Netnummer 0488 – Zetten (Overbetuwe)

Het netnummer 0488 hoort bij Zetten (Overbetuwe) (Gelderland). Het ACM-register telt 151 nummerblokken onder dit kental met samen 187.000 toegekende nummers, verdeeld over 83 aanbieders — daarmee staat 0488 op plaats 100 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 105 naar aantal reekshouders, goed voor 0,3% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 16 blokken (22,5% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met BT en Ziggo Services houdt de top drie 33,7% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Zetten — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 22-10-2026

Netnummer 0488 in het kort

Netnummergebied
Zetten (Overbetuwe)
Provincie
Gelderland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Neder-Betuwe
Deels in dit gebied
Overbetuwe, Buren
Oppervlakte (land)
ca. 101 km²
Opbouw van een nummer
0488 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 488 + abonneenummer
In het ACM-register
151 blokken, 83 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
026, 0317, 0344, 0481, 0487

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0488 (Zetten (Overbetuwe)) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0488; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
151blokken in het register
83aanbieders met toekenningen
187.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0488-nummers

Het kental 0488 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 22,5% van de toegekende nummers, en in totaal houden 83 aanbieders hier blokken. 19 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0488 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 7 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0488. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam1642.00022,5%28-8-199718-1-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0005,9%25-4-199717-9-1997
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0005,3%29-12-199829-12-1998
Ziggo B.V.Utrecht78.0004,3%19-11-19996-1-2017
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage145.0002,7%29-5-202013-9-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002,7%4-7-20054-7-2005
Vodafone Libertel B.V.Maastricht55.0002,7%17-4-200912-1-2026
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam44.0002,1%17-4-202017-4-2020
Enreach B.V.Almere44.0002,1%2-12-200819-11-2024
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001,6%10-12-202010-12-2020
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht33.0001,6%6-11-20142-11-2016
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,6%10-1-201312-11-2024
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel33.0001,6%7-1-201315-2-2023
Voxbone S.A.Elsene33.0001,6%5-3-200724-7-2025
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht33.0001,6%28-1-200924-3-2015
Businesscom B.V.Veghel22.0001,1%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0001,1%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0001,1%25-5-201222-9-2017
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0001,1%23-8-201328-9-2017
Routit B.V.Ede GLD22.0001,1%28-9-201129-8-2019
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0001,1%19-5-20097-12-2012
X2Com B.V.Rosmalen22.0001,1%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,5%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,5%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,5%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,5%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,5%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,5%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,5%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,5%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,5%22-9-201722-9-2017
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,5%19-1-201619-1-2016
Digihero B.V.Rotterdam11.0000,5%22-10-200922-10-2009
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,5%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,5%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,5%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,5%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,5%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,5%5-3-20265-3-2026
JSR IT B.V.Best11.0000,5%8-11-20198-11-2019

De 40 grootste van 83 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0488

De oudste gedateerde toekenning onder 0488 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 46 toegekende blokken. 126 van de 151 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 100 (10×), 2.000 (7×), 5.000 (3×), 4.000 (2×) en 10.000 (2×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0488 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (5), Amsterdam (4) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Zetten.

Alle blokken onder 0488

De 150 laagste van 151 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
048820000004882009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
048820100004882019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
048820200004882029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
048820300004882039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
048820400004882049991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht27-11-2013toegekend
048820500004882059991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
048820600004882069991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
048820700004882079991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
048820800004882089991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
048820900004882099991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
048821000004882109991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
048821100004882119991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
048821200004882129991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
048821400004882149991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
048821500004882159991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
048821600004882169991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
048821700004882179991.000Raffel Internet B.V.Breda24-3-2015toegekend
048821800004882189991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
048821900004882199991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
048822000004882209991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
048822100004882219991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
048822200004882229991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
048822300004882239991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
048822400004882249991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
048822500004882259991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
048822600004882269991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
048822700004882279991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
048822800004882289991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
048822900004882299991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
048823000004882309991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
048823100004882319991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
048823200004882329991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
048823300004882339991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
048823400004882349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
048823600004882369991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
048823700004882379991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
048823800004882389991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
048823900004882399991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
048840000004884009991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
048840100004884019991.000JSR IT B.V.Best8-11-2019toegekend
048840300004884039991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
048840400004884049991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
048840500004884059991.000Routit B.V.Ede GLD29-8-2019toegekend
048840600004884069991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
048840700004884079991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
048840800004884089991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
048840900004884099991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht12-1-2026toegekend
048841000004884139994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048841700004884189992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048842000004884249995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048842700004884299993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048843000004884319992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048844000004884439994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048844900004884499991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048845100004884559995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048846800004884699992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048847000004884719992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048847300004884749992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048848000004884849995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048848700004884889992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048848900004884899991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel15-2-2023toegekend
048849100004884919991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
048855000004885509991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
048855100004885519991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-4-2020toegekend
048855200004885529991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-4-2020toegekend
048855300004885539991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-4-2020toegekend
048855400004885549991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-4-2020toegekend
048855500004885559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
048855600004885569991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
048870000004887009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
048870100004887019991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
048870200004887029991.000Voxbone S.A.Elsene30-1-2025toegekend
048870300004887039991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
048870400004887049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
048870500004887059991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
048870600004887069991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
048870700004887079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
048870800004887089991.000Voxbone S.A.Elsene24-7-2025toegekend
048871000004887109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
048871100004887119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
048871200004887129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
048871300004887139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
048871400004887149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
048871500004887159991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht2-11-2016toegekend
048872100004887219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-1-2009toegekend
048872200004887229991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
048872300004887239991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
048872400004887249991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
048872500004887259991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
048872600004887269991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
048872700004887279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
048872800004887299992.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2012toegekend
048874000004887409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
04887420000488742099100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
04887421000488742199100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
04887422000488742299100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
04887423000488742399100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
04887424000488742499100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
04887425000488742599100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
04887426000488742699100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
04887427000488742799100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
04887428000488742899100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
04887429000488742999100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
048874300004887439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
048874400004887449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
048874500004887459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
048874600004887469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
048874700004887479991.000Signet B.V.Eindhoven7-4-2009toegekend
048874800004887489991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
048874900004887499991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
048875000004887509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
048875100004887519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
048875400004887549991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
048875500004887559991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
048875700004887579991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
048875800004887589991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
048875900004887599991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
048876000004887609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
048876200004887629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
048876300004887639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
048876400004887649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
048876700004887679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
048876800004887689991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
048876900004887699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
0488770000048877999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
048878100004887819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
048878200004887829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
048878500004887859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
048878700004887879991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
048878800004887889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
048878900004887899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
048879000004887909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
048879100004887919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
048879200004887929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
048879300004887939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
048879400004887949991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
048879500004887959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
048879600004887969991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
048879700004887979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
048879800004887989991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht2-11-2016toegekend
048879900004887999991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-11-2014toegekend
048882000004888209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
048883300004888339991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel4-3-2015toegekend
048883400004888349991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
0488840000048884999910.000Ziggo Services B.V.Utrecht29-12-1998toegekend
048885000004888509991.000Ziggo B.V.Utrecht19-11-1999toegekend
048887000004888709991.000Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam3-12-2007toegekend
048888000004888809991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
048888100004888819991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
048888200004888829991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Gelderland

Gelderland telt 26 kentallen. Naar aantal blokken staat 0488 op plaats 15 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0313 (Dieren (Rheden)) met 150 blokken en 84 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
026Arnhem34097925.000
024Nijmegen33298905.000
0318Ede en Veenendaal29287507.000
055Apeldoorn27495701.000
0341Harderwijk18687305.000
0314Doetinchem18286292.000
0345Culemborg17986304.000
0575Zutphen17584293.000
0317Wageningen17184249.000
0316Zevenaar16883261.000
0344Tiel16589271.000
0315Terborg en Ulft (Oude IJsselstreek)16083224.000
0418Zaltbommel15785233.000
0342Barneveld15685230.000
0313Dieren (Rheden)15084215.000
0545Eibergen en Neede (Berkelland)14283200.000
0543Winterswijk14084220.000
0487Druten13983195.000
0481Bemmel (Lingewaard)13884213.000
0578Epe13883205.000
0544Groenlo en Lichtenvoorde (Oost Gelre)13584202.000
0573Lochem13282185.000
0525Elburg12882184.000
0571Twello (Voorst)12383166.000
0577Uddel en Elspeet (Veluwe)12382179.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0488-nummer

Gebeld door een 0488-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0488

Waar is netnummer 0488?

0488 is het netnummer van Zetten (Overbetuwe) in Gelderland. Het netnummergebied is ongeveer 101 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0488?

Geheel of grotendeels: Neder-Betuwe. Deels: Overbetuwe en Buren. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0488-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0488 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 488 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0488-nummers?

Het ACM-register telt onder 0488 151 nummerblokken bij 83 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 22,5% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0488?

Het gebied van 0488 grenst aan de netnummers 026, 0317, 0344, 0481 en 0487.

Wat doe ik als een 0488-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.