Netnummer 0346 – Maarssen (Stichtse Vecht)

Het netnummer 0346 hoort bij Maarssen (Stichtse Vecht) (Utrecht). Het ACM-register telt 175 nummerblokken onder dit kental met samen 278.000 toegekende nummers, verdeeld over 86 aanbieders — daarmee staat 0346 op plaats 66 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 50 naar aantal reekshouders, goed voor 0,45% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 23 blokken (38,8% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en BT houdt de top drie 48,2% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Maarssen — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0346 in het kort

Netnummergebied
Maarssen (Stichtse Vecht)
Provincie
Utrecht
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Stichtse Vecht
Deels in dit gebied
De Bilt
Oppervlakte (land)
ca. 101 km²
Opbouw van een nummer
0346 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 346 + abonneenummer
In het ACM-register
175 blokken, 86 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0294, 0297, 030, 0348, 035

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0346 (Maarssen (Stichtse Vecht)) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0346; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
175blokken in het register
86aanbieders met toekenningen
278.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0346-nummers

Het kental 0346 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 38,8% van de toegekende nummers, en in totaal houden 86 aanbieders hier blokken. 18 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0346 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0346. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam23108.00038,8%28-8-199718-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht1313.0004,7%9-8-19996-1-2017
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam413.0004,7%25-4-19973-5-2023
Ziggo Services B.V.Utrecht312.0004,3%2-11-20058-9-2017
Esprit Telecom B.V.Utrecht110.0003,6%18-7-200818-7-2008
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage178.0002,9%29-5-202013-9-2023
Routit B.V.Ede GLD77.0002,5%28-9-201117-5-2024
Verizon Nederland B.V.Amsterdam66.0002,2%4-7-200531-3-2023
Enreach B.V.Almere55.0001,8%2-12-200819-11-2024
Vodafone Libertel B.V.Maastricht55.0001,8%17-4-200918-1-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,1%10-1-201312-11-2024
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht33.0001,1%17-5-200524-3-2015
Businesscom B.V.Veghel22.0000,7%26-6-201523-12-2024
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg22.0000,7%10-12-202010-12-2020
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht22.0000,7%21-3-200623-9-2013
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam22.0000,7%17-11-202017-11-2020
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,7%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0000,7%25-5-201222-9-2017
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,7%22-10-200915-3-2023
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,7%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,7%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0000,7%19-5-20097-12-2012
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,7%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,4%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,4%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,4%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,4%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,4%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,4%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,4%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,4%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,4%22-9-201722-9-2017
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,4%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,4%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,4%3-4-20063-4-2006
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,4%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,4%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,4%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,4%5-3-20265-3-2026
JSR IT B.V.Best11.0000,4%2-10-20202-10-2020

De 40 grootste van 86 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0346

De oudste gedateerde toekenning onder 0346 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 57 toegekende blokken. 148 van de 175 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 100 (10×), 10.000 (8×), 3.000 (3×), 8.000 (3×) en 7.000 (2×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0346 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (6), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Maarssen.

Alle blokken onder 0346

De 150 laagste van 175 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
034620000003462009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
034620100003462019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
034620200003462029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
034620300003462039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
034620400003462049991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
034620500003462059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
034620600003462069991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
034620700003462079991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
034620800003462089991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
034620900003462099991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
0346210000034621999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034622000003462209991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel20-6-2014toegekend
034622100003462219991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
034622300003462239991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
034622400003462249991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
034622500003462259991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
034622600003462269991.000Raffel Internet B.V.Breda24-3-2015toegekend
034622700003462279991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
034622800003462289991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
034622900003462299991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
034623000003462309991.000Routit B.V.Ede GLD26-6-2015toegekend
034623100003462319991.000Routit B.V.Ede GLD26-6-2015toegekend
034623200003462329991.000Routit B.V.Ede GLD26-6-2015toegekend
034623300003462339991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
034623400003462349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
034623500003462359991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
034623600003462369991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
034623700003462379991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
034623800003462389991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
034623900003462399991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
0346240000034624999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034625000003462529993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034625400003462549991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034625500003462559991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam31-3-2023toegekend
034625700003462599993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0346260000034626999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034627000003462709991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
034627100003462719991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
034627200003462729991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
034627300003462739991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
034627400003462749991.000VoIP Fabric B.V.De Meern16-10-2023toegekend
034627500003462759991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
034627600003462769991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
034627700003462779991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
034627800003462789991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
034627900003462799991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
034628000003462879998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034629000003462909991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034629100003462919991.000Routit B.V.Ede GLD24-5-2023toegekend
034629500003462959991.000Routit B.V.Ede GLD24-5-2023toegekend
034630000003463009991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
034630100003463019991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
034630200003463029991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
034630300003463039991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
034630400003463049991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-1-2023toegekend
034633000003463369997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034633800003463389991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034635000003463579998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034635900003463599991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034644000003464409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
034644100003464419991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
034644200003464429991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
034644300003464439991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
034644400003464449991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
034644500003464459991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
034644600003464469991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
034644700003464479991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
034644800003464489991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
034644900003464499991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
0346460000034646999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
034651000003465109991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
034651100003465119991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam30-6-2021toegekend
034651200003465129991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
034651300003465139991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
034651500003465159991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
034651600003465169991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
0346550000034655999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0346560000034656999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034657000003465769997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034657800003465799992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034658000003465879998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034658800003465889991.000Routit B.V.Ede GLD17-5-2024toegekend
034659000003465929993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034659400003465949991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034659700003465979991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
034659800003465989991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
034659900003465999991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034666600003466669991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
034670000003467009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
034670300003467039991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
034670400003467049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
034670700003467079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034671000003467109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034671100003467119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034671200003467129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034671300003467139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034671400003467149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034671500003467159991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht23-9-2013toegekend
034671600003467169991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
034672100003467219991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
034672200003467229991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
034672300003467239991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
034672400003467249991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
034672500003467259991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
034672600003467269991.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
034672700003467279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
034672800003467289991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
034672900003467299991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
034674000003467409991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht17-5-2005toegekend
034674100003467419991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht17-5-2005toegekend
03467420000346742099100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
03467421000346742199100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
03467422000346742299100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
03467423000346742399100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
03467424000346742499100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
03467425000346742599100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
03467426000346742699100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
03467427000346742799100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
03467428000346742899100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
03467429000346742999100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034674300003467439991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
034674400003467449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
034674500003467459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
034674600003467469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
034674700003467479991.000Signet B.V.Eindhoven1-12-2009toegekend
034674800003467489991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
034674900003467499991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
034675000003467509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034675100003467519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034675200003467529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034675300003467539991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034675400003467549991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
034675600003467569991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2012toegekend
034675700003467579991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
034675800003467589991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
034676000003467609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
034676200003467629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
034676300003467639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
034676400003467649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
034676700003467679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
034676800003467689991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
034676900003467699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
034678100003467819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
034678200003467829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
034678500003467859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
034678600003467869991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034678800003467889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
034678900003467899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk3-4-2006toegekend
034679000003467909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
034679100003467919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Utrecht

Utrecht telt 6 kentallen. Naar aantal blokken staat 0346 op plaats 3 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0348 (Woerden) met 174 blokken en 86 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
030Utrecht7291052 mln
033Amersfoort31398921.000
0348Woerden17486296.000
0343Doorn en Driebergen (Utrechtse Heuvelrug)16183271.000
0347Vianen15186222.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0346-nummer

Gebeld door een 0346-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0346

Waar is netnummer 0346?

0346 is het netnummer van Maarssen (Stichtse Vecht) in Utrecht. Het netnummergebied is ongeveer 101 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0346?

Geheel of grotendeels: Stichtse Vecht. Deels: De Bilt. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0346-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0346 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 346 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0346-nummers?

Het ACM-register telt onder 0346 175 nummerblokken bij 86 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 38,8% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0346?

Het gebied van 0346 grenst aan de netnummers 0294, 0297, 030, 0348 en 035.

Wat doe ik als een 0346-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.