register telt onder 0317 171 nummerblokken bij 84 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 31,3% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0317?

Het gebied van 0317 grenst aan de netnummers 026, 0318, 0344 en 0488.

Wat doe ik als een 0317-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.