Netnummer 0345 – Culemborg

Het netnummer 0345 hoort bij Culemborg (Gelderland). Het ACM-register telt 179 nummerblokken onder dit kental met samen 304.000 toegekende nummers, verdeeld over 86 aanbieders — daarmee staat 0345 op plaats 64 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 50 naar aantal reekshouders, goed voor 0,49% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 32 blokken (39,8% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Odido en Gamma Communications houdt de top drie 48,3% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Culemborg — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 24-10-2026

Netnummer 0345 in het kort

Netnummergebied
Culemborg
Provincies
Gelderland, Utrecht
Gemeenten (geheel of grotendeels)
West Betuwe, Culemborg
Deels in dit gebied
Vijfheerenlanden, Buren
Oppervlakte (land)
ca. 256 km²
Opbouw van een nummer
0345 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 345 + abonneenummer
In het ACM-register
179 blokken, 86 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0183, 030, 0343, 0344, 0347, 0418

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0345 (Culemborg) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0345; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
179blokken in het register
86aanbieders met toekenningen
304.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0345-nummers

Het kental 0345 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 39,8% van de toegekende nummers, en in totaal houden 86 aanbieders hier blokken. 19 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0345 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 6 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0345. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam32121.00039,8%28-8-199718-1-2023
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1414.0004,6%29-5-202013-9-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen312.0003,9%10-1-201312-11-2024
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0003,6%25-4-199717-9-1997
Esprit Telecom B.V.Utrecht110.0003,3%18-7-200818-7-2008
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0003,3%29-12-199829-12-1998
Vodafone Libertel B.V.Utrecht99.0003%17-4-20097-6-2023
Ziggo B.V.Utrecht99.0003%23-2-20056-1-2017
Enreach B.V.Almere66.0002%2-12-200819-11-2024
Routit B.V.Ede GLD66.0002%28-9-201124-4-2015
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0001,6%4-7-20054-7-2005
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg44.0001,3%10-12-202010-12-2020
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam33.0001%17-11-202015-1-2021
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0001%25-5-20127-12-2020
Businesscom B.V.Veghel22.0000,7%26-6-201523-12-2024
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht22.0000,7%21-3-20066-12-2022
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,7%9-3-20239-3-2023
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,7%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,7%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0000,7%19-5-20097-12-2012
Voxbone S.A.Elsene22.0000,7%5-3-200730-1-2025
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,7%2-6-201022-10-2021
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22.0000,7%12-10-201227-11-2013
10Telecom B.V.Emmen11.0000,3%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,3%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,3%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,3%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,3%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,3%13-10-201613-10-2016
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,3%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,3%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,3%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,3%22-9-201722-9-2017
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,3%19-1-201619-1-2016
Digihero B.V.Rotterdam11.0000,3%22-10-200922-10-2009
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,3%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,3%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,3%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,3%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,3%3-12-20073-12-2007

De 40 grootste van 86 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0345

De oudste gedateerde toekenning onder 0345 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 52 toegekende blokken. 151 van de 179 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (8×), 2.000 (7×), 3.000 (5×), 4.000 (3×) en 5.000 (3×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0345 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Culemborg.

Alle blokken onder 0345

De 150 laagste van 179 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
034520000003452009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
034520100003452019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
034520200003452029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
034520300003452039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
034520400003452049991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht27-11-2013toegekend
034520500003452059991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
034520600003452069991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
034520700003452079991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
034520800003452089991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
034520900003452099991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
0345210000034521999910.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
034522000003452209991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
034522100003452219991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
034522200003452229991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
034522400003452249991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
034522500003452259991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
034522600003452269991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
034522700003452279991.000Raffel Internet B.V.Breda24-3-2015toegekend
034522800003452289991.000Routit B.V.Ede GLD24-4-2015toegekend
034522900003452299991.000Routit B.V.Ede GLD24-4-2015toegekend
034523000003452309991.000Routit B.V.Ede GLD24-4-2015toegekend
034523100003452319991.000Routit B.V.Ede GLD24-4-2015toegekend
034523200003452329991.000Routit B.V.Ede GLD24-4-2015toegekend
034523300003452339991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
034523400003452349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
034523500003452359991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
034523600003452369991.000Enreach B.V.Almere5-10-2015toegekend
034523700003452379991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht25-11-2015toegekend
034523800003452389991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
034523900003452399991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
034524000003452409991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
034524100003452419991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
034524200003452429991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
034524300003452439991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
034524400003452449991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
034524500003452459991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
034524600003452469991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
034524700003452479991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
034524800003452489991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
034525000003452509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
034525100003452519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
034525200003452529991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
034525300003452539991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
034525400003452549991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
034525500003452559991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
034525600003452569991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
034525700003452579991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
034525800003452589991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
034525900003452599991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
034526000003452609991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
034526100003452619991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht25-10-2018toegekend
034526200003452629991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
034526400003452649991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
034526500003452659991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
034526700003452679991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam24-3-2020toegekend
034526800003452689991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
034526900003452699991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
034527000003452709991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
034527100003452719991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
034527200003452729991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen7-12-2020toegekend
034527300003452739991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
034527400003452749991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
0345340000034534999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
034544000003454409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
034544400003454449991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
034544500003454459991.000Budget Phone Company B.V.Rotterdam13-10-2016toegekend
034547000003454719992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034547300003454749992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034547500003454759991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
034547600003454799994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034550100003455099999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0345510000034551999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0345520000034552999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034553000003455379998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034554300003455459993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034554700003455499993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034555800003455589991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034556500003455659991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034556800003455699992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0345570000034557999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034558000003455829993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034558500003455899995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034559600003455979992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034559900003455999991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0345610000034561999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034562000003456239994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034563000003456349995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034563600003456399994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034564100003456439993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034564700003456489992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034565000003456529993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034565600003456569991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034566100003456619991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
034567100003456729992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034568000003456849995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034568600003456879992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034568800003456889991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
034570000003457009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
034570100003457019991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
034570200003457029991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
034570300003457039991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
034570400003457049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
034570500003457059991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
034570600003457069991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
034570700003457079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034570800003457089991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
034570900003457099991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2012toegekend
034571000003457109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034571100003457119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034571200003457129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034571300003457139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034571400003457149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034571500003457159991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-12-2022toegekend
034571600003457169991.000Voxbone S.A.Elsene30-1-2025toegekend
034571700003457179991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
034572100003457219991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
034572200003457229991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
034572300003457239991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht21-9-2009toegekend
034572400003457249991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
034572500003457259991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
034572600003457269991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
034572700003457279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
034572800003457289991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
034572900003457299991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht12-10-2012toegekend
034574000003457409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
034574100003457419991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
034574200003457429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034574300003457439991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
034574400003457449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
034574500003457459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
034574600003457469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
034574700003457479991.000Signet B.V.Eindhoven25-6-2009toegekend
034575000003457509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034575100003457519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034575200003457529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034575300003457539991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034575400003457549991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034575500003457559991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034575600003457569991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034575700003457579991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
034575800003457589991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
034576000003457609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
034576100003457619991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
034576200003457629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
034576300003457639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
034576400003457649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
034576700003457679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
034576900003457699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
034577600003457769991.000Ziggo B.V.Utrecht23-9-2008toegekend
034577700003457779991.000Ziggo B.V.Utrecht23-9-2008toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Gelderland

Gelderland telt 26 kentallen. Naar aantal blokken staat 0345 op plaats 7 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0314 (Doetinchem) met 182 blokken en 86 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
026Arnhem34097925.000
024Nijmegen33298905.000
0318Ede en Veenendaal29287507.000
055Apeldoorn27495701.000
0341Harderwijk18687305.000
0314Doetinchem18286292.000
0575Zutphen17584293.000
0317Wageningen17184249.000
0316Zevenaar16883261.000
0344Tiel16589271.000
0315Terborg en Ulft (Oude IJsselstreek)16083224.000
0418Zaltbommel15785233.000
0342Barneveld15685230.000
0488Zetten (Overbetuwe)15183187.000
0313Dieren (Rheden)15084215.000
0545Eibergen en Neede (Berkelland)14283200.000
0543Winterswijk14084220.000
0487Druten13983195.000
0481Bemmel (Lingewaard)13884213.000
0578Epe13883205.000
0544Groenlo en Lichtenvoorde (Oost Gelre)13584202.000
0573Lochem13282185.000
0525Elburg12882184.000
0571Twello (Voorst)12383166.000
0577Uddel en Elspeet (Veluwe)12382179.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0345-nummer

Gebeld door een 0345-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0345

Waar is netnummer 0345?

0345 is het netnummer van Culemborg in de provincies Gelderland en Utrecht. Het netnummergebied is ongeveer 256 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0345?

Geheel of grotendeels: West Betuwe en Culemborg. Deels: Vijfheerenlanden en Buren. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0345-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0345 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 345 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0345-nummers?

Het ACM-register telt onder 0345 179 nummerblokken bij 86 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 39,8% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0345?

Het gebied van 0345 grenst aan de netnummers 0183, 030, 0343, 0344, 0347 en 0418.

Wat doe ik als een 0345-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.