Netnummer 0318 – Ede en Veenendaal

Het netnummer 0318 hoort bij Ede en Veenendaal (Gelderland). Het ACM-register telt 292 nummerblokken onder dit kental met samen 507.000 toegekende nummers, verdeeld over 87 aanbieders — daarmee staat 0318 op plaats 17 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 41 naar aantal reekshouders, goed voor 0,81% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 79 blokken (48,5% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 2 december 1999; samen met Routit en Vodafone Libertel houdt de top drie 58,5% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Ede en Veenendaal — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0318 in het kort

Netnummergebied
Ede en Veenendaal
Provincies
Gelderland, Utrecht
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Ede, Veenendaal, Renswoude
Deels in dit gebied
Rhenen
Oppervlakte (land)
ca. 303 km²
Opbouw van een nummer
0318 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 318 + abonneenummer
In het ACM-register
292 blokken, 87 aanbieders
Jongste toekenning
2 maart 2026 (Fiber Services)
Aangrenzende netnummers
026, 0317, 033, 0342, 0343, 0344, 055, 0577

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0318 (Ede en Veenendaal) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0318; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
292blokken in het register
87aanbieders met toekenningen
507.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0318-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0318 met 48,5% van de toegekende nummers; de overige 86 aanbieders delen de rest. 12 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0318 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Fiber Services op 2-3-2026. 7 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0318. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam79246.00048,5%2-12-199918-1-2023
Routit B.V.Ede GLD2628.0005,5%28-9-201121-2-2023
Vodafone Libertel B.V.Utrecht2323.0004,5%2-4-20097-6-2023
Ziggo Services B.V.Utrecht523.0004,5%29-12-19988-9-2017
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage2121.0004,1%29-5-202013-9-2023
Ziggo B.V.Utrecht1112.0002,4%9-8-199920-3-2014
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam312.0002,4%25-4-199717-5-2017
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen312.0002,4%10-1-201312-11-2024
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht110.0002%3-9-20033-9-2003
Enreach B.V.Almere77.0001,4%2-12-200819-11-2024
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht66.0001,2%18-8-201024-1-2018
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0001%4-7-20054-7-2005
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg44.0000,8%10-12-202010-12-2020
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam44.0000,8%17-11-202015-1-2021
Destiny White Label Services B.V.Heerlen44.0000,8%25-5-201210-10-2023
Telio Netherlands B.V.Purmerend44.0000,8%19-5-20097-12-2012
Voxbone S.A.Elsene33.0000,6%5-3-200724-7-2025
X2Com B.V.Rosmalen33.0000,6%2-6-201024-7-2025
Businesscom B.V.Veghel22.0000,4%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,4%9-3-20239-3-2023
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,4%22-10-200911-4-2019
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel22.0000,4%3-4-201913-3-2023
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk22.0000,4%4-8-20043-4-2006
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,4%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,4%23-8-201328-9-2017
MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn22.0000,4%3-1-20132-8-2023
Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel22.0000,4%30-7-201312-12-2024
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,4%7-1-201311-12-2020
Signet B.V.Eindhoven22.0000,4%1-12-200915-2-2023
10Telecom B.V.Emmen11.0000,2%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,2%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,2%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,2%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,2%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,2%10-10-201410-10-2014
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,2%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,2%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,2%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,2%22-9-201722-9-2017
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,2%19-1-201619-1-2016

De 40 grootste van 87 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0318

De oudste gedateerde toekenning onder 0318 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 2 maart 2026 (Fiber Services B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 85 toegekende blokken. 259 van de 292 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (19×), 2.000 (6×), 3.000 (4×), 8.000 (2×) en 9.000 (2×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0318 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Ede en Veenendaal.

Alle blokken onder 0318

De 150 laagste van 292 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
031820000003182009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
031820100003182019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
031820200003182029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
031820300003182039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
031820400003182049991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
031820500003182059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
031820600003182069991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
031820700003182079991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
031820800003182099992.000Routit B.V.Ede GLD12-3-2014toegekend
0318210000031821999910.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
0318220000031822999910.000Ziggo Services B.V.Utrecht18-10-2013toegekend
031823000003182309991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
031823100003182319991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
031823200003182329991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
031823300003182339991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
031823500003182359991.000Routit B.V.Ede GLD12-8-2014toegekend
031823600003182369991.000Budget Phone Company B.V.Rotterdam10-10-2014toegekend
031823700003182379991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht15-10-2014toegekend
031823800003182389991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht15-10-2014toegekend
031823900003182399991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
031824000003182409991.000Voys Partners B.V.Groningen9-2-2015toegekend
031824100003182419991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
031824200003182429991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
031824300003182439991.000Raffel Internet B.V.Breda24-3-2015toegekend
031824400003182449991.000Routit B.V.Ede GLD24-4-2015toegekend
031824500003182459991.000Routit B.V.Ede GLD24-4-2015toegekend
031824600003182469991.000Routit B.V.Ede GLD24-4-2015toegekend
031824700003182479991.000Routit B.V.Ede GLD24-4-2015toegekend
031824800003182489991.000Routit B.V.Ede GLD24-4-2015toegekend
031824900003182499991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
031825000003182509991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
031825100003182519991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
031825200003182529991.000Routit B.V.Ede GLD26-6-2015toegekend
031825300003182539991.000Routit B.V.Ede GLD26-6-2015toegekend
031825400003182549991.000Routit B.V.Ede GLD26-6-2015toegekend
031825500003182559991.000Routit B.V.Ede GLD26-6-2015toegekend
031825600003182569991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
031825700003182579991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
031825800003182589991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
031825900003182599991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
031826000003182609991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
031826100003182619991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
031826200003182629991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
031826300003182639991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
031826400003182649991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
031826500003182659991.000Enreach B.V.Almere19-1-2017toegekend
031826600003182669991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
031826700003182679991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-5-2017toegekend
031826800003182689991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
031826900003182699991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
031827000003182709991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
031827100003182719991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
031827200003182729991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
031827300003182739991.000VoIPStarr B.V.Rijswijk ZH27-5-2022toegekend
031827400003182749991.000Routit B.V.Ede GLD22-11-2017toegekend
031827500003182759991.000Routit B.V.Ede GLD22-11-2017toegekend
031827600003182769991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
031827700003182779991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
031827800003182789991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
031827900003182799991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
031828000003182809991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-2-2020toegekend
031828100003182819991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-2-2020toegekend
031828200003182829991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-2-2020toegekend
031828300003182839991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-2-2020toegekend
031828400003182849991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-2-2020toegekend
031828500003182859991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-2-2020toegekend
031828600003182869991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-2-2020toegekend
031828700003182879991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-2-2020toegekend
031828800003182889991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-2-2020toegekend
031828900003182899991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-2-2020toegekend
031829000003182909991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam29-6-2021toegekend
031829100003182919991.000Routit B.V.Ede GLD11-10-2021toegekend
031829200003182929991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
031829300003182939991.000Routit B.V.Ede GLD21-2-2023toegekend
031829400003182949991.000Routit B.V.Ede GLD21-2-2023toegekend
031829500003182959991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn2-8-2023toegekend
031829600003182969991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen10-10-2023toegekend
031829700003182979991.000VoIP Fabric B.V.De Meern16-10-2023toegekend
031829800003182989991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
031829900003182999991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel12-12-2024toegekend
0318300000031830999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
031841000003184109991.000Signet B.V.Eindhoven15-2-2023toegekend
031841200003184199998.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
031842000003184209991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
031842100003184219991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
031842200003184229991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
031842300003184239991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen21-7-2017toegekend
031842400003184249991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
031842500003184259991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
031842700003184279991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
031842800003184289991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
031842900003184299991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
031843000003184309991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
031843100003184319991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
031843200003184329991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
031843300003184339991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
031843400003184349991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
031843500003184359991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
031843600003184369991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
031843700003184379991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
031843800003184389991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
031843900003184399991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
031844000003184409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
031844100003184419991.000Routit B.V.Ede GLD19-4-2022toegekend
031844200003184429991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
031844300003184439991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
031844400003184449991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
031844500003184459991.000Routit B.V.Ede GLD11-6-2021toegekend
031845100003184519991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
031845200003184529991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
031845300003184539991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
031845400003184549991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
031845500003184559991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
031845600003184569991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
031845700003184579991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
031846100003184619991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
031846200003184629991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
031846300003184639991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
031846400003184649991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
031846500003184659991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
031846700003184679991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
031846800003184689991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
031846900003184699991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
031847000003184729993.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
031847500003184759991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
031847700003184799993.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
031848100003184899999.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
031849100003184919991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
031849200003184929991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
031849300003184939991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
031849400003184949991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
031849500003184959991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
0318500000031850999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0318510000031851999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0318520000031852999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
031853000003185379998.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
031853800003185389991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
031853900003185399991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0318540000031854999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0318550000031855999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
031856100003185699999.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0318570000031857999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0318580000031858999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
031859000003185909991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
031859100003185919991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
031859200003185929991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
031859300003185939991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
031859400003185949991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
031859500003185959991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
031859600003185969991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Gelderland

Gelderland telt 26 kentallen. Naar aantal blokken staat 0318 op plaats 3 in de provincie; het dichtst in omvang komt 055 (Apeldoorn) met 274 blokken en 95 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
026Arnhem34097925.000
024Nijmegen33298905.000
055Apeldoorn27495701.000
0341Harderwijk18687305.000
0314Doetinchem18286292.000
0345Culemborg17986304.000
0575Zutphen17584293.000
0317Wageningen17184249.000
0316Zevenaar16883261.000
0344Tiel16589271.000
0315Terborg en Ulft (Oude IJsselstreek)16083224.000
0418Zaltbommel15785233.000
0342Barneveld15685230.000
0488Zetten (Overbetuwe)15183187.000
0313Dieren (Rheden)15084215.000
0545Eibergen en Neede (Berkelland)14283200.000
0543Winterswijk14084220.000
0487Druten13983195.000
0481Bemmel (Lingewaard)13884213.000
0578Epe13883205.000
0544Groenlo en Lichtenvoorde (Oost Gelre)13584202.000
0573Lochem13282185.000
0525Elburg12882184.000
0571Twello (Voorst)12383166.000
0577Uddel en Elspeet (Veluwe)12382179.000

Wat bezoekers checken en melden over 0318-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

36zoekopdrachten
35verschillende nummers
34verschillende bezoekers

Netnummer 0318 staat daarmee op plaats 34 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0318-nummer

Gebeld door een 0318-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0318

Waar is netnummer 0318?

0318 is het netnummer van Ede en Veenendaal in de provincies Gelderland en Utrecht. Het netnummergebied is ongeveer 303 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0318?

Geheel of grotendeels: Ede, Veenendaal en Renswoude. Deels: Rhenen. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0318-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0318 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 318 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0318-nummers?

Het ACM-register telt onder 0318 292 nummerblokken bij 87 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 48,5% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 2 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0318?

Het gebied van 0318 grenst aan de netnummers 026, 0317, 033, 0342, 0343, 0344, 055 en 0577.

Hoe vaak worden 0318-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 35 verschillende 0318-nummers 36 keer opgezocht door 34 bezoekers. Daarmee staat 0318 op plaats 34 van 140 netnummers.

Wat doe ik als een 0318-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.