Netnummer 0227 – Medemblik

Het netnummer 0227 hoort bij Medemblik (Noord-Holland). Het ACM-register telt 153 nummerblokken onder dit kental met samen 177.000 toegekende nummers, verdeeld over 83 aanbieders — daarmee staat 0227 op plaats 95 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 105 naar aantal reekshouders, goed voor 0,28% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 17 blokken (23,2% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en BT houdt de top drie 35,6% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Medemblik — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0227 in het kort

Netnummergebied
Medemblik
Provincie
Noord-Holland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Hollands Kroon
Deels in dit gebied
Medemblik
Oppervlakte (land)
ca. 244 km²
Opbouw van een nummer
0227 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 227 + abonneenummer
In het ACM-register
153 blokken, 83 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0223, 0224, 0228, 0229, 0515

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0227 (Medemblik) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0227; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
153blokken in het register
83aanbieders met toekenningen
177.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0227-nummers

Het kental 0227 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 23,2% van de toegekende nummers, en in totaal houden 83 aanbieders hier blokken. 18 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0227 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0227. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam1741.00023,2%28-8-199718-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht1111.0006,2%9-8-19996-1-2017
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0006,2%25-4-199717-9-1997
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage145.0002,8%29-5-202013-9-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002,8%4-7-20054-7-2005
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht55.0002,8%5-1-200422-12-2005
Enreach B.V.Almere44.0002,3%2-12-200819-11-2024
Vodafone Libertel B.V.Maastricht44.0002,3%17-4-20092-1-2014
Digihero B.V.Rotterdam33.0001,7%22-10-200915-3-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,7%10-1-201312-11-2024
Businesscom B.V.Veghel22.0001,1%26-6-201523-12-2024
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg22.0001,1%10-12-202010-12-2020
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam22.0001,1%1-2-20225-7-2023
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0001,1%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0001,1%25-5-201222-9-2017
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0001,1%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0001,1%23-8-201328-9-2017
MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn22.0001,1%3-1-201317-12-2014
Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam22.0001,1%1-6-20175-11-2020
Routit B.V.Ede GLD22.0001,1%28-9-201123-1-2024
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0001,1%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0001,1%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,6%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,6%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,6%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,6%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,6%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,6%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,6%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,6%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,6%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,6%28-12-199828-12-1998
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,6%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,6%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,6%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,6%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,6%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,6%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,6%5-3-20265-3-2026
Kabeltex B.V.Den Burg11.0000,6%22-7-201922-7-2019

De 40 grootste van 83 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0227

De oudste gedateerde toekenning onder 0227 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 45 toegekende blokken. 136 van de 153 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 100 (10×), 4.000 (2×), 5.000 (2×), 10.000 (2×) en 2.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0227 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Amsterdam (5), Utrecht (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Medemblik.

Alle blokken onder 0227

De 150 laagste van 153 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
022720000002272009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
022720100002272019991.000Voys Partners B.V.Groningen25-1-2013toegekend
022720200002272029991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
022720300002272039991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
022720400002272049991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
022720500002272059991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
022720600002272069991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
022720700002272079991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
022720800002272089991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
022720900002272099991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
022721000002272109991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
022721100002272119991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
022721200002272129991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
022721400002272149991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
022721500002272159991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
022721600002272169991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
022721700002272179991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
022721800002272189991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
022721900002272199991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
0227220000022722999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
022723000002272309991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
022723100002272319991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
022723200002272329991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
022723300002272339991.000Enreach B.V.Almere15-6-2016toegekend
022723400002272349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
022723500002272359991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
022723600002272369991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
022723700002272379991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
022723800002272389991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
022723900002272399991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
022744000002274409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
022744100002274419991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam1-6-2017toegekend
022744200002274429991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
022744300002274439991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
022744400002274449991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
022744500002274459991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-7-2023toegekend
022744600002274469991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
022744700002274479991.000Kabeltex B.V.Den Burg22-7-2019toegekend
022744800002274489991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
022744900002274499991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
022750100002275049994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022750600002275069991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022751000002275139994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0227540000022754999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022755500002275559991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022756000002275609991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
022756100002275619991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
022756200002275629991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
022756300002275639991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn17-12-2014toegekend
022756400002275649991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
022756500002275659991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
022756600002275669991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
022756700002275679991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam1-2-2022toegekend
022756800002275689991.000Routit B.V.Ede GLD23-1-2024toegekend
022756900002275699991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
022757000002275709991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022757700002275779991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022758100002275819991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022758300002275839991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022759100002275959995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022760000002276049995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022760600002276069991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022760800002276099992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022765600002276569991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022766300002276639991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022770000002277009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
022770200002277029991.000Raffel Internet B.V.Breda1-12-2017toegekend
022770300002277039991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
022770400002277049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
022770500002277059991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
022770600002277069991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
022770700002277079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
022771000002277109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
022771100002277119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
022771200002277129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
022771300002277139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
022771400002277149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
022772000002277209991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht5-1-2004toegekend
022772200002277229991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
022772300002277239991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
022772400002277249991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22-12-2005toegekend
022772500002277259991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22-12-2005toegekend
022772600002277269991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22-12-2005toegekend
022772700002277279991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22-12-2005toegekend
022772800002277289991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
022772900002277299991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
022774000002277409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
022774100002277419991.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
02277420000227742099100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
02277421000227742199100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
02277422000227742299100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
02277423000227742399100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
02277424000227742499100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
02277425000227742599100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
02277426000227742699100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
02277427000227742799100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
02277428000227742899100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
02277429000227742999100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
022774300002277439991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2000toegekend
022774400002277449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
022774500002277459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
022774600002277469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
022774700002277479991.000Signet B.V.Eindhoven1-12-2009toegekend
022774800002277489991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
022774900002277499991.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
022775000002277509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
022775100002277519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
022775400002277549991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
022775700002277579991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
022775800002277589991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
022775900002277599991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam5-11-2020toegekend
022776000002277609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
022776200002277629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
022776300002277639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
022776400002277649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
022776700002277679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
022776800002277689991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
022776900002277699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
022777500002277759991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
022777600002277769991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
022777700002277779991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
022778100002277819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
022778200002277829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
022778300002277839991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
022778400002277849991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
022778500002277859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
022778600002277869991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
022778700002277879991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
022778800002277889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
022778900002277899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
022779000002277909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
022779100002277919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
022779200002277929991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
022779300002277939991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
022779400002277949991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
022779500002277959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
022779600002277969991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
022779700002277979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
022779800002277989991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
022779900002277999991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht28-12-1998toegekend
022780000002278009991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
022780100002278019991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
022782000002278209991.000Ziggo B.V.Utrecht13-8-2007toegekend
022782100002278219991.000Ziggo B.V.Utrecht13-8-2007toegekend
022782200002278229991.000Ziggo B.V.Utrecht9-8-1999toegekend
022782300002278239991.000Ziggo B.V.Utrecht13-8-2007toegekend
022782400002278249991.000Ziggo B.V.Utrecht23-9-2008toegekend
022782500002278259991.000Ziggo B.V.Utrecht23-9-2008toegekend
022783300002278339991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel4-3-2015toegekend
022786000002278609991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Noord-Holland

Noord-Holland telt 17 kentallen. Naar aantal blokken staat 0227 op plaats 11 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0294 (Weesp) met 153 blokken en 84 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
020Amsterdam1.3991164,2 mln
023Haarlem355981,1 mln
035Hilversum (het Gooi)31298964.000
0297Aalsmeer en Uithoorn24886360.000
072Alkmaar24292734.000
0299Purmerend23486381.000
075Zaandam (Zaanstreek)20791625.000
0229Hoorn18185295.000
0251Beverwijk18185333.000
0223Den Helder16686249.000
0294Weesp15384246.000
0226Noord-Scharwoude (Dijk en Waard)15083214.000
0228Enkhuizen14982220.000
0224Schagen14784193.000
0255IJmuiden (Velsen)13882192.000
0222Den Burg (Texel)12681153.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0227-nummer

Gebeld door een 0227-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0227

Waar is netnummer 0227?

0227 is het netnummer van Medemblik in Noord-Holland. Het netnummergebied is ongeveer 244 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0227?

Geheel of grotendeels: Hollands Kroon. Deels: Medemblik. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0227-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0227 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 227 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0227-nummers?

Het ACM-register telt onder 0227 153 nummerblokken bij 83 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 23,2% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0227?

Het gebied van 0227 grenst aan de netnummers 0223, 0224, 0228, 0229 en 0515.

Wat doe ik als een 0227-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.