Netnummer 0314 – Doetinchem

Het netnummer 0314 hoort bij Doetinchem (Gelderland). Het ACM-register telt 182 nummerblokken onder dit kental met samen 292.000 toegekende nummers, verdeeld over 86 aanbieders — daarmee staat 0314 op plaats 60 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 50 naar aantal reekshouders, goed voor 0,47% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 26 blokken (42,1% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Odido en BT houdt de top drie 49,7% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Doetinchem — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0314 in het kort

Netnummergebied
Doetinchem
Provincie
Gelderland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Doetinchem
Deels in dit gebied
Bronckhorst, Montferland
Oppervlakte (land)
ca. 221 km²
Opbouw van een nummer
0314 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 314 + abonneenummer
In het ACM-register
182 blokken, 86 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0313, 0315, 0316, 0544, 0573, 0575

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0314 (Doetinchem) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0314; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
182blokken in het register
86aanbieders met toekenningen
292.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0314-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0314 met 42,1% van de toegekende nummers; de overige 85 aanbieders delen de rest. 17 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0314 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0314. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam26123.00042,1%28-8-199718-1-2023
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage2011.0003,8%29-5-202013-9-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0003,8%25-4-199717-9-1997
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam1010.0003,4%17-11-202015-1-2021
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0003,4%1-12-19991-12-1999
Vodafone Libertel B.V.Utrecht99.0003,1%17-4-20097-6-2023
Ziggo B.V.Utrecht77.0002,4%9-8-199920-3-2014
Enreach B.V.Almere66.0002,1%2-12-200819-11-2024
Routit B.V.Ede GLD26.0002,1%28-9-201123-2-2015
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0001,7%4-7-20054-7-2005
Destiny White Label Services B.V.Heerlen44.0001,4%25-5-201216-2-2023
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001%10-12-202010-12-2020
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001%10-1-201312-11-2024
Businesscom B.V.Veghel22.0000,7%26-6-201523-12-2024
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht22.0000,7%21-3-20066-12-2022
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,7%9-3-20239-3-2023
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,7%22-10-200915-3-2023
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,7%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,7%23-8-201328-9-2017
Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel22.0000,7%30-7-201319-8-2024
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,7%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0000,7%19-5-20097-12-2012
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,7%2-6-201022-10-2021
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22.0000,7%17-5-200527-11-2013
10Telecom B.V.Emmen11.0000,3%8-5-20208-5-2020
4tele.com B.V.Zevenbergen11.0000,3%4-2-20104-2-2010
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,3%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,3%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,3%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,3%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,3%10-10-201410-10-2014
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,3%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,3%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,3%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,3%22-9-201722-9-2017
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,3%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,3%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,3%3-4-20063-4-2006
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,3%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,3%2-3-20262-3-2026

De 40 grootste van 86 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0314

De oudste gedateerde toekenning onder 0314 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 66 toegekende blokken. 150 van de 182 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 100 (10×), 2.000 (4×), 6.000 (4×), 9.000 (4×) en 10.000 (4×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0314 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Doetinchem.

Alle blokken onder 0314

De 150 laagste van 182 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
031420000003142009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
031420100003142019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
031420200003142029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
031420300003142039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
031420400003142049991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht27-11-2013toegekend
031420500003142059991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
031420600003142069991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
031420700003142079991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
031420800003142089991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
031420900003142099991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht29-4-2014toegekend
031421000003142109991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
031421100003142119991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
031421200003142129991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
031421300003142139991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
031421500003142159991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
031421600003142169991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
031421700003142179991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
031421800003142189991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
031421900003142199991.000Raffel Internet B.V.Breda24-3-2015toegekend
031422000003142209991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
031422100003142219991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
031422200003142229991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht25-11-2015toegekend
031422300003142239991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
031422400003142249991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
031422500003142259991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
031422600003142269991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
031422700003142279991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
031422800003142289991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
031422900003142299991.000Enreach B.V.Almere15-6-2016toegekend
031423000003142309991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
031423100003142319991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
031423200003142329991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
031423300003142339991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
031423400003142349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
031423500003142359991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
031423700003142379991.000Enreach B.V.Almere22-11-2017toegekend
031423800003142389991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
031423900003142399991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
031431000003143109991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
031431100003143119991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
031431200003143129991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
031431300003143139991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
031431400003143149991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
031431500003143159991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam4-11-2020toegekend
031431700003143179991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
031431800003143189991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
031431900003143199991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
031432000003143289999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031432900003143299991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
031433000003143359996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031434000003143489999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031434900003143499991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen16-2-2023toegekend
031435000003143519992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031435300003143599997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0314360000031436999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031437000003143789999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031437900003143799991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
031438000003143849995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031438900003143899991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031439000003143959996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031439800003143999992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0314440000031444999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
031451200003145129991.000KeenSystems B.V.Gemert6-5-2021toegekend
031451300003145139991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen7-12-2020toegekend
031451400003145149991.000Budget Phone Company B.V.Rotterdam10-10-2014toegekend
031451500003145159991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
031451600003145169991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
031455000003145509991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
031455100003145519991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
031455500003145559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
031456500003145659991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
031462000003146289999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031463100003146329992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031463900003146399991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0314640000031464999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031465000003146559996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031465900003146599991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031466100003146689998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031467100003146729992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031467400003146799996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031468000003146849995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031469000003146909991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031469400003146969993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031470000003147009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
031470100003147019991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
031470200003147029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
031470300003147039991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
031470400003147049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
031470500003147059991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel19-8-2024toegekend
031470600003147069991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
031470700003147079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031470800003147089991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-12-2022toegekend
031470900003147099991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
031471000003147109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
031471100003147119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
031471200003147129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
031471300003147139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
031471400003147149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
031472100003147219991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
031472200003147229991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
031472300003147239991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
031472400003147249991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
031472500003147259991.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
031472600003147269991.000Ziggo B.V.Utrecht10-10-2011toegekend
031472700003147279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
031472800003147289991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
031472900003147299991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
031474000003147409991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht17-5-2005toegekend
031474100003147419991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
03147420000314742099100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
03147421000314742199100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
03147422000314742299100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
03147423000314742399100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
03147424000314742499100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
03147425000314742599100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
03147426000314742699100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
03147427000314742799100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
03147428000314742899100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
03147429000314742999100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031474300003147439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
031474400003147449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
031474500003147459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
031474600003147469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
031474700003147479991.000Signet B.V.Eindhoven1-12-2009toegekend
031474800003147489991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
031474900003147499991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
031475000003147509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031475100003147519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031475200003147529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031475300003147539991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031475400003147549991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031475500003147599995.000Routit B.V.Ede GLD23-2-2015toegekend
031476000003147609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
031476100003147619991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
031476200003147629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
031476300003147639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
031476400003147649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht28-10-2009toegekend
031476500003147659991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
031476600003147669991.0004tele.com B.V.Zevenbergen4-2-2010toegekend
031476700003147679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
031476900003147699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
031478100003147819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
031478200003147829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
031478300003147839991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
031478400003147849991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
031478500003147859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
031478600003147869991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
031478700003147879991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031478800003147889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
031478900003147899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk3-4-2006toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Gelderland

Gelderland telt 26 kentallen. Naar aantal blokken staat 0314 op plaats 6 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0345 (Culemborg) met 179 blokken en 86 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
026Arnhem34097925.000
024Nijmegen33298905.000
0318Ede en Veenendaal29287507.000
055Apeldoorn27495701.000
0341Harderwijk18687305.000
0345Culemborg17986304.000
0575Zutphen17584293.000
0317Wageningen17184249.000
0316Zevenaar16883261.000
0344Tiel16589271.000
0315Terborg en Ulft (Oude IJsselstreek)16083224.000
0418Zaltbommel15785233.000
0342Barneveld15685230.000
0488Zetten (Overbetuwe)15183187.000
0313Dieren (Rheden)15084215.000
0545Eibergen en Neede (Berkelland)14283200.000
0543Winterswijk14084220.000
0487Druten13983195.000
0481Bemmel (Lingewaard)13884213.000
0578Epe13883205.000
0544Groenlo en Lichtenvoorde (Oost Gelre)13584202.000
0573Lochem13282185.000
0525Elburg12882184.000
0571Twello (Voorst)12383166.000
0577Uddel en Elspeet (Veluwe)12382179.000

Wat bezoekers checken en melden over 0314-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

24zoekopdrachten
24verschillende nummers
22verschillende bezoekers

Netnummer 0314 staat daarmee op plaats 48 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0314-nummer

Gebeld door een 0314-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0314

Waar is netnummer 0314?

0314 is het netnummer van Doetinchem in Gelderland. Het netnummergebied is ongeveer 221 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0314?

Geheel of grotendeels: Doetinchem. Deels: Bronckhorst en Montferland. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0314-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0314 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 314 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0314-nummers?

Het ACM-register telt onder 0314 182 nummerblokken bij 86 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 42,1% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0314?

Het gebied van 0314 grenst aan de netnummers 0313, 0315, 0316, 0544, 0573 en 0575.

Hoe vaak worden 0314-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 24 verschillende 0314-nummers 24 keer opgezocht door 22 bezoekers. Daarmee staat 0314 op plaats 48 van 140 netnummers.

Wat doe ik als een 0314-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.