Netnummer 036 – Almere

Het netnummer 036 hoort bij Almere (Flevoland). Het ACM-register telt 229 nummerblokken onder dit kental met samen 709.000 toegekende nummers, verdeeld over 99 aanbieders — daarmee staat 036 op plaats 41 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 6 naar aantal reekshouders, goed voor 1,14% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 36 blokken (33% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Odido en Vodafone Libertel houdt de top drie 44% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Almere — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

036 is Almere, de jongste grote stad van Nederland. Het kental bestaat pas sinds de hernummering van 10 oktober 1995; daarvoor viel Almere onder het vijfcijferige 03240. Vrijwel alle blokken onder 036 zijn dus jonger dan dertig jaar — in het register is dat terug te zien aan het ontbreken van de oudste toewijzingsdata die de klassieke stadskentallen wel hebben.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 036 in het kort

Netnummergebied
Almere
Provincie
Flevoland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Zeewolde, Almere
Deels in dit gebied
Lelystad, Blaricum
Oppervlakte (land)
ca. 438 km²
Opbouw van een nummer
036 + abonneenummer van 7 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 36 + abonneenummer
In het ACM-register
229 blokken, 99 aanbieders
Jongste toekenning
14 september 2026 (3Webapps)
Aangrenzende netnummers
0294, 0320, 033, 0341, 035

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 036 (Almere) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 036; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
229blokken in het register
99aanbieders met toekenningen
709.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 036-nummers

Het kental 036 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 33% van de toegekende nummers, en in totaal houden 99 aanbieders hier blokken. 15 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 036 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar 3Webapps op 14-9-2026. 8 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 036. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam36234.00033%28-8-199723-1-2023
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage945.0006,3%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Utrecht733.0004,7%13-11-20087-6-2023
Ziggo Services B.V.Utrecht330.0004,2%29-12-199816-12-2008
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht1129.0004,1%28-3-200331-3-2023
Enreach B.V.Almere1523.0003,2%2-12-200819-11-2024
Ziggo B.V.Utrecht422.0003,1%10-4-199820-3-2014
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam220.0002,8%25-4-199717-9-1997
Routit B.V.Ede GLD1212.0001,7%28-9-201121-2-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen312.0001,7%10-1-201312-11-2024
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht1111.0001,6%6-11-200025-7-2024
Digihero B.V.Rotterdam211.0001,6%22-10-200911-4-2019
Telio Netherlands B.V.Purmerend410.0001,4%19-5-20097-12-2012
4tele.com B.V.Zevenbergen110.0001,4%4-2-20104-2-2010
Esprit Telecom B.V.Utrecht110.0001,4%18-7-200818-7-2008
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen110.0001,4%27-10-202127-10-2021
Globalcall B.V.Breda110.0001,4%1-2-20061-2-2006
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam110.0001,4%3-12-20073-12-2007
Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam110.0001,4%8-10-20078-10-2007
Scarlet N.V.Lelystad110.0001,4%25-7-200525-7-2005
Tismi B.V.Breukelen UT110.0001,4%29-7-200929-7-2009
Verizon Nederland B.V.Amsterdam110.0001,4%4-7-20054-7-2005
VoipGrow B.V.'s-Gravenhage110.0001,4%8-8-20248-8-2024
VoipZeker B.V.Sassenheim110.0001,4%27-3-201227-3-2012
Voxbone S.A.Elsene110.0001,4%5-3-20075-3-2007
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg77.0001%10-12-202010-12-2020
Destiny White Label Services B.V.Heerlen55.0000,7%25-5-201217-1-2022
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin33.0000,4%9-4-20209-4-2020
Voys Partners B.V.Groningen33.0000,4%25-1-201318-3-2019
X2Com B.V.Rosmalen33.0000,4%2-6-201024-7-2025
Businesscom B.V.Veghel22.0000,3%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,3%9-3-20239-3-2023
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,3%23-8-201328-9-2017
Massxess B.V.Purmerend22.0000,3%27-12-201119-2-2014
MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn22.0000,3%3-1-20137-4-2021
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,3%7-1-201311-12-2020
Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk22.0000,3%16-11-20206-11-2024
10Telecom B.V.Emmen11.0000,1%8-5-20208-5-2020
3Webapps B.V.'s-Gravenhage11.0000,1%14-9-202614-9-2026
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,1%9-9-20209-9-2020

De 40 grootste van 99 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 036

De oudste gedateerde toekenning onder 036 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 14 september 2026 (3Webapps B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 77 toegekende blokken. 168 van de 229 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (47×), 3.000 (6×), 6.000 (2×), 7.000 (2×) en 9.000 (2×). 1 blokken staan niet op "toegekend": 1 in afkoeling. Een blok in afkoeling is teruggegeven en mag pas na de wachttijd opnieuw worden uitgegeven; een geblokkeerd blok is door ACM buiten gebruik gesteld.

De reekshouders onder 036 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (7), Almere (5) en Amsterdam (5). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Almere.

Alle blokken onder 036

De 150 laagste van 229 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
036200000003620009991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
036200100003620019991.000Cambrium B.V.Almere4-10-2016toegekend
036200200003620029991.000Voys Partners B.V.Groningen18-1-2017toegekend
036200300003620039991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
036200400003620049991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
036200500003620059991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
036200600003620069991.000VoIPStarr B.V.Rijswijk ZH3-5-2022toegekend
036200700003620079991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
036200800003620089991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
036200900003620099991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
0362010000036201999910.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam8-10-2007toegekend
036202000003620209991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
036202100003620219991.000———in afkoeling (tot 4-2-2027)
036202200003620229991.000Voys Partners B.V.Groningen25-1-2013toegekend
036202300003620239991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
036202400003620249991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
036202500003620259991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
036202600003620269991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
036202700003620279991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht27-11-2013toegekend
036202800003620289991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
036202900003620299991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
036203000003620309991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
036203100003620319991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
036203200003620329991.000Raffel Internet B.V.Breda7-4-2014toegekend
036203300003620339991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
036203400003620349991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
036203500003620359991.000Voys Partners B.V.Groningen18-3-2019toegekend
036203600003620369991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
036203800003620389991.000SenseMakers B.V.Almere18-9-2014toegekend
036203900003620399991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
036204000003620409991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
036204100003620419991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
036204200003620429991.000Voiped Wholesale B.V.Assen9-11-2020toegekend
036204300003620439991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
036204400003620449991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
036204500003620459991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
036204600003620469991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
036204700003620479991.000Onvoy Communications Ltd1018 Ks Amsterdam6-9-2022toegekend
036204800003620489991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen17-9-2015toegekend
036204900003620499991.000voizXL B.V.Vianen UT15-10-2015toegekend
0362050000036205999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
0362060000036206999910.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
036207000003620709991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
036207100003620719991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
036207200003620729991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
036207300003620739991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
036207400003620749991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
036207500003620759991.000VoIP Fabric B.V.De Meern16-10-2023toegekend
036207600003620769991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
036207700003620779991.000Yard-IT B.V.Assen23-1-2020toegekend
036207800003620789991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen24-3-2020toegekend
036207900003620799991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
036208000003620809991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
036208100003620819991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
036208200003620829991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam29-6-2021toegekend
036208300003620839991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
036208500003620859991.000Routit B.V.Ede GLD21-2-2023toegekend
036208600003620869991.000Routit B.V.Ede GLD21-2-2023toegekend
036208700003620879991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk6-11-2024toegekend
036209000003620909991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
036209100003620919991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
036209200003620929991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
036209300003620939991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
036209400003620949991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
036209500003620959991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
036209600003620969991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
036209700003620979991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
036209800003620989991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
036209900003620999991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
0362100000036210999910.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
0362200000036220999910.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
036222200003622229991.000Massxess B.V.Purmerend27-12-2011toegekend
036230000003623009991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
036230100003623019991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
036230200003623029991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
036230300003623039991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen17-1-2022toegekend
036231000003623109991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
036231100003623119991.000RGTN Wholesale Netherlands B.V.Maastricht20-4-2021toegekend
036234000003623409991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
0362600000036260999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
036300000003630009991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
036300100003630019991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend30-7-2009toegekend
036300200003630029991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend24-3-2010toegekend
036300300003630099997.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
036302000003630209991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
036303000003630309991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
036303100003630319991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
036303200003630329991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
036303300003630339991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
036303400003630349991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
036303500003630359991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
036303600003630369991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
036303700003630379991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
036303800003630389991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
036303900003630399991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2011toegekend
0363040000036304999910.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
036306000003630609991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
0363100000036310999910.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22-6-2009toegekend
0363230000036323999910.000Tismi B.V.Breukelen UT29-7-2009toegekend
036333300003633339991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
036360400003636049991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht21-9-2010toegekend
0363630000036363999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
036369000003636909991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
036369100003636919991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn7-4-2021toegekend
036400000003640009991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
036410000003641009991.000Redworks B.V.Maastricht3-9-2010toegekend
036440000003644009991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
036444400003644449991.000Connection TelecomZandvoort6-1-2016toegekend
036499000003649909991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11-9-2014toegekend
0365210000036521999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0365220000036522999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0365230000036523999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
036524000003652479998.000KPN B.V.Rotterdam8-12-2003toegekend
036524900003652499991.000KPN B.V.Rotterdam8-12-2003toegekend
0365250000036525999910.000KPN B.V.Rotterdam13-11-2008toegekend
0365260000036526999910.000KPN B.V.Rotterdam25-6-2015toegekend
036527000003652709991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
036527100003652719991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
036527200003652729991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
036527300003652759993.000KPN B.V.Rotterdam19-10-1998toegekend
036527700003652779991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
036527800003652789991.000KPN B.V.Rotterdam19-10-1998toegekend
036527900003652799991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht31-3-2023toegekend
0365290000036529999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0365300000036530999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0365310000036531999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0365320000036532999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0365330000036533999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0365340000036534999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0365350000036535999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0365360000036536999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0365370000036537999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
036538000003653809991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
036538200003653889997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
036539000003653909991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
036539100003653919991.000Enreach B.V.Almere15-2-2023toegekend
036539300003653959993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
036539700003653989992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
036539900003653999991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
0365400000036540999910.000KPN B.V.Rotterdam3-2-1998toegekend
0365410000036541999910.000Globalcall B.V.Breda1-2-2006toegekend
036545000003654529993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
036545400003654549991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
036545700003654599993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
036546000003654659996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
036546700003654699993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
036547000003654729993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
036547300003654739991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-5-2023toegekend
036547400003654799996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0365480000036548999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Flevoland

Flevoland telt 4 kentallen. Naar aantal blokken staat 036 op plaats 1 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0320 (Lelystad) met 174 blokken en 87 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
0320Lelystad17487300.000
0527Emmeloord (Noordoostpolder)17385260.000
0321Dronten13283195.000

Wat bezoekers checken en melden over 036-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

77zoekopdrachten
57verschillende nummers
75verschillende bezoekers

Netnummer 036 staat daarmee op plaats 17 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Beoordelingen en meldingen

3 gepubliceerde beoordelingen: oplichting 1, telemarketing 2. Percentages tonen we vanaf 5 beoordelingen.

1 goedgekeurde melding: reclame / telemarketing (1).

Meest gecheckte en gemelde nummers

NummerBeoordelingenMeldingenBezoekers
036-204 23 28—12
036-204 23 48——4
036-208 10 73——4
036-207 60 20——3
036-547 55 79——3

Gemelde nummers die met 036 beginnen

Nummers met gepubliceerde meldingen van bezoekers.

Check een 036-nummer

Gebeld door een 036-nummer: wat kunt u doen?

Bezoekers noemen nummers uit deze reeks vooral telemarketing. Zo handelt u:

  1. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

  2. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 036

Waar is netnummer 036?

036 is het netnummer van Almere in Flevoland. Het netnummergebied is ongeveer 438 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 036?

Geheel of grotendeels: Zeewolde en Almere. Deels: Lelystad en Blaricum. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 036-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 036 gevolgd door een abonneenummer van 7 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 36 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 036-nummers?

Het ACM-register telt onder 036 229 nummerblokken bij 99 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 33% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 14 september 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 036?

Het gebied van 036 grenst aan de netnummers 0294, 0320, 033, 0341 en 035.

Hoe vaak worden 036-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 57 verschillende 036-nummers 77 keer opgezocht door 75 bezoekers. Daarmee staat 036 op plaats 17 van 140 netnummers. Er zijn 3 beoordelingen gepubliceerd.

Wat doe ik als een 036-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.