Netnummer 0174 – Naaldwijk (Westland)

Het netnummer 0174 hoort bij Naaldwijk (Westland) (Zuid-Holland). Het ACM-register telt 244 nummerblokken onder dit kental met samen 372.000 toegekende nummers, verdeeld over 87 aanbieders — daarmee staat 0174 op plaats 35 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 41 naar aantal reekshouders, goed voor 0,6% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 80 blokken (41,1% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 2 december 1999; samen met Vodafone Libertel en DELTA Fiber houdt de top drie 50,7% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Naaldwijk — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0174 in het kort

Netnummergebied
Naaldwijk (Westland)
Provincie
Zuid-Holland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Westland
Deels in dit gebied
Rotterdam, Midden-Delfland
Oppervlakte (land)
ca. 106 km²
Opbouw van een nummer
0174 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 174 + abonneenummer
In het ACM-register
244 blokken, 87 aanbieders
Jongste toekenning
14 september 2026 (3Webapps)
Aangrenzende netnummers
010, 015, 0181, 070

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0174 (Naaldwijk (Westland)) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0174; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
244blokken in het register
87aanbieders met toekenningen
372.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0174-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0174 met 41,1% van de toegekende nummers; de overige 86 aanbieders delen de rest. 21 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0174 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar 3Webapps op 14-9-2026. 6 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0174. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam80153.00041,1%2-12-199922-6-2023
Vodafone Libertel B.V.Utrecht2121.0005,6%17-4-20097-6-2023
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam515.0004%17-11-202017-11-2020
Routit B.V.Ede GLD1414.0003,8%28-9-20113-12-2020
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam312.0003,2%25-4-19973-5-2023
Destiny B.V.Sint-Oedenrode312.0003,2%9-3-20239-3-2023
Esprit Telecom B.V.Utrecht110.0002,7%18-7-200818-7-2008
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0002,7%10-11-200410-11-2004
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht110.0002,7%13-5-200313-5-2003
Enreach B.V.Almere99.0002,4%2-12-200819-11-2024
Ziggo B.V.Utrecht88.0002,2%28-3-20026-1-2017
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage77.0001,9%29-5-202013-9-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0001,3%4-7-20054-7-2005
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0000,8%25-5-201229-4-2021
Digihero B.V.Rotterdam33.0000,8%22-10-200915-3-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0000,8%10-1-201312-11-2024
Businesscom B.V.Veghel22.0000,5%26-6-201523-12-2024
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg22.0000,5%10-12-202010-12-2020
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht22.0000,5%24-10-20066-12-2022
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,5%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,5%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,5%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,3%8-5-20208-5-2020
3Webapps B.V.'s-Gravenhage11.0000,3%14-9-202614-9-2026
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,3%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,3%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,3%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,3%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,3%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,3%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,3%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,3%22-9-201722-9-2017
ClearTalk Telecom B.V.Leiden11.0000,3%8-1-20138-1-2013
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,3%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,3%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,3%3-4-20063-4-2006
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,3%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,3%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,3%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,3%5-3-20265-3-2026

De 40 grootste van 87 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0174

De oudste gedateerde toekenning onder 0174 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 14 september 2026 (3Webapps B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 71 toegekende blokken. 225 van de 244 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (10×), 2.000 (3×), 9.000 (2×), 4.000 (1×) en 5.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0174 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (4). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Naaldwijk.

Alle blokken onder 0174

De 150 laagste van 244 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
017420000001742009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
017420100001742019991.000ClearTalk Telecom B.V.Leiden8-1-2013toegekend
017420200001742029991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
017420300001742039991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
017420400001742049991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
017420500001742059991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
017420600001742069991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
017420700001742079991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
017420800001742089991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
017420900001742099991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
017421000001742149995.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017421500001742159991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
017421800001742199992.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017422000001742209991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017422100001742219991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
017422200001742229991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht29-6-2017toegekend
017422300001742239991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
017422400001742249991.000VoIPStarr B.V.Rijswijk ZH27-5-2022toegekend
017422500001742259991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017422600001742269991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
017422700001742279991.000Raffel Internet B.V.Breda1-12-2017toegekend
017422800001742289991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
017422900001742299991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
017423000001742309991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
017423100001742319991.000Routit B.V.Ede GLD3-7-2018toegekend
017423200001742329991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
017423300001742339991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
017423400001742349991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
017423500001742359991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
017423600001742369991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017423700001742379991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
017423800001742389991.000Routit B.V.Ede GLD29-8-2019toegekend
017423900001742399991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
017424000001742489999.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017425000001742509991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
017425100001742519991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
017425300001742539991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
017425400001742549991.000Routit B.V.Ede GLD16-9-2014toegekend
017425500001742559991.000Routit B.V.Ede GLD16-9-2014toegekend
017425600001742569991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
017425700001742579991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
017425800001742589991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
017425900001742599991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
017426000001742609991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
017426100001742619991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
017426200001742629991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
017426300001742639991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
017426400001742649991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
017426500001742659991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
017426600001742669991.000Routit B.V.Ede GLD23-2-2016toegekend
017426700001742679991.000Routit B.V.Ede GLD23-2-2016toegekend
017426800001742689991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
017426900001742699991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
017427000001742709991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017427100001742719991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
017427200001742729991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017427300001742739991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
017427400001742749991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
017427500001742759991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
017427600001742769991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
017427700001742779991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
017427800001742789991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
017427900001742799991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam27-9-2021toegekend
017428000001742809991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017428100001742819991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017428200001742829991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
017428300001742839991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
017428400001742849991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
017428500001742859991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017428600001742869991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017428700001742879991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
017428800001742889991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
017428900001742899991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0174290000017429999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017430100001743019991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
017431000001743109991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017431100001743119991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
017431200001743129991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen29-4-2021toegekend
017431500001743159991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017431600001743169991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017431700001743179991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
017435000001743509991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht20-5-2016toegekend
017435100001743519991.000Enreach B.V.Almere15-6-2016toegekend
017435200001743529991.000Voys Partners B.V.Groningen8-7-2016toegekend
017435300001743539991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
017435400001743549991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
017435500001743559991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
017435600001743569991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
017435700001743579991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
017436000001743609991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht12-11-2021toegekend
017436100001743619991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht12-11-2021toegekend
017436200001743629991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht12-11-2021toegekend
017436300001743639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht12-11-2021toegekend
017436400001743649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht12-11-2021toegekend
017436500001743659991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht12-11-2021toegekend
017436600001743669991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht12-11-2021toegekend
017436700001743679991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht12-11-2021toegekend
017436800001743689991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht12-11-2021toegekend
017436900001743699991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht12-11-2021toegekend
017438000001743809991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017438200001743899998.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017440000001744009991.0003Webapps B.V.'s-Gravenhage14-9-2026toegekend
017440100001744019991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
017440200001744029991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
017440300001744039991.000Routit B.V.Ede GLD6-6-2017toegekend
017440400001744049991.000Routit B.V.Ede GLD6-6-2017toegekend
017440500001744059991.000Routit B.V.Ede GLD6-6-2017toegekend
017440600001744069991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
0174410000017441999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017442000001744209991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017442100001744219991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017442200001744229991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017442300001744239991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
017442400001744249991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
017443000001744309991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017443100001744319991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
017444000001744409991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017444100001744419991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017444200001744429991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
017444300001744439991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
017444400001744449991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
017444500001744459991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017444600001744469991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0174470000017447999910.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
0174500000017450999910.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
0174510000017451999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017452000001745289999.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017453000001745359996.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017454000001745409991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017454100001745419991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
017454200001745429991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
017455000001745509991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
017455100001745519991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
017455500001745559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
017456500001745659991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
017456700001745679991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
017456800001745689991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
017461000001746109991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017461100001746119991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
017461200001746129991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017461300001746139991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
017461400001746149991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
017461500001746159991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0174620000017462999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017463000001746319992.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
017463200001746329991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
017463300001746339991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
017463400001746349991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
017463500001746359991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
017463600001746399994.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Zuid-Holland

Zuid-Holland telt 16 kentallen. Naar aantal blokken staat 0174 op plaats 7 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0180 (Ridderkerk en Barendrecht) met 241 blokken en 89 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
010Rotterdam8661123,2 mln
070Den Haag6301052 mln
071Leiden35194978.000
078Dordrecht25993854.000
0181Spijkenisse (Nissewaard)25686481.000
0172Alphen aan den Rijn25387413.000
0180Ridderkerk en Barendrecht24189464.000
0182Gouda24192460.000
0252Hillegom en Lisse22785357.000
015Delft22396638.000
079Zoetermeer20293600.000
0183Gorinchem18786352.000
0184Sliedrecht15785275.000
0187Middelharnis (Goeree-Overflakkee)15583232.000
0186Oud-Beijerland (Hoeksche Waard)13982259.000

Wat bezoekers checken en melden over 0174-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

23zoekopdrachten
20verschillende nummers
22verschillende bezoekers

Netnummer 0174 staat daarmee op plaats 50 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0174-nummer

Gebeld door een 0174-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0174

Waar is netnummer 0174?

0174 is het netnummer van Naaldwijk (Westland) in Zuid-Holland. Het netnummergebied is ongeveer 106 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0174?

Geheel of grotendeels: Westland. Deels: Rotterdam en Midden-Delfland. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0174-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0174 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 174 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0174-nummers?

Het ACM-register telt onder 0174 244 nummerblokken bij 87 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 41,1% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 14 september 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0174?

Het gebied van 0174 grenst aan de netnummers 010, 015, 0181 en 070.

Hoe vaak worden 0174-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 20 verschillende 0174-nummers 23 keer opgezocht door 22 bezoekers. Daarmee staat 0174 op plaats 50 van 140 netnummers.

Wat doe ik als een 0174-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.