Netnummer 033 – Amersfoort

Het netnummer 033 hoort bij Amersfoort (Utrecht). Het ACM-register telt 313 nummerblokken onder dit kental met samen 921.000 toegekende nummers, verdeeld over 98 aanbieders — daarmee staat 033 op plaats 14 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 7 naar aantal reekshouders, goed voor 1,48% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 77 blokken (41,4% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Odido en Vodafone Libertel houdt de top drie 54,8% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Amersfoort — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

033 is Amersfoort met Leusden, Hoevelaken en Nijkerk. Het kental ligt geografisch in het hart van het land en telt door de vele hoofdkantoren in Amersfoort een ruim aandeel zakelijke reeksen.

Bron: ACM-register, stand 24-10-2026

Netnummer 033 in het kort

Netnummergebied
Amersfoort
Provincies
Utrecht, Gelderland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Amersfoort, Nijkerk, Leusden, Bunschoten, Woudenberg, Scherpenzeel
Deels in dit gebied
Putten, Soest, Renswoude
Oppervlakte (land)
ca. 255 km²
Opbouw van een nummer
033 + abonneenummer van 7 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 33 + abonneenummer
In het ACM-register
313 blokken, 98 aanbieders
Jongste toekenning
14 september 2026 (3Webapps)
Aangrenzende netnummers
0318, 0341, 0342, 0343, 035, 036

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 033 (Amersfoort) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 033; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
313blokken in het register
98aanbieders met toekenningen
921.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 033-nummers

KPN B.V. domineert het kental 033 met 41,4% van de toegekende nummers; de overige 97 aanbieders delen de rest. 13 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 033 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar 3Webapps op 14-9-2026. 9 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 033. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam77381.00041,4%28-8-199723-1-2023
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1486.0009,3%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Maastricht1138.0004,1%17-4-200915-1-2024
Ziggo B.V.Utrecht1937.0004%10-4-199831-3-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam633.0003,6%25-4-19973-5-2023
Routit B.V.Ede GLD1422.0002,4%28-9-201128-6-2023
Enreach B.V.Almere2020.0002,2%2-12-200819-11-2024
Verizon Nederland B.V.Amsterdam1120.0002,2%8-9-19977-4-2009
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht220.0002,2%7-6-200528-1-2009
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht312.0001,3%6-11-200025-5-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen312.0001,3%10-1-201312-11-2024
Digihero B.V.Rotterdam211.0001,2%22-10-200911-4-2019
Telio Netherlands B.V.Purmerend1010.0001,1%19-5-200926-1-2011
4tele.com B.V.Zevenbergen110.0001,1%4-2-20104-2-2010
Bird B.V.Amsterdam110.0001,1%15-11-202315-11-2023
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk110.0001,1%3-4-20063-4-2006
Esprit Telecom B.V.Utrecht110.0001,1%18-7-200818-7-2008
Globalcall B.V.Breda110.0001,1%18-3-200518-3-2005
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam110.0001,1%3-12-20073-12-2007
Scarlet N.V.Lelystad110.0001,1%25-7-200525-7-2005
VoipGrow B.V.'s-Gravenhage110.0001,1%8-8-20248-8-2024
VoipZeker B.V.Sassenheim110.0001,1%27-3-201227-3-2012
Voxbone S.A.Elsene110.0001,1%5-3-20075-3-2007
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0001,1%29-12-199829-12-1998
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam88.0000,9%3-2-202015-1-2021
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg77.0000,8%10-12-202010-12-2020
CM.COM Netherlands B.V.Breda55.0000,5%30-1-202012-11-2025
Destiny White Label Services B.V.Heerlen55.0000,5%25-5-201217-1-2022
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin33.0000,3%9-4-20209-4-2020
SpeakUp B.V.Enschede33.0000,3%25-6-200820-2-2017
Voys Partners B.V.Groningen33.0000,3%25-1-201318-3-2019
X2Com B.V.Rosmalen33.0000,3%2-6-201024-7-2025
Businesscom B.V.Veghel22.0000,2%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,2%9-3-20239-3-2023
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel22.0000,2%21-1-202016-6-2021
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,2%23-8-201328-9-2017
MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn22.0000,2%3-1-20133-8-2020
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,2%7-1-201311-12-2020
10Telecom B.V.Emmen11.0000,1%8-5-20208-5-2020
3Webapps B.V.'s-Gravenhage11.0000,1%14-9-202614-9-2026

De 40 grootste van 98 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 033

De oudste gedateerde toekenning onder 033 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 14 september 2026 (3Webapps B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 99 toegekende blokken. 222 van de 313 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (51×), 4.000 (9×), 2.000 (8×), 3.000 (6×) en 7.000 (5×). 1 blokken staan niet op "toegekend": 1 in afkoeling. Een blok in afkoeling is teruggegeven en mag pas na de wachttijd opnieuw worden uitgegeven; een geblokkeerd blok is door ACM buiten gebruik gesteld.

De reekshouders onder 033 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (7), Amsterdam (6) en 's-Gravenhage (4). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Amersfoort.

Alle blokken onder 033

De 150 laagste van 313 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
033200000003320009991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
033200100003320019991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
033200200003320029991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen2-11-2016toegekend
033200300003320039991.000Voys Partners B.V.Groningen18-1-2017toegekend
033200400003320049991.000SpeakUp B.V.Enschede20-2-2017toegekend
033200500003320059991.000SpeakUp B.V.Enschede20-2-2017toegekend
033200600003320069991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
033200700003320079991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
033200800003320089991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
033200900003320099991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
0332010000033201999910.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
033202000003320209991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
033202100003320219991.000———in afkoeling (tot 4-2-2027)
033202200003320229991.000Voys Partners B.V.Groningen25-1-2013toegekend
033202300003320239991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
033202400003320249991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
033202500003320259991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
033202600003320269991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
033202700003320279991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
033202800003320289991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
033202900003320299991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
033203000003320309991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
033203100003320319991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
033203200003320329991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
033203300003320339991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
033203400003320349991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
033203500003320359991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
033203600003320369991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
033203700003320379991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
033203800003320389991.000Raffel Internet B.V.Breda20-12-2013toegekend
033203900003320399991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
033204000003320409991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
033204100003320419991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
033204200003320429991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
033204300003320439991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
033204400003320449991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
033204500003320459991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
033204600003320469991.000VoIPStarr B.V.Rijswijk ZH3-5-2022toegekend
033204800003320489991.000Enreach B.V.Almere27-10-2014toegekend
033204900003320499991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
0332050000033205999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
0332060000033206999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht30-4-2014toegekend
033207000003320709991.000Voiped Wholesale B.V.Assen9-11-2020toegekend
033207100003320719991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
033207200003320729991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
033207300003320739991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
033207400003320749991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
033207500003320759991.000Enreach B.V.Almere5-10-2015toegekend
033207600003320769991.000voizXL B.V.Vianen UT15-10-2015toegekend
033207700003320779991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
033207800003320789991.000Enreach B.V.Almere22-11-2017toegekend
033207900003320799991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
033208000003320809991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
033208100003320819991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam28-11-2018toegekend
033208200003320829991.000Routit B.V.Ede GLD18-2-2019toegekend
033208300003320839991.000Voys Partners B.V.Groningen18-3-2019toegekend
033208400003320849991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda8-6-2022toegekend
033208500003320859991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
033208700003320879991.000Routit B.V.Ede GLD29-8-2019toegekend
033208800003320889991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
033208900003320899991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
033209000003320909991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
033209100003320919991.000Enreach B.V.Almere15-6-2016toegekend
033209200003320929991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
033209300003320939991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
033209400003320949991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen21-7-2017toegekend
033209500003320959991.000Routit B.V.Ede GLD29-8-2019toegekend
033209600003320969991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
033209700003320979991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
033209800003320989991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
033209900003320999991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
0332100000033210999910.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
0332110000033211999910.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
0332120000033212999910.000Bird B.V.Amsterdam15-11-2023toegekend
033213000003321309991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
033213100003321319991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
033213200003321329991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
033213300003321339991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
033213400003321349991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
033213500003321359991.000RGTN Wholesale Netherlands B.V.Maastricht20-4-2021toegekend
033213600003321369991.000Twilio Ireland Ltd.Dublin23-4-2025toegekend
033213700003321379991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda19-1-2022toegekend
033213900003321399991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
033214000003321409991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
033214100003321419991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
033214200003321429991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
033214300003321439991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
033214400003321449991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
033214500003321459991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
033214600003321469991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
033214700003321479991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
033214800003321489991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
033214900003321499991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
033215000003321509991.000Routit B.V.Ede GLD21-2-2023toegekend
033215100003321519991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda13-3-2023toegekend
033215300003321539991.000VoIP Fabric B.V.De Meern16-10-2023toegekend
033215400003321549991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht15-1-2024toegekend
033215500003321559991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht15-1-2024toegekend
033222200003322229991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
033230000003323009991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
033230100003323019991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
033230200003323029991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen17-1-2022toegekend
033230300003323039991.000Routit B.V.Ede GLD28-6-2023toegekend
033230400003323049991.000Routit B.V.Ede GLD28-6-2023toegekend
033230500003323059991.000Routit B.V.Ede GLD28-6-2023toegekend
033234000003323409991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
0332450000033245999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
033246000003324669997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0332470000033247999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
033253000003325309991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
033253200003325329991.000Routit B.V.Ede GLD24-5-2023toegekend
033253300003325389996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
033253900003325399991.000Routit B.V.Ede GLD24-5-2023toegekend
033254000003325429993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
033254400003325449991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
033254600003325469991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
033257000003325729993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
033257700003325779991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0332580000033258999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0332600000033260999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
0332770000033277999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0332850000033285999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0332860000033286999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0332880000033288999910.000Globalcall B.V.Breda18-3-2005toegekend
033298000003329889999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
033298900003329899991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
0332990000033299999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
033300000003330009991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
033300100003330019991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
033300200003330029991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
033301000003330109991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
033301100003330119991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend30-7-2009toegekend
033301200003330129991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend30-7-2009toegekend
033301300003330139991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend24-3-2010toegekend
033301400003330149991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend26-1-2011toegekend
033301500003330159991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend26-1-2011toegekend
033301600003330169991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend26-1-2011toegekend
033301700003330179991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend26-1-2011toegekend
033301800003330189991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend26-1-2011toegekend
033301900003330199991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend26-1-2011toegekend
033302000003330209991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
033303000003330309991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
033303100003330399999.000Routit B.V.Ede GLD13-1-2012toegekend
0333040000033304999910.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
033306000003330609991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
0333300000033330999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
033331000003333109991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
033331100003333119991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
033332000003333209991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
033332100003333219991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Utrecht

Utrecht telt 6 kentallen. Naar aantal blokken staat 033 op plaats 2 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0346 (Maarssen (Stichtse Vecht)) met 175 blokken en 86 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
030Utrecht7291052 mln
0346Maarssen (Stichtse Vecht)17586278.000
0348Woerden17486296.000
0343Doorn en Driebergen (Utrechtse Heuvelrug)16183271.000
0347Vianen15186222.000

Wat bezoekers checken en melden over 033-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

163zoekopdrachten
78verschillende nummers
157verschillende bezoekers

Netnummer 033 staat daarmee op plaats 6 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Per dag van de week

Drukste dag: vrijdag (22% van de zoekopdrachten); in het weekend 7%.

madiwodovrzazo

Per uur (Nederlandse tijd)

Drukste uur: 11–12 uur; tussen 8 en 17 uur 84% van de zoekopdrachten.

06121823

Beoordelingen en meldingen

Oplichting27% (3)
Telemarketing73% (8)
Betrouwbaar0% (0)

Meest gecheckte en gemelde nummers

NummerBeoordelingenMeldingenBezoekers
033-213 31 19oplichting 3, telemarketing 5—44
033-215 10 89telemarketing 2—5
033-208 41 83telemarketing 1—4
033-213 33 14——7
033-213 33 13——6
033-207 03 61——5
033-208 41 76——4
033-369 02 61——3

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 033-nummer

Gebeld door een 033-nummer: wat kunt u doen?

Bezoekers noemen nummers uit deze reeks vooral telemarketing. Zo handelt u:

  1. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

  2. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 033

Waar is netnummer 033?

033 is het netnummer van Amersfoort in de provincies Utrecht en Gelderland. Het netnummergebied is ongeveer 255 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 033?

Geheel of grotendeels: Amersfoort, Nijkerk, Leusden, Bunschoten, Woudenberg en Scherpenzeel. Deels: Putten, Soest en Renswoude. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 033-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 033 gevolgd door een abonneenummer van 7 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 33 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 033-nummers?

Het ACM-register telt onder 033 313 nummerblokken bij 98 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 41,4% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 14 september 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 033?

Het gebied van 033 grenst aan de netnummers 0318, 0341, 0342, 0343, 035 en 036.

Hoe vaak worden 033-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 78 verschillende 033-nummers 163 keer opgezocht door 157 bezoekers. Daarmee staat 033 op plaats 6 van 140 netnummers. Er zijn 11 beoordelingen gepubliceerd.

Wat doe ik als een 033-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.