Netnummer 0515 – Sneek

Het netnummer 0515 hoort bij Sneek (Friesland). Het ACM-register telt 154 nummerblokken onder dit kental met samen 249.000 toegekende nummers, verdeeld over 85 aanbieders — daarmee staat 0515 op plaats 93 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 65 naar aantal reekshouders, goed voor 0,4% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 22 blokken (35,3% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en Ziggo Services houdt de top drie 47,3% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Sneek — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0515 in het kort

Netnummergebied
Sneek
Provincie
Fryslân
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Súdwest-Fryslân
Oppervlakte (land)
ca. 370 km²
Opbouw van een nummer
0515 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 515 + abonneenummer
In het ACM-register
154 blokken, 85 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0227, 0513, 0514, 0517, 0566, 058

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0515 (Sneek) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0515; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
154blokken in het register
85aanbieders met toekenningen
249.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0515-nummers

Het kental 0515 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 35,3% van de toegekende nummers, en in totaal houden 85 aanbieders hier blokken. 20 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0515 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft Ziggo (eerste blok 4-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 6 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0515. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam2288.00035,3%28-8-199718-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht617.0006,8%4-4-199720-3-2014
Ziggo Services B.V.Utrecht413.0005,2%29-12-19988-9-2017
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0004,4%25-4-199717-9-1997
Vodafone Libertel B.V.Utrecht99.0003,6%17-4-20097-6-2023
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage77.0002,8%29-5-202013-9-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002%4-7-20054-7-2005
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam44.0001,6%5-6-20201-2-2022
Enreach B.V.Almere44.0001,6%2-12-200819-11-2024
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001,2%10-12-202010-12-2020
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0001,2%25-5-201210-10-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,2%10-1-201312-11-2024
Routit B.V.Ede GLD33.0001,2%28-9-201118-10-2016
Businesscom B.V.Veghel22.0000,8%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,8%9-3-20239-3-2023
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,8%22-10-200911-4-2019
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,8%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,8%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,8%2-6-201022-10-2021
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22.0000,8%17-5-200524-3-2015
10Telecom B.V.Emmen11.0000,4%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,4%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,4%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,4%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,4%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,4%10-10-201410-10-2014
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,4%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,4%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,4%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,4%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,4%21-3-200621-3-2006
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,4%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,4%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,4%24-9-200724-9-2007
Esprit Telecom B.V.Utrecht11.0000,4%4-8-20114-8-2011
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,4%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,4%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,4%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,4%5-3-20265-3-2026
JSR IT B.V.Best11.0000,4%2-10-20202-10-2020

De 40 grootste van 85 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0515

De oudste gedateerde toekenning onder 0515 is van 4 april 1997 (Ziggo B.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 43 toegekende blokken. 135 van de 154 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (7×), 2.000 (6×), 4.000 (4×), 7.000 (1×) en 9.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0515 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Sneek.

Alle blokken onder 0515

De 150 laagste van 154 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
051520000005152009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
051520100005152019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
051520200005152029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
051520300005152039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
051520400005152049991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
051520500005152059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
051520600005152069991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
051520700005152079991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
051520800005152089991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht29-4-2014toegekend
051520900005152099991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
051521000005152109991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
051521100005152119991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
051521200005152129991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
051521400005152149991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
051521500005152159991.000Raffel Internet B.V.Breda8-12-2014toegekend
051521600005152169991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
051521700005152179991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
051521800005152189991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
051521900005152199991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
051522000005152209991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
051522100005152219991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
051522200005152229991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
051522300005152239991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
051522400005152249991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
051522500005152259991.000Routit B.V.Ede GLD18-10-2016toegekend
051522600005152269991.000Routit B.V.Ede GLD18-10-2016toegekend
051522700005152279991.000Voys Partners B.V.Groningen18-1-2017toegekend
051522800005152289991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
051522900005152299991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht29-6-2017toegekend
051523000005152339994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051523800005152389991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051524000005152409991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
051524100005152419991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
051524200005152429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
051524300005152439991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
051524400005152449991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
051524500005152459991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
051524600005152469991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
051524800005152489991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
051524900005152499991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
051525000005152509991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
051525100005152519991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
051525200005152529991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
051525300005152539991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
051525400005152549991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
051525500005152559991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen10-10-2023toegekend
0515330000051533999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051541100005154199999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0515420000051542999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0515430000051543999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051544200005154459994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051546000005154609991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051546100005154619991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
051546200005154629991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051546900005154699991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051548100005154879997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051548800005154889991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
051548900005154899991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
051550000005155009991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
051550100005155019991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
051550200005155029991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
051550300005155039991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
051550500005155059991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
051550600005155069991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
051550700005155079991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
051550800005155089991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
051550900005155099991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-6-2020toegekend
051552000005155219992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051553100005155349994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051554000005155439994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051554800005155489991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051555800005155599992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051556000005155609991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051556800005155699992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0515570000051557999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051558000005155819992.000KPN B.V.Rotterdam28-1-1998toegekend
0515650000051565999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
051566000005156609991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
051566100005156619991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
051566200005156629991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
051566300005156639991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam1-2-2022toegekend
051566400005156649991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam1-2-2022toegekend
051566600005156669991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
051570000005157009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
051570100005157019991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
051570200005157029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
051570300005157039991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
051570400005157049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
051570500005157059991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
051570600005157069991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam22-4-2025toegekend
051570700005157079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
051570800005157089991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
051571000005157109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
051571100005157119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
051571200005157129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
051571300005157139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
051571400005157149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
051571500005157159991.000Budget Phone Company B.V.Rotterdam10-10-2014toegekend
051572100005157219991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
051572200005157229991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
051572300005157239991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
051572400005157249991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
051572500005157259991.000Ziggo B.V.Utrecht10-10-2011toegekend
051572600005157269991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
051572700005157279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
051572800005157289991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
051572900005157299991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
051574000005157409991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht17-5-2005toegekend
051574100005157419991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
051574200005157429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
051574300005157439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
051574400005157449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
051574500005157459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
051574600005157469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
051574700005157479991.000Signet B.V.Eindhoven21-1-2010toegekend
051574800005157489991.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
051574900005157499991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht4-8-2011toegekend
051575000005157509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
051575100005157519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
051575200005157529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
051575500005157559991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
051575600005157579992.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2012toegekend
051576000005157609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
051576200005157629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
051576300005157639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
051576400005157649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
051576500005157659991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
051576700005157679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
051576800005157689991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
051576900005157699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
051578000005157819992.000Ziggo B.V.Utrecht9-8-2010toegekend
051578300005157839991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
051578400005157849991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
051578500005157859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
051578600005157869991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
051578700005157879991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
051578800005157889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
051578900005157899991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
051579000005157909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
051579100005157919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
051579200005157929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
051579300005157939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
051579500005157959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
051579600005157969991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
051579700005157979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
051579900005157999991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht21-3-2006toegekend
051582000005158209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
051583300005158339991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel4-3-2015toegekend
0515840000051584999910.000Ziggo Services B.V.Utrecht29-12-1998toegekend
0515850000051585999910.000Ziggo B.V.Utrecht4-4-1997toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Friesland

Friesland telt 13 kentallen. Naar aantal blokken staat 0515 op plaats 4 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0512 (Drachten (Smallingerland)) met 158 blokken en 86 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
058Leeuwarden25195617.000
0513Heerenveen18388291.000
0512Drachten (Smallingerland)15886273.000
0517Franeker en Harlingen13983209.000
0519Dokkum13785200.000
0516Oosterwolde (Ooststellingwerf)13384196.000
0511Burgum (Tytsjerksteradiel)13184207.000
0518Sint Annaparochie (Waadhoeke)12683175.000
0566Grou en Irnsum12584170.000
0514Balk en Lemmer (Friese Meren)12482181.000
0561Wolvega (Weststellingwerf)12483169.000
0562Waddeneilanden (Terschelling en Vlieland)12080139.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0515-nummer

Gebeld door een 0515-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0515

Waar is netnummer 0515?

0515 is het netnummer van Sneek in Fryslân. Het netnummergebied is ongeveer 370 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0515?

Geheel of grotendeels: Súdwest-Fryslân. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0515-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0515 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 515 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0515-nummers?

Het ACM-register telt onder 0515 154 nummerblokken bij 85 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 35,3% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0515?

Het gebied van 0515 grenst aan de netnummers 0227, 0513, 0514, 0517, 0566 en 058.

Wat doe ik als een 0515-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.