Netnummer 0481 – Bemmel (Lingewaard)

Het netnummer 0481 hoort bij Bemmel (Lingewaard) (Gelderland). Het ACM-register telt 138 nummerblokken onder dit kental met samen 213.000 toegekende nummers, verdeeld over 84 aanbieders — daarmee staat 0481 op plaats 118 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 85 naar aantal reekshouders, goed voor 0,34% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 15 blokken (29,6% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo Zakelijk Services en BT houdt de top drie 40,4% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Bemmel — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0481 in het kort

Netnummergebied
Bemmel (Lingewaard)
Provincie
Gelderland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Lingewaard
Deels in dit gebied
Overbetuwe, Berg en Dal
Oppervlakte (land)
ca. 98 km²
Opbouw van een nummer
0481 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 481 + abonneenummer
In het ACM-register
138 blokken, 84 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
024, 026, 0316, 0487, 0488

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0481 (Bemmel (Lingewaard)) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0481; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
138blokken in het register
84aanbieders met toekenningen
213.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0481-nummers

Het kental 0481 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 29,6% van de toegekende nummers, en in totaal houden 84 aanbieders hier blokken. 21 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0481 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0481. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam1563.00029,6%28-8-199718-1-2023
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht312.0005,6%28-1-200927-11-2013
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0005,2%25-4-199717-9-1997
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0004,7%29-12-199829-12-1998
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage99.0004,2%29-5-202013-9-2023
Ziggo B.V.Utrecht66.0002,8%19-11-19996-1-2017
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002,3%4-7-20054-7-2005
Vodafone Libertel B.V.Maastricht55.0002,3%17-4-20092-1-2014
Enreach B.V.Almere44.0001,9%2-12-200819-11-2024
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001,4%10-12-202010-12-2020
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,4%10-1-201312-11-2024
Businesscom B.V.Veghel22.0000,9%26-6-201523-12-2024
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam22.0000,9%17-11-202015-1-2021
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,9%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0000,9%25-5-201222-9-2017
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,9%23-8-201328-9-2017
Routit B.V.Ede GLD22.0000,9%28-9-201119-4-2022
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,9%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0000,9%19-5-20097-12-2012
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,9%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,5%8-5-20208-5-2020
4tele.com B.V.Zevenbergen11.0000,5%4-2-20104-2-2010
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,5%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,5%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,5%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,5%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,5%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,5%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,5%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,5%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,5%6-11-20146-11-2014
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,5%19-1-201619-1-2016
Digihero B.V.Rotterdam11.0000,5%22-10-200922-10-2009
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,5%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,5%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,5%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,5%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,5%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,5%5-3-20265-3-2026
JSR IT B.V.Best11.0000,5%8-11-20198-11-2019

De 40 grootste van 84 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0481

De oudste gedateerde toekenning onder 0481 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 39 toegekende blokken. 125 van de 138 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (5×), 2.000 (2×), 8.000 (2×), 3.000 (1×) en 4.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0481 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (5), Amsterdam (4) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Bemmel.

Alle blokken onder 0481

Alle 138 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
048120000004812009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
048120100004812019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
048120200004812029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
048120300004812039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
048120400004812049991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht27-11-2013toegekend
048120500004812059991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
048120600004812069991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
048120700004812079991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
048120800004812089991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
048120900004812099991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
0481210000048121999910.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2009toegekend
048122000004812209991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
048122100004812219991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
048122200004812229991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
048122400004812249991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
048122500004812259991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
048122600004812269991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
048122700004812279991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
048122800004812289991.000Raffel Internet B.V.Breda24-3-2015toegekend
048122900004812299991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
048123000004812309991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
048123100004812319991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
048123200004812329991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
048123300004812339991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
048123400004812349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
048123500004812359991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
048123600004812369991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
048123700004812379991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
048123800004812389991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
048123900004812399991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
0481350000048135999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048136000004813679998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048137100004813789998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0481420000048142999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048143100004814349994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048143800004814399992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048144000004814409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
048144100004814419991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
048144200004814429991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
048144300004814439991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
048144400004814449991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
048144500004814459991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
048144600004814469991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
048144700004814479991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
048144800004814489991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
048145000004814549995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048145900004814599991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048146100004814669996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048147000004814719992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048147900004814799991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048148100004814839993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048148800004814889991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048149000004814909991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
048149100004814919991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
048149200004814929991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
048149300004814939991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
048149400004814949991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
048149500004814959991.000JSR IT B.V.Best8-11-2019toegekend
048149600004814969991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
048149700004814979991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
048149800004814989991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
048149900004814999991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
048155000004815509991.000Routit B.V.Ede GLD19-4-2022toegekend
048155100004815519991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
048155500004815559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
048156500004815659991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
048170000004817009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
048170200004817029991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
048170300004817039991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
048170400004817049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
048170500004817059991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
048170600004817069991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
048170700004817079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
048171000004817109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
048171100004817119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
048171200004817129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
048171300004817139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
048171400004817149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
048171500004817159991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-11-2014toegekend
048172100004817219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-1-2009toegekend
048172200004817229991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
048172300004817239991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
048172400004817249991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
048172500004817259991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
048172600004817269991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
048172700004817279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
048172800004817289991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht20-4-2010toegekend
048172900004817299991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
048174000004817409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
048174200004817429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
048174300004817439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
048174400004817449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
048174500004817459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
048174600004817469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
048174700004817479991.000Signet B.V.Eindhoven25-6-2009toegekend
048174800004817489991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
048174900004817499991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
048175000004817509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
048175100004817519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
048175200004817529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
048175400004817549991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
048175500004817559991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
048175700004817579991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
048175800004817589991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
048175900004817599991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
048176000004817609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
048176200004817629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
048176300004817639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
048176400004817649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
048176600004817669991.0004tele.com B.V.Zevenbergen4-2-2010toegekend
048176700004817679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
048176900004817699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
048178100004817819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
048178200004817829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
048178500004817859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
048178700004817879991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
048178800004817889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
048178900004817899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
048179000004817909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
048179100004817919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
048179200004817929991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
048179300004817939991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
048179400004817949991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
048179500004817959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
048179600004817969991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
048179700004817979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
048179800004817989991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
048179900004817999991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
0481810000048181999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
048182000004818209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
048183300004818339991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel4-3-2015toegekend
048183400004818349991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
0481840000048184999910.000Ziggo Services B.V.Utrecht29-12-1998toegekend
048185000004818509991.000Ziggo B.V.Utrecht19-11-1999toegekend
048187000004818709991.000Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam3-12-2007toegekend
048188000004818809991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
048188100004818819991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
048188200004818829991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Gelderland

Gelderland telt 26 kentallen. Naar aantal blokken staat 0481 op plaats 20 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0578 (Epe) met 138 blokken en 83 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
026Arnhem34097925.000
024Nijmegen33298905.000
0318Ede en Veenendaal29287507.000
055Apeldoorn27495701.000
0341Harderwijk18687305.000
0314Doetinchem18286292.000
0345Culemborg17986304.000
0575Zutphen17584293.000
0317Wageningen17184249.000
0316Zevenaar16883261.000
0344Tiel16589271.000
0315Terborg en Ulft (Oude IJsselstreek)16083224.000
0418Zaltbommel15785233.000
0342Barneveld15685230.000
0488Zetten (Overbetuwe)15183187.000
0313Dieren (Rheden)15084215.000
0545Eibergen en Neede (Berkelland)14283200.000
0543Winterswijk14084220.000
0487Druten13983195.000
0578Epe13883205.000
0544Groenlo en Lichtenvoorde (Oost Gelre)13584202.000
0573Lochem13282185.000
0525Elburg12882184.000
0571Twello (Voorst)12383166.000
0577Uddel en Elspeet (Veluwe)12382179.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0481-nummer

Gebeld door een 0481-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0481

Waar is netnummer 0481?

0481 is het netnummer van Bemmel (Lingewaard) in Gelderland. Het netnummergebied is ongeveer 98 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0481?

Geheel of grotendeels: Lingewaard. Deels: Overbetuwe en Berg en Dal. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0481-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0481 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 481 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0481-nummers?

Het ACM-register telt onder 0481 138 nummerblokken bij 84 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 29,6% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0481?

Het gebied van 0481 grenst aan de netnummers 024, 026, 0316, 0487 en 0488.

Wat doe ik als een 0481-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.