Netnummer 035 – Hilversum (het Gooi)

Het netnummer 035 hoort bij Hilversum (het Gooi) (Noord-Holland). Het ACM-register telt 312 nummerblokken onder dit kental met samen 964.000 toegekende nummers, verdeeld over 98 aanbieders — daarmee staat 035 op plaats 15 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 7 naar aantal reekshouders, goed voor 1,55% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 95 blokken (48,7% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Odido en Vodafone Libertel houdt de top drie 59,8% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Hilversum — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

035 is Hilversum en het Gooi: Bussum, Naarden, Huizen, Laren en Blaricum. Het mediacluster in Hilversum maakt dit tot een kental met veel omroep- en productiebedrijven onder de reekshouders.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 035 in het kort

Netnummergebied
Hilversum (het Gooi)
Provincies
Noord-Holland, Utrecht
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Wijdemeren, Hilversum, Baarn, Eemnes, Gooise Meren, Soest, Huizen, Laren (NH.), Blaricum
Deels in dit gebied
De Bilt
Oppervlakte (land)
ca. 272 km²
Opbouw van een nummer
035 + abonneenummer van 7 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 35 + abonneenummer
In het ACM-register
312 blokken, 98 aanbieders
Jongste toekenning
14 september 2026 (3Webapps)
Aangrenzende netnummers
0294, 030, 033, 0346, 036

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 035 (Hilversum (het Gooi)) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 035; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
312blokken in het register
98aanbieders met toekenningen
964.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 035-nummers

KPN B.V. domineert het kental 035 met 48,7% van de toegekende nummers; de overige 97 aanbieders delen de rest. 18 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 035 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar 3Webapps op 14-9-2026. 8 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 035. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam95469.00048,7%28-8-199723-1-2023
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1367.0007%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Utrecht2240.0004,1%17-4-20097-6-2023
Ziggo B.V.Utrecht1432.0003,3%10-4-199820-3-2014
Enreach B.V.Almere1624.0002,5%2-12-200819-11-2024
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen624.0002,5%10-1-201312-11-2024
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam321.0002,2%25-4-19973-5-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam220.0002,1%13-7-20004-7-2005
Ziggo Services B.V.Utrecht220.0002,1%28-2-200115-7-2002
Routit B.V.Ede GLD1616.0001,7%28-9-201121-2-2023
Digihero B.V.Rotterdam211.0001,1%22-10-200911-4-2019
Telio Netherlands B.V.Purmerend1010.0001%19-5-200916-12-2011
4tele.com B.V.Zevenbergen110.0001%4-2-20104-2-2010
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht110.0001%28-12-199828-12-1998
Esprit Telecom B.V.Utrecht110.0001%18-7-200818-7-2008
Globalcall B.V.Breda110.0001%1-2-20061-2-2006
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam110.0001%3-12-20073-12-2007
Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam110.0001%8-10-20078-10-2007
Scarlet N.V.Lelystad110.0001%25-7-200525-7-2005
VoipGrow B.V.'s-Gravenhage110.0001%8-8-20248-8-2024
VoipZeker B.V.Sassenheim110.0001%27-3-201227-3-2012
Voxbone S.A.Elsene110.0001%5-3-20075-3-2007
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht110.0001%7-6-20057-6-2005
Destiny White Label Services B.V.Heerlen99.0000,9%25-5-201222-9-2017
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg66.0000,6%10-12-202010-12-2020
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam55.0000,5%3-2-20205-7-2023
X2Com B.V.Rosmalen33.0000,3%2-6-201022-10-2021
Businesscom B.V.Veghel22.0000,2%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,2%9-3-20239-3-2023
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,2%23-8-201328-9-2017
MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn22.0000,2%3-1-20133-8-2020
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,2%7-1-201311-12-2020
Voys Partners B.V.Groningen22.0000,2%25-1-20132-2-2018
10Telecom B.V.Emmen11.0000,1%8-5-20208-5-2020
3Webapps B.V.'s-Gravenhage11.0000,1%14-9-202614-9-2026
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,1%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,1%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,1%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,1%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,1%9-3-20129-3-2012

De 40 grootste van 98 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 035

De oudste gedateerde toekenning onder 035 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 14 september 2026 (3Webapps B.V.). De drukste periode was 1995–1999 met 93 toegekende blokken. 212 van de 312 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (58×), 2.000 (14×), 3.000 (8×), 4.000 (5×) en 7.000 (5×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 035 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (4). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Hilversum.

Alle blokken onder 035

De 150 laagste van 312 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
035200000003520009991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
035200100003520019991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
035200200003520029991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen29-5-2017toegekend
035200300003520039991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen29-5-2017toegekend
035200400003520049991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen29-5-2017toegekend
035200500003520059991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen29-5-2017toegekend
035200600003520069991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen29-5-2017toegekend
035200700003520079991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
035200800003520089991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen8-8-2017toegekend
035200900003520099991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
0352010000035201999910.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
0352020000035202999910.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam8-10-2007toegekend
035203000003520309991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
035203100003520319991.000Voys Partners B.V.Groningen25-1-2013toegekend
035203200003520329991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
035203300003520339991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
035203400003520349991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
035203500003520359991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
035203600003520369991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
035203700003520379991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
035203800003520389991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
035203900003520399991.000Raffel Internet B.V.Breda7-4-2014toegekend
035204000003520409991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
035204100003520419991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
035204200003520429991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
035204300003520439991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
035204400003520449991.000VoIPStarr B.V.Rijswijk ZH27-5-2022toegekend
035204600003520469991.000SpeakIntelligence B.V.Halfweg NH26-11-2014toegekend
035204700003520479991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
035204800003520489991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
035204900003520499991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
035205000003520509991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
035205100003520519991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
035205200003520529991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
035205300003520539991.000voizXL B.V.Vianen UT15-10-2015toegekend
035205400003520549991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
035205500003520559991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
035205600003520569991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
035205700003520579991.000Enreach B.V.Almere15-6-2016toegekend
035205800003520589991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
035205900003520599991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
035206000003520609991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
035206100003520619991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen21-7-2017toegekend
035206200003520629991.000Enreach B.V.Almere22-11-2017toegekend
035206300003520639991.000Voys Partners B.V.Groningen2-2-2018toegekend
035206400003520649991.000Routit B.V.Ede GLD21-2-2018toegekend
035206500003520659991.000Routit B.V.Ede GLD21-2-2018toegekend
035206600003520669991.000Routit B.V.Ede GLD21-2-2018toegekend
035206700003520679991.000Routit B.V.Ede GLD21-2-2018toegekend
035206800003520689991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
035206900003520699991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
0352070000035207999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
0352080000035208999910.000Ziggo B.V.Utrecht1-11-2012toegekend
0352090000035209999910.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
0352100000035210999910.000Globalcall B.V.Breda1-2-2006toegekend
035211000003521109991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
035211100003521119991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
035211200003521129991.000RGTN Wholesale Netherlands B.V.Maastricht20-4-2021toegekend
035211300003521139991.000Routit B.V.Ede GLD19-4-2022toegekend
035211400003521149991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
035211600003521169991.000VoIP Fabric B.V.De Meern16-10-2023toegekend
035212000003521209991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
035212100003521219991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
035212200003521229991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
035212300003521239991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
035212400003521249991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
035212500003521259991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
035212600003521269991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
035212700003521279991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
035212800003521289991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
035212900003521299991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
035220000003522009991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
035220100003522019991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
035220200003522029991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
035220300003522039991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
035220400003522049991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-7-2023toegekend
035220500003522059991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
035220600003522069991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
035220700003522079991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-6-2020toegekend
035221000003522109991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
035222200003522229991.000Connection TelecomZandvoort6-1-2016toegekend
0352230000035223999910.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
035228000003522809991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam29-6-2021toegekend
035234000003523409991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
035234100003523419991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
035234200003523429991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
035234300003523439991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
0352400000035240999910.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
035241000003524109991.000Routit B.V.Ede GLD21-2-2023toegekend
0352600000035260999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
035300000003530009991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
035300100003530019991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend16-12-2011toegekend
035300200003530029991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend16-12-2011toegekend
035300300003530039991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend16-12-2011toegekend
035300400003530049991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend16-12-2011toegekend
035300500003530059991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend16-12-2011toegekend
035300600003530069991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend16-12-2011toegekend
035300700003530079991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend16-12-2011toegekend
035300800003530089991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend16-12-2011toegekend
035300900003530099991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend16-12-2011toegekend
035302000003530209991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
035302100003530219991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
035303000003530309991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
035303100003530319991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
035303200003530329991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
035303300003530339991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
035303400003530349991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
035303500003530359991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
035303600003530369991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
035303700003530379991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
035303800003530389991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
035303900003530399991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
0353040000035304999910.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
035306000003530609991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
035333100003533319991.000Twilio Ireland Ltd.Dublin23-4-2025toegekend
035333300003533339991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
0353500000035350999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
035360400003536049991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht21-9-2010toegekend
035369000003536909991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
035369900003536999991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-8-2020toegekend
035400000003540009991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
035410000003541009991.000Redworks B.V.Maastricht3-9-2010toegekend
035440000003544009991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
035444400003544449991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
0355230000035523999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
035524000003552459996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
035524700003552499993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0355250000035525999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0355260000035526999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
035528000003552809991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
035528100003552819991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
035528300003552849992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
035528600003552899994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0355310000035531999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
035533000003553309991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
035533300003553399997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0355380000035538999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
035539000003553909991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
035539200003553959994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
035539900003553999991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
035541000003554189999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
035542000003554279998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
035542900003554299991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
035543000003554369997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
035544400003554499996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
035548000003554869997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
035548800003554899992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
035555500003555559991.0003Webapps B.V.'s-Gravenhage14-9-2026toegekend
035565600003556569991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
035577000003557749995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Noord-Holland

Noord-Holland telt 17 kentallen. Naar aantal blokken staat 035 op plaats 3 in de provincie; het dichtst in omvang komt 023 (Haarlem) met 355 blokken en 98 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
020Amsterdam1.3991164,2 mln
023Haarlem355981,1 mln
0297Aalsmeer en Uithoorn24886360.000
072Alkmaar24292734.000
0299Purmerend23486381.000
075Zaandam (Zaanstreek)20791625.000
0229Hoorn18185295.000
0251Beverwijk18185333.000
0223Den Helder16686249.000
0227Medemblik15383177.000
0294Weesp15384246.000
0226Noord-Scharwoude (Dijk en Waard)15083214.000
0228Enkhuizen14982220.000
0224Schagen14784193.000
0255IJmuiden (Velsen)13882192.000
0222Den Burg (Texel)12681153.000

Wat bezoekers checken en melden over 035-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

51zoekopdrachten
46verschillende nummers
50verschillende bezoekers

Netnummer 035 staat daarmee op plaats 27 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Beoordelingen en meldingen

1 gepubliceerde beoordeling: telemarketing 1. Percentages tonen we vanaf 5 beoordelingen.

Meest gecheckte en gemelde nummers

NummerBeoordelingenMeldingenBezoekers
035-205 09 08——5

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 035-nummer

Gebeld door een 035-nummer: wat kunt u doen?

Bezoekers noemen nummers uit deze reeks vooral telemarketing. Zo handelt u:

  1. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

  2. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 035

Waar is netnummer 035?

035 is het netnummer van Hilversum (het Gooi) in de provincies Noord-Holland en Utrecht. Het netnummergebied is ongeveer 272 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 035?

Geheel of grotendeels: Wijdemeren, Hilversum, Baarn, Eemnes, Gooise Meren, Soest, Huizen, Laren (NH.) en Blaricum. Deels: De Bilt. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 035-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 035 gevolgd door een abonneenummer van 7 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 35 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 035-nummers?

Het ACM-register telt onder 035 312 nummerblokken bij 98 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 48,7% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 14 september 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 035?

Het gebied van 035 grenst aan de netnummers 0294, 030, 033, 0346 en 036.

Hoe vaak worden 035-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 46 verschillende 035-nummers 51 keer opgezocht door 50 bezoekers. Daarmee staat 035 op plaats 27 van 140 netnummers. Er zijn 1 beoordelingen gepubliceerd.

Wat doe ik als een 035-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.