Netnummer 0226 – Noord-Scharwoude (Dijk en Waard)

Het netnummer 0226 hoort bij Noord-Scharwoude (Dijk en Waard) (Noord-Holland). Het ACM-register telt 150 nummerblokken onder dit kental met samen 214.000 toegekende nummers, verdeeld over 83 aanbieders — daarmee staat 0226 op plaats 104 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 105 naar aantal reekshouders, goed voor 0,34% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 18 blokken (33,6% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en BT houdt de top drie 44,8% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Noord-Scharwoude — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0226 in het kort

Netnummergebied
Noord-Scharwoude (Dijk en Waard)
Provincie
Noord-Holland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Opmeer
Deels in dit gebied
Schagen, Dijk en Waard, Hollands Kroon, Koggenland
Oppervlakte (land)
ca. 120 km²
Opbouw van een nummer
0226 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 226 + abonneenummer
In het ACM-register
150 blokken, 83 aanbieders
Jongste toekenning
6 augustus 2026 (Orange Business)
Aangrenzende netnummers
0224, 0229, 072

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0226 (Noord-Scharwoude (Dijk en Waard)) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0226; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
150blokken in het register
83aanbieders met toekenningen
214.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0226-nummers

Het kental 0226 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 33,6% van de toegekende nummers, en in totaal houden 83 aanbieders hier blokken. 20 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0226 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Orange Business op 6-8-2026. 6 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0226. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam1872.00033,6%28-8-199718-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht1213.0006,1%13-8-20076-1-2017
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0005,1%25-4-199717-9-1997
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage66.0002,8%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Maastricht66.0002,8%17-4-200918-1-2023
Enreach B.V.Almere55.0002,3%2-12-200819-11-2024
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002,3%4-7-20054-7-2005
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht55.0002,3%5-1-200422-12-2005
Routit B.V.Ede GLD44.0001,9%28-9-201119-4-2022
Digihero B.V.Rotterdam33.0001,4%22-10-200915-3-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,4%10-1-201312-11-2024
Businesscom B.V.Veghel22.0000,9%26-6-201523-12-2024
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg22.0000,9%10-12-202010-12-2020
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,9%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0000,9%25-5-201222-9-2017
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,9%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,9%23-8-201328-9-2017
Next Telecom B.V.Utrecht22.0000,9%3-6-201617-2-2021
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,9%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,9%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,5%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,5%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,5%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,5%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,5%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,5%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,5%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,5%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,5%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,5%28-12-199828-12-1998
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam11.0000,5%17-11-202017-11-2020
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,5%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,5%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,5%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,5%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,5%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,5%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,5%5-3-20265-3-2026
Kabeltex B.V.Den Burg11.0000,5%22-7-201922-7-2019
KeenSystems V.o.f.Gemert11.0000,5%21-7-201121-7-2011

De 40 grootste van 83 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0226

De oudste gedateerde toekenning onder 0226 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 6 augustus 2026 (Orange Business Netherlands B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 38 toegekende blokken. 137 van de 150 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 2.000 (2×), 3.000 (2×), 5.000 (2×), 6.000 (2×) en 8.000 (2×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0226 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Amsterdam (5), Utrecht (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Noord-Scharwoude.

Alle blokken onder 0226

Alle 150 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
022620000002262009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
022620100002262019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
022620200002262029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
022620300002262039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
022620400002262049991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
022620500002262059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
022620600002262069991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
022620700002262079991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
022620800002262089991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
022620900002262099991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
022621000002262109991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
022621100002262119991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
022621300002262139991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
022621400002262149991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
022621500002262159991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
022621600002262169991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht7-4-2015toegekend
022621700002262179991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
022621800002262189991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
022621900002262199991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
0226220000022622999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
022623000002262309991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
022623100002262319991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
022623200002262329991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
022623300002262339991.000Enreach B.V.Almere15-6-2016toegekend
022623400002262349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
022623500002262359991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
022623600002262369991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
022623700002262379991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
022623800002262389991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
022623900002262399991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
022631000002263109991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022631200002263199998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022632000002263219992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022633100002263369996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022634000002263459996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022635100002263599999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022636000002263609991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022636200002263649993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022636600002263669991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022637000002263709991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
022637100002263719991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
022637200002263729991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
022637300002263739991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
022637500002263759991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
022637600002263769991.000Kabeltex B.V.Den Burg22-7-2019toegekend
022637700002263779991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
022637800002263789991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
022637900002263799991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-1-2023toegekend
022638100002263839993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022639000002263979998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022639900002263999991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022641000002264149995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0226420000022642999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022644000002264409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
022644100002264419991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
022644200002264429991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
022644300002264439991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
022644400002264449991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
022644500002264459991.000Routit B.V.Ede GLD19-4-2022toegekend
022644600002264469991.000Routit B.V.Ede GLD19-4-2022toegekend
022644700002264479991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
022644800002264489991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam6-8-2026toegekend
022645000002264549995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022645600002264569991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022655000002265509991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
022655500002265559991.000Next Telecom B.V.Utrecht17-2-2021toegekend
022656000002265609991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
022656100002265619991.000Routit B.V.Ede GLD18-2-2019toegekend
022656200002265629991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
022656500002265659991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
022666600002266669991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
022670000002267009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
022670100002267029992.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2012toegekend
022670400002267049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
022670500002267059991.000Raffel Internet B.V.Breda1-12-2017toegekend
022670600002267069991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
022670700002267079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
022670800002267089991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
022670900002267099991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
022671000002267109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
022671100002267119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
022671200002267129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
022671300002267139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
022671400002267149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
022672000002267209991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht5-1-2004toegekend
022672100002267219991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
022672200002267229991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22-12-2005toegekend
022672300002267239991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22-12-2005toegekend
022672400002267249991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22-12-2005toegekend
022672500002267259991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22-12-2005toegekend
022672600002267269991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
022672700002267279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
022672800002267289991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
022672900002267299991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
022674000002267409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
022674100002267419991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
022674200002267429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
022674300002267439991.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
022674400002267449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
022674500002267459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
022674600002267469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
022674700002267479991.000Signet B.V.Eindhoven1-12-2009toegekend
022674800002267489991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
022674900002267499991.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
022675000002267509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
022675100002267519991.000Ziggo B.V.Utrecht13-8-2007toegekend
022675200002267529991.000Ziggo B.V.Utrecht13-8-2007toegekend
022675300002267539991.000Ziggo B.V.Utrecht13-8-2007toegekend
022675400002267549991.000Ziggo B.V.Utrecht13-8-2007toegekend
022675500002267559991.000Ziggo B.V.Utrecht13-8-2007toegekend
022675600002267569991.000Ziggo B.V.Utrecht13-8-2007toegekend
022675700002267579991.000Ziggo B.V.Utrecht10-2-2011toegekend
022675800002267589991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
022675900002267599991.000Ziggo B.V.Utrecht10-2-2011toegekend
022676000002267609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
022676100002267619991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
022676200002267629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
022676300002267639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
022676400002267649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
022676500002267659991.000Enreach B.V.Almere1-10-2018toegekend
022676700002267679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
022676800002267689991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
022676900002267699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
022678100002267819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
022678200002267829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
022678300002267839991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
022678400002267849991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
022678500002267859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
022678600002267869991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
022678700002267879991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
022678800002267889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
022678900002267899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
022679000002267909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
022679100002267919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
022679200002267929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
022679300002267939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
022679400002267949991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
022679500002267959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
022679600002267969991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
022679700002267979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
022679800002267989991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
022679900002267999991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht28-12-1998toegekend
022680000002268009991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
022680100002268019991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
022682000002268209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
022683300002268339991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel4-3-2015toegekend
022687000002268709991.000Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam3-12-2007toegekend
022688000002268809991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
022688100002268819991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
022688200002268829991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Noord-Holland

Noord-Holland telt 17 kentallen. Naar aantal blokken staat 0226 op plaats 13 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0228 (Enkhuizen) met 149 blokken en 82 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
020Amsterdam1.3991164,2 mln
023Haarlem355981,1 mln
035Hilversum (het Gooi)31298964.000
0297Aalsmeer en Uithoorn24886360.000
072Alkmaar24292734.000
0299Purmerend23486381.000
075Zaandam (Zaanstreek)20791625.000
0229Hoorn18185295.000
0251Beverwijk18185333.000
0223Den Helder16686249.000
0227Medemblik15383177.000
0294Weesp15384246.000
0228Enkhuizen14982220.000
0224Schagen14784193.000
0255IJmuiden (Velsen)13882192.000
0222Den Burg (Texel)12681153.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0226-nummer

Gebeld door een 0226-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0226

Waar is netnummer 0226?

0226 is het netnummer van Noord-Scharwoude (Dijk en Waard) in Noord-Holland. Het netnummergebied is ongeveer 120 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0226?

Geheel of grotendeels: Opmeer. Deels: Schagen, Dijk en Waard, Hollands Kroon en Koggenland. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0226-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0226 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 226 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0226-nummers?

Het ACM-register telt onder 0226 150 nummerblokken bij 83 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 33,6% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 6 augustus 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0226?

Het gebied van 0226 grenst aan de netnummers 0224, 0229 en 072.

Wat doe ik als een 0226-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.