Netnummer 0229 – Hoorn

Het netnummer 0229 hoort bij Hoorn (Noord-Holland). Het ACM-register telt 181 nummerblokken onder dit kental met samen 295.000 toegekende nummers, verdeeld over 85 aanbieders — daarmee staat 0229 op plaats 61 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 65 naar aantal reekshouders, goed voor 0,47% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 27 blokken (40,7% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en BT houdt de top drie 53,9% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Hoorn — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0229 in het kort

Netnummergebied
Hoorn
Provincie
Noord-Holland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Medemblik, Koggenland, Hoorn
Deels in dit gebied
Drechterland, Opmeer
Oppervlakte (land)
ca. 189 km²
Opbouw van een nummer
0229 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 229 + abonneenummer
In het ACM-register
181 blokken, 85 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0224, 0226, 0227, 0228, 0299, 072

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0229 (Hoorn) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0229; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
181blokken in het register
85aanbieders met toekenningen
295.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0229-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0229 met 40,7% van de toegekende nummers; de overige 84 aanbieders delen de rest. 17 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0229 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0229. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam27120.00040,7%28-8-199718-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht1628.0009,5%13-8-200720-3-2014
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0003,7%25-4-199717-9-1997
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage99.0003,1%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Utrecht99.0003,1%17-4-20097-6-2023
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht88.0002,7%20-5-200324-3-2015
Enreach B.V.Almere66.0002%2-12-200819-11-2024
Verizon Nederland B.V.Amsterdam66.0002%8-9-19974-7-2005
Routit B.V.Ede GLD55.0001,7%28-9-201128-1-2015
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001%10-12-202010-12-2020
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0001%25-5-201229-4-2021
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001%10-1-201312-11-2024
Businesscom B.V.Veghel22.0000,7%26-6-201523-12-2024
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht22.0000,7%28-12-19986-12-2022
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam22.0000,7%1-2-20225-7-2023
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,7%9-3-20239-3-2023
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,7%22-10-200911-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk22.0000,7%3-4-20063-4-2006
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,7%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,7%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,7%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0000,7%19-5-20097-12-2012
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,7%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,3%8-5-20208-5-2020
4tele.com B.V.Zevenbergen11.0000,3%4-2-20104-2-2010
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,3%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,3%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,3%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,3%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,3%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,3%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,3%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,3%22-9-201722-9-2017
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,3%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,3%3-4-20193-4-2019
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,3%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,3%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,3%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,3%5-3-20265-3-2026
KeenSystems V.o.f.Gemert11.0000,3%21-7-201121-7-2011

De 40 grootste van 85 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0229

De oudste gedateerde toekenning onder 0229 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 45 toegekende blokken. 159 van de 181 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (7×), 3.000 (4×), 2.000 (3×), 4.000 (3×) en 6.000 (3×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0229 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (6), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Hoorn.

Alle blokken onder 0229

De 150 laagste van 181 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
022920100002292049994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022920600002292069991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022920800002292089991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
0229210000022921999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022922000002292209991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
022922100002292219991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
022922200002292229991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
022922300002292239991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
022922400002292249991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
022922500002292259991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
022922600002292269991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
022922700002292279991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
022922800002292289991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
022922900002292299991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
0229230000022923999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0229240000022924999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022925000002292539994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022925500002292559991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022925700002292579991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
022925800002292599992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0229260000022926999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0229270000022927999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022928000002292859996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022928700002292879991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022928900002292899991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022929100002292919991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022929400002292999996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022930000002293009991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
022930100002293019991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
022930200002293029991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
022930400002293049991.000Routit B.V.Ede GLD28-1-2015toegekend
022930500002293059991.000Routit B.V.Ede GLD28-1-2015toegekend
022930600002293069991.000Routit B.V.Ede GLD28-1-2015toegekend
022930700002293079991.000Routit B.V.Ede GLD28-1-2015toegekend
022930800002293089991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
022930900002293099991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
022931000002293109991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
022931100002293119991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
022931200002293129991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
022931300002293139991.000Voys Partners B.V.Groningen13-8-2015toegekend
022931400002293149991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
022931500002293159991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
022931600002293169991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
022931700002293179991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
022931800002293189991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
022931900002293199991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
022932000002293209991.000VoIP Fabric B.V.De Meern16-10-2023toegekend
022932100002293219991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
0229330000022933999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
022934000002293409991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-4-2016toegekend
022934100002293419991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
022934200002293429991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
022934300002293439991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
022934400002293449991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
022934500002293459991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
022934600002293469991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
022934700002293479991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
022934800002293489991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
022934900002293499991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen29-4-2021toegekend
022944000002294409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
022944100002294419991.000Raffel Internet B.V.Breda1-12-2017toegekend
022944200002294429991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
022944300002294439991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
022944400002294449991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
022944500002294459991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-7-2023toegekend
022944600002294469991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam1-2-2022toegekend
022950100002295099999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022951000002295109991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
022951100002295119991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
022951500002295159991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
022953700002295379991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
022953800002295389991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
022954000002295459996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022954700002295489992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022955100002295539993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022956100002295639993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022957100002295799999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022958100002295849994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022958800002295889991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022959000002295929993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022959900002295999991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022970000002297009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
022970100002297039993.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2012toegekend
022970400002297049991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht15-1-2010toegekend
022970500002297059991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
022970600002297069991.000Enreach B.V.Almere12-7-2013toegekend
022970700002297079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
022970800002297089991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
022970900002297099991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
022971100002297119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam8-9-1997toegekend
022971200002297129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
022971300002297139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
022971400002297149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
022971500002297159991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
022971600002297169991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
022971700002297179991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
022971800002297189991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
022971900002297199991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-12-2022toegekend
022972100002297219991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
022972200002297229991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
022972300002297239991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
022972400002297249991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
022972500002297269992.000Ziggo B.V.Utrecht10-10-2011toegekend
022972700002297279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
022972800002297289991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
022972900002297299991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
022974100002297419991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
022974200002297429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
022974300002297439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
022974400002297449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
022974500002297459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
022974600002297469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
022974700002297479991.000Signet B.V.Eindhoven1-12-2009toegekend
022974800002297489991.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
022974900002297499991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
022975000002297509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
022975100002297519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
022975200002297529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
022975300002297539991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
022975400002297549991.000Ziggo B.V.Utrecht13-8-2007toegekend
022975500002297559991.000Ziggo B.V.Utrecht13-8-2007toegekend
022975600002297569991.000Ziggo B.V.Utrecht13-8-2007toegekend
022975700002297579991.000Ziggo B.V.Utrecht13-8-2007toegekend
022975800002297589991.000Ziggo B.V.Utrecht13-8-2007toegekend
022975900002297599991.000Ziggo B.V.Utrecht13-8-2007toegekend
022976000002297609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
022976100002297619991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
022976200002297629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
022976300002297639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
022976400002297649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
022976500002297659991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
022976600002297669991.0004tele.com B.V.Zevenbergen4-2-2010toegekend
022976700002297679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
022976800002297689991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
022976900002297699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
022978100002297819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
022978200002297829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
022978300002297839991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
022978400002297849991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
022978500002297859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
022978800002297889991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk3-4-2006toegekend
022978900002297899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk3-4-2006toegekend
022979000002297909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
022979100002297919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
022979200002297929991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht27-7-2011toegekend
022979300002297939991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
022979400002297949991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
022979500002297959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
022979600002297969991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
022979700002297979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Noord-Holland

Noord-Holland telt 17 kentallen. Naar aantal blokken staat 0229 op plaats 8 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0251 (Beverwijk) met 181 blokken en 85 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
020Amsterdam1.3991164,2 mln
023Haarlem355981,1 mln
035Hilversum (het Gooi)31298964.000
0297Aalsmeer en Uithoorn24886360.000
072Alkmaar24292734.000
0299Purmerend23486381.000
075Zaandam (Zaanstreek)20791625.000
0251Beverwijk18185333.000
0223Den Helder16686249.000
0227Medemblik15383177.000
0294Weesp15384246.000
0226Noord-Scharwoude (Dijk en Waard)15083214.000
0228Enkhuizen14982220.000
0224Schagen14784193.000
0255IJmuiden (Velsen)13882192.000
0222Den Burg (Texel)12681153.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0229-nummer

Gebeld door een 0229-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0229

Waar is netnummer 0229?

0229 is het netnummer van Hoorn in Noord-Holland. Het netnummergebied is ongeveer 189 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0229?

Geheel of grotendeels: Medemblik, Koggenland en Hoorn. Deels: Drechterland en Opmeer. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0229-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0229 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 229 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0229-nummers?

Het ACM-register telt onder 0229 181 nummerblokken bij 85 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 40,7% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0229?

Het gebied van 0229 grenst aan de netnummers 0224, 0226, 0227, 0228, 0299 en 072.

Wat doe ik als een 0229-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.