Netnummer 0313 – Dieren (Rheden)

Het netnummer 0313 hoort bij Dieren (Rheden) (Gelderland). Het ACM-register telt 150 nummerblokken onder dit kental met samen 215.000 toegekende nummers, verdeeld over 84 aanbieders — daarmee staat 0313 op plaats 104 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 85 naar aantal reekshouders, goed voor 0,35% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 20 blokken (31,2% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met BT en Ziggo Services houdt de top drie 41% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Dieren — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0313 in het kort

Netnummergebied
Dieren (Rheden)
Provincie
Gelderland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Rheden, Doesburg
Deels in dit gebied
Brummen, Zevenaar, Bronckhorst, Rozendaal
Oppervlakte (land)
ca. 133 km²
Opbouw van een nummer
0313 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 313 + abonneenummer
In het ACM-register
150 blokken, 84 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
026, 0314, 0316, 055, 0575

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0313 (Dieren (Rheden)) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0313; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
150blokken in het register
84aanbieders met toekenningen
215.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0313-nummers

Het kental 0313 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 31,2% van de toegekende nummers, en in totaal houden 84 aanbieders hier blokken. 18 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0313 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0313. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam2067.00031,2%28-8-199718-1-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0005,1%25-4-199717-9-1997
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0004,7%29-12-199829-12-1998
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam88.0003,7%17-11-202015-1-2021
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage66.0002,8%29-5-202013-9-2023
Ziggo B.V.Utrecht66.0002,8%19-11-19996-1-2017
Enreach B.V.Almere55.0002,3%2-12-200819-11-2024
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002,3%4-7-20054-7-2005
Vodafone Libertel B.V.Maastricht55.0002,3%17-4-20092-1-2014
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001,4%10-12-202010-12-2020
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,4%10-1-201312-11-2024
Routit B.V.Ede GLD33.0001,4%28-9-201123-2-2016
Businesscom B.V.Veghel22.0000,9%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,9%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0000,9%25-5-201222-9-2017
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,9%22-10-200915-3-2023
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk22.0000,9%4-8-20044-8-2004
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,9%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,9%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,9%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0000,9%19-5-20097-12-2012
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,9%2-6-201022-10-2021
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22.0000,9%10-4-200724-3-2015
10Telecom B.V.Emmen11.0000,5%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,5%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,5%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,5%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,5%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,5%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,5%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,5%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,5%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,5%6-11-20146-11-2014
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,5%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,5%3-4-20193-4-2019
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,5%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,5%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,5%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,5%5-3-20265-3-2026
KeenSystems V.o.f.Gemert11.0000,5%21-7-201121-7-2011

De 40 grootste van 84 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0313

De oudste gedateerde toekenning onder 0313 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 44 toegekende blokken. 137 van de 150 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (3×), 2.000 (2×), 3.000 (2×), 4.000 (2×) en 6.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0313 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (6), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Dieren.

Alle blokken onder 0313

Alle 150 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
031320000003132009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
031320100003132019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
031320200003132029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
031320300003132039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
031320400003132049991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
031320500003132059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
031320600003132069991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
031320700003132079991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
031320800003132089991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
031320900003132099991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
031321000003132109991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
031321100003132119991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
031321300003132139991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
031321400003132149991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
031321500003132159991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
031321600003132169991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
031321700003132179991.000Raffel Internet B.V.Breda24-3-2015toegekend
031321800003132189991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
031321900003132199991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
031322000003132209991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
031322100003132219991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
031322200003132229991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
031322300003132239991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
031322400003132249991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
031322500003132259991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
031322600003132269991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
031322700003132279991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
031322800003132289991.000VoIPStarr B.V.Rijswijk ZH28-6-2022toegekend
031322900003132299991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
031323000003132309991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
031323100003132319991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
031323200003132329991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
031323300003132339991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
031323400003132349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
031323500003132359991.000Routit B.V.Ede GLD23-2-2016toegekend
031323600003132369991.000Routit B.V.Ede GLD23-2-2016toegekend
031323700003132379991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
031323800003132389991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
031323900003132399991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
0313310000031331999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
031333000003133309991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
031333100003133319991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
031333200003133329991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
031333300003133339991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
031333500003133359991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
031333600003133369991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
031333700003133379991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam6-12-2022toegekend
031341000003134169997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031341900003134199991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031342000003134239994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031342700003134299993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031343000003134309991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031343700003134399993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031344000003134409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
031345000003134509991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031346000003134609991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
031346100003134619991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
031346200003134629991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
031346300003134639991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
031346400003134649991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
031346500003134659991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
031346600003134669991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
031346700003134679991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
031346800003134689991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
031347100003134799999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031348000003134859996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031349000003134919992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031349600003134969991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031356500003135659991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
031361000003136109991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031361800003136199992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031363000003136339994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031365000003136579998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031365900003136599991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0313670000031367999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031369600003136969991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031370000003137009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
031370100003137019991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
031370200003137029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
031370300003137039991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
031370400003137049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
031370500003137059991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
031370600003137069991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031370700003137079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031370800003137089991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
031370900003137099991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
031371000003137109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
031371100003137119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
031371200003137129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
031371300003137139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
031371400003137149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
031372000003137209991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
031372100003137219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht10-4-2007toegekend
031372200003137229991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
031372300003137239991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
031372400003137249991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
031372500003137259991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
031372600003137269991.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
031372700003137279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
031372800003137289991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
031372900003137299991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
031374000003137409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
031374100003137419991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht28-10-2009toegekend
031374200003137429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031374300003137439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
031374400003137449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
031374500003137459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
031374600003137469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
031374700003137479991.000Signet B.V.Eindhoven1-12-2009toegekend
031374900003137499991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
031375000003137509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031375100003137519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031375200003137529991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
031375300003137539991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
031375400003137549991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
031375500003137559991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
031376000003137609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
031376100003137619991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
031376200003137629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
031376300003137639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
031376400003137649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
031376500003137659991.000Enreach B.V.Almere1-10-2018toegekend
031376700003137679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
031376800003137689991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
031376900003137699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
031378100003137819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
031378200003137829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
031378300003137839991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
031378500003137859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
031378800003137889991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk4-8-2004toegekend
031378900003137899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk4-8-2004toegekend
031379000003137909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
031379100003137919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
031379200003137929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
031379300003137939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
031379400003137949991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
031379500003137959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
031379600003137969991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
031379700003137979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
031379900003137999991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-11-2014toegekend
031380000003138009991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
031380100003138019991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
031382000003138209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
031383300003138339991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel23-7-2015toegekend
0313840000031384999910.000Ziggo Services B.V.Utrecht29-12-1998toegekend
031385000003138509991.000Ziggo B.V.Utrecht19-11-1999toegekend
031387000003138709991.000Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam3-12-2007toegekend
031388000003138809991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
031388100003138819991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
031388200003138829991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Gelderland

Gelderland telt 26 kentallen. Naar aantal blokken staat 0313 op plaats 16 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0488 (Zetten (Overbetuwe)) met 151 blokken en 83 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
026Arnhem34097925.000
024Nijmegen33298905.000
0318Ede en Veenendaal29287507.000
055Apeldoorn27495701.000
0341Harderwijk18687305.000
0314Doetinchem18286292.000
0345Culemborg17986304.000
0575Zutphen17584293.000
0317Wageningen17184249.000
0316Zevenaar16883261.000
0344Tiel16589271.000
0315Terborg en Ulft (Oude IJsselstreek)16083224.000
0418Zaltbommel15785233.000
0342Barneveld15685230.000
0488Zetten (Overbetuwe)15183187.000
0545Eibergen en Neede (Berkelland)14283200.000
0543Winterswijk14084220.000
0487Druten13983195.000
0481Bemmel (Lingewaard)13884213.000
0578Epe13883205.000
0544Groenlo en Lichtenvoorde (Oost Gelre)13584202.000
0573Lochem13282185.000
0525Elburg12882184.000
0571Twello (Voorst)12383166.000
0577Uddel en Elspeet (Veluwe)12382179.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0313-nummer

Gebeld door een 0313-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0313

Waar is netnummer 0313?

0313 is het netnummer van Dieren (Rheden) in Gelderland. Het netnummergebied is ongeveer 133 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0313?

Geheel of grotendeels: Rheden en Doesburg. Deels: Brummen, Zevenaar, Bronckhorst en Rozendaal. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0313-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0313 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 313 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0313-nummers?

Het ACM-register telt onder 0313 150 nummerblokken bij 84 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 31,2% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0313?

Het gebied van 0313 grenst aan de netnummers 026, 0314, 0316, 055 en 0575.

Wat doe ik als een 0313-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.