Netnummer 0513 – Heerenveen

Het netnummer 0513 hoort bij Heerenveen (Friesland). Het ACM-register telt 183 nummerblokken onder dit kental met samen 291.000 toegekende nummers, verdeeld over 88 aanbieders — daarmee staat 0513 op plaats 59 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 35 naar aantal reekshouders, goed voor 0,47% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 28 blokken (37,5% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo Services en BT houdt de top drie 46,4% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Heerenveen — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0513 in het kort

Netnummergebied
Heerenveen
Provincie
Fryslân
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Heerenveen
Deels in dit gebied
De Fryske Marren, Opsterland
Oppervlakte (land)
ca. 350 km²
Opbouw van een nummer
0513 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 513 + abonneenummer
In het ACM-register
183 blokken, 88 aanbieders
Jongste toekenning
14 september 2026 (3Webapps)
Aangrenzende netnummers
0512, 0514, 0515, 0516, 0561, 0566

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0513 (Heerenveen) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0513; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
183blokken in het register
88aanbieders met toekenningen
291.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0513-nummers

Het kental 0513 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 37,5% van de toegekende nummers, en in totaal houden 88 aanbieders hier blokken. 19 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0513 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft Ziggo (eerste blok 4-4-1997); de jongste toekenning ging naar 3Webapps op 14-9-2026. 8 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0513. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam28109.00037,5%28-8-199718-1-2023
Ziggo Services B.V.Utrecht514.0004,8%29-12-19988-9-2017
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam312.0004,1%25-4-19973-5-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen312.0004,1%10-1-201312-11-2024
Ziggo B.V.Utrecht312.0004,1%4-4-199720-3-2014
Routit B.V.Ede GLD99.0003,1%28-9-20116-6-2017
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage178.0002,7%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Maastricht88.0002,7%17-4-200912-1-2026
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam66.0002,1%17-11-202015-1-2021
Verizon Nederland B.V.Amsterdam66.0002,1%8-9-19974-7-2005
Enreach B.V.Almere55.0001,7%2-12-200819-11-2024
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001%10-12-202010-12-2020
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0001%25-5-201222-9-2017
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht33.0001%1-8-200624-3-2015
Businesscom B.V.Veghel22.0000,7%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,7%9-3-20239-3-2023
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,7%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,7%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,7%7-1-201311-12-2020
Voxbone S.A.Elsene22.0000,7%5-3-200718-7-2025
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,7%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,3%8-5-20208-5-2020
3Webapps B.V.'s-Gravenhage11.0000,3%14-9-202614-9-2026
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,3%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,3%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,3%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,3%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,3%10-10-201410-10-2014
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,3%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,3%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,3%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,3%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,3%29-3-199929-3-1999
Connection TelecomZandvoort11.0000,3%6-1-20166-1-2016
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,3%19-1-201619-1-2016
Digihero B.V.Rotterdam11.0000,3%22-10-200922-10-2009
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,3%24-10-202224-10-2022
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,3%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,3%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,3%2-3-20262-3-2026

De 40 grootste van 88 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0513

De oudste gedateerde toekenning onder 0513 is van 4 april 1997 (Ziggo B.V.), de jongste van 14 september 2026 (3Webapps B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 57 toegekende blokken. 149 van de 183 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 100 (10×), 2.000 (9×), 10.000 (9×), 6.000 (2×) en 3.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0513 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (4). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Heerenveen.

Alle blokken onder 0513

De 150 laagste van 183 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
051320000005132009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
051320100005132019991.000Voys Partners B.V.Groningen25-1-2013toegekend
051320200005132029991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
051320300005132039991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
051320400005132049991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
051320500005132059991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
051320600005132069991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
051320700005132079991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
051320800005132089991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
051320900005132099991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
0513210000051321999910.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
051322000005132209991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
051322100005132219991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
051322200005132229991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
051322400005132249991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
051322500005132259991.000Raffel Internet B.V.Breda8-12-2014toegekend
051322600005132269991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
051322700005132279991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
051322800005132289991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
051322900005132299991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
0513230000051323999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
051324000005132409991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
051324100005132419991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
051324200005132429991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
051324300005132439991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
051324400005132449991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
051324500005132459991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
051324600005132469991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
051324700005132479991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
051324800005132489991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
051324900005132499991.000Enreach B.V.Almere19-1-2017toegekend
051325000005132509991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
051325100005132519991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
051325200005132529991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
051325300005132539991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
051325400005132549991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
051325600005132569991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
051325700005132579991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
051325800005132589991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
051325900005132599991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam21-8-2018toegekend
051326000005132609991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
051326100005132619991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
051326200005132629991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
051326300005132639991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
051326400005132649991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
051326500005132659991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
051326600005132669991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
051326700005132679991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
051326800005132689991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
051326900005132699991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel24-10-2022toegekend
051333000005133309991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
051333100005133319991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
051333200005133329991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht29-6-2017toegekend
051333300005133339991.0003Webapps B.V.'s-Gravenhage14-9-2026toegekend
051333400005133349991.000Routit B.V.Ede GLD6-6-2017toegekend
051333500005133359991.000Routit B.V.Ede GLD6-6-2017toegekend
051333600005133369991.000Routit B.V.Ede GLD6-6-2017toegekend
051333700005133379991.000Routit B.V.Ede GLD6-6-2017toegekend
051333800005133389991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
051333900005133399991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
0513410000051341999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051343100005134399999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051344000005134409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
051344200005134429991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
051344300005134439991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
051344400005134449991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
051344500005134459991.000Routit B.V.Ede GLD17-3-2017toegekend
051344600005134469991.000Routit B.V.Ede GLD17-3-2017toegekend
051344700005134479991.000Routit B.V.Ede GLD17-3-2017toegekend
051344800005134489991.000Routit B.V.Ede GLD17-3-2017toegekend
051344900005134499991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht12-1-2026toegekend
0513460000051346999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051348000005134859996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051348800005134889991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
051348900005134899991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051349000005134909991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051349600005134969991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051349800005134999992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051350000005135009991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
051351300005135139991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
051352100005135219991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051352800005135299992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051354100005135439993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051355100005135529992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051357100005135729992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0513610000051361999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0513620000051362999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0513630000051363999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051364000005136419992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051364300005136489996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051365000005136519992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051365300005136579995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051366000005136609991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
051366600005136669991.000Connection TelecomZandvoort6-1-2016toegekend
051367100005136729992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051367400005136749991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051367700005136789992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051368100005136849994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051368500005136859991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
051368800005136899992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051369300005136939991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
051370000005137009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
051370100005137019991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
051370200005137029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
051370300005137039991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht1-8-2006toegekend
051370400005137049991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht1-8-2006toegekend
051370500005137059991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
051370600005137069991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-1-2023toegekend
051370700005137079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
051370800005137089991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
051370900005137099991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
051371100005137119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam8-9-1997toegekend
051371200005137129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
051371300005137139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
051371400005137149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
051371500005137159991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
051371600005137169991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
051371700005137179991.000Budget Phone Company B.V.Rotterdam10-10-2014toegekend
051371800005137189991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
051372100005137219991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
051372200005137229991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
051372300005137239991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
051372400005137249991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
051372500005137259991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
051372600005137269991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
051372700005137279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
051372800005137289991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
051374100005137419991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
05137420000513742099100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05137421000513742199100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05137422000513742299100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05137423000513742399100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05137424000513742499100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05137425000513742599100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05137426000513742699100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05137427000513742799100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05137428000513742899100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05137429000513742999100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
051374300005137439991.000N.V. Kabeltelevisie Noord-Oost FrieslandDokkum23-2-2024toegekend
051374400005137449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
051374500005137459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
051374600005137469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
051374700005137479991.000Signet B.V.Eindhoven21-1-2010toegekend
051375000005137509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
051375100005137519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
051375200005137529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
051375300005137539991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
051376000005137609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
051376200005137629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
051376300005137639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Friesland

Friesland telt 13 kentallen. Naar aantal blokken staat 0513 op plaats 2 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0512 (Drachten (Smallingerland)) met 158 blokken en 86 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
058Leeuwarden25195617.000
0512Drachten (Smallingerland)15886273.000
0515Sneek15485249.000
0517Franeker en Harlingen13983209.000
0519Dokkum13785200.000
0516Oosterwolde (Ooststellingwerf)13384196.000
0511Burgum (Tytsjerksteradiel)13184207.000
0518Sint Annaparochie (Waadhoeke)12683175.000
0566Grou en Irnsum12584170.000
0514Balk en Lemmer (Friese Meren)12482181.000
0561Wolvega (Weststellingwerf)12483169.000
0562Waddeneilanden (Terschelling en Vlieland)12080139.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0513-nummer

Gebeld door een 0513-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0513

Waar is netnummer 0513?

0513 is het netnummer van Heerenveen in Fryslân. Het netnummergebied is ongeveer 350 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0513?

Geheel of grotendeels: Heerenveen. Deels: De Fryske Marren en Opsterland. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0513-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0513 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 513 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0513-nummers?

Het ACM-register telt onder 0513 183 nummerblokken bij 88 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 37,5% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 14 september 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0513?

Het gebied van 0513 grenst aan de netnummers 0512, 0514, 0515, 0516, 0561 en 0566.

Wat doe ik als een 0513-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.