Netnummer 0575 – Zutphen

Het netnummer 0575 hoort bij Zutphen (Gelderland). Het ACM-register telt 175 nummerblokken onder dit kental met samen 293.000 toegekende nummers, verdeeld over 84 aanbieders — daarmee staat 0575 op plaats 66 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 85 naar aantal reekshouders, goed voor 0,47% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 31 blokken (41,6% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en Odido houdt de top drie 50,8% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Zutphen — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0575 in het kort

Netnummergebied
Zutphen
Provincie
Gelderland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Bronckhorst, Brummen, Zutphen
Deels in dit gebied
Lochem, Voorst
Oppervlakte (land)
ca. 351 km²
Opbouw van een nummer
0575 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 575 + abonneenummer
In het ACM-register
175 blokken, 84 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0313, 0314, 055, 0570, 0571, 0573

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0575 (Zutphen) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0575; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
175blokken in het register
84aanbieders met toekenningen
293.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0575-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0575 met 41,6% van de toegekende nummers; de overige 83 aanbieders delen de rest. 20 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0575 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 7 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0575. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam31122.00041,6%28-8-199718-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht615.0005,1%26-5-199820-3-2014
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1212.0004,1%29-5-202013-9-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0003,8%25-4-199717-9-1997
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam1010.0003,4%5-6-202015-1-2021
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0003,4%29-12-199829-12-1998
Enreach B.V.Almere77.0002,4%2-12-200819-11-2024
Vodafone Libertel B.V.Utrecht77.0002,4%17-4-20097-6-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0001,7%4-7-20054-7-2005
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht55.0001,7%1-5-200624-3-2015
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0001%25-5-201222-9-2017
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001%10-1-201312-11-2024
Routit B.V.Ede GLD33.0001%28-9-201120-4-2021
Voxbone S.A.Elsene33.0001%5-3-200724-7-2025
Businesscom B.V.Veghel22.0000,7%26-6-201523-12-2024
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg22.0000,7%10-12-202010-12-2020
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,7%9-3-20239-3-2023
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,7%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,7%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0000,7%19-5-20097-12-2012
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,7%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,3%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,3%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,3%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,3%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,3%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,3%10-10-201410-10-2014
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,3%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,3%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,3%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,3%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,3%21-3-200621-3-2006
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,3%19-1-201619-1-2016
Digihero B.V.Rotterdam11.0000,3%22-10-200922-10-2009
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,3%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,3%3-4-20063-4-2006
Esprit Telecom B.V.Utrecht11.0000,3%13-12-201013-12-2010
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,3%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,3%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,3%3-12-20073-12-2007

De 40 grootste van 84 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0575

De oudste gedateerde toekenning onder 0575 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 53 toegekende blokken. 151 van de 175 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (8×), 2.000 (7×), 6.000 (3×), 3.000 (2×) en 4.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0575 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Zutphen.

Alle blokken onder 0575

De 150 laagste van 175 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
057520000005752009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
057520100005752019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
057520200005752029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
057520300005752039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
057520400005752049991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht27-11-2013toegekend
057520500005752059991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
057520600005752069991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
057520700005752079991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
057520800005752089991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
057520900005752099991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
057521000005752109991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
057521100005752119991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen8-8-2017toegekend
057521200005752129991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
057521400005752149991.000Budget Phone Company B.V.Rotterdam10-10-2014toegekend
057521500005752159991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
057521600005752169991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
057521700005752179991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
057521800005752189991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
057521900005752199991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
057522000005752209991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
057522100005752219991.000Raffel Internet B.V.Breda22-9-2015toegekend
057522200005752229991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
057522300005752239991.000Enreach B.V.Almere5-10-2015toegekend
057522400005752249991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
057522500005752259991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
057522600005752269991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
057522700005752279991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
057522800005752289991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
057522900005752299991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
057523000005752309991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
057523100005752319991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
057523200005752329991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
057523300005752339991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
057523400005752349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
057523500005752359991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
057523600005752369991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
057523700005752379991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
057523800005752389991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
057524000005752409991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
057524100005752419991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
057524200005752429991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
057524300005752439991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
057524400005752449991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
057524500005752459991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
057524600005752469991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
057524700005752479991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
057524900005752499991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam26-8-2025toegekend
057543000005754339994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057543800005754399992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057544100005754429992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057544800005754489991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057545000005754529993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057545800005754589991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0575460000057546999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057547000005754749995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057547600005754779992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057548000005754809991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
057548100005754819991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
057548200005754829991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
057548300005754839991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
057548400005754849991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
057548600005754869991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
057548700005754879991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
057548800005754889991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
057548900005754899991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
057549000005754959996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057549800005754999992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057550100005755039993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057550900005755099991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0575510000057551999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0575520000057552999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057553000005755309991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057553300005755339991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057553800005755399992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0575540000057554999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057555000005755579998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057555900005755599991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0575560000057556999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057557000005755759996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057557600005755769991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
057557700005755779991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057558000005755859996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057558700005755889992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057559000005755919992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057559200005755929991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
057559300005755999997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057566000005756609991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
057566100005756619991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-6-2020toegekend
057566200005756629991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
057566600005756669991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
057570000005757009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
057570100005757019991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
057570200005757029991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht13-12-2010toegekend
057570300005757039991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
057570400005757049991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht15-1-2010toegekend
057570500005757059991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
057570600005757069991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
057570700005757079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
057570800005757089991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
057570900005757099991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
057571000005757109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
057571100005757119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
057571200005757129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
057571300005757139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
057571400005757149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
057571500005757159991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
057571600005757169991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
057571700005757179991.000Routit B.V.Ede GLD20-4-2021toegekend
057571800005757189991.000Routit B.V.Ede GLD20-4-2021toegekend
057571900005757199991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
057572000005757209991.000Voxbone S.A.Elsene24-7-2025toegekend
057572100005757219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-1-2009toegekend
057572200005757229991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
057572300005757239991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
057572400005757249991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
057572500005757259991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
057572600005757269991.000Ziggo B.V.Utrecht10-10-2011toegekend
057572700005757279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
057572800005757289991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
057572900005757299991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
057574000005757409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
057574100005757419991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2000toegekend
057574200005757429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
057574300005757439991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
057574400005757449991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht1-5-2006toegekend
057574500005757459991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht1-5-2006toegekend
057574600005757469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
057574700005757479991.000Signet B.V.Eindhoven1-12-2009toegekend
057574800005757489991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
057574900005757499991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
0575750000057575999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
057576000005757609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
057576200005757629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
057576300005757639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
057576400005757649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
057576600005757669991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
057576700005757679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
057576800005757689991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
057576900005757699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
057577000005757709991.000Voxbone S.A.Elsene30-1-2025toegekend
057577500005757759991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
057577600005757769991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
057577700005757779991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
057577800005757789991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
057577900005757799991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
057578100005757819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
057578200005757829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
057578300005757839991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
057578400005757849991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
057578500005757859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Gelderland

Gelderland telt 26 kentallen. Naar aantal blokken staat 0575 op plaats 8 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0345 (Culemborg) met 179 blokken en 86 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
026Arnhem34097925.000
024Nijmegen33298905.000
0318Ede en Veenendaal29287507.000
055Apeldoorn27495701.000
0341Harderwijk18687305.000
0314Doetinchem18286292.000
0345Culemborg17986304.000
0317Wageningen17184249.000
0316Zevenaar16883261.000
0344Tiel16589271.000
0315Terborg en Ulft (Oude IJsselstreek)16083224.000
0418Zaltbommel15785233.000
0342Barneveld15685230.000
0488Zetten (Overbetuwe)15183187.000
0313Dieren (Rheden)15084215.000
0545Eibergen en Neede (Berkelland)14283200.000
0543Winterswijk14084220.000
0487Druten13983195.000
0481Bemmel (Lingewaard)13884213.000
0578Epe13883205.000
0544Groenlo en Lichtenvoorde (Oost Gelre)13584202.000
0573Lochem13282185.000
0525Elburg12882184.000
0571Twello (Voorst)12383166.000
0577Uddel en Elspeet (Veluwe)12382179.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0575-nummer

Gebeld door een 0575-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0575

Waar is netnummer 0575?

0575 is het netnummer van Zutphen in Gelderland. Het netnummergebied is ongeveer 351 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0575?

Geheel of grotendeels: Bronckhorst, Brummen en Zutphen. Deels: Lochem en Voorst. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0575-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0575 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 575 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0575-nummers?

Het ACM-register telt onder 0575 175 nummerblokken bij 84 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 41,6% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0575?

Het gebied van 0575 grenst aan de netnummers 0313, 0314, 055, 0570, 0571 en 0573.

Wat doe ik als een 0575-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.