Netnummer 0252 – Hillegom en Lisse

Het netnummer 0252 hoort bij Hillegom en Lisse (Zuid-Holland). Het ACM-register telt 227 nummerblokken onder dit kental met samen 357.000 toegekende nummers, verdeeld over 85 aanbieders — daarmee staat 0252 op plaats 43 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 65 naar aantal reekshouders, goed voor 0,57% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 75 blokken (46,5% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en Odido houdt de top drie 58,5% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Hillegom en Lisse — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 24-10-2026

Netnummer 0252 in het kort

Netnummergebied
Hillegom en Lisse
Provincies
Zuid-Holland, Noord-Holland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Noordwijk, Teylingen, Lisse, Hillegom
Deels in dit gebied
Haarlemmermeer
Oppervlakte (land)
ca. 149 km²
Opbouw van een nummer
0252 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 252 + abonneenummer
In het ACM-register
227 blokken, 85 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0172, 023, 0297, 071

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0252 (Hillegom en Lisse) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0252; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
227blokken in het register
85aanbieders met toekenningen
357.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0252-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0252 met 46,5% van de toegekende nummers; de overige 84 aanbieders delen de rest. 15 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0252 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 6 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0252. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam75166.00046,5%28-8-199718-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht929.0008,1%26-11-19996-1-2017
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1414.0003,9%29-5-202013-9-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0003,1%25-4-199717-9-1997
Esprit Telecom B.V.Utrecht110.0002,8%18-7-200818-7-2008
Enreach B.V.Almere77.0002%2-12-200819-11-2024
Vodafone Libertel B.V.Maastricht77.0002%17-4-200929-6-2017
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht77.0002%16-5-200322-12-2005
Routit B.V.Ede GLD56.0001,7%28-9-201128-3-2019
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0001,4%4-7-20054-7-2005
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0000,8%10-12-202010-12-2020
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam33.0000,8%5-7-20235-7-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0000,8%25-5-201229-4-2021
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0000,8%10-1-201312-11-2024
Businesscom B.V.Veghel22.0000,6%26-6-201523-12-2024
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht22.0000,6%28-12-19986-12-2022
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,6%9-3-20239-3-2023
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,6%22-10-200911-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk22.0000,6%4-8-20044-8-2004
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,6%23-8-201328-9-2017
MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn22.0000,6%3-1-20137-4-2021
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,6%7-1-201311-12-2020
Solcon Internetdiensten B.V.Dronten22.0000,6%8-7-200317-4-2009
Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk22.0000,6%16-11-20202-7-2025
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,6%2-6-201022-10-2021
Ziggo Services B.V.Utrecht22.0000,6%8-9-20178-9-2017
10Telecom B.V.Emmen11.0000,3%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,3%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,3%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,3%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,3%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,3%10-3-201410-3-2014
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,3%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,3%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,3%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,3%22-9-201722-9-2017
ClearTalk Telecom B.V.Leiden11.0000,3%8-1-20138-1-2013
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,3%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,3%3-4-20193-4-2019
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,3%27-10-202127-10-2021

De 40 grootste van 85 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0252

De oudste gedateerde toekenning onder 0252 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 1995–1999 met 57 toegekende blokken. 208 van de 227 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (11×), 2.000 (4×), 7.000 (2×), 8.000 (1×) en 9.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0252 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (6), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Hillegom en Lisse.

Alle blokken onder 0252

De 150 laagste van 227 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
025220000002522009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
025220100002522019991.000ClearTalk Telecom B.V.Leiden8-1-2013toegekend
025220200002522029991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
025220300002522039991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
025220400002522049991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
025220500002522059991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
025220600002522069991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
025220700002522079991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
025220800002522089991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
025220900002522099991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht29-4-2014toegekend
0252210000025221999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0252220000025222999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025223000002522309991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025223100002522319991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025223200002522329991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025223300002522339991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025223400002522349991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
025223500002522359991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
025223600002522369991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht29-6-2017toegekend
025223700002522379991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
025223800002522389991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
025223900002522399991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
025224000002522409991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025224100002522419991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025224200002522429991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025224300002522439991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025224400002522449991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
025224500002522459991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025224600002522469991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
025224700002522479991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
025224800002522489991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-7-2023toegekend
025224900002522499991.000Raffel Internet B.V.Breda1-12-2017toegekend
025225000002522519992.000Routit B.V.Ede GLD12-3-2014toegekend
025225200002522529991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
025225300002522539991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
025225400002522549991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel20-6-2014toegekend
025225500002522559991.000Enreach B.V.Almere22-11-2017toegekend
025225700002522579991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
025225800002522589991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
025225900002522599991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
025226000002522609991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk2-7-2025toegekend
025226100002522619991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025226200002522629991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025226300002522639991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
025226400002522649991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
025226500002522659991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025226600002522669991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025226700002522679991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
025226800002522689991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
025226900002522699991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
025227000002522709991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
025227100002522719991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
025227200002522729991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
025227300002522739991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
025227400002522749991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
025227500002522759991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
025227600002522769991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
025227700002522779991.000Routit B.V.Ede GLD15-4-2016toegekend
025227800002522789991.000Routit B.V.Ede GLD15-4-2016toegekend
025227900002522799991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
025228000002522809991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
025228100002522819991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
025228200002522829991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
025228300002522839991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
025228400002522849991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
025228500002522859991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
025228600002522869991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
025228700002522879991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
025228800002522889991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
025228900002522899991.000Routit B.V.Ede GLD28-3-2019toegekend
025229000002522909991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
025229100002522919991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
025229200002522929991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen29-4-2021toegekend
025229300002522939991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam27-7-2021toegekend
025229400002522949991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
025230100002523019991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
0252340000025234999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025236000002523609991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
025236100002523619991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025236200002523629991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
025236300002523639991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025236400002523649991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
025236500002523659991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
025236600002523669991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-7-2023toegekend
025236700002523679991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-7-2023toegekend
025236900002523699991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn7-4-2021toegekend
025237000002523789999.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0252410000025241999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0252420000025242999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025243000002524369997.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025243800002524389991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025244000002524409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
025246100002524619991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025246200002524629991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025246300002524639991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025246400002524649991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025246500002524659991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025246600002524669991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025246700002524679991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025250000002525009991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht16-5-2003toegekend
025250100002525019991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht16-5-2003toegekend
025250200002525029991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht16-5-2003toegekend
025250300002525039991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22-12-2005toegekend
025250400002525049991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22-12-2005toegekend
025250500002525059991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22-12-2005toegekend
025250600002525069991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22-12-2005toegekend
025250700002525079991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
025250800002525089991.000Enreach B.V.Almere15-6-2016toegekend
025250900002525099991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
025251300002525139991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
025251400002525149991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
025251500002525159991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025251600002525169991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025251700002525179991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025251800002525189991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025251900002525199991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0252520000025252999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025253000002525379998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
025254300002525439991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
025254400002525449991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025254500002525459991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025254600002525469991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
025254700002525479991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025255000002525509991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
025255500002525559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
025256500002525659991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
025257400002525749991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
025257500002525759991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
025257600002525769991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025257800002525789991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025258000002525809991.000Budget Phone Company B.V.Rotterdam10-3-2014toegekend
025262000002526269997.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025262800002526299992.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025266000002526609991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025266100002526619991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025266200002526629991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025266300002526639991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
025266400002526649991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
025267000002526709991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
025267100002526719991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
025267200002526729991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025267300002526739991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025267400002526749991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025267500002526759991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025267600002526769991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0252680000025268999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
025270000002527009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
025270100002527019991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
025270200002527039992.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2012toegekend
025270400002527049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Zuid-Holland

Zuid-Holland telt 16 kentallen. Naar aantal blokken staat 0252 op plaats 10 in de provincie; het dichtst in omvang komt 015 (Delft) met 223 blokken en 96 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
010Rotterdam8661123,2 mln
070Den Haag6301052 mln
071Leiden35194978.000
078Dordrecht25993854.000
0181Spijkenisse (Nissewaard)25686481.000
0172Alphen aan den Rijn25387413.000
0174Naaldwijk (Westland)24487372.000
0180Ridderkerk en Barendrecht24189464.000
0182Gouda24192460.000
015Delft22396638.000
079Zoetermeer20293600.000
0183Gorinchem18786352.000
0184Sliedrecht15785275.000
0187Middelharnis (Goeree-Overflakkee)15583232.000
0186Oud-Beijerland (Hoeksche Waard)13982259.000

Wat bezoekers checken en melden over 0252-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

20zoekopdrachten
17verschillende nummers
17verschillende bezoekers

Netnummer 0252 staat daarmee op plaats 52 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Beoordelingen en meldingen

1 gepubliceerde beoordeling: betrouwbaar 1. Percentages tonen we vanaf 5 beoordelingen.

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0252-nummer

Gebeld door een 0252-nummer: wat kunt u doen?

Bezoekers beoordelen nummers uit deze reeks vooral als betrouwbaar. Twijfelt u toch:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0252

Waar is netnummer 0252?

0252 is het netnummer van Hillegom en Lisse in de provincies Zuid-Holland en Noord-Holland. Het netnummergebied is ongeveer 149 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0252?

Geheel of grotendeels: Noordwijk, Teylingen, Lisse en Hillegom. Deels: Haarlemmermeer. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0252-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0252 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 252 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0252-nummers?

Het ACM-register telt onder 0252 227 nummerblokken bij 85 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 46,5% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0252?

Het gebied van 0252 grenst aan de netnummers 0172, 023, 0297 en 071.

Hoe vaak worden 0252-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 17 verschillende 0252-nummers 20 keer opgezocht door 17 bezoekers. Daarmee staat 0252 op plaats 52 van 140 netnummers. Er zijn 1 beoordelingen gepubliceerd.

Wat doe ik als een 0252-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.