Netnummer 026 – Arnhem

Het netnummer 026 hoort bij Arnhem (Gelderland). Het ACM-register telt 340 nummerblokken onder dit kental met samen 925.000 toegekende nummers, verdeeld over 97 aanbieders — daarmee staat 026 op plaats 10 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 12 naar aantal reekshouders, goed voor 1,49% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 110 blokken (46,2% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Odido en Vodafone Libertel houdt de top drie 55,6% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Arnhem — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

026 is Arnhem, Renkum, Rheden en Duiven. Ook Arnhem wisselde in 1995 van kental: het oude 085 maakte plaats voor 026, zodat de 085-reeks later landelijk kon worden ingezet voor niet-geografische zakelijke nummers.

Let op de verwarring met 085: dat is tegenwoordig een landelijk zakelijk nummer, geen Arnhems kental meer. Een 026-nummer is wél regionaal aan Arnhem gebonden.

Bron: ACM-register, stand 24-10-2026

Netnummer 026 in het kort

Netnummergebied
Arnhem
Provincie
Gelderland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Arnhem, Renkum, Rozendaal, Westervoort
Deels in dit gebied
Rheden, Ede, Lingewaard, Overbetuwe, Duiven
Oppervlakte (land)
ca. 292 km²
Opbouw van een nummer
026 + abonneenummer van 7 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 26 + abonneenummer
In het ACM-register
340 blokken, 97 aanbieders
Jongste toekenning
14 september 2026 (3Webapps)
Aangrenzende netnummers
0313, 0316, 0317, 0318, 0481, 0488, 055

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 026 (Arnhem) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 026; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
340blokken in het register
97aanbieders met toekenningen
925.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 026-nummers

KPN B.V. domineert het kental 026 met 46,2% van de toegekende nummers; de overige 96 aanbieders delen de rest. 10 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 026 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar 3Webapps op 14-9-2026. 9 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 026. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam110427.00046,2%28-8-199722-6-2023
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage2249.0005,3%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Utrecht2038.0004,1%13-11-20087-6-2023
Ziggo B.V.Utrecht633.0003,6%10-4-199820-3-2014
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht431.0003,4%28-3-200331-3-2023
Ziggo Services B.V.Utrecht330.0003,2%29-12-199814-10-2008
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht1827.0002,9%29-3-199925-5-2023
Voiped Wholesale B.V.Assen1423.0002,5%2-11-202031-10-2022
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam220.0002,2%25-4-199717-9-1997
Routit B.V.Ede GLD715.0001,6%28-9-201122-4-2026
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen312.0001,3%10-1-201312-11-2024
Digihero B.V.Rotterdam211.0001,2%22-10-200911-4-2019
Verizon Nederland B.V.Amsterdam1010.0001,1%8-9-19974-7-2005
Telio Netherlands B.V.Purmerend210.0001,1%19-5-20097-12-2012
4tele.com B.V.Zevenbergen110.0001,1%4-2-20104-2-2010
Globalcall B.V.Breda110.0001,1%18-3-200518-3-2005
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam110.0001,1%3-12-20073-12-2007
Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam110.0001,1%8-10-20078-10-2007
Scarlet N.V.Lelystad110.0001,1%25-7-200525-7-2005
VoipGrow B.V.'s-Gravenhage110.0001,1%8-8-20248-8-2024
VoipZeker B.V.Sassenheim110.0001,1%27-3-201227-3-2012
Voxbone S.A.Elsene110.0001,1%5-3-20075-3-2007
Enreach B.V.Almere88.0000,9%2-12-200819-11-2024
Destiny White Label Services B.V.Heerlen66.0000,6%25-5-201216-2-2023
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam55.0000,5%3-2-202015-1-2021
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg44.0000,4%10-12-202010-12-2020
Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel33.0000,3%30-7-201311-3-2021
SpeakUp B.V.Enschede33.0000,3%25-6-200820-3-2014
Voys Partners B.V.Groningen33.0000,3%25-1-201318-3-2019
3Webapps B.V.'s-Gravenhage22.0000,2%14-9-202614-9-2026
Businesscom B.V.Veghel22.0000,2%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,2%9-3-20239-3-2023
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel22.0000,2%3-4-201913-3-2023
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,2%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,2%23-8-201328-9-2017
MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn22.0000,2%3-1-20133-8-2020
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,2%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,2%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,1%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,1%9-9-20209-9-2020

De 40 grootste van 97 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 026

De oudste gedateerde toekenning onder 026 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 14 september 2026 (3Webapps B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 115 toegekende blokken. 240 van de 340 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (46×), 2.000 (15×), 3.000 (13×), 6.000 (9×) en 4.000 (7×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 026 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (4). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Arnhem.

Alle blokken onder 026

De 150 laagste van 340 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
026200000002620009991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
026200100002620019991.000Enreach B.V.Almere19-1-2017toegekend
026200200002620029991.000Tismi B.V.Breukelen UT1-3-2017toegekend
026200300002620039991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
026200400002620049991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
026200500002620059991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen21-7-2017toegekend
026200600002620069991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
026200700002620079991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
026200800002620089991.000VoIPStarr B.V.Rijswijk ZH3-5-2022toegekend
026200900002620099991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
0262010000026201999910.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam8-10-2007toegekend
026202000002620209991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
026202100002620219991.000Orkutel B.V.Utrecht17-3-2017toegekend
026202200002620229991.000Voys Partners B.V.Groningen25-1-2013toegekend
026202300002620239991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
026202400002620249991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
026202500002620259991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
026202600002620269991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
026202700002620279991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
026202800002620289991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
026202900002620299991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
026203000002620309991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
026203100002620319991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen7-12-2012toegekend
026203200002620329991.000SpeakUp B.V.Enschede20-3-2014toegekend
026203300002620339991.000SpeakUp B.V.Enschede20-3-2014toegekend
026203400002620349991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
026203500002620359991.000Raffel Internet B.V.Breda6-5-2014toegekend
026203600002620369991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
026203700002620379991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
026203800002620389991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
0262040000026204999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
026205000002620509991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
026205100002620519991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
026205200002620529991.000Voiped Wholesale B.V.Assen9-11-2020toegekend
026205300002620539991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
026205400002620549991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
026205500002620559991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
026205600002620569991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
026205700002620579991.000Enreach B.V.Almere5-10-2015toegekend
026205800002620589991.000voizXL B.V.Vianen UT15-10-2015toegekend
026205900002620599991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
026206000002620609991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
026206100002620619991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
026206200002620629991.000Voys Partners B.V.Groningen8-7-2016toegekend
026206300002620639991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
026206400002620649991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
026206500002620659991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
026206600002620669991.000Voys Partners B.V.Groningen18-3-2019toegekend
026206700002620679991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
026206800002620689991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
026207000002620709991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
026207100002620719991.000Voiped Wholesale B.V.Assen2-11-2020toegekend
026207200002620729991.000Voiped Wholesale B.V.Assen2-11-2020toegekend
026207300002620739991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
026207400002620749991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
026207500002620759991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
0262100000026210999910.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
0262130000026213999910.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht12-10-2012toegekend
0262140000026214999910.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht17-6-2008toegekend
026220000002622009991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
026220100002622019991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
026220200002622029991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
026220300002622039991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
026220400002622049991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
026220500002622059991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
026220600002622069991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
026220700002622079991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
026220800002622089991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-6-2020toegekend
026220900002622099991.000Routit B.V.Ede GLD4-2-2022toegekend
026221000002622109991.000Routit B.V.Ede GLD4-2-2022toegekend
026222200002622229991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
026222900002622299991.000RGTN Wholesale Netherlands B.V.Maastricht20-4-2021toegekend
026231000002623109991.000Voiped Wholesale B.V.Assen31-10-2022toegekend
026231100002623119991.000Voiped Wholesale B.V.Assen31-10-2022toegekend
026231200002623129991.000Voiped Wholesale B.V.Assen31-10-2022toegekend
026231300002623139991.000Voiped Wholesale B.V.Assen31-10-2022toegekend
026231400002623149991.000Voiped Wholesale B.V.Assen31-10-2022toegekend
026231500002623159991.000Voiped Wholesale B.V.Assen31-10-2022toegekend
026231600002623169991.000Voiped Wholesale B.V.Assen31-10-2022toegekend
026231700002623179991.000Voiped Wholesale B.V.Assen31-10-2022toegekend
026231800002623189991.000Voiped Wholesale B.V.Assen31-10-2022toegekend
026231900002623199991.000Voiped Wholesale B.V.Assen31-10-2022toegekend
026234000002623409991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
026234100002623419991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
026234200002623429991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
026234300002623439991.000Twilio Ireland Ltd.Dublin23-4-2025toegekend
026234400002623449991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
0262500000026250999910.000Voiped Wholesale B.V.Assen9-9-2021toegekend
0262510000026251999910.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
0262600000026260999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
0262610000026261999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
026266600002626669991.000Connection TelecomZandvoort3-2-2016toegekend
026300000002630009991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
026300100002630099999.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
026301000002630109991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
026301100002630119991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel17-9-2019toegekend
026301200002630129991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel11-3-2021toegekend
026302000002630209991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
026303000002630309991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
026303100002630399999.000Routit B.V.Ede GLD13-1-2012toegekend
0263040000026304999910.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
026305000002630509991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
026306000002630609991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
026311100002631199999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026312000002631219992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026312400002631249991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
026312700002631279991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026312900002631299991.000Enreach B.V.Almere15-2-2023toegekend
026317000002631729993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026317900002631799991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026318100002631829992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026318600002631889993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026319000002631979998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026319900002631999991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026320000002632039994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026320800002632099992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0263210000026321999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026322600002632269991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026322800002632299992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0263230000026323999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026324100002632469996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026324900002632499991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0263250000026325999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026326000002632619992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026326300002632669994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026326900002632699991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026327000002632759996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026333200002633389997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026334000002633459996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026334700002633499993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026339000002633929993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026339600002633999994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0263510000026351999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026352000002635259996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026352600002635269991.000KPN B.V.Rotterdam22-6-2023toegekend
026352700002635299993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0263530000026353999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026354000002635479998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026354900002635499991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0263550000026355999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026356000002635629993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026356300002635639991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel13-3-2023toegekend
026356500002635659991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-5-2023toegekend
026356600002635669991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026356800002635699992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026357200002635779996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026358300002635839991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
026359000002635909991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
026359200002635929991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
026359500002635959991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Gelderland

Gelderland telt 26 kentallen. Naar aantal blokken staat 026 op plaats 1 in de provincie; het dichtst in omvang komt 024 (Nijmegen) met 332 blokken en 98 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
024Nijmegen33298905.000
0318Ede en Veenendaal29287507.000
055Apeldoorn27495701.000
0341Harderwijk18687305.000
0314Doetinchem18286292.000
0345Culemborg17986304.000
0575Zutphen17584293.000
0317Wageningen17184249.000
0316Zevenaar16883261.000
0344Tiel16589271.000
0315Terborg en Ulft (Oude IJsselstreek)16083224.000
0418Zaltbommel15785233.000
0342Barneveld15685230.000
0488Zetten (Overbetuwe)15183187.000
0313Dieren (Rheden)15084215.000
0545Eibergen en Neede (Berkelland)14283200.000
0543Winterswijk14084220.000
0487Druten13983195.000
0481Bemmel (Lingewaard)13884213.000
0578Epe13883205.000
0544Groenlo en Lichtenvoorde (Oost Gelre)13584202.000
0573Lochem13282185.000
0525Elburg12882184.000
0571Twello (Voorst)12383166.000
0577Uddel en Elspeet (Veluwe)12382179.000

Wat bezoekers checken en melden over 026-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

56zoekopdrachten
53verschillende nummers
54verschillende bezoekers

Netnummer 026 staat daarmee op plaats 24 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Beoordelingen en meldingen

4 gepubliceerde beoordelingen: oplichting 2, betrouwbaar 2. Percentages tonen we vanaf 5 beoordelingen.

1 goedgekeurde melding: reclame / telemarketing (1).

Meest gecheckte en gemelde nummers

NummerBeoordelingenMeldingenBezoekers
026-207 37 32oplichting 213

Gemelde nummers die met 026 beginnen

Nummers met gepubliceerde meldingen van bezoekers.

Check een 026-nummer

Gebeld door een 026-nummer: wat kunt u doen?

Bezoekers hebben nummers uit deze reeks als oplichting gemeld. Zo handelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Geld kwijt of gegevens gedeeld? Bel direct uw bank en doe aangifte

    Laat uw bank rekening en passen blokkeren. Doe daarna aangifte bij de politie (online met DigiD, of op afspraak via 0900-8844). Bewaar het nummer, het tijdstip en eventuele berichten.

    Politie: aangifte van telefonische oplichting

  4. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 026

Waar is netnummer 026?

026 is het netnummer van Arnhem in Gelderland. Het netnummergebied is ongeveer 292 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 026?

Geheel of grotendeels: Arnhem, Renkum, Rozendaal en Westervoort. Deels: Rheden, Ede, Lingewaard, Overbetuwe en Duiven. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 026-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 026 gevolgd door een abonneenummer van 7 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 26 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 026-nummers?

Het ACM-register telt onder 026 340 nummerblokken bij 97 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 46,2% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 14 september 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 026?

Het gebied van 026 grenst aan de netnummers 0313, 0316, 0317, 0318, 0481, 0488 en 055.

Hoe vaak worden 026-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 53 verschillende 026-nummers 56 keer opgezocht door 54 bezoekers. Daarmee staat 026 op plaats 24 van 140 netnummers. Er zijn 4 beoordelingen gepubliceerd.

Wat doe ik als een 026-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.