Netnummer 0223 – Den Helder

Het netnummer 0223 hoort bij Den Helder (Noord-Holland). Het ACM-register telt 166 nummerblokken onder dit kental met samen 249.000 toegekende nummers, verdeeld over 86 aanbieders — daarmee staat 0223 op plaats 77 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 50 naar aantal reekshouders, goed voor 0,4% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 18 blokken (36,9% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en BT houdt de top drie 47,3% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Den Helder — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0223 in het kort

Netnummergebied
Den Helder
Provincie
Noord-Holland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Den Helder
Deels in dit gebied
Hollands Kroon, Schagen
Oppervlakte (land)
ca. 104 km²
Opbouw van een nummer
0223 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 223 + abonneenummer
In het ACM-register
166 blokken, 86 aanbieders
Jongste toekenning
14 september 2026 (3Webapps)
Aangrenzende netnummers
0224, 0227

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0223 (Den Helder) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0223; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
166blokken in het register
86aanbieders met toekenningen
249.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0223-nummers

Het kental 0223 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 36,9% van de toegekende nummers, en in totaal houden 86 aanbieders hier blokken. 20 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0223 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar 3Webapps op 14-9-2026. 6 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0223. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam1892.00036,9%28-8-199718-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht1515.0006%28-3-200220-3-2014
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0004,4%25-4-199717-9-1997
Routit B.V.Ede GLD88.0003,2%28-9-201117-6-2015
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage77.0002,8%29-5-202013-9-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam66.0002,4%8-9-19974-7-2005
Vodafone Libertel B.V.Utrecht66.0002,4%17-4-20097-6-2023
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht66.0002,4%5-1-200428-2-2007
Enreach B.V.Almere55.0002%2-12-200819-11-2024
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg44.0001,6%10-12-202010-12-2020
Ziggo Services B.V.Utrecht44.0001,6%8-9-20178-9-2017
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,2%10-1-201312-11-2024
Businesscom B.V.Veghel22.0000,8%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,8%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0000,8%25-5-201222-9-2017
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,8%22-10-200911-4-2019
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,8%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,8%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,8%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,8%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,4%8-5-20208-5-2020
3Webapps B.V.'s-Gravenhage11.0000,4%14-9-202614-9-2026
4tele.com B.V.Zevenbergen11.0000,4%4-2-20104-2-2010
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,4%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,4%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,4%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,4%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,4%13-10-201613-10-2016
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,4%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,4%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,4%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,4%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,4%28-12-199828-12-1998
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam11.0000,4%5-7-20235-7-2023
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,4%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,4%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,4%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,4%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,4%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,4%3-12-20073-12-2007

De 40 grootste van 86 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0223

De oudste gedateerde toekenning onder 0223 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 14 september 2026 (3Webapps B.V.). De drukste periode was 2005–2009 met 38 toegekende blokken. 153 van de 166 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (5×), 2.000 (2×), 6.000 (2×), 9.000 (2×) en 5.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0223 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (7), 's-Gravenhage (4) en Amsterdam (4). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Den Helder.

Alle blokken onder 0223

De 150 laagste van 166 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
022320000002232009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
022320100002232019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
022320200002232029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
022320300002232039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
022320400002232049991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
022320500002232059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
022320600002232069991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
022320700002232079991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
022320800002232089991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
022320900002232099991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
022321000002232109991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
022321100002232119991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
022321300002232139991.000Routit B.V.Ede GLD16-9-2014toegekend
022321400002232149991.000Routit B.V.Ede GLD16-9-2014toegekend
022321500002232159991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
022321600002232169991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
022321700002232179991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
022321800002232189991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
022321900002232199991.000Routit B.V.Ede GLD17-6-2015toegekend
0223220000022322999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
022323000002232309991.000Routit B.V.Ede GLD17-6-2015toegekend
022323100002232319991.000Routit B.V.Ede GLD17-6-2015toegekend
022323200002232329991.000Routit B.V.Ede GLD17-6-2015toegekend
022323300002232339991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
022323400002232349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
022323500002232359991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
022323600002232369991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
022323700002232379991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
022323800002232389991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
022323900002232399991.000Enreach B.V.Almere15-6-2016toegekend
022324000002232409991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
022324100002232419991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
022324200002232429991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
022324300002232439991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
022324400002232449991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-7-2023toegekend
022324500002232459991.000Raffel Internet B.V.Breda1-12-2017toegekend
022324600002232469991.000Enreach B.V.Almere22-11-2017toegekend
022324700002232479991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
022324800002232489991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
022324900002232499991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
022333000002233309991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
022333100002233319991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
022333200002233329991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
022333300002233339991.0003Webapps B.V.'s-Gravenhage14-9-2026toegekend
022333400002233349991.000Budget Phone Company B.V.Rotterdam13-10-2016toegekend
022333500002233359991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
022333700002233379991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
022333800002233389991.000Kabeltex B.V.Den Burg22-7-2019toegekend
022333900002233399991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
022344000002234409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
022344100002234419991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
022344200002234429991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
022344300002234439991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
022344400002234449991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
022344500002234459991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
022344600002234469991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
022352000002235259996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022353100002235379997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022354000002235409991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022354200002235429991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022356500002235659991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
022360300002236039991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
022360400002236049991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
0223610000022361999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022362000002236289999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0223630000022363999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022364000002236489999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0223650000022365999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022366000002236619992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022366800002236699992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022367000002236749995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022367700002236779991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022367800002236789991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
022368000002236859996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022368800002236889991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0223690000022369999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022370000002237009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
022370300002237039991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
022370400002237049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
022370500002237059991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
022370600002237069991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
022370700002237079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
022370800002237089991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
022370900002237099991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
022371100002237119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam8-9-1997toegekend
022371200002237129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
022371300002237139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
022371400002237149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
022371500002237159991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
022371600002237169991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
022371700002237179991.000Routit B.V.Ede GLD7-8-2013toegekend
022371800002237189991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
022372000002237209991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht5-1-2004toegekend
022372100002237219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht18-2-2005toegekend
022372200002237229991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht18-2-2005toegekend
022372400002237249991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-2-2007toegekend
022372500002237259991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-2-2007toegekend
022372600002237269991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-2-2007toegekend
022372700002237279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
022372800002237289991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
022372900002237299991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
022374000002237409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
022374100002237419991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
022374200002237429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
022374300002237439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
022374400002237449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
022374500002237459991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht21-9-2009toegekend
022374600002237469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
022374700002237479991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
022374800002237489991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
022374900002237499991.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
022375000002237509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
022375200002237529991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
022375300002237539991.000Ziggo B.V.Utrecht13-8-2007toegekend
022375400002237549991.000Ziggo B.V.Utrecht13-8-2007toegekend
022375500002237559991.000Ziggo B.V.Utrecht28-3-2002toegekend
022375600002237569991.000Ziggo B.V.Utrecht13-8-2007toegekend
022375700002237579991.000Ziggo B.V.Utrecht13-8-2007toegekend
022375800002237589991.000Ziggo B.V.Utrecht13-8-2007toegekend
022375900002237599991.000Ziggo B.V.Utrecht13-8-2007toegekend
022376000002237609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
022376100002237619991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
022376200002237629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
022376300002237639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
022376400002237649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
022376600002237669991.0004tele.com B.V.Zevenbergen4-2-2010toegekend
022376700002237679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
022376800002237689991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
022376900002237699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
022378000002237809991.000Signet B.V.Eindhoven1-12-2009toegekend
022378200002237829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
022378300002237839991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
022378400002237849991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
022378500002237859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
022378600002237869991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
022378700002237879991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
022378800002237889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
022378900002237899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
022379000002237909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
022379100002237919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
022379200002237929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
022379300002237939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
022379400002237949991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
022379500002237959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
022379600002237969991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
022379700002237979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
022379800002237989991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
022379900002237999991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht28-12-1998toegekend
022380000002238009991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
022380100002238019991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Noord-Holland

Noord-Holland telt 17 kentallen. Naar aantal blokken staat 0223 op plaats 10 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0227 (Medemblik) met 153 blokken en 83 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
020Amsterdam1.3991164,2 mln
023Haarlem355981,1 mln
035Hilversum (het Gooi)31298964.000
0297Aalsmeer en Uithoorn24886360.000
072Alkmaar24292734.000
0299Purmerend23486381.000
075Zaandam (Zaanstreek)20791625.000
0229Hoorn18185295.000
0251Beverwijk18185333.000
0227Medemblik15383177.000
0294Weesp15384246.000
0226Noord-Scharwoude (Dijk en Waard)15083214.000
0228Enkhuizen14982220.000
0224Schagen14784193.000
0255IJmuiden (Velsen)13882192.000
0222Den Burg (Texel)12681153.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0223-nummer

Gebeld door een 0223-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0223

Waar is netnummer 0223?

0223 is het netnummer van Den Helder in Noord-Holland. Het netnummergebied is ongeveer 104 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0223?

Geheel of grotendeels: Den Helder. Deels: Hollands Kroon en Schagen. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0223-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0223 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 223 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0223-nummers?

Het ACM-register telt onder 0223 166 nummerblokken bij 86 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 36,9% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 14 september 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0223?

Het gebied van 0223 grenst aan de netnummers 0224 en 0227.

Wat doe ik als een 0223-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.