Netnummer 0525 – Elburg

Het netnummer 0525 hoort bij Elburg (Gelderland). Het ACM-register telt 128 nummerblokken onder dit kental met samen 184.000 toegekende nummers, verdeeld over 82 aanbieders — daarmee staat 0525 op plaats 133 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 124 naar aantal reekshouders, goed voor 0,3% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 10 blokken (21,2% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met BT en Ziggo houdt de top drie 33,2% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Elburg — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 22-10-2026

Netnummer 0525 in het kort

Netnummergebied
Elburg
Provincies
Gelderland, Overijssel
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Oldebroek, Elburg
Deels in dit gebied
Kampen
Oppervlakte (land)
ca. 121 km²
Opbouw van een nummer
0525 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 525 + abonneenummer
In het ACM-register
128 blokken, 82 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0321, 0341, 038, 0578

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0525 (Elburg) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0525; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
128blokken in het register
82aanbieders met toekenningen
184.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0525-nummers

Het kental 0525 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 21,2% van de toegekende nummers, en in totaal houden 82 aanbieders hier blokken. 21 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0525 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft Ziggo (eerste blok 4-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0525. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam1039.00021,2%28-8-199718-1-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0006%25-4-199717-9-1997
Ziggo B.V.Utrecht211.0006%4-4-199720-3-2014
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0005,4%1-12-19991-12-1999
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam55.0002,7%17-11-202015-1-2021
Enreach B.V.Almere55.0002,7%2-12-200819-11-2024
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage55.0002,7%29-5-202013-9-2023
Routit B.V.Ede GLD55.0002,7%28-9-201126-1-2017
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002,7%4-7-20054-7-2005
Vodafone Libertel B.V.Maastricht44.0002,2%17-4-20092-1-2014
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001,6%10-12-202010-12-2020
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,6%10-1-201312-11-2024
Businesscom B.V.Veghel22.0001,1%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0001,1%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0001,1%25-5-201222-9-2017
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0001,1%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0001,1%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0001,1%19-5-200924-3-2010
X2Com B.V.Rosmalen22.0001,1%2-6-201022-10-2021
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22.0001,1%28-1-200927-11-2013
10Telecom B.V.Emmen11.0000,5%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,5%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,5%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,5%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,5%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,5%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,5%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,5%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,5%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,5%6-11-20146-11-2014
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,5%19-1-201619-1-2016
Digihero B.V.Rotterdam11.0000,5%22-10-200922-10-2009
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,5%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,5%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,5%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,5%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,5%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,5%5-3-20265-3-2026
KeenSystems V.o.f.Gemert11.0000,5%21-7-201121-7-2011
Loogisch Communicatie en IT B.V.Fleringen11.0000,5%26-7-202326-7-2023

De 40 grootste van 82 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0525

De oudste gedateerde toekenning onder 0525 is van 4 april 1997 (Ziggo B.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 38 toegekende blokken. 119 van de 128 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (5×), 3.000 (2×), 4.000 (1×) en 5.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0525 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (5), Amsterdam (4) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Elburg.

Alle blokken onder 0525

Alle 128 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
052520000005252009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
052520100005252019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
052520200005252029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
052520300005252039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
052520400005252049991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht27-11-2013toegekend
052520500005252059991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
052520600005252069991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
052520700005252079991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
052520800005252089991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
052520900005252099991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
052521000005252109991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
052521100005252119991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
052521200005252129991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
052521400005252149991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
052521500005252159991.000Raffel Internet B.V.Breda8-12-2014toegekend
052521600005252169991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
052521700005252179991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
052521800005252189991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
052521900005252199991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
052522000005252209991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
052522100005252219991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
052522200005252229991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
052522300005252239991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
052522400005252249991.000Routit B.V.Ede GLD26-1-2017toegekend
052522500005252259991.000Routit B.V.Ede GLD26-1-2017toegekend
052522600005252269991.000Routit B.V.Ede GLD26-1-2017toegekend
052522700005252279991.000Routit B.V.Ede GLD26-1-2017toegekend
052522800005252289991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
052522900005252299991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
052523000005252309991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
052523100005252319991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
052523200005252329991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
052523300005252339991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
052523400005252349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
052523600005252369991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
052523700005252379991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
052523800005252389991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
052523900005252399991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
052544000005254409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
052544100005254419991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
052544200005254429991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
052544300005254439991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
052544400005254449991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
052550000005255009991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
052550100005255019991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
052550200005255029991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
0525520000052552999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
052555500005255559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
052562000005256239994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052563000005256349995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052563700005256399993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0525650000052565999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052566000005256629993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052567000005256709991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
052567100005256719991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
052567200005256729991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
052567300005256739991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
052567400005256749991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
0525680000052568999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052569000005256909991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052569200005256929991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052570000005257009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
052570100005257019991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
052570200005257029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
052570300005257039991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
052570400005257049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
052570500005257059991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
052570600005257069991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
052570700005257079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
052571000005257109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
052571100005257119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
052571200005257129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
052571300005257139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
052571400005257149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
052571500005257159991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
052572000005257209991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
052572100005257219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-1-2009toegekend
052572200005257229991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
052572300005257239991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
052572400005257249991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend24-3-2010toegekend
052572500005257259991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
052572600005257269991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
052572700005257279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
052572800005257289991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
052572900005257299991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
052574000005257409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
052574200005257429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
052574300005257439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
052574400005257449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
052574500005257459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
052574600005257469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
052574700005257479991.000Signet B.V.Eindhoven1-12-2009toegekend
052574800005257489991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
052575000005257509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
052575100005257519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
052576000005257609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
052576200005257629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
052576300005257639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
052576400005257649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
052576500005257659991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
052576700005257679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
052576900005257699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
052578100005257819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
052578200005257829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
052578500005257859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
052578700005257879991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
052578800005257889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
052578900005257899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
052579000005257909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
052579100005257919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
052579200005257929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
052579300005257939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
052579400005257949991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
052579500005257959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
052579600005257969991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
052579700005257979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
052579800005257989991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
052579900005257999991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-11-2014toegekend
052582000005258209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
052583300005258339991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel4-3-2015toegekend
052583400005258349991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
0525840000052584999910.000Ziggo Services B.V.Utrecht1-12-1999toegekend
0525850000052585999910.000Ziggo B.V.Utrecht4-4-1997toegekend
052587000005258709991.000Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam3-12-2007toegekend
052588000005258809991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
052588100005258819991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
052588200005258829991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
052588400005258849991.000Loogisch Communicatie en IT B.V.Fleringen26-7-2023toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Gelderland

Gelderland telt 26 kentallen. Naar aantal blokken staat 0525 op plaats 24 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0573 (Lochem) met 132 blokken en 82 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
026Arnhem34097925.000
024Nijmegen33298905.000
0318Ede en Veenendaal29287507.000
055Apeldoorn27495701.000
0341Harderwijk18687305.000
0314Doetinchem18286292.000
0345Culemborg17986304.000
0575Zutphen17584293.000
0317Wageningen17184249.000
0316Zevenaar16883261.000
0344Tiel16589271.000
0315Terborg en Ulft (Oude IJsselstreek)16083224.000
0418Zaltbommel15785233.000
0342Barneveld15685230.000
0488Zetten (Overbetuwe)15183187.000
0313Dieren (Rheden)15084215.000
0545Eibergen en Neede (Berkelland)14283200.000
0543Winterswijk14084220.000
0487Druten13983195.000
0481Bemmel (Lingewaard)13884213.000
0578Epe13883205.000
0544Groenlo en Lichtenvoorde (Oost Gelre)13584202.000
0573Lochem13282185.000
0571Twello (Voorst)12383166.000
0577Uddel en Elspeet (Veluwe)12382179.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0525-nummer

Gebeld door een 0525-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0525

Waar is netnummer 0525?

0525 is het netnummer van Elburg in de provincies Gelderland en Overijssel. Het netnummergebied is ongeveer 121 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0525?

Geheel of grotendeels: Oldebroek en Elburg. Deels: Kampen. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0525-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0525 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 525 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0525-nummers?

Het ACM-register telt onder 0525 128 nummerblokken bij 82 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 21,2% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0525?

Het gebied van 0525 grenst aan de netnummers 0321, 0341, 038 en 0578.

Wat doe ik als een 0525-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.