Netnummer 0344 – Tiel

Het netnummer 0344 hoort bij Tiel (Gelderland). Het ACM-register telt 165 nummerblokken onder dit kental met samen 271.000 toegekende nummers, verdeeld over 89 aanbieders — daarmee staat 0344 op plaats 79 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 33 naar aantal reekshouders, goed voor 0,44% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 18 blokken (36,2% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met BT en Esprit Telecom houdt de top drie 44,7% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Tiel — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0344 in het kort

Netnummergebied
Tiel
Provincie
Gelderland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Buren, Tiel
Deels in dit gebied
Neder-Betuwe, West Betuwe
Oppervlakte (land)
ca. 183 km²
Opbouw van een nummer
0344 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 344 + abonneenummer
In het ACM-register
165 blokken, 89 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0317, 0318, 0343, 0345, 0418, 0487, 0488

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0344 (Tiel) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0344; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
165blokken in het register
89aanbieders met toekenningen
271.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0344-nummers

Het kental 0344 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 36,2% van de toegekende nummers, en in totaal houden 89 aanbieders hier blokken. 18 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0344 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 7 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0344. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam1898.00036,2%28-8-199718-1-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam413.0004,8%25-4-19973-5-2023
Esprit Telecom B.V.Utrecht110.0003,7%18-7-200818-7-2008
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0003,7%29-12-199829-12-1998
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage99.0003,3%29-5-202013-9-2023
Routit B.V.Ede GLD77.0002,6%28-9-201128-6-2023
Vodafone Libertel B.V.Maastricht77.0002,6%17-4-200912-1-2026
Enreach B.V.Almere66.0002,2%2-12-200819-11-2024
Verizon Nederland B.V.Amsterdam66.0002,2%8-9-19974-7-2005
Ziggo B.V.Utrecht66.0002,2%28-3-20026-1-2017
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg44.0001,5%10-12-202010-12-2020
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht44.0001,5%28-11-200624-3-2015
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0001,1%25-5-201229-9-2020
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,1%10-1-201312-11-2024
Businesscom B.V.Veghel22.0000,7%26-6-201523-12-2024
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht22.0000,7%29-3-19996-12-2022
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,7%9-3-20239-3-2023
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,7%22-10-200915-3-2023
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,7%23-8-201328-9-2017
MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn22.0000,7%3-1-20132-8-2023
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,7%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0000,7%19-5-20097-12-2012
Voxbone S.A.Elsene22.0000,7%5-3-200710-2-2026
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,7%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,4%8-5-20208-5-2020
4tele.com B.V.Zevenbergen11.0000,4%4-2-20104-2-2010
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,4%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,4%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,4%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,4%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,4%13-10-201613-10-2016
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,4%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,4%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,4%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,4%22-9-201722-9-2017
ClearTalk Telecom B.V.Leiden11.0000,4%8-1-20138-1-2013
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam11.0000,4%15-1-202115-1-2021
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,4%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,4%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,4%3-4-20063-4-2006

De 40 grootste van 89 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0344

De oudste gedateerde toekenning onder 0344 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 53 toegekende blokken. 149 van de 165 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (6×), 9.000 (3×), 4.000 (2×), 5.000 (2×) en 3.000 (1×). 1 blokken staan niet op "toegekend": 1 in afkoeling. Een blok in afkoeling is teruggegeven en mag pas na de wachttijd opnieuw worden uitgegeven; een geblokkeerd blok is door ACM buiten gebruik gesteld.

De reekshouders onder 0344 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Tiel.

Alle blokken onder 0344

De 150 laagste van 165 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
034420000003442009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
034420100003442019991.000———in afkoeling (tot 4-2-2027)
034420200003442029991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
034420300003442039991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
034420400003442049991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
034420500003442059991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht27-11-2013toegekend
034420600003442069991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
034420700003442079991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
034420800003442089991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
034420900003442099991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
034421000003442109991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
034421100003442119991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
034421200003442129991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
034421300003442139991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
034421500003442159991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
034421600003442169991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
034421700003442179991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
034421800003442189991.000Raffel Internet B.V.Breda24-3-2015toegekend
034421900003442199991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
034422000003442209991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
034422100003442219991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
034422200003442229991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
034422300003442239991.000Weritech B.V.Eindhoven7-7-2015toegekend
034422400003442249991.000Enreach B.V.Almere5-10-2015toegekend
034422500003442259991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
034422600003442269991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
034422700003442279991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
034422800003442289991.000Routit B.V.Ede GLD25-4-2016toegekend
034422900003442299991.000Routit B.V.Ede GLD25-4-2016toegekend
034423000003442309991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
034423100003442319991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
034423200003442329991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
034423300003442339991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
034423400003442349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
034423500003442359991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
034423600003442369991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
034423700003442379991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
034423800003442389991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
034423900003442399991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
034424000003442409991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
034424100003442419991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
034424200003442429991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam30-6-2021toegekend
034424300003442439991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
034424400003442449991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
034424500003442459991.000Routit B.V.Ede GLD28-6-2023toegekend
034424600003442469991.000Routit B.V.Ede GLD28-6-2023toegekend
034424700003442479991.000VoIP Fabric B.V.De Meern16-10-2023toegekend
034424800003442489991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
0344340000034434999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
034444000003444409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
034444100003444419991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
034444200003444429991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
034444300003444439991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
034444400003444449991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
034444500003444459991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
034444600003444469991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
034444700003444479991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn2-8-2023toegekend
034444800003444489991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
034444900003444499991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
034455000003445509991.000Voxbone S.A.Elsene10-2-2026toegekend
034455100003445519991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
034455600003445569991.000ClearTalk Telecom B.V.Leiden8-1-2013toegekend
034457000003445729993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034457600003445799994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034458000003445809991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
034458100003445819991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
034458200003445829991.000Budget Phone Company B.V.Rotterdam13-10-2016toegekend
034458300003445839991.000Routit B.V.Ede GLD13-2-2020toegekend
034458400003445849991.000Routit B.V.Ede GLD13-2-2020toegekend
034458500003445859991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen29-9-2020toegekend
034458600003445869991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht12-1-2026toegekend
0344600000034460999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0344610000034461999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034462000003446279998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034462900003446299991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
0344630000034463999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034464000003446489999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034464900003446499991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
034465000003446569997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034466100003446699999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034467000003446739994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034467400003446749991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
034467500003446799995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034468000003446849995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034468900003446899991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034469100003446999999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034470000003447009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
034470100003447019991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
034470200003447029991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
034470300003447039991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
034470400003447049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
034470500003447059991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
034470700003447079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034470800003447089991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-12-2022toegekend
034471100003447119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam8-9-1997toegekend
034471200003447129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034471300003447139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034471400003447149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034471500003447159991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034471600003447169991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034471700003447179991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
034472100003447219991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
034472200003447229991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
034472300003447239991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
034472400003447249991.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
034472500003447259991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
034472600003447269991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-11-2006toegekend
034472700003447279991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-11-2006toegekend
034472800003447289991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht14-12-2010toegekend
034472900003447299991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
034474100003447419991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
034474200003447429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034474300003447439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
034474400003447449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
034474500003447459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
034474600003447469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
034474700003447479991.000Signet B.V.Eindhoven7-4-2009toegekend
034474900003447499991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
034475000003447509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034475100003447519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034475200003447529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034475300003447539991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034475400003447549991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034475500003447559991.000Ziggo B.V.Utrecht28-3-2002toegekend
034475600003447569991.000Ziggo B.V.Utrecht4-8-2009toegekend
034475700003447579991.000Ziggo B.V.Utrecht4-8-2009toegekend
034475800003447589991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
034475900003447599991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
034476000003447609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
034476100003447619991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
034476200003447629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
034476300003447639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
034476400003447649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
034476500003447659991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
034476600003447669991.0004tele.com B.V.Zevenbergen4-2-2010toegekend
034476700003447679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
034476800003447689991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
034476900003447699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
034478100003447819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
034478200003447829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
034478500003447859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
034478600003447869991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034478700003447879991.000KPN B.V.Rotterdam4-9-2007toegekend
034478800003447889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
034478900003447899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk3-4-2006toegekend
034479000003447909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
034479100003447919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
034479200003447929991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
034479300003447939991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
034479400003447949991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Gelderland

Gelderland telt 26 kentallen. Naar aantal blokken staat 0344 op plaats 11 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0316 (Zevenaar) met 168 blokken en 83 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
026Arnhem34097925.000
024Nijmegen33298905.000
0318Ede en Veenendaal29287507.000
055Apeldoorn27495701.000
0341Harderwijk18687305.000
0314Doetinchem18286292.000
0345Culemborg17986304.000
0575Zutphen17584293.000
0317Wageningen17184249.000
0316Zevenaar16883261.000
0315Terborg en Ulft (Oude IJsselstreek)16083224.000
0418Zaltbommel15785233.000
0342Barneveld15685230.000
0488Zetten (Overbetuwe)15183187.000
0313Dieren (Rheden)15084215.000
0545Eibergen en Neede (Berkelland)14283200.000
0543Winterswijk14084220.000
0487Druten13983195.000
0481Bemmel (Lingewaard)13884213.000
0578Epe13883205.000
0544Groenlo en Lichtenvoorde (Oost Gelre)13584202.000
0573Lochem13282185.000
0525Elburg12882184.000
0571Twello (Voorst)12383166.000
0577Uddel en Elspeet (Veluwe)12382179.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0344-nummer

Gebeld door een 0344-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0344

Waar is netnummer 0344?

0344 is het netnummer van Tiel in Gelderland. Het netnummergebied is ongeveer 183 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0344?

Geheel of grotendeels: Buren en Tiel. Deels: Neder-Betuwe en West Betuwe. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0344-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0344 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 344 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0344-nummers?

Het ACM-register telt onder 0344 165 nummerblokken bij 89 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 36,2% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0344?

Het gebied van 0344 grenst aan de netnummers 0317, 0318, 0343, 0345, 0418, 0487 en 0488.

Wat doe ik als een 0344-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.