Netnummer 0294 – Weesp

Het netnummer 0294 hoort bij Weesp (Noord-Holland). Het ACM-register telt 153 nummerblokken onder dit kental met samen 246.000 toegekende nummers, verdeeld over 84 aanbieders — daarmee staat 0294 op plaats 95 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 85 naar aantal reekshouders, goed voor 0,4% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 25 blokken (36,6% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met BT en Esprit Telecom houdt de top drie 45,2% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Weesp — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0294 in het kort

Netnummergebied
Weesp
Provincies
Noord-Holland, Utrecht
Deels in dit gebied
De Ronde Venen, Stichtse Vecht, Amsterdam, Wijdemeren, Gooise Meren, Diemen, Ouder-Amstel
Oppervlakte (land)
ca. 139 km²
Opbouw van een nummer
0294 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 294 + abonneenummer
In het ACM-register
153 blokken, 84 aanbieders
Jongste toekenning
2 maart 2026 (Fiber Services)
Aangrenzende netnummers
020, 0297, 0346, 035, 036

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0294 (Weesp) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0294; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
153blokken in het register
84aanbieders met toekenningen
246.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0294-nummers

Het kental 0294 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 36,6% van de toegekende nummers, en in totaal houden 84 aanbieders hier blokken. 21 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0294 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Fiber Services op 2-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0294. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam2590.00036,6%28-8-199718-1-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0004,5%25-4-199717-9-1997
Esprit Telecom B.V.Utrecht110.0004,1%18-7-200818-7-2008
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0004,1%16-8-200216-8-2002
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage99.0003,7%29-5-202013-9-2023
Ziggo B.V.Utrecht88.0003,3%23-2-20056-1-2017
Enreach B.V.Almere55.0002%2-12-200819-11-2024
Routit B.V.Ede GLD55.0002%28-9-201128-3-2019
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002%4-7-20054-7-2005
Vodafone Libertel B.V.Maastricht55.0002%17-4-20092-1-2014
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001,2%10-12-202010-12-2020
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,2%10-1-201312-11-2024
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam23.0001,2%17-11-202017-11-2020
Businesscom B.V.Veghel22.0000,8%26-6-201523-12-2024
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht22.0000,8%28-12-19986-12-2022
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,8%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0000,8%25-5-201222-9-2017
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,8%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,8%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,8%2-6-201022-10-2021
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22.0000,8%5-1-200424-3-2015
10Telecom B.V.Emmen11.0000,4%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,4%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,4%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,4%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,4%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,4%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,4%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,4%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,4%22-9-201722-9-2017
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,4%19-1-201619-1-2016
Digihero B.V.Rotterdam11.0000,4%22-10-200922-10-2009
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,4%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,4%3-4-20063-4-2006
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,4%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,4%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,4%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,4%29-6-202129-6-2021
KeenSystems V.o.f.Gemert11.0000,4%21-7-201121-7-2011
MKB VoiceBreda11.0000,4%2-10-20142-10-2014

De 40 grootste van 84 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0294

De oudste gedateerde toekenning onder 0294 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 2 maart 2026 (Fiber Services B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 40 toegekende blokken. 133 van de 153 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 2.000 (6×), 10.000 (4×), 9.000 (3×), 4.000 (2×) en 5.000 (2×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0294 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (6), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Weesp.

Alle blokken onder 0294

De 150 laagste van 153 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
029420000002942009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
029420100002942019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
029420200002942029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
029420300002942039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
029420400002942049991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
029420500002942059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
029420600002942069991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
029420700002942079991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
029420800002942089991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
029420900002942099991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
029421000002942119992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
029422000002942209991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
029422100002942219991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
029422300002942239991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
029422400002942249991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
029422500002942259991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
029422600002942269991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
029422700002942279991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
029422800002942289991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
029422900002942299991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
029423000002942349995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
029423600002942399994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
029424000002942409991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
029424100002942419991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
029424200002942429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
029424300002942439991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
029424400002942449991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
029424500002942459991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
029424600002942469991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
029424700002942479991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
029424800002942489991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
029424900002942499991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
029425000002942589999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
029426100002942699999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
029427000002942719992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
029428000002942889999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
029429000002942919992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
029429300002942939991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
029429500002942959991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
029429900002942999991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
029430000002943009991.000Voys Partners B.V.Groningen18-1-2017toegekend
029430100002943019991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
029430200002943029991.000Routit B.V.Ede GLD17-3-2017toegekend
029430300002943039991.000Routit B.V.Ede GLD17-3-2017toegekend
029430400002943049991.000Routit B.V.Ede GLD17-3-2017toegekend
029430500002943059991.000Enreach B.V.Almere21-3-2017toegekend
029430700002943079991.000Raffel Internet B.V.Breda1-12-2017toegekend
029430800002943089991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
029430900002943099991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
029431000002943109991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
029431100002943119991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
029431200002943129991.000Routit B.V.Ede GLD28-3-2019toegekend
029431300002943139991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
029431400002943149991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
029431500002943159991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
029431600002943169991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
029431700002943179991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
029431800002943189991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
029432000002943209991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
029432100002943219991.000Premium Routing GmbHKloten19-6-2017toegekend
0294410000029441999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
029443000002944339994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
029444000002944409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
029444100002944419991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
029444200002944429991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam29-6-2021toegekend
029444300002944439991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam9-5-2025toegekend
029445000002944559996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
029445700002944589992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
029446000002944629993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
029446500002944669992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
029447200002944729991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
029447700002944779991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
029447800002944789991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
029447900002944799991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
029448000002944849995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
029448900002944899991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
029449000002944969997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
029451500002945159991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
029455500002945559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
0294560000029456999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
029470000002947009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
029470200002947029991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
029470300002947039991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
029470400002947049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
029470500002947059991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
029470600002947069991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
029470700002947079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
029470800002947089991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
029471000002947109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
029471100002947119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
029471200002947129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
029471300002947139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
029471400002947149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
029471500002947159991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-12-2022toegekend
029472000002947209991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht5-1-2004toegekend
029472200002947229991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
029472300002947239991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
029472400002947249991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
029472500002947259991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht21-9-2009toegekend
029472600002947269991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
029472700002947279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
029472800002947289991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
029472900002947299991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
029474000002947409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
029474100002947419991.000Ziggo B.V.Utrecht23-2-2005toegekend
029474200002947429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
029474300002947439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
029474400002947449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
029474500002947459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
029474600002947469991.000Ziggo B.V.Utrecht4-8-2009toegekend
029474700002947479991.000Signet B.V.Eindhoven7-4-2009toegekend
029474800002947489991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
029475000002947509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
029475100002947519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
029475200002947529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
029475300002947539991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
029475400002947549991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
029475500002947559991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2012toegekend
029475800002947589991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
029476000002947609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
029476100002947619991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
029476200002947629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
029476300002947639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
029476400002947649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
029476500002947659991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
029476700002947679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
029476800002947689991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
029476900002947699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
0294770000029477999910.000Ziggo Services B.V.Utrecht16-8-2002toegekend
029478100002947819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
029478200002947829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
029478300002947839991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
029478400002947849991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
029478500002947859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
029478600002947869991.000Ziggo B.V.Utrecht4-8-2009toegekend
029478700002947879991.000Ziggo B.V.Utrecht11-4-2007toegekend
029478800002947889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
029478900002947899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk3-4-2006toegekend
029479000002947909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
029479100002947929992.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
029479300002947939991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
029479400002947949991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
029479500002947959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
029479600002947969991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
029479700002947979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
029479800002947989991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
029479900002947999991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht28-12-1998toegekend
0294800000029480999910.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
029481000002948109991.000Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam3-12-2007toegekend
029482000002948209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Noord-Holland

Noord-Holland telt 17 kentallen. Naar aantal blokken staat 0294 op plaats 11 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0227 (Medemblik) met 153 blokken en 83 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
020Amsterdam1.3991164,2 mln
023Haarlem355981,1 mln
035Hilversum (het Gooi)31298964.000
0297Aalsmeer en Uithoorn24886360.000
072Alkmaar24292734.000
0299Purmerend23486381.000
075Zaandam (Zaanstreek)20791625.000
0229Hoorn18185295.000
0251Beverwijk18185333.000
0223Den Helder16686249.000
0227Medemblik15383177.000
0226Noord-Scharwoude (Dijk en Waard)15083214.000
0228Enkhuizen14982220.000
0224Schagen14784193.000
0255IJmuiden (Velsen)13882192.000
0222Den Burg (Texel)12681153.000

Wat bezoekers checken en melden over 0294-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

Beoordelingen en meldingen

2 goedgekeurde meldingen: oplichtingspoging (1).

Meest gecheckte en gemelde nummers

NummerBeoordelingenMeldingenBezoekers
0294-31 41 02—16
0294-79 97 66—11

Gemelde nummers die met 0294 beginnen

Nummers met gepubliceerde meldingen van bezoekers.

Check een 0294-nummer

Gebeld door een 0294-nummer: wat kunt u doen?

Bezoekers hebben nummers uit deze reeks als oplichting gemeld. Zo handelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Geld kwijt of gegevens gedeeld? Bel direct uw bank en doe aangifte

    Laat uw bank rekening en passen blokkeren. Doe daarna aangifte bij de politie (online met DigiD, of op afspraak via 0900-8844). Bewaar het nummer, het tijdstip en eventuele berichten.

    Politie: aangifte van telefonische oplichting

  4. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0294

Waar is netnummer 0294?

0294 is het netnummer van Weesp in de provincies Noord-Holland en Utrecht. Het netnummergebied is ongeveer 139 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0294?

Deels: De Ronde Venen, Stichtse Vecht, Amsterdam, Wijdemeren, Gooise Meren, Diemen en Ouder-Amstel. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0294-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0294 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 294 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0294-nummers?

Het ACM-register telt onder 0294 153 nummerblokken bij 84 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 36,6% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 2 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0294?

Het gebied van 0294 grenst aan de netnummers 020, 0297, 0346, 035 en 036.

Wat doe ik als een 0294-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.