Netnummer 0578 – Epe

Het netnummer 0578 hoort bij Epe (Gelderland). Het ACM-register telt 138 nummerblokken onder dit kental met samen 205.000 toegekende nummers, verdeeld over 83 aanbieders — daarmee staat 0578 op plaats 118 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 105 naar aantal reekshouders, goed voor 0,33% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 16 blokken (27,3% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met BT en Ziggo houdt de top drie 38,1% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Epe — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0578 in het kort

Netnummergebied
Epe
Provincie
Gelderland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Epe, Heerde
Deels in dit gebied
Elburg, Nunspeet
Oppervlakte (land)
ca. 222 km²
Opbouw van een nummer
0578 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 578 + abonneenummer
In het ACM-register
138 blokken, 83 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0341, 038, 0525, 055, 0570, 0571, 0577

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0578 (Epe) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0578; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
138blokken in het register
83aanbieders met toekenningen
205.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0578-nummers

Het kental 0578 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 27,3% van de toegekende nummers, en in totaal houden 83 aanbieders hier blokken. 21 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0578 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0578. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam1656.00027,3%28-8-199718-1-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0005,4%25-4-199717-9-1997
Ziggo B.V.Utrecht211.0005,4%26-5-199820-3-2014
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0004,9%29-12-199829-12-1998
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam66.0002,9%17-11-202015-1-2021
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage66.0002,9%29-5-202013-9-2023
Enreach B.V.Almere55.0002,4%21-1-201019-11-2024
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002,4%4-7-20054-7-2005
Vodafone Libertel B.V.Maastricht55.0002,4%17-4-20092-1-2014
Routit B.V.Ede GLD44.0002%28-9-20118-1-2016
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001,5%10-12-202010-12-2020
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,5%10-1-201312-11-2024
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht33.0001,5%28-1-200924-3-2015
Businesscom B.V.Veghel22.0001%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0001%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0001%25-5-201222-9-2017
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0001%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0001%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0001%19-5-20097-12-2012
X2Com B.V.Rosmalen22.0001%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,5%8-5-20208-5-2020
4tele.com B.V.Zevenbergen11.0000,5%4-2-20104-2-2010
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,5%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,5%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,5%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,5%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,5%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,5%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,5%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,5%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,5%6-11-20146-11-2014
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,5%19-1-201619-1-2016
Digihero B.V.Rotterdam11.0000,5%22-10-200922-10-2009
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,5%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,5%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,5%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,5%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,5%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,5%5-3-20265-3-2026
KeenSystems V.o.f.Gemert11.0000,5%21-7-201121-7-2011

De 40 grootste van 83 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0578

De oudste gedateerde toekenning onder 0578 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 40 toegekende blokken. 126 van de 138 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (6×), 2.000 (2×), 3.000 (2×), 4.000 (1×) en 5.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0578 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (5), Amsterdam (4) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Epe.

Alle blokken onder 0578

Alle 138 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
057820000005782009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
057820100005782019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
057820200005782029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
057820300005782039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
057820400005782049991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht27-11-2013toegekend
057820500005782059991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
057820600005782069991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
057820700005782079991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
057820800005782089991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
057820900005782099991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
057821000005782109991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
057821100005782119991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
057821200005782129991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
057821400005782149991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
057821500005782159991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
057821600005782169991.000Routit B.V.Ede GLD28-1-2015toegekend
057821700005782179991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
057821800005782189991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
057821900005782199991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
057822000005782209991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
057822100005782219991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
057822200005782229991.000Raffel Internet B.V.Breda22-9-2015toegekend
057822300005782239991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
057822400005782249991.000Routit B.V.Ede GLD8-1-2016toegekend
057822500005782259991.000Routit B.V.Ede GLD8-1-2016toegekend
057822600005782269991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
057822700005782279991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
057822800005782289991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
057822900005782299991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
057823000005782309991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
057823100005782319991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
057823200005782329991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
057823300005782339991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
057823400005782349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
057823600005782369991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
057823700005782379991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
057823800005782389991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
057823900005782399991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
057824000005782409991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
057824100005782419991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
057824200005782429991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
057824300005782439991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
057824400005782449991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
057824500005782459991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
057824600005782469991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
057844000005784409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
057844100005784419991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
057844200005784429991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
057844300005784439991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
057844400005784449991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
057844500005784459991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
057851500005785159991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
057855000005785509991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
057855500005785559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
057856000005785619992.000KPN B.V.Rotterdam29-10-1997toegekend
057856900005785699991.000KPN B.V.Rotterdam29-10-1997toegekend
0578570000057857999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0578610000057861999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057862000005786249995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057862700005786299993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057863100005786319991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057864100005786429992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057864800005786489991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057865800005786589991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
057866000005786629993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057866800005786689991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057867600005786799994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057868800005786889991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0578690000057869999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057870000005787009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
057870100005787019991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
057870200005787029991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
057870300005787039991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
057870400005787049991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht15-1-2010toegekend
057870500005787059991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
057870600005787069991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
057870700005787079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
057870900005787099991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
057871000005787109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
057871100005787119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
057871200005787129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
057871300005787139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
057871400005787149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
057871500005787159991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-11-2014toegekend
057872000005787209991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-1-2009toegekend
057872100005787219991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
057872200005787229991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
057872300005787239991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
057872400005787249991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
057872500005787259991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
057872600005787269991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
057872700005787279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
057872800005787289991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
057872900005787299991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
057874000005787409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
057874200005787429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
057874300005787439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
057874400005787449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
057874500005787459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
057874600005787469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
057874700005787479991.000Signet B.V.Eindhoven1-12-2009toegekend
057874800005787489991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
057874900005787499991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
057875000005787509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
057875100005787519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
057875200005787529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
057875500005787559991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
057876000005787609991.000Enreach B.V.Almere21-1-2010toegekend
057876200005787629991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
057876300005787639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
057876400005787649991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
057876500005787659991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
057876600005787669991.0004tele.com B.V.Zevenbergen4-2-2010toegekend
057876700005787679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
057876800005787689991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
057876900005787699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
057877800005787789991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
0578780000057878999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
057879000005787909991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
057879100005787919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
057879200005787929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
057879300005787939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
057879400005787949991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
057879500005787959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
057879600005787969991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
057879700005787979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
057879800005787989991.000Voiperator B.V.Zwolle13-1-2012toegekend
057879900005787999991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
057882000005788209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
057883300005788339991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel4-3-2015toegekend
0578840000057884999910.000Ziggo Services B.V.Utrecht29-12-1998toegekend
0578850000057885999910.000Ziggo B.V.Utrecht26-5-1998toegekend
057887000005788709991.000Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam3-12-2007toegekend
057888000005788809991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
057888100005788819991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
057888200005788829991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
057888300005788839991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
057888400005788849991.000Loogisch Communicatie en IT B.V.Fleringen26-7-2023toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Gelderland

Gelderland telt 26 kentallen. Naar aantal blokken staat 0578 op plaats 20 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0481 (Bemmel (Lingewaard)) met 138 blokken en 84 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
026Arnhem34097925.000
024Nijmegen33298905.000
0318Ede en Veenendaal29287507.000
055Apeldoorn27495701.000
0341Harderwijk18687305.000
0314Doetinchem18286292.000
0345Culemborg17986304.000
0575Zutphen17584293.000
0317Wageningen17184249.000
0316Zevenaar16883261.000
0344Tiel16589271.000
0315Terborg en Ulft (Oude IJsselstreek)16083224.000
0418Zaltbommel15785233.000
0342Barneveld15685230.000
0488Zetten (Overbetuwe)15183187.000
0313Dieren (Rheden)15084215.000
0545Eibergen en Neede (Berkelland)14283200.000
0543Winterswijk14084220.000
0487Druten13983195.000
0481Bemmel (Lingewaard)13884213.000
0544Groenlo en Lichtenvoorde (Oost Gelre)13584202.000
0573Lochem13282185.000
0525Elburg12882184.000
0571Twello (Voorst)12383166.000
0577Uddel en Elspeet (Veluwe)12382179.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0578-nummer

Gebeld door een 0578-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0578

Waar is netnummer 0578?

0578 is het netnummer van Epe in Gelderland. Het netnummergebied is ongeveer 222 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0578?

Geheel of grotendeels: Epe en Heerde. Deels: Elburg en Nunspeet. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0578-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0578 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 578 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0578-nummers?

Het ACM-register telt onder 0578 138 nummerblokken bij 83 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 27,3% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0578?

Het gebied van 0578 grenst aan de netnummers 0341, 038, 0525, 055, 0570, 0571 en 0577.

Wat doe ik als een 0578-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.