Netnummer 0299 – Purmerend

Het netnummer 0299 hoort bij Purmerend (Noord-Holland). Het ACM-register telt 234 nummerblokken onder dit kental met samen 381.000 toegekende nummers, verdeeld over 86 aanbieders — daarmee staat 0299 op plaats 39 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 50 naar aantal reekshouders, goed voor 0,61% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 79 blokken (47% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 2 december 1999; samen met Ziggo Services en Ziggo houdt de top drie 55,9% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Purmerend — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 24-10-2026

Netnummer 0299 in het kort

Netnummergebied
Purmerend
Provincie
Noord-Holland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Purmerend, Edam-Volendam
Deels in dit gebied
Waterland, Wormerland, Alkmaar, Landsmeer, Oostzaan
Oppervlakte (land)
ca. 211 km²
Opbouw van een nummer
0299 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 299 + abonneenummer
In het ACM-register
234 blokken, 86 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
020, 0229, 072, 075

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0299 (Purmerend) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0299; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
234blokken in het register
86aanbieders met toekenningen
381.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0299-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0299 met 47% van de toegekende nummers; de overige 85 aanbieders delen de rest. 18 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0299 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 6 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0299. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam79179.00047%2-12-199918-1-2023
Ziggo Services B.V.Utrecht220.0005,2%7-5-200116-8-2002
Ziggo B.V.Utrecht1314.0003,7%20-3-200020-3-2014
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1313.0003,4%29-5-202013-9-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen312.0003,1%10-1-201312-11-2024
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0002,9%25-4-199717-9-1997
Esprit Telecom B.V.Utrecht110.0002,6%18-7-200818-7-2008
Vodafone Libertel B.V.Utrecht88.0002,1%17-4-20097-6-2023
Routit B.V.Ede GLD56.0001,6%28-9-201119-7-2022
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg55.0001,3%10-12-202010-12-2020
Destiny White Label Services B.V.Heerlen55.0001,3%25-5-201220-5-2019
Enreach B.V.Almere55.0001,3%2-12-200819-11-2024
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0001,3%4-7-20054-7-2005
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht55.0001,3%5-1-200428-1-2009
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam33.0000,8%5-6-202015-1-2021
Digihero B.V.Rotterdam33.0000,8%22-10-200915-3-2023
Businesscom B.V.Veghel22.0000,5%26-6-201523-12-2024
CM.COM Netherlands B.V.Breda22.0000,5%30-1-202011-5-2023
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht22.0000,5%28-12-19986-12-2022
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,5%9-3-20239-3-2023
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,5%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,5%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,5%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,3%8-5-20208-5-2020
4tele.com B.V.Zevenbergen11.0000,3%4-2-20104-2-2010
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,3%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,3%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,3%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,3%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,3%31-3-201731-3-2017
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,3%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,3%22-9-201722-9-2017
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,3%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,3%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,3%3-4-20063-4-2006
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,3%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,3%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,3%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,3%5-3-20265-3-2026
KeenSystems V.o.f.Gemert11.0000,3%21-7-201121-7-2011

De 40 grootste van 86 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0299

De oudste gedateerde toekenning onder 0299 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 52 toegekende blokken. 211 van de 234 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (13×), 2.000 (5×), 9.000 (2×), 3.000 (1×) en 4.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0299 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Purmerend.

Alle blokken onder 0299

De 150 laagste van 234 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
029920000002992009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
029920100002992019991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
029920200002992029991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
029920300002992039991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
029920400002992049991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
029920500002992059991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
029920600002992069991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
029920700002992079991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
029920800002992089991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
029920900002992099991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
0299210000029921999910.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
029922000002992209991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
029922100002992219991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
029922200002992229991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
029922300002992249992.000Routit B.V.Ede GLD12-3-2014toegekend
029922500002992259991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
029922600002992269991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
029922700002992279991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
029922800002992289991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen20-5-2019toegekend
029923000002992309991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
029923100002992319991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
029923200002992329991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
029923300002992339991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
029923400002992349991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
029923500002992359991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
029923600002992369991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
029923700002992379991.000voizXL B.V.Vianen UT15-10-2015toegekend
029923800002992389991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
029923900002992399991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
029924000002992409991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
029924100002992419991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
029924200002992429991.000Voys Partners B.V.Groningen8-7-2016toegekend
029924300002992439991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
029924400002992449991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
029924500002992459991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
029924600002992469991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
029924700002992479991.000VoIPStarr B.V.Rijswijk ZH28-6-2022toegekend
029924800002992489991.000Raffel Internet B.V.Breda1-12-2017toegekend
029924900002992499991.000Enreach B.V.Almere22-11-2017toegekend
029925000002992509991.000Routit B.V.Ede GLD21-2-2018toegekend
029925100002992519991.000Routit B.V.Ede GLD21-2-2018toegekend
029925200002992529991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
029925300002992539991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
029925400002992549991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
029925500002992559991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
029925600002992569991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
029925800002992589991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
029925900002992599991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
029929000002992909991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-6-2020toegekend
029929100002992919991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-6-2020toegekend
029929200002992929991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
029929300002992939991.000Twilio Ireland Ltd.Dublin23-4-2025toegekend
029929400002992949991.000Routit B.V.Ede GLD19-7-2022toegekend
029929500002992959991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
029929900002992999991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
029930200002993029991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda11-5-2023toegekend
029931300002993139991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029931400002993149991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029931500002993159991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029931600002993169991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029931700002993179991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
029932000002993209991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029932100002993219991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029932200002993229991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029932300002993239991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029932400002993249991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029932500002993259991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029932600002993269991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029934000002993409991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-4-2016toegekend
029935000002993509991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029935100002993519991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029935200002993529991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029935300002993539991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
0299360000029936999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029937000002993709991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029937100002993719991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029937200002993729991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029937300002993739991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029937400002993749991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029937500002993759991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029938000002993809991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029938100002993819991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029938200002993829991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029938300002993839991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029939000002993909991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029939100002993919991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029939200002993929991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029939300002993939991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029939400002993949991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029939500002993959991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029939600002993969991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029939700002993979991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029939800002993989991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029939900002993999991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029940100002994099999.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0299410000029941999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0299420000029942999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0299430000029943999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029944000002994409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
029944100002994419991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen26-1-2018toegekend
029944200002994429991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
029944300002994439991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen26-1-2018toegekend
029944400002994449991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
029945000002994519992.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029945200002994529991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
029945400002994569993.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029945700002994579991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
029945800002994599992.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0299460000029946999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0299470000029947999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029948000002994809991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029948100002994819991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029948700002994879991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029948800002994889991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029955500002995559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
029955900002995599991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-12-2022toegekend
029960100002996049994.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029960600002996079992.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029962000002996209991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029962100002996219991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029962200002996229991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029962300002996239991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029962400002996249991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029963000002996309991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029963100002996319991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029963200002996329991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029963300002996339991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
0299640000029964999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0299650000029965999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029966000002996609991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029966100002996619991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029966200002996629991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029966300002996639991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029966500002996659991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029966600002996669991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029966700002996679991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029967100002996799999.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029968100002996859995.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029968700002996879991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029968900002996899991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029969000002996909991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029969100002996919991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029969200002996929991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029970000002997009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
029970100002997019991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
029970200002997029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
029970300002997039991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
029970400002997049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
029970500002997059991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
029970600002997069991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam28-9-2011toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Noord-Holland

Noord-Holland telt 17 kentallen. Naar aantal blokken staat 0299 op plaats 6 in de provincie; het dichtst in omvang komt 072 (Alkmaar) met 242 blokken en 92 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
020Amsterdam1.3991164,2 mln
023Haarlem355981,1 mln
035Hilversum (het Gooi)31298964.000
0297Aalsmeer en Uithoorn24886360.000
072Alkmaar24292734.000
075Zaandam (Zaanstreek)20791625.000
0229Hoorn18185295.000
0251Beverwijk18185333.000
0223Den Helder16686249.000
0227Medemblik15383177.000
0294Weesp15384246.000
0226Noord-Scharwoude (Dijk en Waard)15083214.000
0228Enkhuizen14982220.000
0224Schagen14784193.000
0255IJmuiden (Velsen)13882192.000
0222Den Burg (Texel)12681153.000

Wat bezoekers checken en melden over 0299-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

71zoekopdrachten
38verschillende nummers
69verschillende bezoekers

Netnummer 0299 staat daarmee op plaats 18 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Beoordelingen en meldingen

1 gepubliceerde beoordeling: telemarketing 1. Percentages tonen we vanaf 5 beoordelingen.

1 goedgekeurde melding: reclame / telemarketing (1).

Meest gecheckte en gemelde nummers

NummerBeoordelingenMeldingenBezoekers
0299-75 90 08telemarketing 119
0299-75 90 07——6
0299-88 43 44——6
0299-88 43 46——5
0299-88 43 41——4
0299-88 43 42——3
0299-88 43 43——3
0299-88 43 45——3

Gemelde nummers die met 0299 beginnen

Nummers met gepubliceerde meldingen van bezoekers.

Check een 0299-nummer

Gebeld door een 0299-nummer: wat kunt u doen?

Bezoekers noemen nummers uit deze reeks vooral telemarketing. Zo handelt u:

  1. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

  2. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0299

Waar is netnummer 0299?

0299 is het netnummer van Purmerend in Noord-Holland. Het netnummergebied is ongeveer 211 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0299?

Geheel of grotendeels: Purmerend en Edam-Volendam. Deels: Waterland, Wormerland, Alkmaar, Landsmeer en Oostzaan. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0299-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0299 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 299 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0299-nummers?

Het ACM-register telt onder 0299 234 nummerblokken bij 86 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 47% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0299?

Het gebied van 0299 grenst aan de netnummers 020, 0229, 072 en 075.

Hoe vaak worden 0299-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 38 verschillende 0299-nummers 71 keer opgezocht door 69 bezoekers. Daarmee staat 0299 op plaats 18 van 140 netnummers. Er zijn 1 beoordelingen gepubliceerd.

Wat doe ik als een 0299-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.