Netnummer 0255 – IJmuiden (Velsen)

Het netnummer 0255 hoort bij IJmuiden (Velsen) (Noord-Holland). Het ACM-register telt 138 nummerblokken onder dit kental met samen 192.000 toegekende nummers, verdeeld over 82 aanbieders — daarmee staat 0255 op plaats 118 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 124 naar aantal reekshouders, goed voor 0,31% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 11 blokken (24,5% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met BT en Ziggo houdt de top drie 35,4% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio IJmuiden — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0255 in het kort

Netnummergebied
IJmuiden (Velsen)
Provincie
Noord-Holland
Deels in dit gebied
Velsen
Oppervlakte (land)
ca. 22 km²
Opbouw van een nummer
0255 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 255 + abonneenummer
In het ACM-register
138 blokken, 82 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
023, 0251, 075

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0255 (IJmuiden (Velsen)) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0255; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
138blokken in het register
82aanbieders met toekenningen
192.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0255-nummers

Het kental 0255 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 24,5% van de toegekende nummers, en in totaal houden 82 aanbieders hier blokken. 21 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0255 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 7 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0255. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam1147.00024,5%28-8-199718-1-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0005,7%25-4-199717-9-1997
Ziggo B.V.Utrecht1010.0005,2%13-8-200720-3-2014
Esprit Telecom B.V.Utrecht110.0005,2%18-7-200818-7-2008
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage77.0003,6%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Maastricht66.0003,1%17-4-200912-1-2026
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht66.0003,1%16-5-200322-12-2005
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002,6%4-7-20054-7-2005
Enreach B.V.Almere44.0002,1%2-12-200819-11-2024
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001,6%10-12-202010-12-2020
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,6%10-1-201312-11-2024
Businesscom B.V.Veghel22.0001%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0001%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0001%25-5-201222-9-2017
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0001%23-8-201328-9-2017
Routit B.V.Ede GLD22.0001%28-9-201128-6-2023
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0001%7-1-201311-12-2020
Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk22.0001%16-11-20202-7-2025
X2Com B.V.Rosmalen22.0001%2-6-201022-10-2021
Ziggo Services B.V.Utrecht22.0001%8-9-20178-9-2017
10Telecom B.V.Emmen11.0000,5%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,5%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,5%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,5%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,5%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,5%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,5%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,5%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,5%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,5%28-12-199828-12-1998
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam11.0000,5%5-7-20235-7-2023
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,5%19-1-201619-1-2016
Digihero B.V.Rotterdam11.0000,5%22-10-200922-10-2009
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,5%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,5%3-4-20063-4-2006
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,5%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,5%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,5%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,5%5-3-20265-3-2026
KeenSystems V.o.f.Gemert11.0000,5%21-7-201121-7-2011

De 40 grootste van 82 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0255

De oudste gedateerde toekenning onder 0255 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 37 toegekende blokken. 128 van de 138 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (3×), 2.000 (2×), 5.000 (2×), 3.000 (1×) en 8.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0255 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (6), Amsterdam (4) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is IJmuiden.

Alle blokken onder 0255

Alle 138 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
025520000002552009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
025520100002552019991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
025520200002552029991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
025520300002552039991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
025520400002552049991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
025520500002552059991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
025520600002552069991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
025520700002552079991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
025520800002552089991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
025520900002552099991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
025521000002552109991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
025521100002552119991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
025521200002552129991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
025521300002552139991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
025521400002552149991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk2-7-2025toegekend
025521500002552159991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
025521600002552169991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
025521700002552179991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
025521800002552189991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
025521900002552199991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
025522000002552209991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
025522100002552219991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
025522200002552229991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
025522300002552239991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
025522400002552249991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
025522500002552259991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
025522600002552269991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
025522700002552279991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
025522800002552289991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
025522900002552299991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
025523000002552309991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
025523100002552319991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
025523200002552329991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-7-2023toegekend
025523300002552339991.000Raffel Internet B.V.Breda1-12-2017toegekend
025523400002552349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
025523500002552359991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
025523600002552369991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
025523700002552379991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
025523800002552389991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
025523900002552399991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
025544000002554409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
025544200002554429991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
025544300002554439991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
025544400002554449991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
025544500002554459991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
025550000002555009991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht16-5-2003toegekend
025550100002555019991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht16-5-2003toegekend
025550200002555029991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22-12-2005toegekend
025550300002555039991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22-12-2005toegekend
025550400002555049991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22-12-2005toegekend
025550500002555059991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22-12-2005toegekend
025550600002555069991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
025550700002555079991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
025550800002555089991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
025550900002555099991.000Routit B.V.Ede GLD28-6-2023toegekend
0255510000025551999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
025552000002555279998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
025553000002555389999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
025554000002555419992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
025554500002555499995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
025556000002555649995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
025556600002555679992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
025557700002555799993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
025570000002557009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
025570100002557019991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
025570200002557029991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht12-1-2026toegekend
025570300002557039991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
025570400002557049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
025570500002557059991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
025570600002557069991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
025570700002557079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
025570800002557089991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
025571000002557109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
025571100002557119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
025571200002557129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
025571300002557139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
025571400002557149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
025572100002557219991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
025572200002557229991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
025572300002557239991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
025572400002557249991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht21-9-2009toegekend
025572500002557259991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
025572600002557269991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
025572700002557279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
025572800002557289991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
025572900002557299991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
025574000002557409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
025574100002557419991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
025574200002557429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
025574300002557439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
025574400002557449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
025574500002557459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
025574600002557469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
025574700002557479991.000Signet B.V.Eindhoven1-12-2009toegekend
025574800002557489991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
025574900002557499991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
025575000002557509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
025575100002557519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
025575200002557529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
025575300002557539991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
025575400002557549991.000Ziggo B.V.Utrecht13-8-2007toegekend
025575500002557559991.000Ziggo B.V.Utrecht13-8-2007toegekend
025575600002557569991.000Ziggo B.V.Utrecht13-8-2007toegekend
025575700002557579991.000Ziggo B.V.Utrecht23-9-2008toegekend
025575800002557589991.000Ziggo B.V.Utrecht23-9-2008toegekend
025576000002557609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
025576100002557619991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
025576200002557629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
025576300002557639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
025576400002557649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
025576700002557679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
025576900002557699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
025578100002557819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
025578200002557829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
025578500002557859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
025578700002557879991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
025578800002557889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
025578900002557899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk3-4-2006toegekend
025579000002557909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
025579100002557919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
025579200002557929991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
025579300002557939991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
025579400002557949991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
025579500002557959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
025579600002557969991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
025579700002557979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
025579800002557989991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
025579900002557999991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht28-12-1998toegekend
0255800000025580999910.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
025582000002558209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
025583300002558339991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel4-3-2015toegekend
025583400002558349991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
0255850000025585999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
025587000002558709991.000Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam3-12-2007toegekend
025588000002558809991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
025588100002558819991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
025589000002558909991.000KPN B.V.Rotterdam20-1-2021toegekend
025589100002558919991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Noord-Holland

Noord-Holland telt 17 kentallen. Naar aantal blokken staat 0255 op plaats 16 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0224 (Schagen) met 147 blokken en 84 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
020Amsterdam1.3991164,2 mln
023Haarlem355981,1 mln
035Hilversum (het Gooi)31298964.000
0297Aalsmeer en Uithoorn24886360.000
072Alkmaar24292734.000
0299Purmerend23486381.000
075Zaandam (Zaanstreek)20791625.000
0229Hoorn18185295.000
0251Beverwijk18185333.000
0223Den Helder16686249.000
0227Medemblik15383177.000
0294Weesp15384246.000
0226Noord-Scharwoude (Dijk en Waard)15083214.000
0228Enkhuizen14982220.000
0224Schagen14784193.000
0222Den Burg (Texel)12681153.000

Wat bezoekers checken en melden over 0255-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

42zoekopdrachten
29verschillende nummers
40verschillende bezoekers

Netnummer 0255 staat daarmee op plaats 32 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Beoordelingen en meldingen

1 gepubliceerde beoordeling: oplichting 1. Percentages tonen we vanaf 5 beoordelingen.

Meest gecheckte en gemelde nummers

NummerBeoordelingenMeldingenBezoekers
0255-89 14 97——4

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0255-nummer

Gebeld door een 0255-nummer: wat kunt u doen?

Bezoekers hebben nummers uit deze reeks als oplichting gemeld. Zo handelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Geld kwijt of gegevens gedeeld? Bel direct uw bank en doe aangifte

    Laat uw bank rekening en passen blokkeren. Doe daarna aangifte bij de politie (online met DigiD, of op afspraak via 0900-8844). Bewaar het nummer, het tijdstip en eventuele berichten.

    Politie: aangifte van telefonische oplichting

  4. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0255

Waar is netnummer 0255?

0255 is het netnummer van IJmuiden (Velsen) in Noord-Holland. Het netnummergebied is ongeveer 22 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0255?

Deels: Velsen. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0255-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0255 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 255 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0255-nummers?

Het ACM-register telt onder 0255 138 nummerblokken bij 82 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 24,5% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0255?

Het gebied van 0255 grenst aan de netnummers 023, 0251 en 075.

Hoe vaak worden 0255-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 29 verschillende 0255-nummers 42 keer opgezocht door 40 bezoekers. Daarmee staat 0255 op plaats 32 van 140 netnummers. Er zijn 1 beoordelingen gepubliceerd.

Wat doe ik als een 0255-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.